Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Luciane Stenly Breynellen.

3 posters
YazarMesaj
Luciane S. Breyn
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Luciane S. Breyn

Karakter Detayı
Statü: Üye
Uyarı: 0/0

Luciane Stenly Breynellen. Empty
MesajKonu: Luciane Stenly Breynellen.   Luciane Stenly Breynellen. Icon_minitimeC.tesi 14 Ağus. 2010, 12:49

Genel #
Tam Adı: Luciane Stenly.
Soyadı: Breynellen.
İşaretlenmeden Önce: Luciane Sacsha Breyn.
Lakabı: Lucy.
Gece Evinde O: 4. Sınıf Çaylak.

Luciane Stenly Breynellen. Ohpaintbrush_set27-006 Luciane Stenly Breynellen. Ohpaintbrush_set27-007

Görünüm #

~Kireç gibi beyaz bir surat kimin komiğine gitmez ki? Mesela ben böyle olmama rağmen komik gelir bana. Sanki gerçek bir vampir gibi daha doğrusu kitaplarda konu alınan soluk benizliler gibi diyelim. Ama ben tenimden şikayetçi değilim. Çünkü bazen her ne kadar kireç gibi görünsem de bazen tenim sarımtırak bir renk alır. Ve işte güzelliğim sanırım burada ortaya çıkar. Ve tabii buz gibi tenime uygun olan buz mavisi gözler... Aslında ağladığımda göz rengimi daha çok seviyorum. Koyumsu bir mavi oluyor o zaman gözlerim. Ve en önemlisi olan saçlarım. Sarı ve pürüzsüz olmaları çok hoşuma gidiyor. Bazen dalgalı olsalar da genelde düz oluyorlar. Ve dudaklarımın kiraz renginde olması da mükemmel tabii. Hiçbir zaman kırmızı ruja ihtiyacım olmuyor !

Luciane Stenly Breynellen. Ohpaintbrush_set27-019 Luciane Stenly Breynellen. Ohpaintbrush_set27-020 Luciane Stenly Breynellen. Ohpaintbrush_set27-021 Luciane Stenly Breynellen. Ohpaintbrush_set27-014

Kişilik #

~Sanırım en güzel kısım burası. Kendimi anlatmak... İlk olarak bana baktığınızda şirin bir kız görseniz de yakınım olmaya başladıkça acımasız gerçeklerle yüzleşirsiniz. Çünkü kimseye ayrıcalık tanımam ve her zaman sinsiyimdir. Bu kişiliklerimi fiziksel özelliklerime aktırmamamın bir diğer nedeni de sinsiliğim zaten. İnsanlar beni farklı bilmeli. Mesela kim benim "Gece Yürüyenler Örgütünün Başkan Yardımcısı." olduğumu düşünebilir ki? Ama ben buyum. Kötü, acımasız, kindar, kendini beğenmiş, sinsi, ukala, sevimsiz biri bu karşındaki... Ama yine de buradaki ucubeleri severim. Çünkü farklı olan herşey güzeldir. Bir gün ölürsem eğer geri döneceğimi bildiğim için şanslı olduğumu düşünürüm hep. Yada dönüşümümü tamamladığımda...

Luciane Stenly Breynellen. Icon_005 Luciane Stenly Breynellen. Icon_007 Luciane Stenly Breynellen. Icon_008 Luciane Stenly Breynellen. Icon_009 Luciane Stenly Breynellen. Icon_010

En son Luciane Stenly Breynellen tarafından Paz 29 Ağus. 2010, 16:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Luciane S. Breyn
Luciane S. Breyn

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Luciane Stenly Breynellen.   Luciane Stenly Breynellen. Icon_minitimeC.tesi 14 Ağus. 2010, 12:49

İ C O N s

Spoiler:
Luciane S. Breyn
Luciane S. Breyn

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Luciane Stenly Breynellen.   Luciane Stenly Breynellen. Icon_minitimeC.tesi 14 Ağus. 2010, 12:50

B a n a G ö r e S e n #

Uyumlu 3 adet İcon.
Ad-Soyad.
Kurgu.
Ben nasıl biriyim?
Luciane S. Breyn
Luciane S. Breyn

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Luciane Stenly Breynellen.   Luciane Stenly Breynellen. Icon_minitimeC.tesi 14 Ağus. 2010, 12:50

N e s i n S e n ?
Hayley Elizabeth Foster
Hayley Elizabeth Foster

Lakap : Eliz - ama çaylaklardan biri söylerse işi bitmiş demektir!-

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Luciane Stenly Breynellen.   Luciane Stenly Breynellen. Icon_minitimeC.tesi 14 Ağus. 2010, 14:21

Luciane Stenly Breynellen. Jessica-jessica-alba-13680198-100-100Luciane Stenly Breynellen. Jessica-jessica-alba-13680201-100-100Luciane Stenly Breynellen. Jessica-jessica-alba-13680206-100-100

Hayley Elizabeth Foster

!!KuRgU bElLi!! NOT. Benim karanlik tarafta oldugumu biliyorsun:)
Hera Nicolaevna Galine
Hera Nicolaevna Galine

Lakap : lakaba ihtiyacım yok ne yazıkki bir sürü var :(

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Luciane Stenly Breynellen.   Luciane Stenly Breynellen. Icon_minitimeÇarş. 18 Ağus. 2010, 08:25

Luciane Stenly Breynellen. 7425664b
Luciane Stenly Breynellen. 1f671d98
Luciane Stenly Breynellen. D94458e7

beni tanımıyorsun ama hakkımda düşündüğün şeyler çok açık yani kötü biri olduğumu düşünüyorsun ama bu senin için sorun olmuyor çünkü aynı örgüt ve aynı tarafı tutuyoruz???

Luciane Stenly Breynellen.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Luciane S. Breyn.
» Luciane S. Breyn.