Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Francessa Geldi Beyler Bayanlar.

4 posters
YazarMesaj
Eva Francessa Tougas
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Eva Francessa Tougas

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Francessa Geldi Beyler Bayanlar. Empty
MesajKonu: Francessa Geldi Beyler Bayanlar.   Francessa Geldi Beyler Bayanlar. Icon_minitimePtsi 30 Mayıs 2011, 21:15

Spoiler:

Spoilerda kendimi tanıttım efenim. Bakmak isteyenler açsın buyursun. Şimdi neler arıyormuşum bir de ona bakalım.

Aile: Malum kızımızın aile geçmişi gizli. Yine de değişik bi kurgu istiyorum buraya. Mesela kurt kadın olmadan bi vampirin soyundandım. Sonra ısırılınca herkesten gizledik. Var mı ailem olucak biri ^^

Sıkı Dostlar: Güvenebileceği bir iki kişi olmalı.

Arkadaş Çevresi: Bu kız menfaatçi falan ama arkadaş çevresi de var yani.

Dönüştürdükleri: İşte bizi dönüştüren kadın diyenler buyursun.
Tristan Majere: İntikam ateşi ve hırsa boğulduğum günlerden birinde seni bulmuş olmam yazık oldu genç büyücü. Açıkçası birlikte olduğumuz kısa süre içinde aklımı başımdan aldın. Yine de sana teslim olamazdım bu yüzden seni de diğerleri gibi bırakıp kaçmak zorunda kaldım. Bu sana bencilce gelmiş olabilir. Haklısın bu bencilce. Yine de ben bencil ve kendini beğenmiş biriyim. Biliyorum ki her yerde beni arıyorsun. Merak etme, çok yakında tekrar görüşeceğiz.

Takıldıkları: Bizim kız çapkın efendim.

Saygı Duyulacaklar: Vampir ve Kurt Adam ırklarından saydığım sayılı vatandaşlar burada. Yine de saygı duymam her dediğinizi yapmam demek değil.
Carlian: Dediklerine göre ilk kurt ve hepimizin atası o'ymuş. Eğer onun tarafında olmamı istiyorsa benimle güzel bir anlaşma yapmalı. Onun dışında saygıda kusur yok kendisine karşı.
Düşman: İşte kız böyle olunca haliyle düşmanı da oluyo.
Dorian: Doğamız gereği seninle düşmanız. Benden yaşça büyüksün. Bu da seni benim için tehlikeli yapar. Yine de bana bulaşmasan iyi edersin. Göründüğüm kadar zayıf değilim.

Özel Kurgu: Bana göre yer yok gel senle yeni bi başlangıç yapalım diyenler de buradan lütfen.

En son Eva Francessa Tougas tarafından Çarş. 01 Haz. 2011, 17:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Carlian
Carlian

Lakap : Carl.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Francessa Geldi Beyler Bayanlar.   Francessa Geldi Beyler Bayanlar. Icon_minitimeSalı 31 Mayıs 2011, 09:32

Bence atana saygı duymalısın. Smile Veya aklına başka bir şey gelirse o da olabilir tabisi.
Eva Francessa Tougas
Eva Francessa Tougas

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Francessa Geldi Beyler Bayanlar.   Francessa Geldi Beyler Bayanlar. Icon_minitimeSalı 31 Mayıs 2011, 14:00

Tamamdır Very Happy
C. Sturm Gaez
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
C. Sturm Gaez

Lakap : isim

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Francessa Geldi Beyler Bayanlar.   Francessa Geldi Beyler Bayanlar. Icon_minitimeSalı 31 Mayıs 2011, 14:08

beni donusturdun ama daha dip bi kurgumuz var saniyorum. ben de usenmezsem ilana yazicam. tristani atin pilis bi yerlere.
Dorian
Dorian

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Francessa Geldi Beyler Bayanlar.   Francessa Geldi Beyler Bayanlar. Icon_minitimeSalı 31 Mayıs 2011, 14:19

Düşman olsun.
Eva Francessa Tougas
Eva Francessa Tougas

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Francessa Geldi Beyler Bayanlar.   Francessa Geldi Beyler Bayanlar. Icon_minitimeSalı 31 Mayıs 2011, 14:29

İkiniz de tamamsınız Very Happy

Francessa Geldi Beyler Bayanlar.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» içimden geldi xP
» Srna geldi.
» Angry Birds WP7'ye geldi
» Benim De Koyasım geldi :D
» Vakit geldi, yeğen.