Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aphrodis Audrey Phyllis

YazarMesaj
Aphrodis Audrey Phyllis
Öğrenci
Öğrenci
Aphrodis Audrey Phyllis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Aphrodis Audrey Phyllis Empty
MesajKonu: Aphrodis Audrey Phyllis   Aphrodis Audrey Phyllis Icon_minitimePerş. 05 Mayıs 2011, 20:20

Aphrodis Audrey Phyllis Gnlk
Aphrodis Audrey Phyllis
Öğrenci
Öğrenci
Aphrodis Audrey Phyllis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Aphrodis Audrey Phyllis Empty
MesajKonu: Geri: Aphrodis Audrey Phyllis   Aphrodis Audrey Phyllis Icon_minitimeCuma 06 Mayıs 2011, 15:34

Korkuyorum... Ayna da sürekli o yüzü görmekten korkuyorum. Aynaya baktığım benken, o gördüğüm kişinin kim olduğunu bilmemek beni deli ediyor. Yüz hatlarımın değiştiğini de hisseder gibiyim, sanırım deliriyorum. Bunun dışında tek bir ihtimal, metamorfmagus özelliğimin olması. Ama anneme milyon kez sormama rağmen ailemizde öyle bir şey olmadığını söyledi. Anneme güveniyorum ki bu benim adıma kötü bir şey. Kendimi farklı biri olarak görüyorum...

Şizofren miyim, günlük? Son zamanlarda farkında olmadan kendi kendime konuşuyorum. Karşımda biri varmışçasına... Sonra kendime geliyorum ve toparlanıyorum. Şuana kadar kimse bunu görmediği için şanslıyım. Bir de, kabuslarım arttı. Her gece anneme kalkan o eli görüyorum. Babamın elini... O el anneme çarptıkça yatakta benim canım acıyor. Kahroluyorum. Sanırım gerçekten deliriyorum.

Okul nasıl mı? Her zamanki gibi iyi. Sihir Tarihi dersinde profesörden tekrar bir nefret ettim. Ama bundan bahsetmeyeceğim, hayatımda önemli bir yer kaplamıyor sonuçta. Bir de, Kehanet dersine girdim. Hayatımda bir şeyler değişecekmiş Tarot'a göre. Umarım değişir. Şu benden ayrı olan beni alıp götürsün bu değişim. Aynaya gönül rahatlığıyla bakabileyim. Birkaç kişinin bana garip garip baktığını görmüştüm. Acaba onlar da farkında mı bu halimin? Ya aslında ben sandığım ben değilsem? Korkuyorum günlük... Kendimi yanlış tanımış olmaktan korkuyorum.

Aphrodis Audrey Phyllis
1 sayfadaki 1 sayfası