Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Katherine aramazsa olmaz :D

+6
Victoria Morgenstern
Théodore Jaden
Aurélien Rhodanthe
Joleigh Pavone
Arianna Lucy Warren
Cynthia Aristide
10 posters
YazarMesaj
Cynthia Aristide
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Katherine aramazsa olmaz :D Empty
MesajKonu: Katherine aramazsa olmaz :D   Katherine aramazsa olmaz :D Icon_minitimePaz 03 Nis. 2011, 14:13

Katherine'in karakterini tanımlayalım bi önce Very Happy ;
öhüm öhüm.... Katherine duygularına pek belli etmeyen bir tip. Acılarını, üzüntülerini hep içine atar. İçi acıdığında belli etmemek için gülümseyebilir hatta kahkaha bile atabilir. Siz onun neşeli olduğuunu düşünürken o acı çekiyor olabilir aslında... Öğrencilerini birbirinden katiyyen ayırmaz. Canayakındır aynı zamanda. Her ortama ayak uydurmayı becerir. Sevdikleri için yapamayacağı fedakarlık yoktur. -Şimdilik aklıma bu kadarı geldi. geldikçe ekleyip dururum buraya Very Happy-

Gelgelim öğrencilik dönemine Smile ;
Her zaman başarılı bir Gryffindor öğrencisi olmuştur. Ailesinin olumsuzlukları, yaşadığı şartlara rağmen her konuda başarılıolmayı başarabilmiş, yaşına rağmen en zor görülebilen büyüleri kolaylıkla yapabiliyor, bir kaç büyü üretmiştir.

Baş Düşman(şöyle dişli mi dişli bir baş düşman fena olmaz hani. Güzel rpler çıkar Very Happy )
Katherine aramazsa olmaz :D 754344 Victoria Morngenstern Okul yıllarından beri aramızda asla dile getirilmemiş düşmanlık şimdi bile devam ediyor... Karanlığın izinden gittiğinihatta içinde olduğunu çok iyi biliyorum Victoria. Bunu henüz kanıtlayamazsam bile bunun için geç değil! Okul sınırları içine birbirimize saygılı davranmak zorunda olsak ta nefretim asla dinmeyecek...

Düşmanlar
Katherine aramazsa olmaz :D 754344

Eski Sevgililer

Çok fazla görüşmeseler bile içini rahatça dökebileceği özel biri.
Katherine aramazsa olmaz :D 754344 Isabella Serena Lively Onunla çok fazla görüşemesek bile çocukluğumzudan beri birbirimize destek olmuş, rahatça herşeyi anlatır hale gelmiştik. Hogwarts dönemlerinde Gryffindor'lu iki genç kızın başarılarıyla birçok düşman edinmesi garip gelmiyordu kulağa... Yanımda olduğun için teşekkür ederim Bell! İyi ki varsın

Katherine aramazsa olmaz :D 754344 Elisha Moonlight Yaklaşık üç dört yıl önce Hogwarts'tan başarıylarıyla beraber mezun olmuş, en iyi öğrencilerimden biriydi. Şimdi ise çalışmalarının karşılığına layığıyla aldı ve profesör olarak görev yapıyor. Yıllar onu olgunlaştırmış, güzel bir kadına dönüştürmüş adeta. Benim için çok değerlisin Elisha...
Çocukluğundan beri yanında olan yakın arkadaşlar

Sevdiği öğrenciler
Katherine aramazsa olmaz :D 754344Théodore Jaden Rawena Rawenclaw'un kemiklerini sızlatmayacak bir öğrenci daha! Şimdiden iyi bir yerlere geleceği kesin... Ondaki azim ve hırs bana kendi gençliğimi hatırlatıyor. Asistanım olmayı hakkıyla yerine getireceğinden eminim.

