Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Srna geldi.

+5
Cassandra Parker
Deamon Austeja
Bianca L. Duende
Arianna Lucy Warren
Joleigh Pavone
9 posters
YazarMesaj
Joleigh Pavone
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Joleigh Pavone

Lakap : Jo ya da Leigh

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Srna geldi. Empty
MesajKonu: Srna geldi.   Srna geldi. Icon_minitimeC.tesi 06 Kas. 2010, 12:48

Evet ben Serena. İsmim gerçekten Serena. Yanlış anlaşılma olmasın şimdi. Lise öğrencisiyim. Sayısal bölümde okuyorum. Biliyorum deliyim ve tam bir manyağım. Neyse en sevdiğim ders matematik. Matematiksiz bir hayat düşünemem. Bir kolejin anadolu bölümündeyim. Derslerim iyidir, hoştur. Müziğe bir ilgim vardır hemde büyük bir ilgim. Keman çalıyorum, şarkı söylüyorum. Sesim gerçekten hoştur. Geçen sene müzik grubundaydım ama artık bıraktım. Resim güzel yaparım, tiyatro yine aynı şekilde. Mimiklerime bayılır herkes. Dans'ta ediyorum. Aslında baleciyimdir. İleride Endüstri Mühendisi olmak istiyorum. Böylece Endüstri Tasarımdan moda tasarımcısı olmam gerek. Moda'ya gerçekten ilgim vardır. Kendi tarzımda vardır yani, güzel tarz bulurum hani. Razz
Futbol severim. Aslında sporun her dalını severim. Özellikle futbol, basket ve binicilik... Bir zamanlar jokey eğitimide almıştım fakat bazı aksaklıklardan dolayı yarım bıraktım. Yeniden başlayacağım inşallah.

PJO'cuyum. Hiç çekinmeden Logan Lerman benim hayatım diyebilirim. Hayatımda gördüğüm en tatlı varlıktır kendisi.Very Happy Merak ettiğiniz birşey olursa çekinmeden sorun. Sevgilerle Serena... I love you
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Lakap : Lucy yada Arianna yok takma ad falan .d

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Srna geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Srna geldi.   Srna geldi. Icon_minitimeC.tesi 06 Kas. 2010, 13:38

Aramıza hoşgeldin tatlım Very Happy
Bende Tuğçe Lise 3e gidiyorum bildiğin düz lise ama benimki Very Happy
Tm okuyorum ayrıca eşit ağırlık işte aman ne güzel diyorum kendi kendime Very Happy
Okuduğu kadarıyla bayağı bi icraatın varmış Razz Ne güzel ne güzel Razz
Bu sitede herkes çılgındır bende dahil olmak üzere:D
Neyse tatlım aramıza hoşgeldin İyi rpler!
Bu arada Çanakkalede oturuyorum merkez olmasa da Very Happy
Bianca L. Duende
Bianca L. Duende

Lakap : Aphrodi

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Srna geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Srna geldi.   Srna geldi. Icon_minitimeC.tesi 06 Kas. 2010, 16:45

Aaaa, Serena affraid
Burada da mı karşılaştık.
Ben Nur, hani PLL ve HP'deki.
Hoşgeldin diyeyim.
Umarım güzel vakit geçirirsin I love you
http://theaphrodi.blogspot.com/
Deamon Austeja
Deamon Austeja

Lakap : Demon

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Srna geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Srna geldi.   Srna geldi. Icon_minitimeC.tesi 06 Kas. 2010, 17:36

Hoşgeldin Serena
Bende Mert Yaşım 16.
Sayısal öğrencisiyim Matematiğe bayılırım onsuz olmaz .D
Müzik olarak sadece Rock-Metal dinlerim şarkı söyleme gibi bir yeteneğim yoktur Very Happy. Amatör olarak gitar çalarım biraz.
İlerde okumak istediğim bölümse Tıp ,) Beyin cerrahı olcam Very Happy
Basketbolu severım bende.
Tam bir supernatural hayranıyım.
Fazla uzattım galiba Razz
Tekrardan hoşgeldin umarım ii vakit geçirirsin burda
İyi RP'ler. Very Happy
Cassandra Parker
Cassandra Parker

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Srna geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Srna geldi.   Srna geldi. Icon_minitimeC.tesi 06 Kas. 2010, 17:38

Hoşgeldin bende Dilara
17 yaşındayım ve Kocaelidenim
Bende anadolu lisesindeyim ve sayısalcıyım (Ayıptır söylemesi okul birincisiyim Very Happy )
Neyse iyi rpler !

En son Cassandra Parker tarafından C.tesi 06 Kas. 2010, 21:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Yusleidis D'oliveira
Yusleidis D'oliveira

Karakter Detayı
Statü: Üye
Uyarı: 0/0

Srna geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Srna geldi.   Srna geldi. Icon_minitimeC.tesi 06 Kas. 2010, 19:28

Siteye hoşgeldin,öncelikle site yöneticilerinden biri olarak bunu söylüyorum.

