Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

E.Rose Wayland.~ Güncellendi

+9
William Thorne
Beirut Austeja
Poseidon Sentinus
Belinda Alice Wayle
Alessandra Aristide
Eámanë
Adriana Sorcha Kuran
Kalona Nephilium
Elizabeth Rose Wayland
13 posters
YazarMesaj
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

E.Rose Wayland.~ Güncellendi Empty
MesajKonu: E.Rose Wayland.~ Güncellendi   E.Rose Wayland.~ Güncellendi Icon_minitimeC.tesi 02 Ekim 2010, 22:35

E.Rose Wayland.~ Güncellendi Rosn

E.Rose Wayland.~ Güncellendi Line9
ELİZABETH ROSE WAYLAND

VAMPİRLER YÜKSEK RAHİBESİ
Geçmiş
Köklerim İngilizlerin büyüleyici Kraliçesi Elizabeth'e dayanmaktadır. 1947 de doğdum. Soylu bir aileden gelmeme rağmen asla bu ünvanları kullanmadım. İşaretlendiğimde, ailem ile bağlarını kopararak, tek başına ayakta kalmayı başardım. 4. sınıfa geldiğimde ailem bir kazada öldü. Her ne kadar onları redetsemde, bu bende büyük bir üzüntüye sebep olmuştu. Eğitimimi Londra'da tamamladım. Yüksek Rahibe olarak eğitimim çok zor geçmişti. Bir çok güçlükle baş etmeyi bildim. Mücadeleci ruhum her şeye baskın çıkmıştı. En sonunda İngiliz soylularına kendimi Vampir olarak kabul ettirdim. Bu konuda tektim ve yeri geldiğinde ve bu özelliğini kullanmakta çekinmem. Soylu olmak benim için önemli değilsede Vampir dünyasında saygın birşeydir
Savaşın başında kendimi tulsada bulmuştum. Hayatımda hiç olmayan şeyler oluyordu ve ben acı çekmeyi gerçekten bilmediğimi anladım. ilkkez bir savaşçım oldu ve öldürüldü. Ruhum parçalandı ve Nyx'nin diyarına gitmiştim. Ancak Nyx beni geri getirdi. Ölümden geri gelmek içimdeki merhameti yok etti.

Dış Bakış
Uzun boylu ve zarif bir vücut yapısına sahibim. Gözlerim ela rengi. Buğday tenliyim. Uzun koyu kumral saçlarım, hafif dalgalı.. Güzel ve seksi bir kadın olduğumu söylüyorlar. ( Aslında Güzellik İçimde Saklıdır. Sadece şanslı olanlar bunu algılar.)

İç Bakış
İnatçi ve kararlıyımdır. Kolay kolay korkmam ve yeri geldiğinde hiç bir kurala uymam. Karşımdakini asla küçümsemem. Çünkü o zaman siz küçümsenirsiniz.Sevdiklerim için herşeyi yapacak kadar fedakarım.
Onları korumak için tüm dünyayı karşıma alırım. Asi bir ruhum vardır. Sevdiklerim söz konusu olduğunda acımasız olmayı bilirim.

~Yapmayı Sevdiğim şeyler~
Kitap okumak, Ayışında yüzmek ve Sevdiklerimle vakit geçirmek. Son olarakta tanrıçam ile konuşmak
~Nefret Ettiklerim~
Yalancı ve riyakar varlıklar, Nyx'nin verdiği güçleri kötüye kullananlar ve Bana Yalakalık yapanlar
~ Yansıma ~
Savaş başladığından beri çok şey yaşandı. Büyük Kayıplarım ve acılarım oldu. Onları Daima içimde tutuacağım. Yaptığım hiç birşeyden Pişmanlık duymuyorum!Karanlığın ve Gölgelerin içinde saklanan bütün o yaratıkları tek sözüm var
Tüm yapabileceğiniz bu mu? Gelin hadi sizi bekliyorum ...
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 44086061
Spoiler:

En son Elizabeth Rose Wayland tarafından Paz 31 Ekim 2010, 12:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 12 kere değiştirildi
https://mortalinstruments.forum.st/
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: E.Rose Wayland.~ Güncellendi   E.Rose Wayland.~ Güncellendi Icon_minitimeC.tesi 02 Ekim 2010, 22:49

E.Rose Wayland.~ Güncellendi 55479902
~ Vazgeçemeyeceklerim ~ Değer Verdiklerim ~ Hayatımda İz Bırakanlar ~
E.Rose Wayland.~ Güncellendi Hayden-C-3-hayden-christensen-7424284-100-100 ~ Kalona Nephilium ~ E.Rose Wayland.~ Güncellendi Hayden-C-3-hayden-christensen-7424282-100-100
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 Ölümsüz Savaşçım ~ Kalbimin sahibi
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 Seni kimsenin göremediği şekilde görüyorum ve itiraf etmeliyim bazen sende benim ruhumu görüyorsun.. Artık duygularımı saklamıyorum.. Beni sevdiğine inanıyorum ancak ölümlü bedenim izin verdiği kadar seni seveceğimi biliyorum....
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 Beni sevdiğine inanıyorum ama yinede sen kaybetmekten korkuyorum!.
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 12566710x2

E.Rose Wayland.~ Güncellendi Ian-ian-somerhalder-13332673-100-100 ~ Vincent Warner ~E.Rose Wayland.~ Güncellendi Ian-ian-somerhalder-13332687-100-100
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 Erebusların korkusuz lideri ~Vazgeçemeyeceğim
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 Dimitri gittiğinde sen sığındığım limanımdın. Yanımda olduğunu biliyorum. ancak Kalona'dan sonra benden uzaklaştın. Aramızdaki uzaklığı sevmedim ve dostumu geri istiyorum..
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 'Beni sevdiğini biliyorum Vincent, Ama uzaklaşmamızdan nefret ediyorum'

E.Rose Wayland.~ Güncellendi Chace-Crawford-chace-crawford-12109890-100-100 ~ Clayton Wéstland ~E.Rose Wayland.~ Güncellendi Chace-3-chace-crawford-8991852-100-100
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 Dostum ~ Güvendiğim
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 Seninleyken kendmi hiç olmadığım kadar güvende ve mutlu hissediyorum. Bana değer verdiğini bir çok kez kanıtladın. Senin gibi bir dosta sahip olduğum için çok şanlıyım..
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 'Clayton daima yanımda olmana alıştım. Bu yüzden seninde Vincent gibi uzaklaşmanı istemiyorum'

E.Rose Wayland.~ Güncellendi 1b5d6fe7 ~ Isabella Serena Lively ~ E.Rose Wayland.~ Güncellendi 1ead5b97
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 Dostum ~ Sırdaşım
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 Daima yanımda olmanı istiyeceğim bir arkadaşsın. İçindeki iyilikle her zaman yanımda oldun.
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 'ihtiyaç duyduğunda yanındayım Bella'

E.Rose Wayland.~ Güncellendi Liv-liv-tyler-390308_100_100~ Bellatrix Margeaux Darcia ~E.Rose Wayland.~ Güncellendi Liv-liv-tyler-390313_100_100
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 İlk dostum ~ Arkadaşım
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344Gece evinde bir çaylakken birbirimizi tanımıştık. Benim en eskidostlarımdansın ve sanırım en iyi tanıyanlardan birisin. Konseydetekrar karşılaştığımızda karşımda daha güçlü ve kendinden emin birBella buldum. Bana daima destek oldun ve olmaya devam ediyorsun. Sanaverdiğim değeri çok iyi biliyorsun.
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 'Her zaman sana güveneceğimi biliyordum.'

