Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aphrodis Audrey

+3
Eutich Zednite
Franky Morell
Aphrodis Audrey Phyllis
7 posters
YazarMesaj
Aphrodis Audrey Phyllis
Öğrenci
Öğrenci
Aphrodis Audrey Phyllis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Aphrodis Audrey Empty
MesajKonu: Aphrodis Audrey   Aphrodis Audrey Icon_minitimeC.tesi 30 Nis. 2011, 16:41

Karakter Kurgusu: Audrey'in annesi ve babası ayrı. Yani Audrey 7 yaşındayken ayrılmışlar. Bundan önceki kavga dönemlerinde Audrey içine kapanmış, büyük bir azimle okumayı öğrenmiş ve çocuk kitapları okumaya başlamıştır. Sık sık kavga eden ailesinin yanında kendisini kitaplara adaması sebebiyle kısa zamanda kitap kurdu biri haline gelmiştir. Kitapların gittikçe edebileşmesi ve ansiklopedik hale gelmesi Audrey'in çalışkanlığına ve zekasına da katkıda bulunmuştur. 7 yaşında ailesinin ayrılmasından sonra Hogwarts dönemine kadar içine kapanık bir kız olmuştur. Hogwarts'a geldiğindeyse sosyalleşmeye, yüzü gülmeye başlamıştır. Tatillerde annesinin yanına gelmekte, babasından nefret etmemesine rağmen babasıyla arasına mesafe koymaktadır.

Karakterin Kişiliği: Audrey kendisini dış dünyadan birnevi soyutlamıştır. Asosyalliğini yenmiş; fakat sosyalliği de bir yere kadar sınırlamıştır. İnsanların işlerine burnunu sokmaz, kendi halinde takılır. Kavgadan nefret eder, bunun en önemli sebebi, ailesinin kavgalarıdır. İnsanlarla kavgadan sakınmasına rağmen düşmanları da vardır tabii. İçe kapanık hali bazı kişileri sinir eder, haliyle Audrey de geri adım atmaz. İnsanlarla iyi anlaşır. Fakat herkese gerçek anlamda güvenmez. Erkek konusunda da öyledir. Kendisine teklif eden kişiler olsa bile asosyalliğine bağlı güvensizliğinden dolayı hep reddetmiştir. Yine de hoşlandığı kişiler olmuştur. Her arkadaşına ailesini anlatmaz. Ailesinin ayrı olduğunu bilen kişi sayısı azdır, bunun Audrey'i delirme aşamasında asosyalleştirdiğini bilen ise daha az. Kitaplara aşıktır diyebilirsiniz onun için. Kitap okumasının bölünmesini pek sevmez. 7 yaşından beri kitaplarla ve kütüphanelerle olan bağı onu her yere girebilir biri haline getirmiştir. Gizli bir şeyleri öğrenmek ve araştırmak konusunda Audrey'den iyisi yoktur.

Gibi gibi bir şeyler. Ne aradığımı tam bilmiyorum. Ama aklıma ilk gelenleri yazacağım. Bunlar dışı kurgulara da açığım tabii ki.

--------------------

En en en yakınım. Bir veya iki kişi olacak. Bu kişiler ailem ve psikolojik sorunum hakkında her şeyi bilecekler. İki kişi olacaksa biri kız biri erkek olmalı. Binası fark etmez; ama Rav veya Sly daha iyi olur.;

İlk arkadaşım. Bu kişi okulda sohbet ettiğim ilk kişi olacak, asosyalliğimin ilk halkasını kıran kişi yani. Yakın olmasak bile benim için önemli biri olacak.;

Calypso De'Lapore; Fazlasıyla pozitif olan yönüydü belki de Audrey'i ona çeken. Audrey eskiden, şuanda olduğundan daha asosyaldi ve tek bir arkadaşı bile yoktu. De'Lapore denen kız geldi ve onu birazcık olsun bu durumdan kurtardı. Nasıl yaptığını Audrey de tam olarak anlamamaktadır hala. Aynı binadan ve dönemden olmalarının da buna etkisi olabilir. Audrey, De'lapore'a çok şey borçludur. O olmasa, hala karanlıkta kendi kendine takılan genç bir cadı olacaktı çünkü.

