Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sohbet mekanı

+12
C. Sturm Gaez
Letje R. E. Laeirova
Raven Orlov
Ahraz Farzan
Aurélien Rhodanthe
Veronica
Victoria Morgenstern
Lexlander
Aethra L. Pavone
Letje Caroll
Cynthia Aristide
Elizabeth Rose Wayland
16 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sonraki
YazarMesaj
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

Sohbet mekanı Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 08:10

Upsss tamam sakin olun bakem. Nefes alıp verin derin derin. Öncelikle gizem kimi banladın. Ne reklamı? Kızın rankını banlanmıştır yap görelim.

İkincisi gülsümüde delirttik hadi hayırlısı. Dün gece çok düşündüm Siteye bir şans daha vereceğim. Şimdi Karanlık lord yok, ilk büyücü ölü. Bu kurgu nasıl toplanır dedim ve evet çözümü buldum. Siz aydınlık sevdalıları kazanmış olacaksınız. Aydınlığın yükselişine hazırlananın bakayım. ben kafamdakini kağıda dökerim onu kurgu gibi yapmak için nageden rica ederiz.

Üçüncüsü başvurular tamemen bize kaldı. Haklısınız biraz yorulacaksınız. Ama bana gelen başvurulardan birini değerlendireceğim. Belki bu sefer tercihlerim iyi olur. ancak kimseden itiraz istemem o olmasın şu olmasın yok. Ciddiyim.

Dördüncüsü: Nurdan ve gülsüm sizler genel admin gibi bütün herşeyle ilgilenin kızlar. Biliyorum zaten yapıyorsunuz. Kıvılcım geldiğinde ona da soralım aktiflik sorunu ne zamana kadar sürecek filan.

Madem kalmamı istiyorsunuz biraz daha sert olacağım önceden uyarı. Doğru düzgün rp yapmadan duranların rütbelerini kıtır kıtır geri almaya başlarım filan. Birde kim isterse istesin üyelik silmek yok üye sayısını doğal olrak site puanını düşürüyor. Rütbeler alınacak o kadar. Her yerde misafir yazmasından nefret ediyorum.
https://mortalinstruments.forum.st/
Cynthia Aristide
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Sohbet mekanı Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 09:27

İşte bu iyi oldu abla Very Happy Very Happy oh beeaa neydi o öyle yav Very Happy ilk büyücünün geri dönebilme ihtimali de var öyle bişeyler diyodu volkan. karanlık lord kim olcak gibi Smile
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

Sohbet mekanı Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 09:30

Gülsüm karanlık lord olmasın yaa istemiyorum. İkiside Vickyle azkadbana atılmıs olabilir yada öldürülmüş bilmiyorum.
Cynthia Aristide
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Sohbet mekanı Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 09:32

ama o zaman kötülüğün timsali kim olcak vickyde giderse
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

Sohbet mekanı Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 09:43

-.- Bilmem bulunur yaa. Ben pek aktif rp yapmayacağım.

http://www.mortemsymphony-rpg.com/t2758-merhaba
Letje Caroll
Letje Caroll

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Sohbet mekanı Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 10:23

Banu abla eğer işler yolunda giderse ben bu hafta sonu dönüyorum, o zaman aktif olabileceğim. Dün gece Nage ile konuştuk mortem hakkında, fikirlerimiz var. Öncelikle ben sitede üyelerin çok serbest olduğuna inanıyorum, mesela on iki yaşında bir kızı kandırmak ne demektir? Bu tarz şeylere lütfen izin vermeyin, vermeyelim. Ayrıca site çok düzensiz, başvuru formları olsun, kurgular olsun, en başta bunların üzerinden geçmek gerek olduğunu düşünüyorum. Özel yetenek alımları kapatılabilir örneğin ya da sadace örnek rp ile başvuru olmalıdır. Şahsen ben Mortem'in aile gibi bir yer oluşunu çok seviyorum fakat üyelere sınırsız hak verilmiş durumda. Tüm kurgularım, her şeyim bu sitede ve üyelerin yanlış davranışları yüzünden yitip gitsin istemiyorum. RP puanlama sistemi getirilerek araya bir çizgi çizilebilir. Yine yıldız sistemi olsun ama sayısal değer de kullanalım ve bu sefer işi daha sıkı tutalım, ne dersiniz? Sadece tek bir admin hesabı olabilir banu ablanın hesapları dışında, o hesaptan yararlanarak hepimiz mevcut işleri hallederiz. Ben döndüğümde sitenin genel yapısı ile, başvuru formları vs ile ilgilenebilirim. Çoğu şeyi arşive kaldırırız ve üyelere eposta yollarız, yeniden reklam gibi. Ne dersiniz?
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