Katherine aramazsa olmaz :D 754344Arianna Lucy Warren Benden hiç haz etmediğini hatta nefret ettiğini bilsem de bu derslerindeki başarını görmemi engellemiyor. Küçümseyici bir tavrın olduğu aşikar fakat göründüğünden daha zeki olduğunu biliyorum.ş Parlak bir gelecek seni bekliyor önünde...

Katherine aramazsa olmaz :D 754344 Aphrodis Audrey Phyllis Rawenclaw'ın parlak öğrencilerinden bir tane daha! Dehan her zaman, her yerde kendini belli ediyor Aphrodis... Çalışmadığın zamanlarda bile aklını kullanarak ileriye gidebiliyorsun.

Katherine aramazsa olmaz :D 754344 Calypso De'Lapore Calypso... İsminin anlamını layığıyla taşıyorsun. Yunan mitolojindeki Deniz Tanrıçası Calypso kadar hırçın veyaşına göre oldukça enginsin. Derslerindeki başarıların zeki olduğunun bir parçası olsa da sevecen ve mutlu tavırların bana umut bahşedebiliyor bazen.

Isınamadığı Öğrenciler
Katherine aramazsa olmaz :D 754344 Diana Rynkar Karanlık tarafın oldukça ağır basıyor Diana. Kendini beğenmişliğin ve ukala tavırlarında cabası. Karanlıkla içli dışlı olan aileden gelen birinin aydınlıkta olması beklenemezdi. Seni iyi tarafa yönlendirmeye çalışsam da ukala tavırların bunun önüne engel koyuyor.

Özel kurgular
Katherine aramazsa olmaz :D 754344 Euterpe Châtillon Ailesinin karanlık geçmişi ve içinde yaşadığı çıkmazlıkla tarafsız olduğunu düşünse de karanlık tarafının ağır bastığını görebiliyorum. Lakin ne olursa olsun iyi biri olmana, kendini bulmana her daim yardım edeceğim...

Katherine aramazsa olmaz :D 754344 Alexander Verne Etrafındaki arkadaşlarının, ailenin seni etkilediğini ve bu yüzden karanlıkla haşır neşir olduğunu biliyorum. Lakin sende ki ışığı görebiliyorum Alex. Dıştan kötü olarak gözüksende kalbin öyle olmadığını haykırıyor aslında. Kendini hazır hissettiğinde yanında olacağımı bilmelisin.

Şimdilik aklıma gelen bu kadar fakat özel kurgulara da açığım.

En son Katherine Swynford tarafından Ptsi 23 Mayıs 2011, 13:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Lakap : Lucy yada Arianna yok takma ad falan .d

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Katherine aramazsa olmaz :D   Katherine aramazsa olmaz :D Icon_minitimePaz 03 Nis. 2011, 14:19

Sana saygı duymasam da derslerdeki başarılarımdan dolayı beni takdir ediyorsun. Gözünde parlak bir öğrenciyim falan.
Joleigh Pavone
Joleigh Pavone

Lakap : Jo ya da Leigh

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Katherine aramazsa olmaz :D   Katherine aramazsa olmaz :D Icon_minitimePaz 03 Nis. 2011, 14:31

Merhaba... Özel kurgu için geldim aslında. Gryffindor ve aydıklık tarafta olmanızla birlikte kurgu önermeye geldim. Euterpe, Gryffindor olmasına rağmen içindeki Slytherin ruhu ile başa çıkmaya çalışıyor. Kızımız tarafsız ancak küçüklüğünden beri halası ile büyüdüğü için karanlık tarafın büyüsüne doğru çekiliyor.(Halası eskiden Slytherin öğrencisiydi) Bu yüzden özel yeteneği ile yaptığı kirli işleri gizlemeye çalışıyor. Sizin karakteriniz, Euterpe'nin böyle gizli işler çevirdiğini anlayıp aydınlık tarafa dönmesine yardım edebilirsiniz. Uygun olursa böyle olsun kurgumuz. Eğer beğenmezseniz istediğiniz bölüme ekleyebilirsiniz beni. Şimdiden teşekkürler. Smile
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Lakap : bells

