Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Audrey.

YazarMesaj
Aphrodis Audrey Phyllis
Öğrenci
Öğrenci
Aphrodis Audrey Phyllis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Audrey. Empty
MesajKonu: Audrey.   Audrey. Icon_minitimeC.tesi 14 Mayıs 2011, 10:06

Öyle günlük münlük tutan biri değilim aslında; günlüğe karşı garezim bile vardır. Ama ufak tefek şeyleri buraya yazmak fena olmaz. Yoksa milletin başını şişiriyorum boş boş. Neyse, açtım işte öyle. Pek süslü şeyler beklemeyin, hayatım sıkıcıdır zaten.

Bugün ne yaptığıma gelirsek. Annemin 'kaaalk'larıyla beraber uyanmanın berbat bir şey olduğunu tekrardan öğrendim. Üsküdar'a gidecektik falan filan, uyandırmış işte. Uyandığım gibi saçımı yıkadım. Bu esnada belim mahfoldu eğilmekten, orası ayrı. Sonra kahvaltı bla bla işte. Daha da sonra oturdum pcye. Avatar imzalarla ilgileneyim biraz dedim. İki kişininkini daha yaptım. Günden güne batıyo' gibiyim sanki o konuda ama neyse. Birazdan saçımla upğraşıp Üsküdar'a gideceğim. Geldiğimde yazmam gereken rpler var falan. Öfff. Çok işim var. Nurdan da yok ortalıkta zaten...
Aphrodis Audrey Phyllis
Öğrenci
Öğrenci
Aphrodis Audrey Phyllis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Audrey. Empty
MesajKonu: Geri: Audrey.   Audrey. Icon_minitimeC.tesi 14 Mayıs 2011, 19:55

Bir günde iyi/kötü -ki kötü diyelim biz- 4 takım yaptım. İyi bir şey bu. Kapasitem artıyor gibi gibi. De hayatım iyice photoshopa bağlı hale geldi resmen. Twitter'ı bile boşladım yahu.

Ehm neyse. Şu sıralar hayatımın monotonluğunu engelleyen şeyler var hayatımda. Evrenin oyunu vardır, tam biriyle sevgili olursun, eksiden taptığın kişi sana döner falan. Pucca'nın 'Evreni kandırmak' diye bir yazısı vardı. Başlığı tam öyle olmayabilir de... Neyse, sanırım evreni kandırdım. Hem de istemeden. Okuldan bir çocukla normal konuşmaya başladık. Tanışmıyoruz, Face'ten şanseseri oldu falan. Perşembe günü oldu bu. Neyse işte. Ve perşembe akşamı, 1 yıldır sevdiğim çocuk mesaj attı. Arkadaşça vs. tamam da. Önceden de arada atardı. Ama ya işi düştüğünden, ya da sıkıldığından falan. Artık çocuğa 'numaramı sil' diyecektim, öyle yani. -Ha bu arada çocuğun sevgilisi var. Sevgilisi olduğu için mutluyum. Gelip bana teklif etmesin, çıkmak istemiyorum çünkü, büyük hata olur- Neyse işte. Mesaj attı. Sonra dün akşam da mesaj attı. 'Toplu mesaj mı?' dediğimde 'Saçmalama. Televizyon izliyordum, odama geldim ve sana mesaj attım' falan dedi. Tabii ben nasıl diyeyim numaramı sil diye? Biraz başımdan savdım gibi, sonra yattım uyudum zaten.

Öz kısma gelirsek, evreni kandırdım işte. Kandırmadan da mutluydum, hatta kandırmasam daha hoş. Ama olsun. Zafer kazanmış hissediyorum.

Audrey.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Audrey ^.^
» Aphrodis Audrey
» Aphrodis Audrey Phyllis