Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tuhafımsı bir kurgu oldu ama kurgu kurgudur. Gelin haaydi.

4 posters
YazarMesaj
Carmella Decartius
Moskova Baş İblis Efendisi
Carmella Decartius

Karakter Detayı
Statü: Moderatör
Uyarı:

Tuhafımsı bir kurgu oldu ama kurgu kurgudur. Gelin haaydi. Empty
MesajKonu: Tuhafımsı bir kurgu oldu ama kurgu kurgudur. Gelin haaydi.   Tuhafımsı bir kurgu oldu ama kurgu kurgudur. Gelin haaydi. Icon_minitimeC.tesi 18 Haz. 2011, 10:45

Aslında ne aradığımı ben de bilmiyorum; o yüzden sadece karakterimden söz edeceğim acıcık, nasıl bir şey istiyorsanız söyleyin ona göre ben de ekleyeyim. Kafana göre ekle derseniz ekle(ye)mem çünkü kafamda hiçbir şey yok zaten *-*
Şimdi; Carmella’nın annesinin babasından gelen bir rahatsızlığımsı bir şeyi var. Büyükbabasının vampir soylu olması nedeniyle kızımızda vampirliğe eğilim var. Kan seviyor ufaktan. Sosyal bir tip değil bu yüzden ama okulda saldırdığı birkaç kişiden dolayı tanımayan yok gibi bir şey. Kötü bir ünü var ama aslında kendisini tanıyan insanlara karşı çok iyi biri. İçinde nefret duygusu yok. Bundan aşırı derecede yoksun. Ancak kin tutmak konusunda üstüne tanımıyor. Kendisine yapılan herhangi bir kötülükte intikam almaktan çekinmeyen bir kız. Bu yüzden de kendisine bulaşan olmasın diye herkesten uzakta durmaya özen gösteriyor. Ya kulelerinin en kuytu köşesinde, ya da Kara Göl’ün ağaçlarının altında takılıyor cadı. Yalnız başına olmayı tercih ediyor.
Böyle –saçma salak- bir kurgusu var işte kızın. Nasıl bir şey istiyorsanız yazın ben de ona göre ekleyeceğim işte. Haydin bekliyore.

KURGULAR
# Aphrodis Audrey Phyllis: Benim gibi; ama değil de. Aynı binadayız ve ikimiz de hep aynı köşelerde karşılaşıyoruz. Üstüne atlamaktan korktuğum için genelde kendisiyle konuşmaya çekinsem de aramızdaki benzerlikten dolayı dayanamayıp onunla konuşmayı düşünüyorum. Fazla suskun ve benden bile içine kapanık biri. Hakkında çok şey bilmiyorum ama bina içinde şizofreni olduğuna dair bir söylenti vardı bir aralar. Öyleyse bile şizofreni hastası bir abiyle büyüdüm; onu anlayabilirim. Günün birinde umarım bir şekilde konuşabiliriz.

# Desiree Schult: Adam akıllı tek arkadaşım Desi diyebiliriz. O kadar çok beraber olmamıza rağmen kendisinden bir damla bile tatmayı düşünmedim; bu tuhaf bir durum. Birbirimize olan benzerliğimiz korkunç denecek durumun biraz altında. Yine de akraba olduğumuzu düşünmüyor değilim. İkimizin de intikam duyguları bu kadar gelişmişken çevremizin bizden korkması şart gibi bir şey bence…

En son Carmella Decartius tarafından C.tesi 18 Haz. 2011, 16:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Aphrodis Audrey Phyllis
Öğrenci
Öğrenci
Aphrodis Audrey Phyllis

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Tuhafımsı bir kurgu oldu ama kurgu kurgudur. Gelin haaydi.   Tuhafımsı bir kurgu oldu ama kurgu kurgudur. Gelin haaydi. Icon_minitimeC.tesi 18 Haz. 2011, 11:53

İkimiz de kuytu köşelerde takılıyoruz ve ikimizin de kötü ünü var. Benimkinin hafif şizofreni olduğunu görenler var; herkes değil tabii de. Var yani. Bu iki ortak özellikten yola çıkarsak, birbirlerini anlıyor olabilirler. Tabii benimkinin asosyal olma sebebi, tamamen sosyal yeteneği olmamasından. Konuşamıyor rahatlıkla falan. Neyse, o kuytu köşelerin birinde karşılaşmış oluruz. İkimiz de birbirimize git diyemediğimiz için ve gitmek de istemediğimiz için konuşmadan öylece dururuz. Bu birkaç kere tekrarlanır, en sonunda -mümkünse- seninki niye burada olduğumu falan sorar bla bla bla. İlerlet işte oradan *-*
Carmella Decartius
Carmella Decartius

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Tuhafımsı bir kurgu oldu ama kurgu kurgudur. Gelin haaydi.   Tuhafımsı bir kurgu oldu ama kurgu kurgudur. Gelin haaydi. Icon_minitimeC.tesi 18 Haz. 2011, 12:07

Acıcık (?) saçma oldu ama ekledim Çiseem ^.^
Desiree Mc'Reid
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Desiree Mc'Reid

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Tuhafımsı bir kurgu oldu ama kurgu kurgudur. Gelin haaydi.   Tuhafımsı bir kurgu oldu ama kurgu kurgudur. Gelin haaydi. Icon_minitimeC.tesi 18 Haz. 2011, 14:41

En en en yakın arkadaşınım en çok beni sevceksin nokta.d

Aslında benimkide intikamı seviyor falan. Öle bi kurgu yaratabilirsin.^^
Carmella Decartius
Carmella Decartius

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Tuhafımsı bir kurgu oldu ama kurgu kurgudur. Gelin haaydi.   Tuhafımsı bir kurgu oldu ama kurgu kurgudur. Gelin haaydi. Icon_minitimeC.tesi 18 Haz. 2011, 16:24

Ekledim canıms ^.^
Aethra L. Pavone
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Tuhafımsı bir kurgu oldu ama kurgu kurgudur. Gelin haaydi.   Tuhafımsı bir kurgu oldu ama kurgu kurgudur. Gelin haaydi. Icon_minitimeÇarş. 22 Haz. 2011, 08:02

büyüykbaban michael olsun sadasd Very Happy neyse şaka bir yana Michael la ilgili aklıma kurgu gelirse onun içinde uğrayacam Very Happy ama şimdi Diana Rynkar için şey düşündüm benim kız ne yaşıyosa içinde yaşıyo dışardan pisliğin teki eh sly sonuçta neysem bir ara sana bulaşmış olabiler sende kin güdüyosundur felan hani uygunsa ekle aklıma bitek bu geldi Very Happy

Tuhafımsı bir kurgu oldu ama kurgu kurgudur. Gelin haaydi.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gelin Rpciler gelin :D :P
» Kurgu, kurgu, kurgu. İstiyorum da istiyorum.
» Gelin Rp yapalım!
» Ben'den istekler :D Gelin bakim :D
» Çevremdekiler gelin bakalım :P