Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Siteyi sıfırlama Önemli!!

5 posters
YazarMesaj
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

Siteyi sıfırlama Önemli!! Empty
MesajKonu: Siteyi sıfırlama Önemli!!   Siteyi sıfırlama Önemli!! Icon_minitimePtsi 21 Şub. 2011, 23:44

Şimdi arkadaşlar size önceden haber vereceğim önemli bir olay söz konusu. Sitemiz her gecen gün kan kaybediyor ve sizlerde bunu farkındasınız. Ben gece evleri içerisinde ayakta kalmayı başaran tek site olduğumuzdan zirvedeyken kapanıştan yanaydım ancak admin kadromuz benimle aynı fikirde değil. Onlara ikinci bir seçecenek sunduk ve siteyi sıfırlamayı düşünüyorzu. Bambaşka bir tabanda yep yeni bir site oluşturmak. Hatta adresimizi bile değiştirmek. Cumaya kadar ön işlerle uğraşıyoruz ancak cumadan sonra siteyi geçici olarak kapatarak bu işlemlere başlamayı düşünüyorum.

Yeni sitenin nasıl olacağı konusunda süpriz yapmak istiyorum ancak beğeniceğinizi umuyoruz. Oldukça geniş bir yelpazesi olacaktır. Bu süre zarfında sizlerden isteğim rplerinizi tamamlamanız. Konular arşive gidecek o yüzden rpleriniz kaybolmaz ancak rütbeler sıfırlanacak. Bu süre içerisinde yıldız seviyenizi olurşturmanızı tavsiye ederim. Ancak yıldız seviyesi olamayanlarda zarar da olmayacak.

Aslında bu sitede çok emek var ve kapatmak beni çok üzerdi ancak sıfırlamakta üzüyor. Fakat gece evi ilgisini kaybediyor ve yazarların özenli çalışmalarıyla kitaplardan soğumamıza neden oluyor. Bir çok yönetim bu sıfırlama işlemini duyurmadan yapar ancak ben onlardan biri değilim. Bu yüzden tartışmaya dönmeden yorumlarınızı almak istiyorum.

Ayrıca yönetim kadrosundada değişiklik olacak iki kişi için başvuru acacağım şimdiden duyurulur.

En son Elizabeth Rose Wayland tarafından Cuma 25 Şub. 2011, 22:49 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://mortalinstruments.forum.st/
Conerus Hell Greyn
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Conerus Hell Greyn

Lakap : Hell.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Siteyi sıfırlama Önemli!!   Siteyi sıfırlama Önemli!! Icon_minitimeSalı 22 Şub. 2011, 15:38

Şu sıralar, özgün kurgulu siteler pek ayakta kalmıyor ama aksine, bu site, ayakta kalmayı başardı. Bu site de, Gece Evi tabanlı olmasına rağmen vampir kurgusu dışında, özgün kurgulu bir site. Bence, kurgu değişirse yine ayakta kalacaktır. Daha aktif olur, umarım.
http://www.aclikoyunlari.net
Aethra L. Pavone
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Siteyi sıfırlama Önemli!!   Siteyi sıfırlama Önemli!! Icon_minitimeSalı 22 Şub. 2011, 15:41

Seninde söylediğin gibi Banu abla yazarların üstün(!) çabaları sayesinde
seriden soğuduk. En azından ben soğudum diğerleri hakkında bir şey
diyemem. Sitedeki emeğin fazla olduğu belli fakat bir sıfırlamanın iyi
olacağını dşünmekteyim. Tamamen farklı bir kurgu,karakter,olay yelpazesi
çok iyi olur bence.Kurul olarak site için en iyisini yapacağınızı
biliyorum ve bu çok güzel Smile Ve son olarak iyikide siteyi kapatmaktan
vazgeçmişsiniz Smile
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Siteyi sıfırlama Önemli!!   Siteyi sıfırlama Önemli!! Icon_minitimeSalı 22 Şub. 2011, 16:09

Bana olan güveniniz ve desteğiniz özellikle bugun benim için çok anlamlı. Teşekkür ederim
Brooklyn Oliveira
Brooklyn Oliveira