Sohbet mekanı Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 11:06

Öncelikle dilara olayında doğru davrandğımı düşünüyorum ve müdahale etmek zorundaydım. O bölüm kalktı artık.. Burası bir rp sitesi sıradan bir forum değil.

neyse bu siteye bir inancım kalmadı ama bir kez daha deneyeceğim. Ben burayı ayakta tutmak için büyük mücadele verdim. Rpg sitelerinde üye artışına bağlı olarak her zaman sorunlar çıkar bizde bunu yaşadık, benim üzüntüm sorunların yönetim tarafından engellenmemesi aksine cesaret verilmesiydi. Bir admin bunu yapıyorsa kimse üye ye birşey diyemez. Koyduğum kurallara uyulmaması beni arahatsız eden ikinci şey. Kimse uymayacaksa neden o kurallar var. Açıkçası hiç bir kuralın gereksiz yada saçma olduğunu düşünmüyorum. Bundan sonra daha sert olucağım derken bu sadece yönetimi değil herkesi kapsıyor artık rp yapmayacağım. Belki bir kaç kişiyle ama gerisi ile muhatap olmayacağım.

Herkes taşın altına elini koymalı. Ayrıca bazı şeyler sabit kalmalı morteme özel şeyler. sistemi oturtmak için çok çabaladım herşeyin değişmesini istemiyorum. Yıldız sisteminde demek istediğini anlıyorum örneğin 5 yıldız 80-90 arası gibi. 81 olanda 89 olanda aynı seviyede görülüyor haklısın ama ben ilk alınan puanların seviyeyi belirlediğini düşünmüyorum. Genede küçük bir düzenleme olabilir.

Hp kurgusu sıfırlanacak tamamen yeniden yazılacak bunun için sana msnden söyledim zaten. Bütün başvurlar elden gecer her katagori düzenlenir.Ancak tek hesap olayı olmuyor. Bunu denedik Mortem hesabı bu yüzden var. Birincisdi ben kimin iş yaptığını kimin hata yaptığını göremiyorum. İkincisi bir hesaptan çık diğerine gir olmuyor bu sefer başvurular aksıyor. İsteyen o hesabı kullanır ama bunu zorunlu tutmak işe yaramaz. Birde üyelere bir yazı yazacağım ama önce yeönetim hem fikir olmalı tüm bu dediklerimden.
Aethra L. Pavone
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

Sohbet mekanı Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 11:22

benim diyebilecğeim pek bişey yok banu ablam dediklerin aslında kafamda tam olarak olan şeyler sadece şu yıldız olayının sevmediğim bir yönü var. Şöyle ki oraya rplerini bırakan herkes yıldız alıyor ve elbet bir gün 10 yıldızı da 20 yıldızı da geçer. Ama o ünvanı hakedip haketmiyor mu buna da bakılmalı. Ben çok iyi rp yaptığımı düşünmüyorum böyle bibiddiamda yok zaten biliyorsun ablam. Orta halli rp yapan birisi çok rp yapar ve 10 yıldızı olur. Ona Mükemmel rol oyuncusu ünvanını vermek biraz haksızlık olmaz mı? Örneğin kıvılın ya da nagenin rpleri harika bunu inkar etmiyor kimse ama belirli sebeplerden fazla rp yapamıyorlar. Bence o ünvanlar 10,20 artık neyse o kadar yıldızı olan herkese verilmemeli.
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