E.Rose Wayland.~ Güncellendi Images?q=tbn:ANd9GcTpc99tqjT1Fyud0d8Wj6Qg7ErSDIXuK7sKmsiu9UfBeWPMb20&t=1&usg=__2rNT9UvNgvPOOPqy3P7R_lIinZI= ~ Nathanie Jean Ablow~ E.Rose Wayland.~ Güncellendi Images?q=tbn:ANd9GcQC3EshNHhCUKOyUGWVqfe4CRzPAs3_rOo3YrHmpMAburcvd8Y&t=1&usg=__NLx0tk6BW6PxV40LEfbuPaqeRng=
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 Profesör ~ Eski Sevgilim ! Çok Eski
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 Millattan öncesine ait gibisin. Karşıma çıkmak için zamanlanlaman mükemmel. Yinede geçimişimize saygı duyuyorum.. Sen evimi ve gençliğimi hatırlatıyorsun..
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 ' Her zaman beni şaşırtmışsındır. Senden tanımlayamadığım birşey var.'

E.Rose Wayland.~ Güncellendi Mosh_024 ~ Adriana Sorcha Kuran ~ E.Rose Wayland.~ Güncellendi Mosh_021
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 Sevdiğim çaylaklardan
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 Çok zeki ve farklı bir kız. Beni sevdiğini biliyorum ancak Nyx'e olan öfkesini anlayamıyorum. Yinede bir yetişkin gibi konuşabildiğim sayılı çaylaklardan biri..
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 'Bana olan sevginden dolayı Nyx'i de sevmeni umuyorum Sorcha!'

E.Rose Wayland.~ Güncellendi 20uwpra ~ Tessa Osbourne ~E.Rose Wayland.~ Güncellendi 2isxfv5
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 ~ Karanlık Kız ~ 4.sınıf Çaylak
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 Sert ve kötümser tavırlarından hoşlanmasamda sevdiğim çaylaklardansın. İçindeki öfkenin farkındayım. Tıpkı senin benim içimde olanı fark ettiğin gibi. Seni seviyorum ve başarılı bir dönüşüm gerçekleştimeni umuyorum.
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 'Öfkeni gerektiğinde göstermeyi gerektiğinde saklamayı öğrenmelisin Tessa'

E.Rose Wayland.~ Güncellendi DAW-deborah-ann-woll-15532609-75-75 ~ Alessandra Laurel ~ E.Rose Wayland.~ Güncellendi DAW-deborah-ann-woll-15532714-75-75
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 Tanımlayamadığım ~ sevdiğim çaylaklardan
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 İçindeki karmaşı anlamak ve yardımcı olamak için çalışıyorum ancak kendini bana açmıyor....
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 Doğru yolu bulacaksın. Sana İnanıyorum!!

E.Rose Wayland.~ Güncellendi 1fzrdu~ Arianna Lucy Warren~E.Rose Wayland.~ Güncellendi Mpset
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344
Karanlık kız - 5.sınıf
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 Karanlık kızların içinde ilgimi çeken bir çaylak daha.. Güçlü ve başarılı.. Eğer adımlarını iyi atarsa birgün çok iyi yerlere geleceğine eminim
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 'Lucy Tanrıçana ve bana inanıyorsun. Benim sevgim ve korumama daima seninle çaylağım..'

~ Tanıdıklar ~ Sevmediklerim~ Düşmanlarım ~

E.Rose Wayland.~ Güncellendi 30auzar~ Aya Estella O'fieme ~E.Rose Wayland.~ Güncellendi Zx07pe
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 Edebiyat profesörü ~
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 Yeni atanmış genç bir yetişkin vampir. Henüz hata yapmamış olabilir ama ona güvenmekte zorlanyorum.. Ancak Önyargılı yaklaşmamak adına onunla zaman geçirmeyi deniyorum. Bir kaç dersine girdim ve çok başarılı..
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 'Önünde uzun yol var. Başkalarını değil, kalbini dinlersen doğru yolu bulursun.'

