Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Diğer konularla ilgili istekler buraya

+30
Sidney Celico
Courtney Rodger
Leana Laudler
Kristen Moe Anastassakis
Roxanne D'arcy
Calypso De'Lapore
Veronica
Pheledyx
Rebecca
Beatrice Moore
Moira N'wak
Mia Boieanca
Aethra L. Pavone
Aphrodis Audrey Phyllis
Mira Eunice Peccatoris
Trish Seymour
Victoria Morgenstern
Lexlander
Brooklyn Oliveira
Arianna Lucy Warren
Eámanë
Calbert R. Tallon
Aurélien Rhodanthe
Adriana Sorcha Kuran
Raven Orlov
Cosmina Aristide
Beirut Austeja
Lena Duchannes
Conerus Hell Greyn
Elizabeth Rose Wayland
34 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Kristen Moe Anastassakis
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Kristen Moe Anastassakis

Lakap : **Kriss**

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Diğer konularla ilgili istekler buraya - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Diğer konularla ilgili istekler buraya   Diğer konularla ilgili istekler buraya - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 16 Haz. 2011, 22:42

-Veronica'nın iki ünlüsü var. Bunu açıklığa kavuşturabilir msiiz??
-İsmimin yanında DW yazıyor. Bunun anlamı nedir?
-Benim smilelarm, renk seçimim ve yazı boyutu ayarlamalarımda bir bozukluk var, çalışmıyor. Sorun bilgisayarımdan mı kaynaklanıyor??
http://houseofnightinvenice.vampire-legend.com
Lexlander
Lexlander

Lakap : Lex.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Diğer konularla ilgili istekler buraya   Diğer konularla ilgili istekler buraya - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 17 Haz. 2011, 07:52

Öncelikle Audrey Bağıran baraka Hogsmeade bulunuyor bu yüzden Hogwarts'a değil oraya açtım ^^''

Kristen, ilk sorun için, bunun özel bir durum olduğunu ve aslında vampirlerin ikinci bir ünlüsü olamadığını söyleyeyim. Daha fazlası için Elizabeth Rose'a pm atabilirsin. ya da doğrudan veronica'ya çünkü veronica elizabeth'in ek karakteri.

İkincisi, Dw Darkness World kurgusunda yer aldığını belirtiyor, yani Hogwarts'da değilsin. Rpyi DW bölümleri içerisinde yapmalısın Hogwarts'da değil. Hog.'da olmak istiyorsan rütbe değişimi için baş vurabilirsin. Ayrıntılı bilgi için Tıkla!

Üçüncüsü, evet senden kaynaklanıyor. Bu sorunu bir kaç üyemiz daha dile getirdi ancak hepimizde olan bir durum değil, siteye tünellerden giriyorsan, bu sorunla karşılaşman muhtemel.
Aphrodis Audrey Phyllis
Öğrenci
Öğrenci
Aphrodis Audrey Phyllis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Diğer konularla ilgili istekler buraya   Diğer konularla ilgili istekler buraya - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 17 Haz. 2011, 08:41

Ehm Hogsmeade'e de kabulüm de, şey. Şamarcı Söğüt'ten giriliyor ya hani oraya. Normalde sanırım okul zamanı Hogsmeade yasak, ya da öyle olmalı. Biz rp'de Şamarcı Söğüt'ten girip Bağıran Baraka'ya gittiğimizi yazabilir miyiz? ^.^
Veronica
Veronica

Lakap : Kan Kraliçesi

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Diğer konularla ilgili istekler buraya   Diğer konularla ilgili istekler buraya - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 17 Haz. 2011, 09:03

Yazabilirsin. Çisem
Kristen Moe Anastassakis
Kristen Moe Anastassakis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Diğer konularla ilgili istekler buraya   Diğer konularla ilgili istekler buraya - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 17 Haz. 2011, 13:51

Tamam anlıyorum ama ben vampir olmak için formu doldururken istediğim mesleğe psikiyatri yazmıştım.. Orada DW yazıyor ve nedn bu diğer vampirlerde yazmıyor??
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Lakap : bells

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı: 0/0

MesajKonu: Geri: Diğer konularla ilgili istekler buraya   Diğer konularla ilgili istekler buraya - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 17 Haz. 2011, 14:32

Öncelikle her mesleğinizin rütbenizde yazacak diye bir şey yok. Öyle olsaydı rütbeleri nasıl verecektik ki? Ayrıca profillerde boşu boşuna ya da görüntü zevkliliği olsun diye mesleğiniz diye yazmıyor. Sitemizde gördüğünüz gibi iki farklı sistem var. Siz Darkness World'ü seçtiniz. Bunun için yanında DW yazıyor. Yazmayanlar Harry Potter'dadır zaten. Sorun olacak bir şey değil bu.
Kristen Moe Anastassakis
Kristen Moe Anastassakis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Diğer konularla ilgili istekler buraya   Diğer konularla ilgili istekler buraya - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 17 Haz. 2011, 19:33