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı: 0/0

MesajKonu: Geri: Katherine aramazsa olmaz :D   Katherine aramazsa olmaz :D Icon_minitimePaz 03 Nis. 2011, 14:36

Benide Very Happy Kurgumuz belliydi çocukluk arkadaşı falan
Théodore Jaden
Théodore Jaden

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Katherine aramazsa olmaz :D   Katherine aramazsa olmaz :D Icon_minitimePaz 03 Nis. 2011, 15:33

Yakında yetişkin bir karakter alacağım, o zaman baş düşman olarak gelmeyi planlıyorum fakat şimdilik iade-i ziyaret olarak, Ted'i bir yerlere atabilirsin Razz
Cynthia Aristide
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Katherine aramazsa olmaz :D   Katherine aramazsa olmaz :D Icon_minitimePtsi 04 Nis. 2011, 17:02

Arianna Lucy Warren demiş ki:
Sana saygı duymasam da derslerdeki başarılarımdan dolayı beni takdir ediyorsun. Gözünde parlak bir öğrenciyim falan.

ekledim Very Happy

Euterpe Châtillon demiş ki:
Merhaba... Özel kurgu için geldim
aslında. Gryffindor ve aydıklık tarafta olmanızla birlikte kurgu
önermeye geldim. Euterpe, Gryffindor olmasına rağmen içindeki Slytherin
ruhu ile başa çıkmaya çalışıyor. Kızımız tarafsız ancak küçüklüğünden
beri halası ile büyüdüğü için karanlık tarafın büyüsüne doğru
çekiliyor.(Halası eskiden Slytherin öğrencisiydi) Bu yüzden özel
yeteneği ile yaptığı kirli işleri gizlemeye çalışıyor. Sizin
karakteriniz, Euterpe'nin böyle gizli işler çevirdiğini anlayıp aydınlık
tarafa dönmesine yardım edebilirsiniz. Uygun olursa böyle olsun
kurgumuz. Eğer beğenmezseniz istediğiniz bölüme ekleyebilirsiniz beni.
Şimdiden teşekkürler. Smile

açıkçası kurgu çok hoşuma gitti olur mu olur Very Happy

Isabella Serena Lively demiş ki:
Benide Very Happy Kurgumuz belliydi çocukluk arkadaşı falan

memnuniyetle gizem Very Happy

Théodore Jaden demiş ki:
Yakında yetişkin bir karakter alacağım, o zaman
baş düşman olarak gelmeyi planlıyorum fakat şimdilik iade-i ziyaret
olarak, Ted'i bir yerlere atabilirsin Razz

ted'i iksir asistanı olarak seçtim bu yüzden kath'in gözünde iyi bir yer olacak sanırım Very Happy
Victoria Morgenstern
Çember
Çember
Victoria Morgenstern

Lakap : Vicky

Karakter Detayı
Statü: Üye
Uyarı: 0/0

MesajKonu: Geri: Katherine aramazsa olmaz :D   Katherine aramazsa olmaz :D Icon_minitimePtsi 11 Nis. 2011, 21:01

Biri başdüşman mı arıyor aşkolsun. Vicky'den iyisini bulamazsın. İsabellaya zaten okul yıllarından gıcık sanada öyle olabilir ve senin müdür olmandan hoşlanmıyordur
Cynthia Aristide
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Katherine aramazsa olmaz :D   Katherine aramazsa olmaz :D Icon_minitimePaz 24 Nis. 2011, 18:13

Mesajını yei gördüm abla hemen ekliyorum vicky'i. az buuçuk kurguda belli zaten Very Happy
Aphrodis Audrey Phyllis
Öğrenci
Öğrenci
Aphrodis Audrey Phyllis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Katherine aramazsa olmaz :D   Katherine aramazsa olmaz :D Icon_minitimePaz 24 Nis. 2011, 18:56

