Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kurgu, kurgu, kurgu. İstiyorum da istiyorum.

5 posters
YazarMesaj
Rhiannon Blodeuwedd
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Kurgu, kurgu, kurgu. İstiyorum da istiyorum. Empty
MesajKonu: Kurgu, kurgu, kurgu. İstiyorum da istiyorum.   Kurgu, kurgu, kurgu. İstiyorum da istiyorum. Icon_minitimeCuma 13 Mayıs 2011, 15:05

Bu karaktere özenmeye karar verdim. Hepsi benim için özel ama bu karakter gerçekten bana çok yakın hazırladığım bir karakter ki bunu çok sevdim. Neyse efenim. Gelim lütfen hemen rpciklere başlayalım. Kendi kurgularınız da olursa süper olur ^.^

Kişilik:

Aile:

Aradıklarımız:

Calbert R. Tallon; Çocukluk aşklarının en büyüğüydü Rhiannon için. Çocukken bir parkta karşılaşmışlardı. İşte o günden itibaren birlikte hep oynamaya başladılar. Annesine hep parka getirmesi konusunda baskı yapıyordu bu yüzden. Ama bir gün taşındılar ve artık görüşmez oldular. Annesi neden taşındıklarını hep saklamıştı bir sır gibi. Calbert'ı da unutmuştu ta ki dördüncü sınıfta birlikte ödev aldıkları zamana kadar. İşte o zaman birbirlerini tanıdılar. Dört yıl boyunca hem de aynı bina da hiç tanımamış olmalarını garipsemişlerdi ama zamanla Calbert Rhiannon'nun en yakın iki dostundan biri haline geldi. Üzüldüğünde ona koşar, omzunda ağlar, sevindiğinde onunla sevinirdi. Hatta kiminle yattıklaını bile söyledikleri olmuştu. Ancak Rhiannon hiç söylememişti çünkü kimseyle yatmamıştı. Birlikte kuralları çiğnerlerdi ki Rhiannon için adrenalin önemli bir şeydir. Calbert depresif davranmaya başladıktan sonra Rhiannon onu teselli etmek için yanına giderdi. Gerçekten depresyonda gibiydi. Bir süre sonra içlerinde birşeyler ortaya çıktı. Birbirlerine karşı birşey hissettiklerini fark ettiklerinde kendilerini tutamamışlardı ve itiraf etmişlerdi. Rhiannon o an anlamıştı ki çocukluk aşlarının en büyüğü, hala aşkların en büyüğüydü.

En son Rhiannon Blodeuwedd tarafından Cuma 13 Mayıs 2011, 15:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Lakap : Lucy yada Arianna yok takma ad falan .d

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kurgu, kurgu, kurgu. İstiyorum da istiyorum.   Kurgu, kurgu, kurgu. İstiyorum da istiyorum. Icon_minitimeCuma 13 Mayıs 2011, 15:12

Calbertle olan kurgu bundamı işleyecek bayan Very Happy
Rhiannon Blodeuwedd

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kurgu, kurgu, kurgu. İstiyorum da istiyorum.   Kurgu, kurgu, kurgu. İstiyorum da istiyorum. Icon_minitimeCuma 13 Mayıs 2011, 15:15

Evet, işlesin bunda Razz PM atmıştım Calbert'e Razz
Calbert R. Tallon
Calbert R. Tallon

Lakap : Rad, Cal falan.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kurgu, kurgu, kurgu. İstiyorum da istiyorum.   Kurgu, kurgu, kurgu. İstiyorum da istiyorum. Icon_minitimeCuma 13 Mayıs 2011, 15:25

Merhaba Yine ben Very Happy Razz
Rhiannon Blodeuwedd

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kurgu, kurgu, kurgu. İstiyorum da istiyorum.   Kurgu, kurgu, kurgu. İstiyorum da istiyorum. Icon_minitimeCuma 13 Mayıs 2011, 15:26

Ekliyorum uzun uzun anlatıyorum, rp yapalım Razz
Calbert R. Tallon
Calbert R. Tallon

Lakap : Rad, Cal falan.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kurgu, kurgu, kurgu. İstiyorum da istiyorum.   Kurgu, kurgu, kurgu. İstiyorum da istiyorum. Icon_minitimeCuma 13 Mayıs 2011, 15:27

En yakın zamanda Wink
Aethra

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kurgu, kurgu, kurgu. İstiyorum da istiyorum.   Kurgu, kurgu, kurgu. İstiyorum da istiyorum. Icon_minitimeC.tesi 14 Mayıs 2011, 06:44

Bir vampirle kurgu istersen bişeyler yapalım beraber ^^ - ama ilişki olmasın lütfen Veronica ve Desiree den çok fazla laf işittim şimdiye kadar ehe Razz
Rhiannon Blodeuwedd

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kurgu, kurgu, kurgu. İstiyorum da istiyorum.   Kurgu, kurgu, kurgu. İstiyorum da istiyorum. Icon_minitimeCuma 03 Haz. 2011, 11:19

isterim tabiki çok. ama nasıl bir şey olabilir ki? Gecikme için çok aym sori ^^ Razz
Lena Duchannes
Lena Duchannes

Lakap : Scarl

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kurgu, kurgu, kurgu. İstiyorum da istiyorum.   Kurgu, kurgu, kurgu. İstiyorum da istiyorum. Icon_minitimeSalı 21 Haz. 2011, 16:23

Scarl ile de bir rp yapabiliriz.Arkadaş rp'si.Zorlandığın yerlerde sihir gibi falan Scarl sana yardım ediyor olabilir Very Happy Güçlü bir cadı Scarlett ya d abenim şu Kayla Vick Hadria ile de bir rp yapabiliriz.Knedisi kötü kızdır Very Happy

Kurgu, kurgu, kurgu. İstiyorum da istiyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tuhafımsı bir kurgu oldu ama kurgu kurgudur. Gelin haaydi.
» Rp yapmak istiyorum ..
» Ek karakterimle rp yapmak istiyorum!
» Kaliteli bir rp istiyorum. Ona göre.
» Özel Kurgu k5.