E.Rose Wayland.~ Güncellendi Ashley-Tisdale-ashley-tisdale-16173679-75-75~ Renesmee Alice Lâvin~ E.Rose Wayland.~ Güncellendi Ashley-Tisdale-ashley-tisdale-16173677-75-75
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 Kırmızı Vampir ~ Bar Sahibi
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 Sonya'nın ablası çok tanımasamda iyi biri.. Duyduğum kadarıyla Nyx'yi tanımıyor ama kalbinde onun olduğuna eminimE.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 'Karşımda değil yanımda olman ümidiyle '

E.Rose Wayland.~ Güncellendi Fss ~ Catherine Russell~E.Rose Wayland.~ Güncellendi Sdfkuk
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 ~ Nefilimlerin Acımasız Lideri ~ Avcı
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 Nefilimleri öğrendiğim andan itibaren adını duyduğum ölümcül kızıl melek.. Beni öldürmeyi iki kez denesede başaramadı. Bilemiyorum belkide Üçüncü seferinde bunu başarır. Kalbinde saf nefret var...
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 'Senden korkmuyorum ölüm meleği.. Bir dahakine birimiz öleceğiz'

E.Rose Wayland.~ Güncellendi Ke-ha-ke-24ha-10431729-100-100~ Poseidon Sentinus ~ E.Rose Wayland.~ Güncellendi Ke-ha-ke-24ha-10506861-100-100E.Rose Wayland.~ Güncellendi Mstojak3
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 Nefilim~ karşıma çıkma
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 Tanışmadığım ama adıını duyduğum bir nefilim daha.. Uamrım karşılaşmam onun iyiliği için ben onlardan korkmuyorum
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 754344 ' Karşıma çıkmasan iyi edersin Nefilim benim kötü yüzüm iyi değildirl'

Eklenmek için;
İki icon.
Karakter adınız- Rütbeniz
Kurgu: (şart)

En son Elizabeth Rose Wayland tarafından Ptsi 25 Ekim 2010, 15:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 13 kere değiştirildi
Kalona Nephilium
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Kalona Nephilium

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: E.Rose Wayland.~ Güncellendi   E.Rose Wayland.~ Güncellendi Icon_minitimePaz 03 Ekim 2010, 21:49

E.Rose Wayland.~ Güncellendi Hayden-C-3-hayden-christensen-7424284-100-100E.Rose Wayland.~ Güncellendi Hayden-C-3-hayden-christensen-7424282-100-100
Ekle lütfen. Açıkcası kurguyu sana bırakıyorum. Ama bana göre artık düşman olmamalıyız. Derler ya benim sorunum seninle değil ...
http://roleplayergame.twilightlegend.net
Adriana Sorcha Kuran
Adriana Sorcha Kuran

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: E.Rose Wayland.~ Güncellendi   E.Rose Wayland.~ Güncellendi Icon_minitimePaz 03 Ekim 2010, 22:30

E.Rose Wayland.~ Güncellendi Mosh_024 E.Rose Wayland.~ Güncellendi Mosh_021
Sizi seviyorum ama Tanrıça'ya olan öfkemi anlayamıyorsunuz. Tuaf birisiyim. Ayrıca karanlık kızlar ve erkeklere girmeyi reddedecek kadar cüretkarım. Ama derslerimde iyiyim. Bir de asosyalim. Benimle bir yetişkinmişim gibi konuşabiliyorsunuz. İyi anlaşıyoruz taki Nyx'ten konu açılıncaya kadar...
http://roleplayergame.twilightlegend.net
Eámanë
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Eámanë

Lakap : Cellat.

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

MesajKonu: Geri: E.Rose Wayland.~ Güncellendi   E.Rose Wayland.~ Güncellendi Icon_minitimePtsi 04 Ekim 2010, 15:29

Tessa Osbourne. 4. Sınıf Çaylak.