Lakap : Lyn

Karakter Detayı
Statü: Üye

MesajKonu: Geri: Siteyi sıfırlama Önemli!!   Siteyi sıfırlama Önemli!! Icon_minitimeSalı 22 Şub. 2011, 16:48

Ablacım biliyorsun ben neredeyse site kurulduğundan beri buradayım. Hatta bir önceki sitede de vardım. Bende diğer arkadaşlar gibi kitaplardan soğudum açıkçası. Uzun zamandır rp yazamaz oldum. Her neyse. İyi ki siteyi kapatmak gibi bir karar almamışsınız. Bu beni de gerçekten üzerdi. Bu site için verilen emekleri gördüm biliyorum. Değişme fikri iyi bir fikir. Emeğinin boşa gitmesini hiç istemem. Ablacım beni biliyorsun ben her zaman senin destekçinim (: umarım çok daha güzel olacak site (:
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Siteyi sıfırlama Önemli!!   Siteyi sıfırlama Önemli!! Icon_minitimeSalı 22 Şub. 2011, 16:57

Bir önceki sitenin acısını taşıyorum ve emekleri hiç saymak bana göre değildir. Desteğini herzaman istediğim kişilerdensin Very Happy yeni sitede çok farklı olacak bunu söyleyebilirim. Biraz karrışık olsada sizlerin desteğiyle zamanla alışacağımıza inanıyorum. Yep yeni bir adresimiz olacak elbette bu adresten de giriş yapabileceksiniz ancak daha akılda kalıcı bir şey olacak.
Órelindë
Órelindë

Lakap : Bella/Bell/Bells/B/M/Darcia

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Siteyi sıfırlama Önemli!!   Siteyi sıfırlama Önemli!! Icon_minitimeÇarş. 23 Şub. 2011, 13:46

Volkan dediklerine katılıyorum. gece evine bağlı ama bir o kadar da özgün bir site ırkları, tanrıçalar bile farklı... insanların aktif olmamasının sebebi siteden değil okuldan kaynaklıyor bence. ödevler, derse çalışmak, kurs derken bilgisayarı açacak vakit kalmıyor çoğu zaman. sitenin sıfırlanmamasının siteyi daha da güzelleştireceğinden eminim çünkü her seferinde farklı ve etkileyici şeyler ortaya çıkıyor Smile
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Siteyi sıfırlama Önemli!!   Siteyi sıfırlama Önemli!! Icon_minitimeÇarş. 23 Şub. 2011, 13:57

Teşekkürler Very Happy daha önce bu tarz yetkin forum kaynaklı sitelerde denenmeyen birşey yapmak istiyorum ancak yapabilirmiyim bilmiyorum
Órelindë
Órelindë

Lakap : Bella/Bell/Bells/B/M/Darcia

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Siteyi sıfırlama Önemli!!   Siteyi sıfırlama Önemli!! Icon_minitimeÇarş. 23 Şub. 2011, 14:03

bence sen onu çoktan yaptın banu abla Smile
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Siteyi sıfırlama Önemli!!   Siteyi sıfırlama Önemli!! Icon_minitimeÇarş. 23 Şub. 2011, 14:05

Ah teşekkür ederim moral veriyorsunuz bana ki buna ihtiyacım vardı.
Aethra L. Pavone
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Siteyi sıfırlama Önemli!!   Siteyi sıfırlama Önemli!! Icon_minitimeCuma 25 Şub. 2011, 23:27

gülsüme yine katılıyorum-hemşo düşüncelerimi okuyon ordan Very Happy- banu abla sen onu çoktan başardın ve daha da iyisini yapacağına güvenim sonsuz Smile

Siteyi sıfırlama Önemli!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÖNEMLİ! SİTEYİ ÖNEMSEYEN HERKES OKUSUN!
» Hemen biri çıkmaz ise siteyi yakarımmm xD
» Çok Önemli Mutlaka Okuyun
» Rahatsızlık duyduğum önemli bir konu ~ sonuç
» Element Sahipleri/Karanlık Kız Lütfen Okusun Önemli !