Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dönemin İlk Dersi

YazarMesaj
Hera Nicolaevna Galine
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Hera Nicolaevna Galine

Lakap : lakaba ihtiyacım yok ne yazıkki bir sürü var :(

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Dönemin İlk Dersi Empty
MesajKonu: Dönemin İlk Dersi   Dönemin İlk Dersi Icon_minitimePaz 28 Kas. 2010, 13:47

[center]İlk Olarak Kuralları okumalısınız Link:https://mortalinstruments.forum.st/cizim-snf-f53/dikkat-kurallar-ve-bilgiler-t206.htm
Dersin Adı: 2. Dönemin ilk dersi
Dersin Profesörü: Hera Nicolaevna Galine
Dersin Tarihi : 29 Kasım-05 Aralık (adını yazdırıp girmeyenler uyarı alacaklar!)
Dersin Konusu: Çizim Teknikleri

Hemen içeri girdim ve sınıfı gözledim.Henüz herkes usluydu ama birazdan başlarlardı.Çantamı içeri bıraktım ve kitabımı açtım.Konuşmaya başlayan çaylakları sustururcasına söze giriştim. Elbette bugün böyle durgun olmayacak.Bu gün bir kaç teknik göstereceğim.Ben bunları yaparken sizde hayal etmeye çalışın bildiğiniz gibi diğer dersimiz çalışmayla geçecek aslında bu bir yarışma sayılır.Tamamen hayal gücü istiyorum haberinizi olsun çaylaklarım.Gülümsedim ardından beklendiği gibi Uğurlar Olsun dedim.Konuşmam bitince hemen tahtaya bir kaç şekil çizdim.

Dönemin İlk Dersi 92998467807023355073

Elbette,gördüğünüz gibi bazı resimler konuşma yerine geçiyor işte buraya bakarakta çizim tekniklerini anlayabilirsiniz.En basitinden şöyle söylemeliyim ki resme küçük çizgilerle başlanır bastırmadan ve sakin.Gözlerinizi kapayıp bile çizersiniz bazen.Ölçüleri alarak başlarsanız ilerde daha raht olursunuz.Acemi iken böyle yapıp yeteneğinizi geliştirirsiniz.Yani sonradan ölçmeye gerek bile kalmaz.Sormak istediğiniz başka bir şey varmı?O sırada havada bir kaç parmak süzülmeye başladı.Hepsine olumlu bir şekilde sorularını soruyordum.

Bir kafa çizmek istediğimizde nereden başlarız?
Bu değişir ama saçlar her zaman daha rahat başlanır.dedim.Çaylak teşekkür edip yerine oturdu bir kaç kişide aynı soruyu söylemek ister gibi cevabımdan sonra parmaklarını indirdiler.

Ödev;

Çizim teknikleri ile ilgili kısa bir düşünce yazınız!

Not:bana pm ile gönderiniz.

Dönemin İlk Dersi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2. dönemin ilk dersi
» 1. Dönemin Son dersi
» 2. Dönemin İlk dersi
» 2. Dönemin İlk Dersi
» 2. Dönemin 1. Dersi