Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Melinda Rose

2 posters
YazarMesaj
Katherine S. Stone
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Katherine S. Stone

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Melinda Rose Empty
MesajKonu: Melinda Rose   Melinda Rose Icon_minitimeÇarş. 18 Ağus. 2010, 17:53

Ad-Soyad: Melinda Rose Gloom

Kişisel Özellikleri: İnatçı ve hırslı. Aynı zamanda çok neşeli ve eğlencelidir. Şımarık ve ben merkezci olduğu için biraz ukaladır. Özünde iyi olsa da bunu asla belli etmez!

En çok bulunduğu ortam: Dolunayda yüksek bir yerde bulunmak. Misal evlerin çatıları...

Yapmayı sevdikleri : Dolunayda hayal kurmak bişeyler karalamak. Yüzmek, dans etmek. Alışveriş vazgeçilmezidir. Ama en çok tehlikeli ve heyecan verici şeyleri yapmayı sever.

Yapmayı sevmedikleri: Şarkı söylemekten hiç hoşlanmaz. Eğer birşeye odaklanmış ve hayal kuruyorsa bölünmesinden nefret eder. Dersleri pek sevmez...

Listedeki hangi gücü isterseniz: Listede istediğim bir yetenek olmadığı için kendi istediğim birşeyi söylüyorum.

Kanı bükebilmek! Odaklandığında insanın dmarlarını hissedip vücudunu elegeçirerek ona işkence çektirebilme...

Eğer fazla uçuk gelmediyse- ki bence değil- birde;

Gülümseyişiyle karşısındakini etkisi altına alabilme. Bedenini kantrol edebilme yani...

Sizce Nyx size neden bu gücü bağışladı: Seçtiğim güçler benim ben merkezci olduğumu gösteriyor. Bi bedeni kontrol edebilmemi. Karakterim çok zeki, kendine güvenen ve ısrarcıdır. Özünde kötü olmadığı ve Nyx in bunu anladığı için bana böyle bir güç bağışlamış olabilir... Belki de benim bu tavırlarımı seviyordur.

Özgeçmiş: İşaretlenmeden önce zeki ve hırslı olduğum için herşeyin en iyisine sahiptim. Çok iyi bir lisede öğrenim görüyordum ve en çok istediğim şeyi; bir CIA ajanı olacaktım. Aile bağlarım çok iyi olmasa da iyidi. Zengin bir ailenin ilk çocuğuydum.

Rütbem 4. Sınıf ve Puanım 78*
Brooklyn Oliveira
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Brooklyn Oliveira

Lakap : Lyn

Karakter Detayı
Statü: Üye
Uyarı: 0/0

Melinda Rose Empty
MesajKonu: Geri: Melinda Rose   Melinda Rose Icon_minitimeÇarş. 18 Ağus. 2010, 18:19

Gülümsemesiyle insanları kısa süreliğine etkisi altına alabilmek*

Melinda Rose
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Melinda Rose
» Melinda Rose
» Doğum gününüz kutlu olsun' Melinda Rose Gloom '
» E.Rose Wayland.~ Güncellendi
» Catherine ve Rose buluşması için