Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sohbet mekanı

+12
C. Sturm Gaez
Letje R. E. Laeirova
Raven Orlov
Ahraz Farzan
Aurélien Rhodanthe
Veronica
Victoria Morgenstern
Lexlander
Aethra L. Pavone
Letje Caroll
Cynthia Aristide
Elizabeth Rose Wayland
16 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Sonraki
YazarMesaj
Aurélien Rhodanthe
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Aurélien Rhodanthe

Lakap : bells

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı: 0/0

Sohbet mekanı - Sayfa 12 Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı - Sayfa 12 Icon_minitimeCuma 14 Ekim 2011, 20:54

İnsanlar delirdi. Aklını kaçırdı. Yok ya bir b*k olmaz böyle insanlardan. Love sucks rpg http://3spi0n.net/lav.htm bakınız. Neyse yinede üzüldüm. :/ Dikkatli olmalıyız.

Acilen kurgu yazmalıyız.
Aethra L. Pavone
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi 15 Ekim 2011, 09:36

ahaha ben güldüm çok yani tamam yapılan iyi bir şey değil ama haketmişlerdi nerdeyse. Yapılanlar falan bini aşmıştı neyseem emeğe yazık yani tabi. neyseem evet gerçekten acilen kurgu yazmalıyız! ama kurgu da ne olacak nasıl olacak?
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Karakter Detayı
Statü:

MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi 15 Ekim 2011, 09:57

Aydınlık galip gelicek. Karanlık taraf büyük bir yenilgiye uğrayacak. Vicky dahil bütün karanlık azkabana hapsedilmiş durumda. Sihir dünyası geçici bir huzur havası içindedir ancak karanlık öğrencileriyle beraber yeniden doğmaya hazırlanıyorlardır. Vampirler ve kurt adamlar karanlığın yenilgisinden sonra kendi bölgelerine çekilerek iç savaşlarına dalmış durumdalar. Kurtadamlar vampirlere yeniliyor. V. Lordu ölüyor ve 2 yıl sonrası. Eylül başı. Okul ilk açılıyor. K. Lord azkabanın kurtarılması imkansız yerinde hapsedildi.

Bunun üzerinden gidilecek
Aethra L. Pavone
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi 15 Ekim 2011, 11:52

uuh olaylara baaaaaaak *-* ya şimdik ben kurgu yazmayı hiç yapabileceğimi sanmıyorum yani gerçekten ama ben derim ki hani bölsek *-* diyelim birimiz kurtadam vampir savaşını yazsa diğeri hogwartsın durumunu bi diğeri karanlığın durumunu falan gibisinden *-*
Aethra L. Pavone
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi 28 Kas. 2011, 17:28

SİZ ÇOK KÖTÜSÜNÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜZ! insan bir mesaj bir şey atar haber verir yardım ederdim bende yaa çok üzüldüm şu an Sad yani sitenin canlanmasına bayıldım tabiki ama bana haber vermemeniz kötü oldu bende bir şeyler yapmak istiyorum Sad
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu

MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi 28 Kas. 2011, 17:38

Haber vermek değil canım gizemle konuştuk değiştirdik eski tema bu canlanması için kurgu yazılacak filan fakat uğrasamam fazla nasıl olacak bilmiyorum
https://mortalinstruments.forum.st/
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi 28 Kas. 2011, 17:43

Siteyi kapattım tatilde modunda buda yeni kayıt almaz ama ne yapsak
Aethra L. Pavone
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi 28 Kas. 2011, 17:47

kurgular yazılmalı ablacım. ya ben batucana söylesem o seve seve yazar aslında kurguları HP hastası zaten yazılması gerekeni anlatsak o yazabilir *-* ben yazamam yani açık açık söylüyorum rp yazmakta bile çok başarılı değilim kurgu tecrübem zaten yok. Sen tabiki uğraşamazsın ablam bizim halletmemiz gerekli. Nage üni de o yüzden giremez onu da anlıyorum. Kıvılı zaten hiç görmüyorum *-* Gizemiminde üni sınavı falan var onu da anlıyorujm yani bi fikir olarak batucandan rica edersek yazar diye düşünüyorum (hem beni kırmaz o bilirsin Razz )
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Karakter Detayı
Statü:

MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi 28 Kas. 2011, 17:48

tamamdır şimdi toparlanmamız için bir hafta var yani. Öncelikle yönetime Batuhanı alalım. Lütfen. Sonra kurgu için konuşalım yani birşeyler belli zaten. Ayrıca görev rpleri yapılsın yani güç puanı falan ve buna göre özel yetenek alınsın. Biraz güçleştirelim. Hem doğru düzgün site yok ortada neredeyse. Nurdanım kızma tekrardan toplarız bnce. Ve gece evini özleyenler çok var.
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Karakter Detayı
Statü:

MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi 28 Kas. 2011, 17:50

Ah yerim Nurdan seni Very Happy
Aethra L. Pavone
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi 28 Kas. 2011, 17:52

Evet katılıyorum bir şeyler yapalım boş boş durdurdukça sıkılıyorum. yalnız bu hafta sınavlarım var geceleri girebilirim belki siz ne yapmam gerektiğini söylersiniz geceleri yaparım ne yapacaksam haftasonları zaten burdayım. esas sorun kurgu zaten bence. Bende seni yerim gizeemim kalp
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Karakter Detayı
Statü:

MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi 28 Kas. 2011, 17:53

Rütbeler sıfırlanıcak mı? Esas problemlerden biri.
Aethra L. Pavone
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi 28 Kas. 2011, 17:56

hmm evet. Siteyi sıfırlıyorsak rütbelerde sıfırlanmalı. Kurgular da sıfırlanıyor mu? 2 site olayına da devam ediyor muyuz? *-*
Aethra L. Pavone
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi 28 Kas. 2011, 18:00

ben şimdilik çıkıyorum geldiğimden beri pc deyim babamın sınırlarını zorlamamak lazım Very Happy siz neler olacağını konuşun bende ilerleyen vakitlerde girebilirsem gireceğim bir şeyler yapalıım sizi çok seviyorum <3
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Karakter Detayı
Statü:

MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi 28 Kas. 2011, 18:02

Sorulara bayılıyorum. Yerim yaa. Şey ıı ben şey diyorum. Şey demekten konuşamadım alksdjsakld. Gece evini getirelim Hp'nin yanında yani elfler olmasın. Hani insanlar eski tatları arıyorlar ya. Yüzükler efendisi rp hala olsa da yazsak gibi şeyler duymuştum. Gece evide çok seviliyor zaten.
Aethra L. Pavone
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı - Sayfa 12 Icon_minitimeSalı 29 Kas. 2011, 15:24

hmm açıkçası ben de ya gece evi ya da lotr yapalım diyorum bana ikisi de uyar ikisini de çok özledim çünkü hangisini yapsak ki *-* ben banu ablayla konuştum kurgu için batucanla konuşacaz kabul ederse(ki eder yani niye etmesin asdf) kurguyu o yazacak ona göre karar verip bi toplu konuşma yapsak diyorum ben *.*
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı - Sayfa 12 Icon_minitimeSalı 29 Kas. 2011, 15:53

şimdii gece evi yapsak orjinaline ama iki site olayını kaldıralım derim ne dersiniz
Aethra L. Pavone
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı - Sayfa 12 Icon_minitimeSalı 29 Kas. 2011, 20:58

hmmm kurgu işini en son ne aşamada bıraktınız bilemiyorum da iki site olayını bencede kaldırmalıyız
Lexlander
Lexlander