Sohbet mekanı Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 11:31

Evet bir yenileme olabilir durun bakayım düşüneyım.
Letje Caroll
Letje Caroll

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Sohbet mekanı Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 12:38

rp puanlama olayı insanın önemsemesini sağlar, ne bileyim ciddiyet demektir, önerim bu anlamdaydı. ayrıca banu abla nage de mesaj attı, banunun yanındayız diye, haberin olsun.
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

Sohbet mekanı Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 13:21

Teşekkür ederim ona da sana da bitanem
Cynthia Aristide
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Sohbet mekanı Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 13:50

şu yıldız sistemi olayına katılıyorum. gerçi diğerlerine de katılıyorum niye öyle yazdıysam :Dben şu görev işinin bayağı ilgi göreceğini düşünmüştüm ama istenilen ilgiyi alamadı malesef bence onuda geliştirebilriiz yada üç büyücü turnuvası yaparız. dört bina olduğuna göre dört büyüvü turnuvası olur her biayı temsişlen 3 veya 5 kişi seçilir belirli görevlerden geçerler falan birde şu dilara olayı nedir
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

Sohbet mekanı Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 15:27

dilara olayını boşver. O turnuva WW de yapılmıs yaparsak sorun çıkar. Onlarla aram zaten kötü iyice papaz olmayayım
Lexlander
Lexlander

Lakap : Lex.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Sohbet mekanı Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 19:47

Burayı görme yetkim oldu, teşekkür ederim önce.
Sonra gelelim konulara, Kıvıl'la konuştuk yapılabilecekler hakkında. Mortem'i seviyoruz ve arkandayız Banu, desteğimizi hiçbir şekilde çekmeyiz emin ol.
Ayrıca bu tip problemler ortaya çıkıyor evet, önü alınmazsa da artarak devam eder. Benim o konu üzerine düşüncelerimi biliyorsunuz, girmeyeceğim.
Mortem'de canlanma için rp'de yaparım iş'de. Ne gerekiyorsa işte.
Bakın, hatayı biz yapmadık. Hata yapıldı. Yönetim yapması gerekeni yaptı. Bu sizi ve özellikle seni Banu üzmesin. Biri kendi hatasının söylenmesiyle -ki bu en kibar şekilde yapıldı- çekip gidecekse, yapacak bir şey yok. Ha burada olsunlar isterdik ama yoklar.
Biz devam edeceğiz. Etmeliyiz bu kimin gittiğiyle alakalı değil. Kim giderse gitsin devam etmeliyiz. Bende gitsem devam etmelisiniz, Kıvıl 'da, Nurdan'da, Gülsüm'de...
Ve inanıyorum ki başarabiliriz.
Bunu Mortem'e yapmayalım.
Kıvıl dönsün de *-*
Letje Caroll
Letje Caroll

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Sohbet mekanı Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 19:52

pazar akşamına bilet ayırttık heyooo pazartesi adanadayım. salı itibari ile başlarız.
Lexlander
Lexlander

Lakap : Lex.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Sohbet mekanı Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 19:57

ehe*-* süper o zaman ki.
Cynthia Aristide
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Sohbet mekanı Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 20:39

dön valla dön Very Happy heyt beeeaa mes'e bak bea pir geldi pir geldi Very Happy işte bu What a Face
Victoria Morgenstern
Çember
Çember
Victoria Morgenstern

Lakap : Vicky

Karakter Detayı
Statü: Üye

Sohbet mekanı Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 20:54

Nagem yaaa varlığın bana. Tamam kızlar bakalım yapabilecekmiyiz. Umarım olur. Ayrıca gidenler konusunda haklısın nagem ama bu aralar herşeyi kendimde arıyorum. Takım ruhunuzu sevdim canlarım benim.
Veronica
Veronica

