Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bişiy yazarım ben buna ki.

2 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Borislaw Belmour
Londra Baş İblis Efendisi

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Bişiy yazarım ben buna ki. Empty
MesajKonu: Bişiy yazarım ben buna ki.   Bişiy yazarım ben buna ki. Icon_minitimePerş. 12 Mayıs 2011, 14:59

Açiyim dedim iyi hoş bi şey bence. Fırat posterim düştü bantlarını yenilemem lazım odamın boyasına zarar gelmesin diye kağıt bant kullanıyorum çokoş. Sonra düşüp duruyolar. Okulda scrabble turnuvası vardı ezdim herkesi combolar depremi yaptım böyle çok zevkliydi sonra güldüm hep böyle herkes bana sinir oldu tabi. Kazandım güzel oldu hem bütün dersler kaynamış oldu. Bi tek son ders kaynamadı o da bedendi. Onda da badminton oynadım arkadaşın biri fazla iddialıydı kapıştık bi onu da yendim çok kazandım bugün nedense egom tavan yaptı galiba. Yarın geçer ehehe. Yazarım ben tekrar. Yazarım yani yazmıcam da napçam.
Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bişiy yazarım ben buna ki.   Bişiy yazarım ben buna ki. Icon_minitimePerş. 12 Mayıs 2011, 17:28

Oh Alex'in ünlüsünü değiştirdim her şey iyi güzel de imza yapamadım yaptım iğrenç oldu yani bakmak bile işkence her neyse o değil de şimdi benim şu harika orijinal hareketler ürettiğim kavgaya yazmam lazım. Bir de ek karakterlerimi açıcam. Sevde sağ olsun artık bir fikrim var ne olacakları konusunda. En ilginci de kız karakter oynatmayı deniycem artık ne kadar olur nasıl olur orasını hiç bilemiycem bir rezalet doğabilir şimdiden dikkat. Neyse efendim benim pamuk parmaklar word'e belki quidditch antrenmanına da sıramı beklemeden yazarım kimsenin yazacağı yok gibi öyle işte ya. Ha bu arada Alex de insan yani aşık olabiliyo tamam kendine aşık olabilir ama bu kalbinde birine daha yer yok değil yazık çok yalnız kaldı ya. Burdan bir S.O.S. veriyorum Alex kız karakterlerin dest-i izdivacına talip. Tamam kapadım çenemi ama gelirim yine. Bu günlüğe isim de koymalı onu düşüniyim öbür postta yazarım iyi ki kapamıştım çenemi. Bu defa cidden bitti. Bir iki üç TIP!
Courtney Rodger
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Courtney Rodger

Lakap : Kortni minnoş kısaltmayın.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bişiy yazarım ben buna ki.   Bişiy yazarım ben buna ki. Icon_minitimeC.tesi 14 Mayıs 2011, 10:00

Herkes Courtney'e merhaba desin efendim. Muhtemelen erkek olup kız karakter oynatacak olan sayılı kişilerdenimdir her neyse denemekte yarar var dedim. Ünlüsünü de Candice yaptım karakteriyle baya uyumlu oldu bence bakalım becerebilecek miyim.
Courtney Rodger
Courtney Rodger

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bişiy yazarım ben buna ki.   Bişiy yazarım ben buna ki. Icon_minitimeC.tesi 14 Mayıs 2011, 15:56

İsim koycaktım koymadım ben buna gelmedi aklıma bişiy neyse aman pazartesi yine matematik sınavım var çok şampiyon notlar alıyorum hepsinden kesin okul birincisi olcam kesin ortalamam 37,5 yanlış olmasın ucum bitmiş çalışamıyorum kendimi kandırmak için bahanem bu her neyse yarın da çalışamıcam sonra yine 30 alıcam ooooh mükemmel ödevimi de beğenmicek o çatlak kadın muhtemelen bırakır beni o ya da bırakmaz bilemedim şimdi son sınavda kombinasyon permütasyon falan var yükseltirim ortalamayı ben. Yarın tiyatro var yine gelmeyen insanların yerine de ben oynuyorum sonra canım çıkıyo hiçoş değil. Oyunumuza on gün kaldı hala ezberi olmayanlar var hepsini alınlarından öpüyorum öyle işte rezalet. Bi de buraya Courtney'den yazınca bi garip hissettim.
Courtney Rodger
Courtney Rodger

