Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ysandre Wyngér.

2 posters
YazarMesaj
Ira Scneider
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Ira Scneider

Lakap : Rara.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Ysandre Wyngér. Empty
MesajKonu: Ysandre Wyngér.   Ysandre Wyngér. Icon_minitimeCuma 29 Ekim 2010, 18:00

Karakter Adı : Ysandre Wyngér.
Kişisel Özellikleri : İyi biri olmaya çalışırım genelde. Çok küfrettiğimi söylerler ama bu alışkanlığımdan kurtulmaya çalışıyorum. Umursamazım. Biraz salaşım. Dalga geçmeyi, tembelliği, uyumayı ve eğlenmeyi severim. Tabi eğlence de eğlenceye benzeyecek. Kıskanç değilim. Fazla sinirlenmem aksine sinirleneceğim birşeye gülerim. Karşımdaki insanı sinir eder bu davranışım. Erkekler umrumda değil ve hiçbir zamanda olmayacağını düşünürüm. Tek başına mutlu olduğuna inanmışımdır hep. Ama yanlış anlaşılmasın, arkadaş edinmeyi de severim. Gerçek bir arkadaş ama. Birşeyden kolay kolay etkilenmem. İnsanların ne düşündüğü umurumda değildir. Aşka inanmam. İnanmam için aşık olmam gerek. Kolay kolay üzülmem, ağladığımı babam dışında kimsenin görmediğini sanıyorum. Üzülecek bir şeyimin olmadığındandır belki de. Sürtüklerden, sürtük olmaya çalışanlardan nefret ederim. Her ne kadar bende söylesemde yalanı sevmem. Bir insanı asla tanımadan yargılamam. Ayrıca biriyle ilk defa konuşurken huysuzluk yapmam. Ah, gelelim huysuzluğa. Huysuz değilimdir pek. Eğer kötü anıma gelmediyseniz sizi terslemem. Nazik olmaya çalışırım. Erkeklerle aram iyi değildir pek. Sadece lisede Shane vardı ama o da sadece arkadaşımdı. Yılışık, egosu çok yüksek, fazla maço erkeklerden hoşlanmıyorum. Ayrıca t-şhort değiştirir gibi kız değiştiren erkeklerden de iğrenirim. Bunun dışında sevmediğim fazla bir şey yok. Yani sanırım.
Özgeçmiş: Normal bütçeli bir ailenin çocuğudur. Babasını hiç sevmez. Annesi o 12 yaşındayken trafik kazasında ölmüştür. Babası iki yıl sonra başka bir kadınla evlenmiştir. İşaretlendikten sonra Gece Evi'ne gelmiştir.

Listedeki hangi gücü isterseniz yada daha farklı bir güç : Düşünce Gücüyle Acı Çektirebilme. O olmazsa Başkalarına İstediği Görüntüyü Gösterebilme.
Sizce Nyx size neden bu gücü bağışladı : Nyx geçmişimde acı çektiğimi biliyor olmalı. Kendimi düşmanlarıma karşı savunabilmem için bana bu gücü bağışlamış olabilir.
Bu gücün kurgunuza ne etkisi olacak: Rp'lerimde işe yarayacak. Herhangi bir savaş olursa bu özelliğimle Nyx'e hizmet edebilirim.

Örnek rp(zorunlu):

Sabah uyandığımda farklı hissediyordum kendimi. Gece rüya görmüştüm ama hatırlayamıyordum. Nyx'in bu işle ilgisi olduğunu hissediyordum ama. Giyinip derslere girdim. 4. dersin sonunda kendimi avluya attım. Birşey kafamı kurcalıyordu. Çimlere oturdum ve yanımda getirdiğim kitabımı okumaya başladım. Birinin bana doğru yaklaşan adımlarını duyuyordum. Sonunda karşıma dikildi ve yukarı baktım. Ellerini iki beline koymuş, sürtükçe bir ifadeyle bana bakan Valentina'ydı bu. Evet, tam bir sürtük, diye düşündüm. Ona dik dik baktım. Sonunda alaycı bir ifadeyle konuştu.
" Sana Mason'dan uzak durmanı söylemiştim yaratık. "
Birden sinirlendim ve boğazına saldırmak istedim. Kırmızı çaylak olmam da bunu tetikliyordu. Sakin ol Ysandre, dedi iç sesim. Ona sakince cevap verdim.
" Bu seni ilgilendirmez Valentina. Artık Mason'la çıkmıyorsun. " dedim ve direk gözlerine bakabilmek için ayağa kalkıp karşısına dikildim. O hiçbirzaman gözlerime bakamazdı. Onu etkileyebileceğimden falan korkuyordu herhalde.
" Kapa çeneni. Ben ne diyorsam onu yap yoksa cezasını çekersin. "
Gözlerimi devirip arkamı döndüm ve tam yürümeye başlayacakken bileğimden tuttu. Gözlerine baktığım anda bileğimi bıraktı ve başını tutarak yere diz çöktü. Çığlıklar atıyor ve durmamı söyleyip duruyordu. Ben birşey yapmamıştım ki! Arkaya doğru sendeleyerek bir adım attım ve koşmaya başladım.
http://xhogwartsx.my-rpg.com/
Carmella Decartius
Moskova Baş İblis Efendisi
Moskova Baş İblis Efendisi
Carmella Decartius

Karakter Detayı
Statü: Moderatör
Uyarı:

Ysandre Wyngér. Empty
MesajKonu: Geri: Ysandre Wyngér.   Ysandre Wyngér. Icon_minitimeCuma 29 Ekim 2010, 18:16

Onaylandı.

Ysandre Wyngér.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ysandre Wyngér.
» Ysandre Wyngér.
» Ysandre.
» Ysandre.*
» Ysandre için.