Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hala öğrenemediniz mi... Benim olduğum yerde sır olmaz :D

YazarMesaj
GOSSİP
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
GOSSİP

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Hala öğrenemediniz mi... Benim olduğum yerde sır olmaz :D Empty
MesajKonu: Hala öğrenemediniz mi... Benim olduğum yerde sır olmaz :D   Hala öğrenemediniz mi... Benim olduğum yerde sır olmaz :D Icon_minitimePerş. 06 Ocak 2011, 22:04

Buldum!

Ah lütfen heycanımı bağışlayın. İlk dedikodu sevincim işte ama buldum. Neler yakaladığımı hayal dahi edemezsiniz. Aslında öylece geziniyordum ama ne gördüm bilemezsiniz. Biliyorum, biliyorum heyecan bastı ama anlatmadan edemeyeceğim. Şu bizim yakışıklı tatlı bir içim su olan James’imiz var ya… Evet bal rengi saçları olan Erebus oğlu. Hah! İşte o Elizabeth’i muck! Hihi. Öptü işte. Hemde ne öpücük. Valla, o kanatlı yakışıklının öpücüğünü görmedim ama Rahibe’nin dünyası sarsılmıştır. Benimki bile sarsıldı. Hem düşünsenize sevgilinizi birileri öpüyor. Ben bu durumda ‘Nerede ulan erkekliğim’ derdim. Biraz kaba oldu ama olsun. Kalona. Şeker titre ve kendine gel yoksa Bolu pazarı geçtiğinde kendine gelmen bir işe yaramayacak. Neyse bir dedikodu kokusu aldım Gitmem gerek. Sonra görüşürüz… xoxo

Gerçekler

Hala öğrenemediniz mi... Benim olduğum yerde sır olmaz :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bensiz Olmaz Dedim
» Katherine aramazsa olmaz :D
» Benim kutucugum :D
» Benim De Koyasım geldi :D
» Benim eskilerime göz dikmek mi?