Sorun etmiyorum zaten. Soru soruyorum. Bu başlığın da amacı bu değil mi? Her neyse, "Vampir Olmak İçin" başlıklı konuda neden "İstediğiniz Meslek Nedir?" yazıyor? Sormanızın manası ne? Bir daha söylüyorum. Ben sorun yaratmaya çalışmıyorum. Ama bu, bana sorunumu halletmeden başınızdan savmak istiyormuşsunuz gibi bir izlenim bıraktı.
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Karakter Detayı
Statü:

MesajKonu: Geri: Diğer konularla ilgili istekler buraya   Diğer konularla ilgili istekler buraya - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 17 Haz. 2011, 19:58

Yanlış bir izlenim o halde. Tabii ki de soru sormak için ama arkadaşım cevaplamıştı. Yanında DW yazmıyorsa Harry Potter kurgusundadır daha önce de belirttiğimiz gibi ve sizde 'DW' kurgusundasınız. Ayrıca 'İstediğiniz meslek' yazıyor ama illa ki rütbeye yazılacak diye birşey yoktur. Sonuçta Profilde de 'Mesleğiniz' diye bir şey yazıyor. Rütbenize Psikiyatri yazılamaz. Sorununuzu halledemediğimizi düşünmüyorum.
Kristen Moe Anastassakis
Kristen Moe Anastassakis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Diğer konularla ilgili istekler buraya   Diğer konularla ilgili istekler buraya - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 17 Haz. 2011, 20:09

Aslında hala kafamda soru işaretleri var ama konuyu daha fazla uzatmayacağım. Başka bir soru..Tüm DW' lülerin rp yazabileceği bir başlık açsak? Tüm rpler karşılıklı yazılıyor. Ben birkaç kişiye pm attım ama onlardan da cevap gelmedi. Sonuçta site rp sitesi ama rp yazmak gerçekten çok zor ya da ben öğrenemedim. Aydınlatırsanız sevinirim..
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Karakter Detayı
Statü:

MesajKonu: Geri: Diğer konularla ilgili istekler buraya   Diğer konularla ilgili istekler buraya - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 17 Haz. 2011, 20:22

O şekilde karışır, ama siz bir kaç kişiden cevap bulduktan sonra topluca yapabilirsiniz. Ya da ilanlar başlığı açıp oradan rp yapmak istediğinizi belirtip, karşı taraftanda isteyenler mutlaka olur. O şekilde yapabilirsiniz...
Kristen Moe Anastassakis
Kristen Moe Anastassakis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Diğer konularla ilgili istekler buraya   Diğer konularla ilgili istekler buraya - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 17 Haz. 2011, 20:56

Teşekkür ederimm..
Kristen Moe Anastassakis
Kristen Moe Anastassakis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Diğer konularla ilgili istekler buraya   Diğer konularla ilgili istekler buraya - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 18 Haz. 2011, 15:03

Bir soru daha ben vampir-kurtadam özerk bölgesinde neden başlık açamıyorum?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Diğer konularla ilgili istekler buraya   Diğer konularla ilgili istekler buraya - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 18 Haz. 2011, 15:06

Ben cevaplasam bir şey olmaz sanırım.
Vampir-Kurtadam bölgesi Hogwarts kurgusunda yer alıyor. Siz DW kurgusunda olduğunuz için DW bölümünde başlık açabilirsiniz.
Kristen Moe Anastassakis
Kristen Moe Anastassakis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Diğer konularla ilgili istekler buraya   Diğer konularla ilgili istekler buraya - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 18 Haz. 2011, 15:08

Sonunda anladım..:)ben vampirlerin sadece DW kurgusunda olduğunu sanıyordum..Tamam..Her şey aydınlandı.:)sağol
Aphrodis Audrey Phyllis
Öğrenci
Öğrenci
Aphrodis Audrey Phyllis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Diğer konularla ilgili istekler buraya   Diğer konularla ilgili istekler buraya - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 18 Haz. 2011, 18:55

İstek değil de, öneride bulunacağım. Vampirler falan da Hogwarts'ta profesör olsa? Tabii hepsi değil. Yani bir yaştan sonrası falan. Sonuçta bir yaştan sonra kendilerini kontrol edebiliyor olacaklar ve onlar tüm büyücülerden daha bilgililer. Büyü gerekmeyen derslerde vampirler ders anlatabilirler gibi. Gerçek kurguda hayalet ve sentor da profesör olabildiyse vampir de olabilir kendisini kontrol edebildiği bir müddetçe.

