Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Adalyn Xéna Snow

2 posters
YazarMesaj
Adalyn Xéna Snow
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Adalyn Xéna Snow

Lakap : X, Ad, Adaly

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Adalyn Xéna Snow Empty
MesajKonu: Adalyn Xéna Snow   Adalyn Xéna Snow Icon_minitimeC.tesi 08 Ocak 2011, 12:03

# Karakter ismi: Adalyn Xéna Snow
# Karakter özellikleriniz: Aslında iyi kalpli biri olsam bile, zaman zaman sinirli ve oldukça tehlikeli görünebilirim, zaten o anlarda da her şeyi yapabilirim. Sinirlendirmenin zor olduğu gibi sakinleştirmek de zordur beni. Hafif kibirli bir yapım olmasına rağmen bencil değilimdir ve yardımlaşmayı severim. Arkadaşlarıma değer veririm ve ilişkilerim için çaba harcarım. Ancak birine değer verdiğimi açıkça belli etmem ve çabuk güvenmem, tedbirliyimdir. Yalnızlıktan hiç hoşlanmam, hırslıyım ve inatçıyım, en önemlisi de inançlıyım. Kendine güvenirim, başkalarını yatıştırmayı ve ikna etmeyi de iyi beceririm. Cesurum, korkularımı gizlemeye çalışırım. Sorumluluklarımı yerine getiririm, dalga geçmekten hoşlanmam; ama mümkün olduğu kadar işlerimi gizlice yapmaya çalışırım. Buna yardım etmek de dahil. Karşımdakinin onurunu kırmak istemem, empati kurmayı da iyi bilirim. Genelde her ortama ayak uydurabilirim ya da uyduruyormuş gibi görünmeyi çok iyi yaparım. Yanımdaki kim olursa olsun, onunla eğlenebilirim. Aynı zamanda ayrım yapılmasından hoşlanmam, önyargıyı sevmem. Olayı pek çok yönden değerlendirebilirim ve görüş almak, eleştirilmek benim için daha iyi sonuç almanın bir yoludur.
# Karakterin geçmişi : Karanlık ve oldukça asil bir vampir ailesinin soyundan geliyorum. Bu şekilde yetiştirildim, annem kötü kalpli bir vampir sayılmazdı ve bana hep şefkatle yaklaşırdı, onun karanlık yolu tercih etmesinin tek nedeni babama olan aşkıydı. Babam ise sadece kin ve kibir beslediği kalbinde ona yer bulamadı, fakat bu, anlaşıldığı gibi zamanla değişti. Babam, değişimini erken tamamladı ve drama profesörü olarak gece evinde bir süre çalıştıktan sonra, mecburen oradan ayrıldı çünkü artık kim olduğu, kim için çalıştığı biliniyordu. Fakat, o zamana kadar iyi bir casustu. Annem, babam değişimini tamamladığında bir beşinci sınıf çaylağıydı, babam gittiğinde ise altı. Bu onu derinden sarstı, kendini kaybetti. Çaylakların bedenleri hassastır. Annem de kendine hiç özen gösterecek halde değildi. Bir kırmızı çaylağa dönüştü. Kırmızı çaylak olarak değişimini tamamladıktan sonra her yerde babamı aradı ve buldu da. Onun için kötü biri olması gerektiğini anlayınca da hiç tereddüt etmedi. Ben, anneme çekmiştim ve ergenlik dönemim zaten oldukça zorlu geçiyordu. Zamanla babamın karakterini sorgulamaya başladım ve tereddüte düştüm. O zamana kadar gayet babamın izinden gidiyormuşum gibi görünse de, işaretlenmeden önce korkuyordum. Orada sonsuza dek kalmaktan ve içinde bir gram sevgi olmayan biri olmaktan. Bu nedenle evden kaçtım. Polislere haber verdiler, her yerde beni aradılar. Yakalandığımı fark ettiğim anda başıma gelen, işaretlenmek oldu. Kaçışımdan yaklaşık bir ay sonra. O süre boyunca bir arkadaşımda saklanmayı başarabilmiştim. İşaretlenmemin ardından buraya geldim ve işte o zaman ailem beni buldu. Yanında kaldığım arkadaşım, olanlardan korkup her şeyi anlatmıştı. Umrumda değildi, artık Nyx benim tanrıçamdı ve onlarla kalmayacaktım. Sinirli olduklarını da biliyordum. Ama beni gördüklerinde önce gözlerinde olan bir gram sevgi bile yok oldu. Oradan kurtulmamı tanrıçama borçluydum. Bana, yeteneğimi bahşetti. Yoksa, tanıdığımı sandığım annem ve kötülükten gözü dönmüş babam benim ölümüme sebep olabilirdi bile. Güzel bir çaylaklık dönemi geçirdim. Ne kadar ırk ayrımı yapmasam ve adil biri olsam da kırmızı çaylak olmak bana biraz korkutucu gelirdi. Muhteşem arkadaşlarım ve dostluklarım oldu, hedefimi de son yılımda belirledim ve bunun için başımı derslerden kaldırmamam gerekti.
# Karakter yaşı: 20 veya 21 olacak.
# İstenilen Statü- Meslek: Konsey Baş Hakimi
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

Adalyn Xéna Snow Empty
MesajKonu: Geri: Adalyn Xéna Snow   Adalyn Xéna Snow Icon_minitimeC.tesi 08 Ocak 2011, 12:06

Onaylandı ve rütbeniz verildi. İsteğim üzerine örnek olsun diye konu açtığınız için teşekkürler..
https://mortalinstruments.forum.st/

Adalyn Xéna Snow
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adalyn Snow
» Xéna Snow
» Adalyn Xéna#
» Adalyn Xéna#
» Xéna