Lakap : Lex.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı - Sayfa 12 Icon_minitimePaz 04 Ara. 2011, 12:19

selamlar, diyeyim.
ımm. bu şekilde atlamak hoş değil hissediyorum ancak, biliyorsunuz üni. filan. yani yurdumun internet bağlantısı olmadığı için şu anda zilyonda bir girebiliyorum ne yazık ki. ve hiç bir şeye destek olamıyorum, bu yüzden, öyle işte.
ve şey bu burası için son yaptığım bannerdi kullanmamıştık onu da yollayayım belki ucundan kıyısından bir yer bulunur.
Spoiler:
seviliyorsunuz. yardımlık bir şey olursa telden ulaşın. =))

hah arkaplan ;
https://i.imgur.com/4xbYO.png

bu kategori başlıkları kısmıda arka plan kullanılabilir. mesela ama tuşlar lazım tabi...
Aethra L. Pavone
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı - Sayfa 12 Icon_minitimeSalı 06 Ara. 2011, 04:56

kendini kötü hissetme nage senin destek olmak için neler yaptığını falan biliyoruz ve giremeyişinde normal sıkma canını Smile ve hala yardımcı oluyorsun süper bi bannermış tuşları falan ben halletmeye çalışırım her ne kadar bu konu da çok becerikli olmasam da bir şeyler yapabiliyormuşum öyle diyolar Very Happy çok sık giremesende arada bir görürüz seni inşallah Smile sende seviliyosun <3
C. Sturm Gaez
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
C. Sturm Gaez

Lakap : isim

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı - Sayfa 12 Icon_minitimePerş. 08 Ara. 2011, 17:09

Öhöm öhöm. Ben de eğer kurgu olursa yardım edebilirim ama açıkçası biraaz hamladım. Ve açıkçası ne Gece Evinden ne de HP'den yanayım ne bileyim ikiisi de artık rağbet görmüyo sanki ama orjinal kurgular da şey oluyor biraz. Çok fazla fantastik kurgu kasmayan nasıl deseeem Very Happy Güncel hayata dayalı falan böyle bi şeyler bi şeyler Very Happy Amaan. Bilemedim Very Happy
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Karakter Detayı
Statü:

MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı - Sayfa 12 Icon_minitimeCuma 09 Ara. 2011, 16:14

Hush Hush serisinden esinlenerek düşünmüştük Elif. Hala bir karara varamadık tam olarak. Özgün kurgu olsa da ilgi görmüyor işe yaramıyor. Ama şu aralar tam zamanı. Çünkü çoğu site duruldu ve Mortem yükselişe geçebilir tekrardan.

Nage teşekkürler. Biliyoruz yaptıklarını. Sen dert etme. Özletme kendini çok. Seviliyorsun. Tema harika, teşekkürler.
Joelle Austeja
New York Baş İblis Efendisi
Joelle Austeja

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 25 Ocak 2012, 02:17

Selamlaaar, saygılar. Efendim site düzenlemesinde yaptıklarım ve yapacaklarıma bakarsak pek bir şey kalmıyor geriye. Benim yapamayacağım tek şey Doğu ve Batı bölgelerinin şehir açıklamalarını yazmak. İnanın şu diğerlerini yaparken bile beynim patlıyordu. Herkes kendi bölgesini yazsa çokoş olur bence. Hem "ben öyle istemiyordum" diyen de olmaz. İstediğimiz gibi yapmış oluruz. Bence. Öyle yani. Artık siteyi açalım, kurguya giriş, ırklar, kategoriler, tema, başvuru formları, temizlik vs. her şey yapıldı. Önümüzde ne engel var ki? Varsa da söyleyin bilelim çünkü msnde kimse aynı anda açık değil. Bari buradan halledelim ne var ne yoksa.
Aethra L. Pavone
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 25 Ocak 2012, 13:15

ranklar eksik, tema da tam halledilmiş değil *.* evet herkes kendi bölgesini yazarsa çok daha mantıklı olur
Joelle Austeja
Joelle Austeja

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 25 Ocak 2012, 13:26

Rankları unutmuşum ben ya Sad OF. Dur ben onun için bir şeyler bakayım.

Sohbet mekanı
12 sayfadaki 17 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Sonraki
 Similar topics
-
» Sonja' nın Mekanı
» Kızıl Sonja' nın Mekanı
» Sohbet Odası
» Sohbet Odası
» Sohbet odası