Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ares Cassandra Moon

2 posters
YazarMesaj
Traviata Volante
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Traviata Volante

Lakap : Güly, Güldi (mustafa asdfg) *

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Ares Cassandra Moon Empty
MesajKonu: Ares Cassandra Moon   Ares Cassandra Moon Icon_minitimeSalı 30 Kas. 2010, 21:17

Karakter Adı : Ares Cassandra Moon
Kişisel Özellikleri : Eglenceli, cilgin, yardim sever, aso, cekici.
Özgeçmiş :Zengin, asil ve ingiliz bir ailenin tek cocugu, dogal olarak ailenin güzidesi. Ailesi'yle hatta annesiyle baglari koparilmamis. Lisede Oxford icin hazirlanirken isaretlendi. Cok güzel ve cekici olmasina ragmen, öyle herkesin cikma teklifini kabul etmez, bu yüzen bugüne kadar sadece iki sevgilsi oldu.

Listedeki hangi gücü isterseniz yada daha farklı bir güç : Kendini kötü etkileyecek veya zarar verecek ve herangi bir gücü geri cevirme ve durdurma
Sizce Nyx. size neden bu gücü bağışladı : Ben Nyx'in yolunda dik kafali ilerleyen biriyim, ve asiyim. Basimi camura bulayacagimi bildigi icin, bana yaridimi olsun istedigini saniyorum.
Bu gücün kurgunuza ne etkisi olacak: Bence Rp'lere daha fazla heycan katacak.
Örnek rp(zorunlu):

Yine eskiden oldugum Gece evinde oda arkadasim uyurken, gizli gilzi ayga kalktim, yatagimda pjamamla degil günlük, yani gecelik- tanrim anladigniz iste- kiyafetlerime oturuyordum, arkadasim uyur uyumaz ayaga firladim. Cantami sol kolumdan ve kafamdan gecirdim, isaretimi kapattim ve siyah beyaz mini cooperimin anahtarini aldim, bir fare gibi ufak ufak adimlarla disari ciktim.
Önce Starbucksa sonrada nereye olursa olsun, diye düsündüm.
Starbucksa geldim ve kafamdan bir kuzgun gecti. "Tanri askinaa!", diye bagirdim. Ve kuzgunun ucutugu yerin biraz alcaginda birini gördüm, bir caylakti, isaretinden anlamistim. Hatta bir kirmiziydi. Mini cooperima kosmaya baslayamadan üstüme bir firtina yolladi ve reflex olarak, ellerimi yüzümün önünde birlestirdim, sonra acarak ona dogru savurdum. Sadece o caylaga konsantre oldugum icin uzaga savruldu, onun beraberindede kuzgun.
Caylak üstüme üstüme kosmaya basladi, tanrimmm buda ne, kac gücü var bunun, ayrica erkekti, Nyx erkeklere pek güc bahs etmez, diye düsündüm ve aklimda savrulup durdu bu sorular.
üstüme ates sicratmaya basladi. Demin yaptiysam tekrar ypabilirim, dedim.
Ve ciglik atarak kolumu yüzüme bir X gibi tutarak birlestirdim, fakat busefer ona dogru savurmadim. Bu yüzden sadece etkisiz hale getirmisim. Bir rüzgar daha yolladi bana. Bu sefer geri savurdum ve nekadar uzaga okadar iyi diye düsündüm. Gitti, ve birdaha geri gelmedi. Hem bitkin hemde, bir gücüm oldugu icin mutlu bir sekilde evime, yani New York gece evine döndüm. Simdilik bilmiyormus gibi ypamak canimi yakyiordu. Cünki bunu birilerine anlatmaliydim ama anlatirsam geceleri -yani gündüzleri- disari kactigim orataya cikardi.

(rp biraz aceleye geldi kisaysa uzatabilirim)
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

Ares Cassandra Moon Empty
MesajKonu: Geri: Ares Cassandra Moon   Ares Cassandra Moon Icon_minitimeC.tesi 11 Ara. 2010, 07:05

Özel gücünüzün benzeri olduğundan ben biraz değiştirdim.

Kendindisine uygulanan özel gücü hissederek geri çevirmebilme.
https://mortalinstruments.forum.st/

Ares Cassandra Moon
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ares Tee Austin
» Ares Tee Austin
» Cassandra
» Cassandra Parker
» Cassandra Goldencastle