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bişiy yazarım ben buna ki.   Bişiy yazarım ben buna ki. Icon_minitimePaz 15 Mayıs 2011, 09:27

Eveeet 13:00'da olan provam için 12:45 gibi evden çıkmam gerek çok hoş çok sıkılıcam neyse yine birilerinin yerini doldururum sıkıldıkça. Eurovision da büyük hayal kırıklığıydı. Acırım acırım Estonya'ya acırım en azından ilk onda bi yer hak etmişlerdi 24 nedir abi ya. Romanya'ya da yazık oldu gerçi hep böyle oluyo yaa neyse ben indirdim sevdiğim şarkıları molalarda dans etçem hep sonra yine bana deli gözüyle bakıcaklar neyse ki tek başıma olmıycam gerçi umrumda değil deli gözüyle bakmaları. Bugünki aksesuarımı belirlemeliyim. Çarşamba günü kafama kazan kapağı takmıştım. Cumma günü boynuma oyuncak bebek bağlamıştım. Bugün kendime sargı bezlerinden bir şeyler yapmayı planlıyorum hadi bakalım neyse ben gidiyim daha hazırlanıcam falan filan. Akşam görüşürüz.
Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bişiy yazarım ben buna ki.   Bişiy yazarım ben buna ki. Icon_minitimePerş. 19 Mayıs 2011, 17:34

Daranaram. Bowlingde kaybettim unoda kaybettim her şeyde kaybettim eve geldim çokoş. Kutsal Savaşçı'yı izledim gerçi filmin adı Priest niye Kutsal Savaşçı diye çevirdilerse. Çok güldüm hatta yarıldım böyle ekşınlı bi film yapmaya çalışmışlar ama ben priestleri haçlı ordusu diye adlandırınca film boyunca güldük arkadaşlarla salonda boş sayılırdı diğer insanlara da izletmedim filmi sıkıntıdan ölüyodum gerçi bikaç kere onlarında söylediklerime güldüklerini duydum. O değil de Uno oynayışımız görülmeye değerdi. Hoş çok kişi gördü çok kişi kaçtı yakınımızdan. Aşırı tepkili bir oyundu zaten hiçbir şey içmememize rağmen sarhoş gibiydik. Kaybettim ama gururumla kaybettim bana 12 kart çektirdikleri turda kazandım daha ne yapayım yani. Sonra bowlingde sinir oldum öyle böyle değil ama her zaman en az 3 strike yapardım bugün bir şey yapamadım son atışımı çizginin üstüne basmadan geçip götürüp strikela yaptım gururumu kurtardım sonra görevli geldi falan ben de sen bi git dedim zaten çıkınca da pek bir şey diyemedi dese de kavga çıkarırdım. Öyle yani çokoş.
Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bişiy yazarım ben buna ki.   Bişiy yazarım ben buna ki. Icon_minitimeC.tesi 21 Mayıs 2011, 07:04

İşte böyle sabah sabah kalktım daha kahvaltı etmedim. Alex'e takım yaptım neyse ki vasat bir şey çıktı ortaya baya idare eder bu beni. 12:00'da yine tiyatro provam var tatilde de rahat yok hiçbir zaman rhat yok yoruldum artık. Dün denize girdim ben. Buz gibiydi ama girdim sonra yarım saat falan yüzdüm sonra vücudumun büyük kısmının morarmaya başladığını görünce çıktım. Neyse sezonu açtım ya yüzerim artık yea. Tiyatroyada hiç gidesim yok canımızı çıkartıcak yine sevgili apocuğumuz hiçoş değil. Neysenem biraz daha takılır kaçarım işim çok malum.
Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bişiy yazarım ben buna ki.   Bişiy yazarım ben buna ki. Icon_minitimePaz 22 Mayıs 2011, 14:40

Selamlaaağr. Şimdi ben bisiklet sürmeye gidicem çok heyecalnlı. Bütün gün oturdum artık hareket etmem lazım bi zahmet. Neyse i am number four'u izledim hoştu güzeldi bence. Sevdim şahsen. Diana ayrı bir güzel kıldı tabii orası ayrı. Çok uzun yazardııım ama 18:00'da arkadaşımın kapısında olmam gerek o yüzden kısa kesiyorum. Akşam gelirim ki.
Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bişiy yazarım ben buna ki.   Bişiy yazarım ben buna ki. Icon_minitimePtsi 23 Mayıs 2011, 05:14

