Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~Ders İşleyiş Metodu~

YazarMesaj
Aya Estella O'fieme
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Aya Estella O'fieme

Lakap : Aichou desu. Hime sama da diyebilirsiniz tabi u__u"

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

~Ders İşleyiş Metodu~ Empty
MesajKonu: ~Ders İşleyiş Metodu~   ~Ders İşleyiş Metodu~ Icon_minitimeC.tesi 20 Kas. 2010, 21:59

Aaay ay. Profesör olmak da zor işmiş lo -.- Öeahm, neyse, şinci dersleri nasıl işleyeceğiz onu anlatacağım. Buna göre herkes kendini ayarlasın, zira kurallardan da anlaşıldığı gibi dersimde pek de hata kabul etmiyorum.

Ders başlangıçlarında aşağıdaki adımları izleyecek ve ders metodlarının madde numaralarını vereceğim. bıraktığım yazıya göre, o metodda ve benim o ders için geçerli olacak açıklamalarım doğrultusunda dersler işlenecek~

‡MADDE 1=
Ders turlama metoduyla işlenecek. Her ders başı yoklama alacağım. Katılacak kişilere Duyurulardan ders zamanını ve tahminen kaç kere turlanacağını, ders akışının nasıl gideceğini anlatacağım. Daha sonra o ders için veya daha uzun süreli kurgularınızı ders başlamadan önce bu iş için açtığım Kurgu Bölümüne bırakacaksınız. Buna göre rpyi başlatağım.

>>Duyurularda da belirttiğim gibi geç kalma ve girmeme konusunda, yazmış olduğum yönteme göre cezalandırılacaksınız.

>>
Duyurularda yazmış olduğum puanlama sistemi geçerli olacaktır. Rpleriniz adam akıllı olsun. Ne çok kısa rplere, ne de uzun ve saçma sapan rplere iyi bir puan veririm.

‡MADDE 2=
Bu maddeyi işlediğimizde, ilk önce Duyurulardan size asıl kurguyu özetleyeceğim. Daha sonra yine şahsi kurgularımızı Kurgu Bölümünden konuşup tartışacağız. Sonra ben bunları birleştirip pmden size nasıl olacağını anlatacağım. Ardından ders içinde ben kurguyu başlatacağım ve yapmanızı kararlaştırdığımız şeyleri sırasına göre anlatacağım. Ödev bölümüne kadar geldiğimizde RP sonunda sizden ne istediğimi söyleyeceğim.

Ve buna göre siz;
>>Ya RP konu başlığında ödevlerinizi bırakacak,
>>Ya da pm ile bana ödevlerinizi ulkaştıracaksınız.
.........
>>Büyük ihtimalle İkincisini uygulayacağız. Bu zamanlarda ise siz ödevi yolladığınızı konu başlığı altında belirtirsiniz. Ben de en son notlarınızı verdikten sonra konu kilitlenir. Herhangi bir sorununuzda da bana pm atacaksınız zaten.

‡MADDE 3=
Bu madde ise diğerlerinden daha basit. Ben konuyu belirledikten ve gerekli prosedür kısımlarını geçtikten sonra (duyurulara koyma gibi, bu maddede şahsi kurgu yok) olan kurguyu *benim ders içi belirlediğim kurgu* dahilinde çok kısa bir RP IN faslı geçip direk ödevi yazacağım. Bu tabii ki RP niteliğinde olmayacak, daha çok açıklayıcı bir anlam taşıyacak.

~HANGİ MADDE OLURSA OLSUN, UYGULANDIĞINDA KATILIMCILARIN, DERSİN İŞLEYİŞ BİÇİMİNE UYGUN DAVRANMASININ VE ÖZELLİKLE VURGULADIĞIM YERLERE DİKKAT ETMESİNİN KENDİ ALEYHLERİNE OLDUKLARINI BİLMELERİ BENİM EGOLARIMI ŞİŞİRMEM İÇİN DEĞİL, ONLARIN ŞAHSİ VE SİTE KURGULARINA DA UYGUN OLARAK RP YAPABİLMELERİ İÇİN ÖNEMLİDİR...~

http://aichounosekai.blogspot.com/

~Ders İşleyiş Metodu~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk ders ( bu ders toplu olarak yapılmaktadır. Bütün çaylaklar girmek zorundadır)
» İlk ders-müziğe giriş-(bu ders toplu olarak yapılmaktadır. bütün çaylakların girmesi zorunludur)
» İlk Ders (bu ders toplu işlenecektir!!)
» 2. Ders
» ~Ders Programı~