Sevgili veya platonik. İlginç bir kurgu yapabiliriz buna. İlk sevgilim falan olacak. Güvenimi kazanmak kolay değil sonuçta.;

Düşmanımsı bir veya iki kişi. İnsanlar içine kapanık insanları küçümserler. İşte öyle bir şey olacak. Benim kavga fobim ise bu kişi(ler)i daha da kışkırtacak, tabii fobiyi bilmeyecekler.;

Lorelei Aurel; Audrey, Lorelei'ye hiç katlanamaz. Herkese sataşmaktan zevk almanın sadistçe bir şey olduğuna inandığındandır bu. Tabii diğer bir sebebi de Lorelei'nin kendsini de rahatsız ediyor olmasıdır. Kavgadan nefret ediyor olması ona karşı çıkmasının en büyük engeli. Ama Lorelei gerçekten sınırı zorlamaktadır.

Joseph Thomson; Audrey ile Joseph aynı binadalar. Kendisinden bir yaş üstün olan Joseph, herne kadar iyi biri gibi görünse de dışarıdan, aslında kötü biri olduğunu Audrey'e göstermiştir. Aynı binada olduklarından birbirlerine destek olmaları gerekirken, Joseph sürekli Audrey'i ezmeye çalışmaktadır. Audrey de bu çocuğun olduğu yerlerden uzak durur.

Özel kurgular;

Franky Morell; Franky, Audrey'e göre çok tatlı bir çocuk. Ama tatlı olduğu kadar başına buyruk da. Audrey incelemeyi seven biridir ve Slytherin'lilerin yapısını genel olarak çözmüştür. Fakay Franky neredeyse hepsine zıt düşüyor ona göre. İnsanları aşağılamak pek de hobisi gibi değil. Bu da Audrey'in ilgisini çekiyor. Birgün belki de tanışabilirler; ama o an çok da yakın değil.

Mischa Sonechka; Ravenclaw sınıf başkanı olmasıdır Audrey'in bu kızı tanımasının en büyük etkeni. Kızın da yalnız olmaktan hoşlanması birbirlerine denk gelmelerini zorlaştırır. Birgün Audrey onu boşlukla konuşurken görmüş ve o andan itibaren kıza dikkat etmeye başlamıştır. Henüz ona bu konuyu soramamıştır; fakat kendi içinde sorma kararı almıştır. Boş anlarında bazen aklına gelir o görüntü.

Diana Rynkar; Audrey aslında Diana'yı derslerden tanımaktadır. Fakat ilk ciddi konuşmaları bahçede olmuştur. Audrey istemeyerek Diana hakkında özel bir bilgiye kulak misafiri olmuş ve Diana bunu fark etmiştir. Audrey bir şekilde Diana'yı ikna etmiş bunu kimseye söylemeyeceği konusunda, ardından ona yardım etme teklifinde bulunmuştur. Diana'nın bunu kabul etmesiyle beraber aralarında bir yardım ilişkisi başlamıştır. Ayrıca Diana'nın şizofrenik hallerine denk gelen nadir kişilerden biridir.

En son Aphrodis Audrey Phyllis tarafından Ptsi 23 Mayıs 2011, 20:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Franky Morell
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Franky Morell

Lakap : Franky.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Aphrodis Audrey Empty
MesajKonu: Geri: Aphrodis Audrey   Aphrodis Audrey Icon_minitimeC.tesi 30 Nis. 2011, 16:44

Bende isterim.

Franky Morell, Slytherin. ne kötü ne iyi işin eğlencesinde. VI. Sınıf.
Lorelei Aurel, Slytherin. Kötünün kötüsü sana da kötülüğü dokunmuş oalbilir. Mortem Symphony'nin başkanı falan. V. Sınıf.
Mischa Sonechka, Ravenclaw, çok sessiz kendi köşesine çekilmiştir. Şizofrenik belirtiler gösterir yani annesinin hayaleti sürekli onunla konuşur ve mesela bunlardan birine şahit olmuş olabilirsin. Dost gibi olabilir. Birlikte eğlenirler ve ders çalışırlar falan. V. Sınıf.

