Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Elisha'da artık hayata dönsün yani.

5 posters
YazarMesaj
Camilla Vieux
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Elisha'da artık hayata dönsün yani. Empty
MesajKonu: Elisha'da artık hayata dönsün yani.   Elisha'da artık hayata dönsün yani. Icon_minitimeSalı 26 Nis. 2011, 13:23

Elisha deli dolu bir profesör. Hogwartsta daha ilk yılı ve uzun yıllar boyu burada kalmak istiyor. Her şekilde hayat dolu ve etrafına mutluluk dağıtan birisi. Hayatta gerçekten kin beslediği ve nefret ettiği tek bir aile var.Ve nefret ettiği bu ailenin çocuğuna ders vermek zorunda. Her ne kadar önemsememeye çalışsa da bazen duygularına yenik dşüp ters davrandığı oluyor. Aydınlık savaşçılarına dahil olduğunu herkes biliyor. Ne tarafta olduğunu gizlemek gibi bir ihtiyacı yok. Ve Karanlık Lord'un onu öldürmesi sadece iki saniyesini alacak olsa da O'ndan korkmuyor. Evet,korkmuyor çünkü; ölüm onun için bir şey ifade etmiyor. Hayatında pişman olduğu tek bir davranışı var ve ölüm o pişmanlığıda alıp götürecek. Görücü olduğunu öğrendiği zamanı ömrü boyunca unutmadı ve yaptığı hatanın telafisi yok. Kız kardeşinin ölümünü görmesine rağmen hayal olduğunu düşünüp önemsememek,kurtarma imkanı olsa bile onu reddetmek gibi birşeydi. Belki eğer o adamın onu öldüreceğine inanmış olsaydı evden hiç çıkmamasını sağlayabilirdi. Ama inanmamıştı ve O ölüydü. İşte bu yüzden onu öldürenin ailesinden sonsuza kadar nefret edecek.

Böyle bir profesörünüz var işte ^^ İstediğiniz kurguyu söyleyin ona göre ekleyeyim Smile

Katherine Swynford- Ah,sevgili eski profesörüm ve yeni müdirem. Öğrenci olduğum zamanlarda ne kadar da ilgiliydi. Şimdide meslektaşız onunla ve her şey en az eskisi kadar güzel onunla.
Victoria Morgenstern- Nedendir bilmiyorum ama bu kadına karşı hiçbir şey hissetmiyorum. İşine karışmadığım sürece beni görmezden geliyor. Çokta önemli değil zaten beni umursaması. Yıldızlarımız barışmasa da duygularım hep nötr. En azından şimdilik...
Raven Orlov- Kendisi biliyor ya da bilmiyor ama umurumda değil. Kızkardeşimin katilinin kızıyla aynı yerde olmak bile yeterince kötü değilmiş gibi bir de ona ders vermek zorundayım. Hayatım boyunca nefret edeceğim aileye mensup olması kendi isteği olup olmaması da umrumda değil. Sonuç olarak o bir Orlov ve bu her şeyi benim gözümde değiştirir.

En son Elisha Moonlight tarafından C.tesi 07 Mayıs 2011, 12:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Cynthia Aristide
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Elisha'da artık hayata dönsün yani.   Elisha'da artık hayata dönsün yani. Icon_minitimeÇarş. 27 Nis. 2011, 12:54

kendi kurguma göre katherina müdire olalı epy bir yıl oluyor. elisha'da yeni mezun oulp profesör olanlardan biri olduğuna göre katherine zamanında elisha'nın da profesörü olmuş oluyor. sevdiğin kişilerden biri olabilirim ya da kurguyu daha tefferruatlı bi biçimde de ölçüp biçebiliriz nurdanım What a Face
Aethra L. Pavone
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Elisha'da artık hayata dönsün yani.   Elisha'da artık hayata dönsün yani. Icon_minitimeÇarş. 27 Nis. 2011, 15:20

katherine'i seviyorum zaten ^^ olur bebek ekliyorum hemen Smile kesinlikle teferruatlara girmeliyiz ^^
Cynthia Aristide
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Elisha'da artık hayata dönsün yani.   Elisha'da artık hayata dönsün yani. Icon_minitimeÇarş. 27 Nis. 2011, 19:16

Very Happy en kısa zamanda kurgunun ayrıntılarını girip yapalım rpyi
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

MesajKonu: Geri: Elisha'da artık hayata dönsün yani.   Elisha'da artık hayata dönsün yani. Icon_minitimeÇarş. 27 Nis. 2011, 19:32

Vicky'i ekle bakalım ah yerim belli ama dimi *-*
https://mortalinstruments.forum.st/
Aethra L. Pavone
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Elisha'da artık hayata dönsün yani.   Elisha'da artık hayata dönsün yani. Icon_minitimePerş. 28 Nis. 2011, 20:44

tamamdır gülsümüm ^^

ah belli olmaz mıı vicky için her daim bir yerimiz var Very Happy
Letje Caroll
Letje Caroll

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Elisha'da artık hayata dönsün yani.   Elisha'da artık hayata dönsün yani. Icon_minitimeCuma 06 Mayıs 2011, 19:42

Raven ile kurguları vardı Razz
Camilla Vieux

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Elisha'da artık hayata dönsün yani.   Elisha'da artık hayata dönsün yani. Icon_minitimeC.tesi 07 Mayıs 2011, 12:23

ekledim ^^ uygun olmayan yeri söylersin ^^

Elisha'da artık hayata dönsün yani.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Artık ben de aramalıyım =)
» Red Mummy-Gitti artık yok...
» Hera'da Arasın Artık.
» Bence artık tanışmalıyız, Ayşenur.
» Geldim mi? Artık gerçekten geldim sanırım.