E.Rose Wayland.~ Güncellendi 20uwpraE.Rose Wayland.~ Güncellendi 2isxfv5

Ben değer verdiğin çaylaklardan biriyim. Nyx'e inansığımı biliyorsun fakat içimde başka şeylerin döndüğünün de farkındasın. Benim sert tavırlarımı ve etrafıma kötü enerji yaymamdan pek memnun değilsin. Yine de beni değiştirmek gibi bir amacın yok. Senin hissettiğin tüm duyguları hissedebiliyorum. Bu da senin içindeki öfkeyi en iyi bilen kişi olduğumu gösteriyor. Sen, benim bunu bilmemden rahatsız olsan da kimseye söylemeyeceğimi biliyor ve bana güveniyorsun.

Böyle bir şeyler karaladım. Eklersen sevinirim. (:
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: E.Rose Wayland.~ Güncellendi   E.Rose Wayland.~ Güncellendi Icon_minitimeSalı 05 Ekim 2010, 13:01

hepinizi ekledim. Beğenmeyen varsa söyleyebilir..
Alessandra Aristide

Lakap : Alessa

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: E.Rose Wayland.~ Güncellendi   E.Rose Wayland.~ Güncellendi Icon_minitimeSalı 05 Ekim 2010, 13:12

E.Rose Wayland.~ Güncellendi DAW-deborah-ann-woll-15532721-75-75 E.Rose Wayland.~ Güncellendi DAW-deborah-ann-woll-15532714-75-75 E.Rose Wayland.~ Güncellendi DAW-deborah-ann-woll-15532716-75-75 E.Rose Wayland.~ Güncellendi DAW-deborah-ann-woll-15532609-75-75 E.Rose Wayland.~ Güncellendi True-Blood-deborah-ann-woll-7360989-75-75 E.Rose Wayland.~ Güncellendi True-Blood-deborah-ann-woll-7360986-75-75

Alessandra Laurel: Yaşadığım iç sorunlardan dolayı fazla konuşamasak da aslında iyi olan ilişkimiz benim hiçbir şeye inanmayan, güvenmeyen doğam nedeniyle biraz bozuk. Ben seni çok seviyorum normalde ama içimde yaşadığım büyük karmaşa benim için engelleyici özellik. seni sevdiğimi gösteremiyorum...

uygun mu? ^^
http://lethallove.com
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: E.Rose Wayland.~ Güncellendi   E.Rose Wayland.~ Güncellendi Icon_minitimeC.tesi 23 Ekim 2010, 13:12

ilişkilerimi güncelledim eklenemeyen varsa icon bıraksın ve kurgu tabiki
Belinda Alice Wayle
Belinda Alice Wayle

Lakap : Dark Angel

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: E.Rose Wayland.~ Güncellendi   E.Rose Wayland.~ Güncellendi Icon_minitimeC.tesi 23 Ekim 2010, 13:33

Kalona Tarafındayım.Ama sana olan saygım sonsuz.Yeri geldiğinde eğlenmesini bilen biriyim

Buna uygun bişeyler yaz ablacım^^
İconlar
E.Rose Wayland.~ Güncellendi Ashley-Tisdale-ashley-tisdale-16173679-75-75E.Rose Wayland.~ Güncellendi Ashley-Tisdale-ashley-tisdale-16173677-75-75
http://salviohexia.yetkinforum.net/forum
Poseidon Sentinus
Poseidon Sentinus

Lakap : Angel

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: E.Rose Wayland.~ Güncellendi   E.Rose Wayland.~ Güncellendi Icon_minitimeC.tesi 23 Ekim 2010, 13:56

İki icon.
Karakter adınız- Rütbeniz
Kurgu: (şart)

E.Rose Wayland.~ Güncellendi Images1mzzE.Rose Wayland.~ Güncellendi Mstojak3

Artemis Monika Justine(Nefilim)
Düşmanımsın ama bir ırkın rahibesisin. Onların yöneticisisin. Bu yüzden sana saygı duyuyorum. Ama bu düşmanım olduğun gerçeğini değiştirmez. Seninle karşılaşmak isterim Rahibe. O güne kendimi hazırlıyorum.

Kendi hakkımda.

Ufak tefek ve zararsız görünebilir ama içinde yatan kötülüğü kimse hayal edemez.
İyi oyuncudur. Kimse onun oyun oynadığını fark edemez.
Kendi ırkı dışında kimseyi sevmez.

