Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeppa, Ben Geldim!

4 posters
YazarMesaj
Victorola Salvatore
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Victorola Salvatore

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Yeppa, Ben Geldim! Empty
MesajKonu: Yeppa, Ben Geldim!   Yeppa, Ben Geldim! Icon_minitimeC.tesi 19 Mart 2011, 21:35

Hiç aklımın ucundan bile geçmeyecek bir şekilde, güzel okulumda bulunan nadir bir rpci sayesinde burdayım. Sitenin ikili olması hoş ama beni yoracak gibi. Yaz geldi mi sorun olmazda şu okul ve sınav haftaları oldu mu benim için rp dönemi kapanıyor ne yazık ki. Neyse azıcık kendimden bahsedeyim adım Sıla. 16 yaşındayım yaklaşık iki buçuk yıldır falan rp yapmaktayım. Masa tenisi bağımlısı bir insanım. Bıraksalar bi akşama kadar masa tenisi oynarım bi de yazarım. Yazmaya da tutkunum ölesiye ama dansa tutkun olduğum kadar değil. Üç yıl modern dans ve klasik bale eğitimi aldım ama değişince bırakmak zorunda kaldım. Şimdi yine bi salsa macerasına başlayalım diyoruz ama bakalım kesin değil henüz. Kitap okumayı çok severim ki okul yine ona da engel olmakta. Yabancı dizi hastası bir insanım. Yaklaşık bir 12 tane yabancı diziyi takip etmekteyim. Yine okul diyeceksiniz, engel değil mi diyeceksiniz, değil. Yani tabi hepsini okul zamanı takip edemiyorum ama 5-6 tane muhakkak kaçırmadan takip ettiğim var. (HIMYM gibi Glee gibi Vampire Diaries gibi Gossip Girl gibi gibi...) Her türlü müzik dinlerim ama metalin yeri ayrıdır bende. Böyle işte daha fazla yazmayayım çok yazdım. Hoşbuldum. Merak ettiğiniz bişi olursa sorabilirsiniz Razz Very Happy
Brooklyne Edmanda
Brooklyne Edmanda

Lakap : Bro

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Yeppa, Ben Geldim! Empty
MesajKonu: Geri: Yeppa, Ben Geldim!   Yeppa, Ben Geldim! Icon_minitimeC.tesi 19 Mart 2011, 21:41

Hoşgeldin Sıla ablaa (: Ben Dilara benim 3 karakterim daha var.Scarlett Deeandra, Alberta Bess Darmell ve Calvin Earl Lionel (: Ben de tanıştığıma memnun ldum ben de bu siteye eserlerim kısmına ve üye resimleri kısmına konu açmıştım (: Ben de foto modellik ve mankenlikle ilgineliyorum (: Neyse tekrar hoşgeldin (:
http://brightblood.my-rpg.com/
Brooklyn Oliveira
Brooklyn Oliveira

Lakap : Lyn

Karakter Detayı
Statü: Üye
Uyarı: 0/0

Yeppa, Ben Geldim! Empty
MesajKonu: Geri: Yeppa, Ben Geldim!   Yeppa, Ben Geldim! Icon_minitimePtsi 21 Mart 2011, 18:26

hoşgeldin sılacım (: Bende tuğçe (:
Aethra L. Pavone
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

Yeppa, Ben Geldim! Empty
MesajKonu: Geri: Yeppa, Ben Geldim!   Yeppa, Ben Geldim! Icon_minitimePaz 10 Nis. 2011, 21:44

hoşgeldin sıla nurdan bende Smile dans mükemmel bir ilgi alanı aslında malesef benim o konuda pek yeteneğim yok Very Happy gitar kursuna başladım işte öyle takılıyorum ama ne olur bilmem Very Happy

Yeppa, Ben Geldim!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Geldim mi? Artık gerçekten geldim sanırım.
» Heyoo, ben geldim!
» Sanırım ben geldim.
» Baktım Beste'niz yok geldim :D
» KARDELEN -Banu abla sonnuda geldim xD