Sevdiğin öğrencilerden olabilirim belki. Smile
Cynthia Aristide
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Katherine aramazsa olmaz :D   Katherine aramazsa olmaz :D Icon_minitimePaz 24 Nis. 2011, 19:07

Ekledim What a Face
Aethra L. Pavone
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Katherine aramazsa olmaz :D   Katherine aramazsa olmaz :D Icon_minitimePaz 24 Nis. 2011, 21:47

aa cık cık bensiz olurmu gülsümüm yaa Smile
Elisha Moonlight-Çocukluk arkadaşın olmak isterim ama yaş olayı tutar mı bilemem Very Happy
Diana Rynkar- Karanlığa ait bir kızı sevemezsin herhalde Very Happy Özle kurgu düşünüyorum aslında farklı bir şeyler olsun diye ama bulamadım birş ey Very Happy sevmediğin öğrenci olarak kalayım şimdilik kurgu bulursam konuşuruz ^^
Cynthia Aristide
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Katherine aramazsa olmaz :D   Katherine aramazsa olmaz :D Icon_minitimeC.tesi 21 Mayıs 2011, 09:48

Yeni görüyorum bu mesajları yazdım bişeyler nurdan Very Happy beğenmezsen değiştirebilrim:D
Aethra L. Pavone
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Katherine aramazsa olmaz :D   Katherine aramazsa olmaz :D Icon_minitimeC.tesi 21 Mayıs 2011, 20:35

sevdim Very Happy
Cynthia Aristide
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Katherine aramazsa olmaz :D   Katherine aramazsa olmaz :D Icon_minitimeC.tesi 21 Mayıs 2011, 20:42

Very Happy
Borislaw Belmour
Londra Baş İblis Efendisi
Londra Baş İblis Efendisi

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Katherine aramazsa olmaz :D   Katherine aramazsa olmaz :D Icon_minitimePaz 22 Mayıs 2011, 17:34

Alex'i ısınamadığı öğrencilere atabilirsin kendisi fazlasıyla karanlık ukala ve kibirli.
Calypso De'Lapore
Calypso De'Lapore

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Katherine aramazsa olmaz :D   Katherine aramazsa olmaz :D Icon_minitimePaz 22 Mayıs 2011, 18:22

Calypso De'Lapore: Derslerinde bir Ravenclaw'ın gerektirdiği gibi başarılı olsada etrafta kendisini göstermesini sağlayan şey mutluluğu ve etrafa saçtığı sevinci. Onun yanındayken insan kendini mutlu hissediyor.

Şeklinde bir kurgu?
Cynthia Aristide
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Katherine aramazsa olmaz :D   Katherine aramazsa olmaz :D Icon_minitimePtsi 23 Mayıs 2011, 14:01

@Mert, seninkini değiştirdim biraz. Özel kurgulara aldım ama istersen değiştirebilirim.

@Deniz, kurguyu da şöyle bişey yaptım. Umarım olmuştur Smile

Yalnız en kısa zamanda rp yapmak isterim ona göre Very Happy
Calypso De'Lapore
Calypso De'Lapore

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Katherine aramazsa olmaz :D   Katherine aramazsa olmaz :D Icon_minitimeSalı 24 Mayıs 2011, 19:43

Olur beğendim. Very Happy Yalnız önümüzdeki 2 hafta boyunca yoğun sınavlarım var hani yapacaksak ona göre bir şeyler yapalım. Wink
Cynthia Aristide
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Katherine aramazsa olmaz :D   Katherine aramazsa olmaz :D Icon_minitimeC.tesi 28 Mayıs 2011, 15:42

bana uyar ben de aynı durumdayım Very Happy

Katherine aramazsa olmaz :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Katherine.
» Katherine.
» Katherine S. Stone
» Bensiz Olmaz Dedim
» Hala öğrenemediniz mi... Benim olduğum yerde sır olmaz :D