Falan filan falan filan:)

http://hollywood-rpg.yetkin-forum.com/
Beirut Austeja
Beirut Austeja

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: E.Rose Wayland.~ Güncellendi   E.Rose Wayland.~ Güncellendi Icon_minitimePtsi 25 Ekim 2010, 13:23

nathanie Jean Ablow(vampir)

Milattan öncem diye nitelendirdiğim zamanlardan berri tanıyorum seni ve saygı duyduğum bir geçmişimiz var. Fakat ikimizinde yolları uzun zaman önce ayrıldı. Farklı yolların yolcularıyız Very Happy tanrıçanın yolunu kaybedeli uzun zaman oldu.Fakat bundan haberin yok. Rolümü başarıyla oynuyorum sanırıım Very Happy Geçmişin taze izlerini taşıyn bir yabancıyı hayatına sokmaya hazırsan uygunbir yer isterim Very Happy

ikon bulamadım :/
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: E.Rose Wayland.~ Güncellendi   E.Rose Wayland.~ Güncellendi Icon_minitimePtsi 25 Ekim 2010, 15:56

Güncelledim.. nathanie rp yapmaya sabırsızlanıyorum
William Thorne
William Thorne

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: E.Rose Wayland.~ Güncellendi   E.Rose Wayland.~ Güncellendi Icon_minitimeÇarş. 27 Ekim 2010, 19:11

E.Rose Wayland.~ Güncellendi Henry-Cavill-henry-cavill-6774976-100-100 E.Rose Wayland.~ Güncellendi Henry-Cavill-henry-cavill-6774991-100-100

kurgu: Londra'dan senin için geldiğimi bilmiyorsun. İngiliz kraliyet soylularından olduğum için uzaktan kuzen sayılıyoruz. Küçüklüğümden beri senin büyüleyici olduğunu düşünüyorum. Benim için bir tür saplantısın. Görevim vampir dünyasında neler döndüğünü öğrenmek... Aslı hedefim ise seni elde etmek..
Smile
Órelindë
Órelindë

Lakap : Bella/Bell/Bells/B/M/Darcia

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: E.Rose Wayland.~ Güncellendi   E.Rose Wayland.~ Güncellendi Icon_minitimePaz 31 Ekim 2010, 18:20

E.Rose Wayland.~ Güncellendi Liv-liv-tyler-390308_100_100xE.Rose Wayland.~ Güncellendi Liv-liv-tyler-390313_100_100

Kurgu:Daha çaylakken Bellatrix ile Rose aynı gece evi'nde idiler. O zamanlar aynı odayı paylaşıyorlardı. Birbirleriyle iyi anlaşırlardı. Aradan uzun bir süre sonra Yüksek Konsey'de tekrar karşılaştılaştılar.Rose Nefereti öldürdükten sonra, Rose için toplanılan konseyde Rose'u savunmuştur. Şimdi ise Gece Evleri'ni yatıştırmak için Rose yanına görev arkadaşı olarak Bella'yı almıştır.

Kurgu zaten belliydi. Kurguyu toparlarken saçmalamış olabilirim Smile
Poseidon Sentinus
Poseidon Sentinus

Lakap : Angel

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: E.Rose Wayland.~ Güncellendi   E.Rose Wayland.~ Güncellendi Icon_minitimeÇarş. 03 Kas. 2010, 19:07

İsmimi ve ikonumu günceller misin Banu abla?

Poseidon Sentinus
Kod:
http://images2.fanpop.com/image/photos/10400000/Ke-ha-ke-24ha-10431729-100-100.jpg

Kod:
Kod:
http://images2.fanpop.com/image/photos/10500000/Ke-ha-ke-24ha-10506861-100-100.jpg
http://hollywood-rpg.yetkin-forum.com/
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Lakap : Lucy yada Arianna yok takma ad falan .d

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: E.Rose Wayland.~ Güncellendi   E.Rose Wayland.~ Güncellendi Icon_minitimeSalı 09 Kas. 2010, 16:03

Sevdiğin çaylak-Yada Karanlık kız 5.sınıf çaylak olabilir.

