Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sarışın Vampir No.1

YazarMesaj
Alessandra Aristide
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!

Lakap : Alessa

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Sarışın Vampir No.1 Empty
MesajKonu: Sarışın Vampir No.1   Sarışın Vampir No.1 Icon_minitimeC.tesi 16 Ekim 2010, 18:48

SARIŞIN VAMPİR

-Dikkat özenti değildir xD-

Sarışın Vampir No.1 K169274_400

Arka Kapak

Tutkunu olacağınız ve soluksuz okuyacağınız yepyeni bir macera

Aşk, Tutku, Heyecan ve Gizem

Bir insanın bunların üçüne birden değil, sadece birine sahip olabileceğini anladım. Eğer birini seviyorsan korku ya da nefreti bilmezsin. Korktuğun zaman, sevgi ya da nefreti hissetmene imkân yok. Ve nefret ettiğindeyse, hayatında sadece nefret olur.

Beni döndürdü ve sert bir şekilde öptü. Kanımın onunkiyle karışmış tadını bir kez daha aldım. "Sonsuza kadar yaşamaya devam edeceğiz," diye yemin etti. "Sadece evet demen yeterli. Evet demek zorundasın." Duraksadı ve evime doğru baktı. Bir kez daha söylemesine gerek yoktu; anlamını biliyordum. Yenilmiştim.
"Evet."
Bana sarılarak, "Beni seviyor musun?" diye sordu.
"Evet."
"Yalan söylüyorsun ama önemli değil. Çünkü zamanla seveceksin. Beni sonsuza kadar seveceksin."
O gece zamanın tümü kaybolmuş, tüm sevgiler lekelenmişti.

Yazar:Cristopher Pike
Çevirmen:Çiğdem Samsunlu

Sayfa Sayısı: 584
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

Kişisel yorum: Çok güzel bir kitap daha bitirmedim. Arkadaşım önermişti burun kıvırarak okumaya başladım ama sonra bayağı bir beğendim. Şu bildiğimiz absürt vampir romanlarından değil... Kendine göre bir dayanağı var ve benim bütün kitaplarda aradığım özellik bu. Neden böyle olmuş? Niçin böyle demiş? Bilmiyorum fazla şey mi istiyorum ama her şeyin kitapta bir şeye dayanmasını isterim. Hani kitaplarda eçiciyimdir demek istiyorum... Neyse hoş bir kitap daha bitiremesem de 2. yi istiyoruum Very Happy
http://lethallove.com

Sarışın Vampir No.1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vampir---
» İlk Vampir
» Vampir Akademisi RPG
» Vampir türleri
» Vampir olmak için;