Kendimi tanıtmam gerekirse adım Aylin ama kısaca Lin de diyebilirsin normal hayatta böyle ama sitedekilere hiç alıştıramadım bunu Very Happy
Çanakkaleliyim yaş oldu 16 yani 15 in bitmesine az kaldı Very Happy
Lise 2. sınıf öğrencisiyim,bizim zamanımızda alanlar kalktığı için türkçe-matematik ağırlıklı ders alıyorum anlamadıysan eski usul TM işte.
Pembe rengi severim böyle rengarenk olucak gökkuşağı gibi ama asla öyle giyinmem daha içe kapanık siyah ve yeşil tercihimdir.
Her şekilde konuşmalarda kısaltma,değiştirme vs şeylerden nefret ederim.Anlayacağın tam bir edebiyat aşığıyım ki şiirleri sevmem böyle bir tezatlık var.
Her neyse beni zaten sitede görükçe tanıyacaksın aynı şekilde bende seni,gelişine memnun olduğum gibi tanıştığımızada sevindim.
Alessandra Aristide

Lakap : Alessa

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Srna geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Srna geldi.   Srna geldi. Icon_minitimeC.tesi 06 Kas. 2010, 19:49

Selam Serena, bn de nisa. sanırım bana bayaı bi rastlamışsındır sitede Very Happy
hoşgeldnn Very Happy
Serena Melanie Holls demiş ki:
Evet ben Serena. İsmim gerçekten Serena. Yanlış anlaşılma olmasın şimdi. Lise öğrencisiyim. Sayısal bölümde okuyorum. Biliyorum deliyim ve tam bir manyağım. Neyse en sevdiğim ders matematik. Matematiksiz bir hayat düşünemem. Bir kolejin anadolu bölümündeyim. Derslerim iyidir, hoştur. Müziğe bir ilgim vardır hemde büyük bir ilgim. Keman çalıyorum, şarkı söylüyorum. Sesim gerçekten hoştur. Geçen sene müzik grubundaydım ama artık bıraktım. Resim güzel yaparım, tiyatro yine aynı şekilde. Mimiklerime bayılır herkes. Dans'ta ediyorum. Aslında baleciyimdir. İleride Endüstri Mühendisi olmak istiyorum. Böylece Endüstri Tasarımdan moda tasarımcısı olmam gerek. Moda'ya gerçekten ilgim vardır. Kendi tarzımda vardır yani, güzel tarz bulurum hani. Razz
Futbol severim. Aslında sporun her dalını severim. Özellikle futbol, basket ve binicilik... Bir zamanlar jokey eğitimide almıştım fakat bazı aksaklıklardan dolayı yarım bıraktım. Yeniden başlayacağım inşallah.

PJO'cuyum. Hiç çekinmeden Logan Lerman benim hayatım diyebilirim. Hayatımda gördüğüm en tatlı varlıktır kendisi.Very Happy Merak ettiğiniz birşey olursa çekinmeden sorun. Sevgilerle Serena... I love you

kızım bn mükemmelm desene şuna bn bi fülüt bile çalamıyorum derste Very Happy sporun hiç bi dalıyla ilgim alakam yoktur. zaten bnmle ilgisi olan her takım çöker fln Very Happy voleybol oynarken manşet attığımda kimse yetişemez tamam bu doğru :DBasketbol ile ilgili derste çalışma yaparken yanlışlıkla çocuğun kafasına atmıştım topu Very Happy dans edemem etsem herkes gülmekten yıkılır. Very Happy tamam matematiği severm ve bnmde tarzım var Very Happy nasıl bu kadar mükemml olur bi insan yav Razz üff utandım şimdi Very Happy
http://lethallove.com
Calvin Harrison Benson
Calvin Harrison Benson

Lakap : Calvin

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Srna geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Srna geldi.   Srna geldi. Icon_minitimeC.tesi 06 Kas. 2010, 19:56

Kendini öv öv ölmüşsün kızım d.p Hatırlarsın belki beni Boğaç ben . Pm filan atmıştın nesecime SD desem daha iyi olur sanırım. Hoşgeldin seni burda görmek güzel ^^
Eithe Aoibheann
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Eithe Aoibheann

Lakap : Chrys.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Srna geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Srna geldi.   Srna geldi. Icon_minitimeC.tesi 06 Kas. 2010, 20:00

Sen FF'de var mısın yahu? *-* Varsan gördüm seni (: Hoşgelmişsin sitemize. EkinSu olmaktayım ben de, sitenin adminlerindenim. Bir sorun olursa bir pm çaksan buralardaysam himen yardımcı olabilirim (:
Cassandra Parker
Cassandra Parker

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Srna geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Srna geldi.   Srna geldi. Icon_minitimeC.tesi 06 Kas. 2010, 21:08

edit

Srna geldi.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» içimden geldi xP
» Angry Birds WP7'ye geldi
» Benim De Koyasım geldi :D
» Vakit geldi, yeğen.
» Francessa Geldi Beyler Bayanlar.