Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlham geldi yazıyım dedim

2 posters
YazarMesaj
Belinda Alice Wayle
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Belinda Alice Wayle

Lakap : Dark Angel

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

İlham geldi yazıyım dedim Empty
MesajKonu: İlham geldi yazıyım dedim   İlham geldi yazıyım dedim Icon_minitimeÇarş. 06 Ekim 2010, 20:52

Hayat ne kadar zor. Birini seviyorsun ama o seni sevmiyor.Onun için canını vermekistiyorsun ama o umursamıyor bile.Bir şarkı vardı benim sevdiğim o şarkı tam dabu olaya uygun aslında çünkü orada adam kadına ’Beni sevme ben farklıyım’ diyordu.Kadınise ''seni sevmekten vazgeçmeyeceğim'' diyordu.Bu olay benimde başıma geldi.Marc diyebirini sevmiş ona resmen tutulmuştum.Ben ona ‘Seni seviyorum.Ne olur beni bırakma.Bensensiz yaşayamam’ demiştim.O ise ’’Artık bitti Alice Seni sevmiyorum.Daha doğrusu tanıyamıyorum’’ demişti.

Haklıydı aslında.Kırmızı vampir olunca görüntüm değişmişti ama ben eski bendim.Ama bunu anlatamamıştım.Ne yaparsam yapıyım gitmişti. O gittiktensonra depresyona girmiş ve her yerimi parçalamıştım.Dostum dediğim kişiler bilebeni sakinleştirememişti.Onun için şiir bile yazmıştım.Şiir şöyleydi

Gidiyorum buralardan
Bırak kanasın yüreğim
Bırak son kez bakıyım
O yeşil gözlerine sessizce

Gidiyorum ama sunu bil
Gitmek hiç kolay değil
Çünkü seni seven bendim
Benden başkası değil

Bu şiiri onun yanından gitmeden yarım saat önce yazmıştım.Amabunu bile dinlemeyip çekip gitmişti.şiirde de dediği gibi onu benden başkası sevmemişti.Sevemezdide zaten.Çünkü o dik kafalı,bencil sersemin tekiydi.Aslında ben buna bile alışmıştım.Yaptığıhiçbir hareket beni rahatsız etmiyordu.Ama o bir daha dönmemek üzere gitmişti.

Aradan yıllar geçmişti ve ben hala güçsüzdüm.Kulağımakulaklığı takıp Aerosmith-Dream On dinlemeye başladım.Bu şarkının bana verdiğiduygu bambaşkaydı.Bana hayatıma devam etmem gerektiğini anlatıyordu.Onsuz yaşamam gerekiyordu.Bende öyle yapıyordum ama onu unutmak hiçkolay değildi benim için.Onun yüzünü bile görmek istemiyordum.

Aynaya her baktığımda aynı kişiyi görüyorum.Duygusuz bencil ve kibirli Alice’i.Beni bu hale sokan Marktan başkası değildi.Hiç tereddüt etmeden yatagımdan kalkıp yatağımın karşısındaki aynaya yumruk atıp kırılan parçasıyla bileklerimi kestim.Başım dönmeye başladı.Sanki dünya benim etrafımda dönüyordu.Kendimi garip hissediyordum.Yavaş yavaş bilincim kapanıyordu.Kan kaybediyordum.O an hayat benim için durmuştu.
http://salviohexia.yetkinforum.net/forum
Sonja Lâvin
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Sonja Lâvin

Lakap : Red Sonja

Karakter Detayı
Statü: Üye
Uyarı: 0/0

İlham geldi yazıyım dedim Empty
MesajKonu: Geri: İlham geldi yazıyım dedim   İlham geldi yazıyım dedim Icon_minitimePerş. 07 Ekim 2010, 11:33

Abla yine o etkileyici şiir ile çok farklı bir hava vermişsin. Ayyy, acıdım kıza. Bence bileklerini kesmemeliydi. Çok olumsuz bir hareket:D Yine harikalar yaratmışsın abla:)
http://hollywood-rpg.yetkin-forum.com

İlham geldi yazıyım dedim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlham Geldiği için Yazdığım Hikaye
» Bensiz Olmaz Dedim
» Çoook fazla geç olsa da bende bi başlık açıyım dedim :D
» Srna geldi.
» içimden geldi xP