BORN THIS WAY IS OUT!
Şimdiden bütün albüme sahibim ahaha hemde albüm çıkalı sdece birkaç saat oldu. Şimdi ufacık bir değerlendirmesini yapayım. Şarkıların çoğunu zaten biliyordum bir şekilde sızdırılmışlardı.
Marry The Night: En başa koymasındaki sebebi anlayamadım albümde en az akılda kalan şarıardan biri bence ama yine de gayet iyi bir şarkı.
Born This Way: Zaten klibi de çıktı hepimiz biliyoruz burda Gaga'nın ne demeye çalıştığını ve onu ne kadar iyi anlattığı sadece şarkının güzelliği değil topluma dolaylı yoldan bir şyler kazandırılmış oldu. Homofobikler bile sırf Gaga'nın şarısı olduğu ve fazla "catchy" - türkçesini bulamadım şimdi- olduğu için şarkının sözlerini biliyorlar. Bence bu harika bir şey.
Government Hooker: İşte albümün en güçlü şarkılarından biri. Ben fazlasıyla beğendim.
Judas: Üzerine çok fazla şey söylenebilecek bir şarkı. Çok riskli bir metaforla bu kadar harika br iş çıkarmak kolay iş değil doğrusu. Klibinde anlatılmak isteneni her ne kadar çoğu kişi anlamamış olsa da orada da şarkıyı o kadar iyi işlemiş ki tek kelimeyle hayran kaldım. Favorim diyebilirmiyim bilmiyorum çünkü albümde aşırı derecede beğendiğim bir iki şarkı daha ar ama kesinlikle en beğendiklerimden.
Americano: Bu albümün Alejandro'su diyebiliriz rahatlıkla sanırım. İspanyol ezgilerini taşıyor şarkı yine. Bu albümün Alejandro'su desek de aslında o kadar benzer değiller Gaga'nın beğendiğim yönlerinden biri de bu işte aynı doğrultuda çok farklı işler çıkartabiliyor.
Hair: Fazla seviyorum bu şarkıyı ilk dinleyişimde ısınamamıştım çünkü şarkı BTW ya da Judas kadar "catchy" -biri şunu bana çevirsin- değil ama sonra dinledikçe ve sözlerine de bakınca çok beğendim. Çoğu kişi sözlerinin de fazla basit olduğunu söyleyecek muhtemelen. Derinliğine inmiyorlar diyip geçicem.
Scheiße: Sözleri hakkında yorum yapamıycam ne yazık ki almancam ich bin'le başlıyor Mert'le bitiyor ancak müzik hakkında şunu diyebilirim ki bu yaz bizi fazlasıyla das ettirecek gibi.
Bloody Marry: Marry The Night gibi albümdeki zayıf halkalardan bana göre ama "albümdeki." Şarkılar kendi başına iyi belirtmeliyim. Hepsi çok kaliteli şarkıların.
Black Jesus - Amen Fashion: Sanki BTW'nin melodilerini üzerinde taşıyor gibi ama bn bunda bir sorun göremiyor sonuçta BTW'de onun ve fazlasıyla orijinal ve kendi tarzı var Gaga'nın. Şarkıya gelince güzel ama yine tehlikeli sözler görüyorum bu daha da güzel yapıyor şarkıyı gerçi.
Bad Kids: Beğendim ya. Sözler de fazlasıyla iyi.
Fashion Of His Love: Şarkı iyiama o da bana göre Marry The Night ve Bloody Marry'e katılıyor. Albümün güzelliği içinde kaybolmuş gibiler.
Highway Unicorn (Road To Love): Fazlasıyla iyi parçalardan söyleecek fazla şey yok çok güzel.
Heavy Metal Lover: Albümün zayıf halkalarından bunu derken artık neyi kastettiğimi anlıyorsunuz yine tek başına ne kadar güzel olduğu konusunda açmıycam.
Electric Chapel: Fazlasıyla "catchy" fazlasıyla güzel. Paparazzi'nin kokusunu alıyorum üzerinden ama yine farklı daha önce de belirttiğim gibi.
The Queen: Fazla yorum yapamıycam bir kez dinledim sanırım ama fena değil diyebilirim.
You And I: İşte bu şarkı da fazlasıyla harikalardan zaten çok önceden biliyorduk bu şarkıyı. Geçen sene ilk yazdığında söylemişti bizlere sağ olsun Mother Monster. Sözleri kesinlikle çok güzel. Müzik için de aynısını söylemekt zorlanmam. Favorilerimden işte anlayın.
The Edge Of Glory: Albümde sn sıraya konularak harika bir seçim yapılmış sırayla dinlediğinizde sonda olmak için çok çok uygun bir şarkı. Albüm muhteşem bir kapanış yapıyor bu şarkıyla. Sözleri için de yazlasıyla iyiden de iyi diyebilirim. Müziği zaten çok beğendim. HOŞ İŞTE YA ANLAYIN. Favorilerimden.