İstediğin gibi ekle ben uyarım ^^ Razz
Eutich Zednite
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Aphrodis Audrey Empty
MesajKonu: Geri: Aphrodis Audrey   Aphrodis Audrey Icon_minitimeC.tesi 30 Nis. 2011, 16:54

kurgumuz belli sanırım ^^
Aphrodis Audrey Phyllis
Öğrenci
Öğrenci
Aphrodis Audrey Phyllis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Aphrodis Audrey Empty
MesajKonu: Geri: Aphrodis Audrey   Aphrodis Audrey Icon_minitimeC.tesi 30 Nis. 2011, 17:04

İkinizi de ekledim Smile
Joseph Thomson
Joseph Thomson

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Aphrodis Audrey Empty
MesajKonu: Geri: Aphrodis Audrey   Aphrodis Audrey Icon_minitimeC.tesi 30 Nis. 2011, 18:34

Düşmanımsı olabilir. Joseph insanları küçük düşürmeyi ve aşağılamayı seven biridir.
Aphrodis Audrey Phyllis
Öğrenci
Öğrenci
Aphrodis Audrey Phyllis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Aphrodis Audrey Empty
MesajKonu: Geri: Aphrodis Audrey   Aphrodis Audrey Icon_minitimeC.tesi 30 Nis. 2011, 18:40

Ekledim Smile
Calbert R. Tallon
Calbert R. Tallon

Lakap : Rad, Cal falan.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Aphrodis Audrey Empty
MesajKonu: Geri: Aphrodis Audrey   Aphrodis Audrey Icon_minitimeC.tesi 14 Mayıs 2011, 09:01

Calbert R. Tallon; Tık
Arianna Lucy Warren; Tıkınız.
Karakter özelliklerime burdan bakabilirsin. Kafana göre ekle. Very Happy Ama eğer birşey gelmezse aklına özel kurgu da yapabiliriz. Razz
Aphrodis Audrey Phyllis
Öğrenci
Öğrenci
Aphrodis Audrey Phyllis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Aphrodis Audrey Empty
MesajKonu: Geri: Aphrodis Audrey   Aphrodis Audrey Icon_minitimeC.tesi 14 Mayıs 2011, 13:56

Özelden konuştuğumuz gibi olacak kurgular Smile Ve millet. Mümkünse lejanta şaapın Smile "Lejant"
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Lakap : Lucy yada Arianna yok takma ad falan .d

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Aphrodis Audrey Empty
MesajKonu: Geri: Aphrodis Audrey   Aphrodis Audrey Icon_minitimeC.tesi 14 Mayıs 2011, 14:04

Tmmdr Wink
Calypso De'Lapore
Calypso De'Lapore

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Aphrodis Audrey Empty
MesajKonu: Geri: Aphrodis Audrey   Aphrodis Audrey Icon_minitimePaz 22 Mayıs 2011, 18:29

Daha lejant filan oluşturmadım. Sadece isteklere girip copy+paste yapıyorum. Very Happy

İlk arkadaşım. Bu kişi okulda sohbet ettiğim ilk kişi olacak, asosyalliğimin ilk halkasını kıran kişi yani. Yakın olmasak bile benim için önemli biri olacak.;

*Calypso gördüğüm en pozitif insan. Hatta bazen gereğinden fazla pozitif olabiliyor ama bazen onun içindeki fazla pozitif ve iyimserlik benim içimdeki asosyalliği ve yalnızlığımı götürüyor.

Gibi gibi.. Kesip biçmek serbest. Very Happy
Aphrodis Audrey Phyllis
Öğrenci
Öğrenci
Aphrodis Audrey Phyllis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Aphrodis Audrey Empty
MesajKonu: Geri: Aphrodis Audrey   Aphrodis Audrey Icon_minitimePtsi 23 Mayıs 2011, 20:22

Ekledim Smile Beğenmediğin nokta olursa şeet.
Calypso De'Lapore
Calypso De'Lapore

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Aphrodis Audrey Empty
MesajKonu: Geri: Aphrodis Audrey   Aphrodis Audrey Icon_minitimeSalı 24 Mayıs 2011, 19:46

Yok süper olmuş beğendim... Wink
Aphrodis Audrey Phyllis
Öğrenci
Öğrenci
Aphrodis Audrey Phyllis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Aphrodis Audrey Empty
MesajKonu: Geri: Aphrodis Audrey   Aphrodis Audrey Icon_minitimeÇarş. 25 Mayıs 2011, 15:57

Tamamdır madem (=

Aphrodis Audrey
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aphrodis Audrey Phyllis
» Audrey ^.^
» Audrey.