Lakap : Kan Kraliçesi

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Sohbet mekanı Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı Icon_minitimePaz 10 Tem. 2011, 12:15

aklıma yıldız sistemi için birşey geldi millet. Şimdi ilk rp puanlarken klasik sistemde olduğu gibi puan verelim. Daha sonra seviye arttırmak için gene rp zorunluluğu vereceğiz. site içinde yapılacak rpleri puanlayacağız. Gene en az 3 rp olacak. yıldız vereceğiz. Olan puanına ilave yıldızları olacak. Yıldız seviyelerine yeni düzeyler getireceğim. Nasıl fikir gelişebilir.
Cynthia Aristide
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Sohbet mekanı Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı Icon_minitimePtsi 11 Tem. 2011, 11:44

ilk başta olduğu gibi herkes rpg göndersin. adminler onu puanlasın. daha sonra yıldız sistemi içinse farklı bişey olsun. mesela rpg puanı ile yıldız seviyesi ayrılsın. rpg puanı gönderdiği rpyi puanlama olsun her sitede olduğu gibi. yıldız seviyesi de yaptığı rplerin puanlamasıyla olabilir.
Aethra L. Pavone
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

Sohbet mekanı Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı Icon_minitimePtsi 11 Tem. 2011, 11:49

Eğer aranızda bir kişi daha kendimi admin olma havasına çok kaptırdığımı ve insan olmayı öğrenemediğimi düşünüyorsa şimdi söylesin çünkü tam zamanı.

Gözde adlı üyenin bana gönderdiği Pm;
Spoiler:

Ciddi anlamda kırıldım bana bunların söylenmesini hakettiğimi düşünmüyorum ama eğer aranızda hakettiğimi düşünen varsa söylesin.
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

Sohbet mekanı Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı Icon_minitimePtsi 11 Tem. 2011, 11:54

Öncelikle bunu okuyun
http://www.mortemsymphony-rpg.com/t2765-oneml-stey-onemseyen-herkes-okusun

ikinci nurdan benden izin almadı. Hatırlamıyorum. Hatırlasam sana müdahale et demem. Sinirlerim tepemde zaten değmeyen insanlar içöin kendini yıpratmaaa çok ciddiyım. Bir daha böyle birşey duymayayım
Cynthia Aristide
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Sohbet mekanı Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı Icon_minitimePtsi 11 Tem. 2011, 12:00

saçmalama nurdan gerizekalının biri bunları söyledi diye kendini üzmeye değmez. O kim ki seni kırabilsin. Başlık açmış bide orda zaten ağzının payını almıştır yada olucak. Kimse böyle düşünmüyor saçmalama.. Sen sadece görevini yapıyordun o da kaldıramadı bunları yazmış. Sakın sende üzülme değmez çünkü zaten değer vermediğin birinin lafları seni niye üzsün ki yalan yanşlış atmış tutmuş
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

Sohbet mekanı Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı Icon_minitimePtsi 11 Tem. 2011, 12:03

Bakın eğer o geri zekalıya bir kişi katılırsa üyelerden çok ciddiyim, kötü şeyler olacak. Orada asıl bana laf sokulmuş en baştan bu sorunları görüp banlayalım demiştim ama şuan banlamıyorum. Ona katılan olacakmı görecek. O kim ki bana meydan okuyor.

Yaptığı bana saygısızlık ve bir kez daha bana saygı duymayanlarla işim olmaz diyorum.
Cynthia Aristide
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Sohbet mekanı Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet mekanı   Sohbet mekanı Icon_minitimePtsi 11 Tem. 2011, 12:10

Ona katılacak biri olduğunu zannetmiyorum söyledikler hakaret boyutunda zaten. merak etme abla ona katılan kimse olmaz. birincisi saygılı şekilde yazmamış ikincisi adminler görevlerini yapıp kurallara uyduğu için bağırıp çağırmış zaten

Sohbet mekanı
1 sayfadaki 17 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sonraki
 Similar topics
-
» Sonja' nın Mekanı
» Kızıl Sonja' nın Mekanı
» Sohbet Odası
» Sohbet Odası
» Sohbet odası