Evet iyi ki kısa bir değerlendirmeyapıcaktım fazla uzun oldu okula geç kalıyorum. Her neyse görüşürüz.

Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bişiy yazarım ben buna ki.   Bişiy yazarım ben buna ki. Icon_minitimeSalı 24 Mayıs 2011, 19:36

O değil de bazı insanlar sırf ben delireyim diye falan doğmuş herhalde. İnsanlar nasıl zincirleme mantık hatası yapabilir aklım almıyor gerçekten. Söyleyecek bir şey bulamıyorum ya neyse biraz aşırı tepki gösteriyo olabilirim ama pes yani cidden pes.
Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bişiy yazarım ben buna ki.   Bişiy yazarım ben buna ki. Icon_minitimePerş. 02 Haz. 2011, 18:01

Ya şimdi of şimdi yaa of şimdi.... Bu böyle sürer gider. Kalıyom galiba matematikten lan acı gerçek 37 aldım sevinçten uçtum faan filan daaa ödevime sözlüme en az 65 basmazsa yandık. Kesin basmaz o zaten. İçinin çirkinliği yüzüne kadar vurmuş bir insan kendisi ölse üzülmem valla. Neyse bari geometriden geçsem ama ondan geçerim öğrendim hepsini valla bi de bi sınav daha var oo tamam kıyak. Zaten çok severim müfitçimi sözlüme de yüz basar tiyatrodaydım diye sorun yok. Kebapçıya götürdü bugün bizi kendisi, çok iyi adam ya valla adam imparator oldu okulda hoş dersini kaç kişi dinliyo üçü geçmez orası ayrı. Sınavda da basıyo zor soruları sonra tahtada yarım saatte çözüp "Yauuuğv ben bunu sormaycağm da neyi soracağm yauuv" diyince kalplerde ayrı bir yer ediniyor. OKul bitsin ya yeter valla öğretmenlerle dalga geçmekten bile sıkıldım. Her derste ingilizcecinin hatalarını söyleyip konuşturtmamaktan bile sıkıldım o derece. Bi de hala sınavlar var ıyk. Çok okullu oldu bu post böyle böyk beğenmedim göndermesem mi aman günlük bu canım zaten kimse oumuyo bence dert değil o yüzden.
Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bişiy yazarım ben buna ki.   Bişiy yazarım ben buna ki. Icon_minitimeC.tesi 04 Haz. 2011, 16:55

Çokğlendim yazmaya geldim gitçem. Bir sürü Roll Call öğrendim hepsini de çok champ yapıyom artık OCler aralarına alıyo yapılırken çok eğlenceli. Roll Call dans bu arada Aiesec'te yapılan bir şey öyle işte çok çok güzel ama. Hayatımda yaptığım en iyi şey sanırım bu Aiesec'e katılma olayı. O değil de yine wayfarer aldım bu defa siyeh çerçeve akar. Habi ben gidiyom çok yorgunum. Dansların üstünden geçeyim hem bi çok zevkli.
Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bişiy yazarım ben buna ki.   Bişiy yazarım ben buna ki. Icon_minitimePaz 05 Haz. 2011, 16:53

Çiğ köfte yaptım bizzat kendim ben başıma şimdi onu yicez çogüzel oldu. Çok da seviyom oley. Bi de şu pazartesi salı bitsin hemen o kadar
Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bişiy yazarım ben buna ki.   Bişiy yazarım ben buna ki. Icon_minitimeSalı 07 Haz. 2011, 15:20