-Kendi vampirimi profesör olarak düşünüyorum da, ondandır bu önerim Very Happy -
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Diğer konularla ilgili istekler buraya   Diğer konularla ilgili istekler buraya - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 18 Haz. 2011, 19:01

Ama vampirler yalnızca gece dışarıda dolaşabiliyor. Hogwarts'da dersler gündüz işleniyor. Yani kurguya aykırı olmaz mı?
- ya ben bu istekler bölümüne taktım, herkesin sorusunu cevaplıyorum. çok eğlenceli. adminlerden özür dilerim.
Aphrodis Audrey Phyllis
Öğrenci
Öğrenci
Aphrodis Audrey Phyllis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Diğer konularla ilgili istekler buraya   Diğer konularla ilgili istekler buraya - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 18 Haz. 2011, 19:03

Gündüz zayıf oluyorlar; ama ışık girmeyen bir ortam olursa neden gündüz de ders işleyemesinler ki?
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Karakter Detayı
Statü:

MesajKonu: Geri: Diğer konularla ilgili istekler buraya   Diğer konularla ilgili istekler buraya - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 18 Haz. 2011, 19:05

Bizde tüm adminler çok severiz Sevde *-* Bunu Banu ablayla konuşurum ama Sevde haklı. Ayrıca kurguyu aksatabilen şeyler olabilir ya da sırf vampirlere özel birşeyler olabilir.
Aphrodis Audrey Phyllis
Öğrenci
Öğrenci
Aphrodis Audrey Phyllis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Diğer konularla ilgili istekler buraya   Diğer konularla ilgili istekler buraya - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 18 Haz. 2011, 19:08

Özel ortam hazırlabilir bence. Ayrıca kastettiğim ayrım, yeterli sayıda profesör bulunmazsa yani açık ders olursa olabilir. Eğer açık ders olursa profesör olmak istiyorum da geçici bile olsa. Sırf bunun için karakter açmak istemiyorum, vampirimle yaparım diye düşündüm. Bu yüzden sormak istedim ve önerimi sundum. Neyse, teşekkürler şimdiden Smile
Leana Laudler

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Diğer konularla ilgili istekler buraya   Diğer konularla ilgili istekler buraya - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı 21 Haz. 2011, 12:04

Dükkan sahibi olanlar kendi mekanlarının moderatörlüğünü alabilirler mi? Alabiliyorsak moderatörlüğümü verirseniz sevinirim.
Victoria Morgenstern
Çember
Çember
Victoria Morgenstern

Lakap : Vicky

Karakter Detayı
Statü: Üye

MesajKonu: Geri: Diğer konularla ilgili istekler buraya   Diğer konularla ilgili istekler buraya - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı 21 Haz. 2011, 12:07

tamam sizin dükkanınızda veriyorum
Victoria Morgenstern
Çember
Çember
Victoria Morgenstern

Lakap : Vicky

Karakter Detayı
Statü: Üye

MesajKonu: Geri: Diğer konularla ilgili istekler buraya   Diğer konularla ilgili istekler buraya - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı 21 Haz. 2011, 12:09

Çisem profesörler konusunda farklı bir sistem getireceğiz. Ayrıca vampirlerin hogwartsta olmasını istemiyorum şahsen..
Courtney Rodger
Courtney Rodger

Lakap : Kortni minnoş kısaltmayın.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Diğer konularla ilgili istekler buraya   Diğer konularla ilgili istekler buraya - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 22 Haz. 2011, 11:43

Alex'in günlüğüne Erinn Reed tarafından gönderilen postun silinmesini istiyorum. Sanırım arkadaş yeni olduğundan böyle bir hata yapmış.
Aethra L. Pavone
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Diğer konularla ilgili istekler buraya   Diğer konularla ilgili istekler buraya - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 22 Haz. 2011, 18:02

hallediliyor
Sidney Celico
Sidney Celico

Lakap : Sissy[Sanırım muhallebi bebesi demekti.]

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Diğer konularla ilgili istekler buraya   Diğer konularla ilgili istekler buraya - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 22 Haz. 2011, 19:22

Anna Marié Cartér öğrenci vampir ama Hufflepuff' ta arayıcı ve takım kaptanı. Anlayamadım.Smile
http://www.houseofnightinvenice.vampire-legend.com

Diğer konularla ilgili istekler buraya
4 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Diğer konularla ilgili istek/öneri ve şikayetlerinizi buraya
» Profiller ile ilgili istek/öneri/ sorunlarınız buraya
» İstekler & Öneriler
» Güldenden istekler :D
» Ben'den istekler :D Gelin bakim :D