Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu olsun

2 posters
YazarMesaj
Veronica
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Veronica

Lakap : Kan Kraliçesi

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu olsun Empty
MesajKonu: 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu olsun   19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu olsun Icon_minitimeÇarş. 18 Mayıs 2011, 22:09

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu olsun 19mayis

Ulu önderimizin bize armağan etti ve milli mücadelenin alevini Samsun'undan başlatarak tüm ülkeye yaydığı bu anlamlı günü, bayram olarak kutlamının şevkini hissediyoruz. Sitem ve yönetim adına Gençlik Bayramızın kutlu olsun. Bize bırakılan emaneti geleceklere aktarak bu bayramın tadını çıkarmak dileğiyle...

-MS Yönetimi-
Aethra
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu olsun Empty
MesajKonu: Geri: 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu olsun   19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu olsun Icon_minitimeÇarş. 18 Mayıs 2011, 22:25

Tuhaf bir yorum olacak belki ama düşüncelerimi belirtmek istiyorum. Ben dönüp etrafıma baktığımda atamızın istediği gençliği değil yozlaşmış gençliği görüyorum. Atatürk gerçektende böyle bir gençliğe bıraktıysa eğer ülkenin geleceğini oldukça yanılmış olmalı. Ya da yanılan bizdik. Gençliği faklı boyutlara sokan da bizdik. Genel olarak gördüğüm şeyler bunlar,ki ben bunları Trabzon gibi bir şehirde görüyorsam büyük şehirleri düşünemiyorum bile, kimse en öyle değilim demesin lütfen tabikide bilinçli olanlarımız var, belki bende o bilinçlilerdenim belki de değilim. Kim bilebilir ki herkes kendinden bu kadar bihaberken? Neyse bu hislerimin dışında herkesin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun. Bize bahşedilen geleceğin kıymetini bilmek temennisiyle...

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu olsun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Yılınız Kutlu Olsun
» Doğum gününüz kutlu olsun 'Ira Scneider'
» Doğum gününüz kutlu olsun 'Amy Parker'
» 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun!
» Doğum gününüz Kutlu olsun 'sasha'