Okula gitmiçem galiba her gün. Çomutluyum çünküm neden benim için okul bitmiştir. Gitmicem bi daha gitsem gitsem bizimkilerlen tabu uno oynamaya giderim. Sınavlar bitti. Psikolojide kopyanın dibine vurdum onda da mı kopya çekilir diyenleri duyar gibiyim. Psikoloji dersinin varlığından haberiniz yoksa çekilir efendim hem de bal gibi çekilir. Geometride kağıdımla birlikte arkadaştan uç istemeye gittim. İki soru geçirdim uç almadım sırama geri döndüm. Oğlum napıyon dedi ucum bitti yazmıyım mı dedim. Müfitçim çok seviyom çok champ adam hiçbir şey demiyo valla. Böyle bugün yine sınıfça mezdeke yaptık Ya El Yelil Lilili cinsinden. Tunak Tunak Tun dansı yaptık hani bilmeyeniniz vardır aratın bi youtube'dan çok güzel bir dans. Aiesec'i seviyom o olmasa öğrenemezdim. Mutluyum lan mattan da geometriden de ortalamam 1 olsa da mutluyum sözlüyle düzeltsin köpekler. Neyse çok yazdım öptümkibbb.
Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bişiy yazarım ben buna ki.   Bişiy yazarım ben buna ki. Icon_minitimeSalı 07 Haz. 2011, 17:50

Alın lan dayanamadım koydum hergün bu şarkıda deli gibi dans ediyom işte. Öğrenin siz de birlikte yapalım çok sexksy sexksapelim tavan yatı bu dansı öğrendikten sonra. Hayatımı değiştirdi bu video. Hepinizi seviyom hadi kaçtım.
Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bişiy yazarım ben buna ki.   Bişiy yazarım ben buna ki. Icon_minitimeÇarş. 08 Haz. 2011, 08:21

çogüzel lan Shakiracım yapmış. Direkli sahneler küçüktür üç. Hoş yani bence çokoş izlesin herkes. HERKES DUYSUN SHAKIRA SENİ SEVİYOM. Bu albümünde tek sevdiğim şarkı buydu ama neyse. Mis gibi şarkı valla.
Courtney Rodger
Courtney Rodger

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bişiy yazarım ben buna ki.   Bişiy yazarım ben buna ki. Icon_minitimePerş. 09 Haz. 2011, 20:17

O değil de Sevde noktayı koydu abi. Ben burada Tunak Tunak Tun falan paylaşıyorum böyle oynaklı komikli şeyler paylaşıyorum. Kız bir yazıyor pir yazıyor. Cidden bu gece hiçbir şeye daha fazla gülemezdim. İşte benim şampiyonlarım şampiyondur abi boşuna şampiyon demem ben adamı tanırım ondan sonra şampiyon derim. Seksiy kız avatarı da ölümcüldü. BURADAN SANA SESLENİYORUM SEVDE SEKSİY OĞLAN AVATARI İSTİYOM GÖZÜNDE KÜNEŞ GÖZLÜĞÜ OLSUN. Öyle böyle değil çok güldüm abi ya. Annem odaya geldi noluyo diye. Çünkü kadın artık ben kahkaha atınca korkuyor. Düşüyorum kahkaha atıyorum deprem oluyor kahkaha atıyorum elimi kesiyorum kahkaha atıyorum. Kadıncağız seçemiyor artık neşeden mi kahkaha atıyorum bir şey mi oluyor. Çok kötü bir şey lan hiç tavsiye etmam valla her şeye tek reaksiyonunuz gülmek oluyo. Deliyim ben deli. Korkulur benden Sevde'ye tekrar saygılar bu postta burda biter. MIJIK.
Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bişiy yazarım ben buna ki.   Bişiy yazarım ben buna ki. Icon_minitimeCuma 10 Haz. 2011, 16:36