Sevdiğin çaylak kurgu:Bütün çaylakları olduğu gibi benide gece evine geldiğimden beri iyi tanıyorsun.Dersinde başarılı olduğumdan dolayı da son zamanlarda daha çok ilgini çekmeye başladım.

Karanlık kız 5.sınıf çaylak:Karanlık kızlara katılmak istediğimi duyunca kesinlikle bunu onayladın.Çünkü bende bir şeyler olduğunu hissediyorsun.Bu his iyi bir his.

Gibisinden birşeyler buldum ama istersen sen değiştirebilirsin Banu abla Smile

icon:
E.Rose Wayland.~ Güncellendi 1fzrduxxE.Rose Wayland.~ Güncellendi Mpset

Bunlarda iconlarım Very Happy

En son Arianna Lucy Warren tarafından Ptsi 22 Kas. 2010, 20:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: E.Rose Wayland.~ Güncellendi   E.Rose Wayland.~ Güncellendi Icon_minitimeC.tesi 20 Kas. 2010, 17:15

yarın güncelleyeceğim..
Aya Estella O'fieme
Aya Estella O'fieme

Lakap : Aichou desu. Hime sama da diyebilirsiniz tabi u__u"

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: E.Rose Wayland.~ Güncellendi   E.Rose Wayland.~ Güncellendi Icon_minitimePtsi 22 Kas. 2010, 19:34

E.Rose Wayland.~ Güncellendi 30auzarxE.Rose Wayland.~ Güncellendi Zx07pex E.Rose Wayland.~ Güncellendi 2vjtm6ux E.Rose Wayland.~ Güncellendi 2ldudckxE.Rose Wayland.~ Güncellendi Zjaqs5

Neredeyse yeni atanmış genç bir yetişkin vampirim. Nasıl bir yol izleyeceğim hakkında kesin bir şey söylemek söz konusu bile değil, bu kadar çok çalışmam ve sürekli bir şeylerle uğraşmam konusunda da şüpheci yaklaşmak veya başka bir şey düşünmek konusunu sana bırakıyorum. Kötü biri olmadığımı görsen de bana tam manası ile güvenememeni sağlayan tek şey, toy bir vampir olmam. Tecrübesiz oluşum düşebileceğim hataların bir göstergesi, ve buna karşı da nasıl bir yol izleyeceğin de tamamen sana kalıyor^^
http://aichounosekai.blogspot.com/
Catherine Russell
Avrupa Ladysi | Mordre Club Sahibesi
Avrupa Ladysi | Mordre Club Sahibesi
Catherine Russell

Lakap : Kızıl ölüm Meleği -CAT

Karakter Detayı
Statü: Üye

MesajKonu: Geri: E.Rose Wayland.~ Güncellendi   E.Rose Wayland.~ Güncellendi Icon_minitimeC.tesi 04 Ara. 2010, 14:02

William Thorne demiş ki:
E.Rose Wayland.~ Güncellendi Henry-Cavill-henry-cavill-6774976-100-100 E.Rose Wayland.~ Güncellendi Henry-Cavill-henry-cavill-6774991-100-100

kurgu: Londra'dan senin için geldiğimi bilmiyorsun. İngiliz kraliyet soylularından olduğum için uzaktan kuzen sayılıyoruz. Küçüklüğümden beri senin büyüleyici olduğunu düşünüyorum. Benim için bir tür saplantısın. Görevim vampir dünyasında neler döndüğünü öğrenmek... Aslı hedefim ise seni elde etmek..
Smile
Kurguyu yeniden düzenliyelim öyle ekleyeceğim.

Diğerlerini ekledim, Eski yazılarıda güncelledim
http://www.twilightfan-tr.com

E.Rose Wayland.~ Güncellendi
1 sayfadaki 1 sayfası