Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cassandra Parker

2 posters
YazarMesaj
Cassandra Parker
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Cassandra Parker

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Cassandra Parker Empty
MesajKonu: Cassandra Parker   Cassandra Parker Icon_minitimeC.tesi 16 Ekim 2010, 19:10

Karakter Adı :Cassandra Parker
Kişisel Özellikleri :Cassandra çocukluğundan beri yaptığı bütün davranışların iyi ve kötü yanlarını hep tarttı.Çevresindekiler ne kadarda onun değişik biri olduğunu düşünsene aslında normal olan oydu.Nyx onun için çok değerli.Ondan vazgeçmesi için ilk önce kendinden vazgeçmesi gerekir.Fazlasıyla cesur ve ne yazıkki dobradır.Lider olmaktan ne kadar kaçarsa kaçsın kendini hep olayların içinde lider olarak bulmuştur.Her zaman doğrunun yanında karanlığın tam karşısındadır.Çevresindekilerle arasında görünmez bir duvar vardır taki onlar birine yada Cassandraya zarar verene kadar.Bu durumda duvar görünmezliğini kaybeder ve geçilemez bir kale olur...
Özgeçmiş :İşaretlenmeden önce gayet asil bir ailenin asil üç kızının ortanca kızıydı.Ablasını kaybetmesi üzerine bir yıkım yaşamış ve ardından işaretlenmiştir.Bu arada ablası Yüksek rahibelik için eğitilen bir çaylaktı.Yüksek rahibe olmak istemesindeki en büyük etken ablasının yarım bıraktığı işi tamamlamaktı.Sorunsuz bir çaylak olmaya çalışmış ancak olayların tam ortasında bir nokta olmuştur.Ailesiyle işaretlendikten sonrada şimdide arası gayet iyidir.Uzun yıllarını geçireceği anlamlı görevlere atanmak onun için vazgeçilmezdir.Nede olsa vampirler uzun yaşamaktadır...

farklı bir güç :Bütün özel güçlere karşı kalkan... uygulanan gücü uygulayan kişiye geri püskürtebilme (Hiç bir özel güç etkisi altına alamaz)
Sizce Nyx size neden bu gücü bağışladı :Rahibeliğe başladığım bu dönemde özel güçler vampirleri yönetebiliyor.Bulunduğum gece evinide göz önüne alırsak Nyx bu gücü bana aslında çaylaklarını koruyabilmem için bahşetti.
Bu gücün kurgunuza ne etkisi olacak:Kurgumda daha güçlü bir rahibe olacağım.Ayrıca kurguma yeni fikirler ve yeni yollarda açabilir.

Örnek rp(zorunlu):Heryer savaş alanıydı.Bütün çaylaklar vampirler erebuslar profesörler evini korumak için savaşıken aklımda sadece bir soru vardı."Nasıl durdurabilirdim" başka bir yolu yoktu bende savaşacaktım ne olursa olsun evimi korucaktım.Odamdan koşar adımlarla çıktım.Kılıç kullanmaya merak sardığım için mutluydum.Diğer vampirlerin liderini gördüm.Ordularına emirler veriyordu.İlk önce onu yok etmem gerekiyor dye düşündüm.Atın aşağıya inmişti bile.Oda bana doğru geliyrodu.Savaş alanını orta yerinde karşı karşıya geldik."Rahibe bu güzellik böyle bir cehennem meyydanında harcanmamalı.Vampirllerinizi geri çekmelisiniz." gözleri büyüleyiciydi.Ses tonu beynime işliyordu."Bu o kadar kolay olmayacak" yüzündeki gülümseme artmaya devam ediyordu.Sürekli savaştan geri çekilmemizle ilgili birşey geveliyordu.o zaman anlamıştım.Özel gücünü bana karşı kullanmak istiyordu.Ama bu bende sadece baş ağrısına neden oluyordu."Bence vampirlerinizi geri çekmelisiniz.Çok büyük hasar aldılar.Yok olmalarını istemezsiniz öyle değilmi?" püskürtme sırası bendeydi.Kendisiyle bir savaş içinde olduğunu açık ve seçik anlayabiliyordum.Arkamdan gelen vampiri öldürdükten sonra yeniden lidere döndüm.Ama orada değildi.Ne olduğunu anlamak için koşarkken ve aynı zamanda vampirleri öldürürken onu gördüm.Atının üzerinde ordusunu geri çekiyordu.Savaşı biz kazanmıştık.Evimizi bu yaratıklardan kurtarmıştık.Tanrıçama sonsuz bir teşekkür gönderdim.Bu özel gücü bana bahşettiği için...
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

Cassandra Parker Empty
MesajKonu: Geri: Cassandra Parker   Cassandra Parker Icon_minitimeC.tesi 16 Ekim 2010, 21:07

Smile onaylandı.. Tanrıçamız size Güçlere karşı kalkan olabilme yeteneğini vermiştir. Ancak bu büyük bir sorumluluk olduğundan çok fazla kullananız sizi fiziksel olarak etkileyecektir. .. İyi rpler
https://mortalinstruments.forum.st/

Cassandra Parker
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cassandra
» Cassandra Goldencastle
» Cassandra Goldencastle
» Ares Cassandra Moon
» Drake Parker