Evet SKJ'den geçmiş adam damgasını yemiş bulunuyorum. Kolay değil lan ne özel ders aldım ne dersaneye gittim hala şokundayım. İnsanlar okula geliyodu "ay kesin bu defa 45 alırım çok soru çözdüm kaç tane özle ders aldım." diyorlarken ben evimde 3-5 saat inekleyip giriyordum sınavlara. Hoş sonuçta sınavlarımın ortalaması 37 idi. Ulan nası geçtin dersiniz orda ödevçkom devreye giriyor. Hoş ona da 60 vermiş. Hala beynininiz bulanık değil mi. İki tane de sözlü vermiş en sevdiğim sürtüğüm 55 ve 60 olmak üzere 45i biraz geçmiş işte öylelikle ortalama. Ama içim yanıyo lan o ödev çok seksiydi günlerimi vermiştim hatta son gün sabahlamıştım cidden 60lık değildi. Neyse geçtim ya takmıycam mutluyum lan. Bir de burdan geometrijimizin okulda bir tek bana adilik yaptığını belirtmek istiyorum. Herif insanların iki olan ntunu 4 yapıyo benim 2 olan notumu 2 bırakıyo ADALETİN BU MÜFİT. KEBAP YEMEKLE OLMUYO BU İŞLER İNSAN OLMAK LAZIM İNSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN! Bu post burada biter SKJ'ye ve Müfit'e en içten küfürlü sevgilerimle ne hissettiğimi anlamadınız demiiii haha ne tesadüf ben de. Mıjıks (Bıyıklı öpüjüğü oluyo bu)
Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bişiy yazarım ben buna ki.   Bişiy yazarım ben buna ki. Icon_minitimeCuma 17 Haz. 2011, 10:34

Dear Diary;

I needed to write you in English cause i feel like i need to show someone what English really is. I really hate people who kill grammar. I mean it's important and it's not something you can do whatever you want on. I feel disgusted when i see that post and i'm serious. So i'm saying from here. If you need help - i think you really do need some a lot.- I'm here. Just send a message or something or if you say i'm fine like this don't you ever write English posts. Cause like it's not enough you killed Turkish, i can't let you kill English too. You're just a "wannabe" and you'll stay like that. Anyways, i can't ruin my day for a wannabe. I never tought i'd write a "hate post" but here it is. See, i can be mean too. So i'm just telling again probably you won't understand but i'll say it again and again.STOP WRITING ENGLISH POSTS UNTIL YOU REALLY KNOW HOW TO USE IT! Should i say it again. I think i made my point.
That's all i've got to say.
See ya.
Courtney Rodger
Courtney Rodger

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bişiy yazarım ben buna ki.   Bişiy yazarım ben buna ki. Icon_minitimeSalı 21 Haz. 2011, 10:07

Haftaya Ayzek başlıyoo mmmm nefis. Bi tane Çinli kız gelcek adı Amber şimdiden radarımda çok tatlı lan kız öyle böyle değil. Roll Callları unuttum gibi ama yapınca hatırlarım gibi geliyo neyse dert değil ben hatırlamıyosam kimse hatırlamaz zaten. Harika haberler aldım arkadaşlarımdan. Şimdiden bir itibarım olmuş. Seminer günü dansımı çok beğenmişler insanlarda videolarım varmış, güzel bence iyi bir şey. Başka okullardan katılanlar gitmiş okullarında beni konuşmuşlar. Hayı, o değil anlamıyorum. Oturmak yerine gelip benle sahnede eğlenseler ne olurdu sonuç olarak OC'yle kim dans etti, ben. Neyse bakın bugün buraya yazıyorum. Best Roll Caller olucam. Şimdiden bir sürü oyum var açık ara alırım kesin. Hiçbir şeyde bu kadar iddialı değildim ama bu aşırı eğlenceli bir şey kazanmazsam ölürüm. Şimdiden planlarımı kuruyorum. At dansı falan yapıcam ilk gün böyle herkese direk zaten dikkat toplanıyo öyle. Müggecciiim de bana katılır zaten mal gibi kalmam çokoş olcak belki yabancılara bile yaptırırım. Amber'a yaptırırım belki, anladınız siz. Hadi ben kaçars.
eksoekso
mırt.
Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bişiy yazarım ben buna ki.   Bişiy yazarım ben buna ki. Icon_minitimeÇarş. 22 Haz. 2011, 20:43

Spoiler:

En son Alexander Verne tarafından Perş. 23 Haz. 2011, 18:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bişiy yazarım ben buna ki.   Bişiy yazarım ben buna ki. Icon_minitimeÇarş. 22 Haz. 2011, 20:51

Spoiler:
Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bişiy yazarım ben buna ki.   Bişiy yazarım ben buna ki. Icon_minitimePerş. 23 Haz. 2011, 19:09

Artık Lady Marmalade dinlememem lazım. Cidden. Sözlerine de bakmıyorum ölümüne sallıyorum. Fansızca sözler var bazı yerlerde işte oralarda ne dediğimi ben bile anlamıyom. Bir de her atışımda farklı atıyorum sözleri. Hani insan bi usturuplu sallar bende o da yok. Kıristina Agülera'ya sarmış durumdayım. İki de bir Hurt dinliyom. Sonra bana bağırıyolar çok bağırıyo kıs onu diye. Sonra ben de Bionic dinliyom. Bay-onik demek aşırı eğlenceli oluyo cidden. Deneyin. Sonra Not Myself Tonight akıyor. Tahmin edin atıyor muyum? Atmıyorum. Baştan sona biliyom lan, öğrendim hemen. Öğlen karaoke yaptım benim böyle Mert diye bi kadam var hep yendim. Yenilen pehlivan güreşe doymaz diyolar ya cidden boş dememişler. Boğazım ağrıdı. Rahat onbeş şarkı söyledik belki fazlası vardır. AMA HURT'Ü SÖYLEYEMEDİM ÇOK TİZ. Söylerim lan yarın öbür gün daha onu da tam bilmiyom öğrenince belki olur. Ha bi de gece birde kadalarımla skype akçaz nasıl olcak bilmiyom beş kişi falanız. Olmadı eş değiştirmeli akarız veya herkes beş kişiye de açar sonra hepimiz fotoğraf gibi kalırız birbirimizin ekrarınında. Uykulu uykulu neler yaparım kim bilir. Ben gece onikiden sonra akıl sağlığımı yitiriyorum cidden. On ikiden sonra bir şey yaparsam beni sorumlu tutmayın sabahında. Sarhoş olmama gerek yok yani zaten uçmuş bi insanım. Gidiyom ben be çok yazdım. Ergen atarımı da koydum.
Hadi MIJIK
Mıjıkın bıyıklı öpücük olduğunu biliyorsunuz.
Bıyık mı bıraksam
Yeak yeee
Hadi ßß
Şu an hadi "ssss" demiş bulunmaktayım. Sorun bir neden diye. Because of eşeğin ....
Sustum lan
Si yu.
Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bişiy yazarım ben buna ki.   Bişiy yazarım ben buna ki. Icon_minitimePaz 26 Haz. 2011, 18:53

Gitti canım o kısa süreliğineydii zaaazers

Sevgili günlük;Yastayım. Yanlışlıkla seyir defterine kodum bu videoyu. Hadi buraya çok az kişi giriyor ama orası. Umarım kısa zamanda sayfa değişir kimsenin geriye döncek hali yok. Bir de flood yaptım çok utanıyorum. Heyecandan oldu bunlar hep. Telekinezi yapmışım burada olur o kadar. Çok harikayım biliyorum. Yok lan değilim ama bugün öyle hissettim çok pis. Neyse ayık olsun herkes.

Not: Çılgınca gülen insan Müge kadamdır. Çok seviyom onu galpler burdan.
Borislaw Belmour

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bişiy yazarım ben buna ki.   Bişiy yazarım ben buna ki. Icon_minitimeC.tesi 02 Tem. 2011, 12:05

Bişiy yazarım ben buna ki. Ez2g2
Dıptıııssss. İşte Japon kadam onu çok çok çok çok çok seviyyom. Çiğdem yediğimiz için bize hamster diyo en hızlı ben yediğim için de beni şampiyon hamster ilan etti. Bugün kimonosunu giyicek Global Village'da çok heyecanlı. Bir de resime bana bakmayın mümkünse saçlarım çok harika. Bir de gözlerim çok hoş bir ambiyans katıyor resme. O yüzden Seiko'ya odaklanıyoruz. Bu resmin bi de daha çılgını var. Bugün de çekiliriz biz onla. Neyse şimdi buraya dha bir sürü şey yazardım ama işte Global Village'a hazırlanıcaaam falaaan filaaan. Bir de bi Jaonca defterime göz atayım. Seiko'yla Japonca konuşunca çok havalı oluyorum. Gidiyom beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen.
xoxo
Japonsevici.

Bişiy yazarım ben buna ki.
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki