Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dükkan Sahibi olabilmek için..

+5
Chelsea Hathaway
Lorelei Aurel
Elizabeth Rose Wayland
Alessandra Aristide
Mortem
9 posters
YazarMesaj
Mortem
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Mortem

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Dükkan Sahibi olabilmek için.. Empty
MesajKonu: Dükkan Sahibi olabilmek için..   Dükkan Sahibi olabilmek için.. Icon_minitimeÇarş. 05 Ocak 2011, 18:14

Hangi ırktan olduğunuz önemli değildir. İşyerinizi seçip rol oyununda yer alabilirsiniz. Ancak istediğiniz dükkanın açılmasından sonra aktif olarak rp yapmazsanız dükkanınız kapatılabilir.

Karakter Adınız:
Karakter özellikleriniz:
Irkınız:
Özgeçmiş:
İstenilen meslek ve dükkanınızın ismi: Dükkanınızın açılmasını istediğiniz yer:
Dükkanınızın tanıtım yazısı

Alessandra Aristide

Lakap : Alessa

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi olabilmek için..   Dükkan Sahibi olabilmek için.. Icon_minitimeCuma 07 Ocak 2011, 20:55

Karakter Adınız: Alessandra Laurel
Karakter özellikleriniz: Sabırsız, sıkılgan ama deli dolu bir apıya sahiptir. Deli olarak görülür ve yaptığı hareketler pek fazla önemsenmez fakat çabuk sinirlenir ve onu yatıştırmak çok zordur. Sürekli bir yerlerde belirir ve hiçkimse onun ne ara oraya geldiğini bilemez.
Irkınız: Kırmızı Vampir
Özgeçmiş: Evlatlık olarak onlarca aileye verildi, kısa süre sonra geri döndü. Kırmızı çaylakken ailesinin diğer üyeleriyle iletişime geçti. Çok sevdiği akrabaları vardır. Eskiden çok ama çok nefret edilesi bir cadaloz olsa da artık öyle değil.
İstenilen meslek ve dükkanınızın ismi: Sandra Eski Kitabevi
Dükkanınızın açılmasını istediğiniz yer: Tulsa
Dükkanınızın tanıtım yazısı: Eski romanları, kitapları bulabilirsiniz. Her hafta cumartesi günleri yeni kitaplar gelir. Tarihin içinde koybolabileceğiniz bir yer...
http://lethallove.com
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi olabilmek için..   Dükkan Sahibi olabilmek için.. Icon_minitimeCuma 07 Ocak 2011, 21:33

Dükkanınız açılıyor..
https://mortalinstruments.forum.st/
Lorelei Aurel
Lorelei Aurel

Karakter Detayı
Statü: Üye

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi olabilmek için..   Dükkan Sahibi olabilmek için.. Icon_minitimePaz 09 Ocak 2011, 12:57

Karakter Adınız: Candice Ronnell

Karakter özellikleriniz: İş yerinde sakin, alımlı ve cidden çekici biri oluveririm ama gerçek hayatta böyle değil. Aslında iş yerinde bana ne oluyor bilmiyorum. Fakat içimde bir anda patlayan iyilik kozalakları oluyor. Gerçek dünya da ise bunun patlamasını bırakın gıdıklamıyor bile beni. Sürtüklüğünden eser kalmaz Cafede. Ama yakışıklı gördüğünde içi kaynamıyor değil.
Irkınız: Vampir
Özgeçmiş: Babam saygın bir iş adamıydı bir zamanlar. Annem ise onun bir çalışanıymış. Birbirlerini seviyorlarmış söylediklerine göre. Evlendiklerinde mutluluklarına diyecek yokmuş. Ben dünyaya geldiğimde daha da bağlanmışlar birbirlerine. Tüm bu yalanlar niye söylenir ki? Ben daha üç yaşındaydım. Annemin odasından sesler duydum. Çığlıklara benziyordu. Anneme bir şey oluyor korkusuyla odaya girdim. Annem bir adamla çırılçıplaktı. Babama söylersem ayrılmak zorunda kalacağımızı söyledi. O yüzden söylemedim. Hiç kimseye hem de hiç kimseye söylemedim. Ama o gene beni terk etti. Gitti kimseye söylememe rağmen... Annem gittikten sonra babama her şeyi anlattım. Sadece babama anlattım. Babam ağlayarak kucakladı beni. Annem belli ki kötü bir şey yapmıştı. Ben beş yaşındayken yılbaşında kapı çalındı. Kapıyı açtığımda elinde bir hediye paketi ile annemi gördüm. Yanındaki bebek arabasında ise çok küçük iki bebek duruyordu. Hayata inat parlayan gözleri masumiyetlerini koruyorlardı. Babam arkamdan geldi. Elinde bir bıçak vardı. Babam beni içeri gönderdi. Dışarıdan bir çığlık duyduğumda kulaklarımı minik avuçlarımla kapattım. Gözlerimdeki yaşları tutamadım. Süzüldüler yumuşacık yanaklarımdan. Bir çığlık daha duyduktan sonra hızla babamın yanına gittim. Annem yerde karnında bir bıçak ile yatıyordu. Bebeklerden biri ağlıyordu. Diğeri ise ebedi suskunluğa bürünmüştü. Kanlar içindeydi. Annemin yanına koştum. "Kardeşine iyi bak. Adı... K..." Kardeşimin adını söyleyemeden sustu. Gözleri açıktı. Ona o kadar çok vurdum ki uyansın diye ama uyanmadı. O küçük bebek benim kardeşimdi. Onu korumaya yemin ettim o an. Babam tam o bebeği de öldürecekti ki önüne atladım. Kolumdaki bıçak yarası onun eseriydi. Şimdiye kadar geçmemişti. O gece benim en kötü gecem olmuştu. Polisler babamı götürürken onu son kez öptüm. Annemi ise doktorlar götürmüşlerdi. O sırada duyduğum tek kelime "Yaşıyor." olmuştu. Başka polislerde beni ve kardeşimi yuvaya götürdüler. Kardeşimden ayrılmayacağımı anladıklarında tam bir gün olmuştu. Tam bir gün beni ondan ayırmak için uğraştılar ama ayrılmadım. Yemin etmiştim. O gece ne olduğunu bilmiyorum. Kardeşim sabah yanımda yoktu. Her yer benim gazabıma uğramıştı. Her yeri dağıtmıştım. O geceden sonra pskolojik destek almaya başladım. On dört yaşımda yuvadan kaçtım. Sokakta yaşlı bir kadın beni yanına aldı. Onunla yaşamaya başladım. Anneanne diyordum ona. On beş yaşımdayken işaretlendim. Sanırım annemi öyle gördükten sonra sürtüklerden nefret etmemi bekleyeceksiniz. Ama hayır! Ben de bir sürtük olup çıktım. Nedenini bilemiyorum. Belki de bu daha çok işime geliyordu. Gece evine geldiğimde dışarı çıkış günlerinden birinde Starbucks’a gitmiştim. İşte orada gördüm onu. Bütün ihtişamıyla duruyordu karşımda. Kahvesini yudumluyordu. Ağlamaktan gözleri şişmişti. Ya da nedeni her neyse... Kırlaşmış saçları hala gürdü. Bana çok uzun gelen ama kısa bir süre ona baktım. Baktığımı fark etmişti ki o da bana baktı. O Anda yaşlar süzüldü gözlerinden. “Kızım...” ayağa kalktı ve bana koştu. Sarılarak ağlamaya devam etti. Ama artık ona olan inancımı kaybetmiştim. Her şeye olan inancımı kaybetmiştim. Hayat sadece foktan bir oyundu. Sadece hangi rolü oynayacağını bilmek gerekiyordu. Ben ise sürtük ve inançsız olan rolü seçmiştim kendime.
Dükkânınızın ismi: Hubbard Cafe
Dükkânınızın açılmasını istediğiniz yer: Oklahoma -Eğer mümkünse Manhattan'da da açılabilir mi? Ayrı ayrı yani olmaz ise sadece Oklahoma-
Dükkânınızın tanıtım yazısı: Kokularıyla sizi çekecek, görüntüsüyle hayran bırakacak ve adı ile az da olsa şüphe uyandırabilecek bu yerde sizin için çırpınan pasta ve kahvelere hayır diyemeyeceksiniz!
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi olabilmek için..   Dükkan Sahibi olabilmek için.. Icon_minitimePaz 09 Ocak 2011, 13:02

İki yerde ilk etapta olmaz. Ancak aktif rpler devap ederse ileride ek dükkan için yeniden başvurunuz.
Rütbeniz veriliyor ve dükkanınız açılıyor
Chelsea Hathaway
Chelsea Hathaway

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi olabilmek için..   Dükkan Sahibi olabilmek için.. Icon_minitimeSalı 11 Ocak 2011, 17:28

Karakter Adınız: tiberia vasilias
Karakter özellikleriniz: Sakin, yardim sever, dik kafali, dogal, siniri anliktir. Karakter görünümü ise cok güzel cekici ve alimli, dogal güzelligi onu dahada cekici kiliyor

Irkınız: Mavi vampir
Özgeçmiş: Ailesi ile, isaretlenmeden önce, berbaer yasiyorlardi. Annesini kaybedince babasina ve abisine daha da cok baglandi. Onlar Annesinin yoklugunu aratmasada yinede özlüyordu ve cocuklugunda annesinin kitap okumayi cok sevdigini görüyordu ve hissediyordu, annesinin adina acmis oldugu kitap eviyle hayata dahada baglandi. Gece evinden mezun olunca modellik yapmaya basladi.
İstenilen meslek ve dükkanınızın ismi:
Dükkanınızın açılmasını istediğiniz yer: mum's memory - (ing. annenin hatirasi)
Dükkanınızın tanıtım yazısı: Rahatca kahvenizi yudumlarken, kekinizi yerken istediginiz kitabi okumak istiyorsaniz, burada dogru yerdesiniz. Ister klasik müzik esliginde, ister müziksiz. Buyrun bekliyoruz...
http://www.formspring.me/snowgoddess
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi olabilmek için..   Dükkan Sahibi olabilmek için.. Icon_minitimeSalı 11 Ocak 2011, 18:11

Dükkanının New york Times Meydanında açılmıştır. Başka bir yer isterseniz belirtin..
Sonja Lâvin
Sonja Lâvin

Lakap : Red Sonja

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi olabilmek için..   Dükkan Sahibi olabilmek için.. Icon_minitimeSalı 11 Ocak 2011, 19:29

Karakter Adınız: Sonja Lâvin
Karakter özellikleriniz: Hırslı, tuttuğunu koparan, güçlü, inatçı, bir miktar şakacı, aburcubur onun dünyasıdır, giysiler ise en büyük zaafı. Dolandırıcıları ve özellikle yalakalardan hoşlanmaz.

Irkınız: :Kırmızı vampir
Özgeçmiş:Değişimden Önce
İnanmak zor olsa da Slovenya doğumluyum. 1924 doğumluyum. Dayağı yaşlıyım yani. Değişmeden önce Slovenya da ailemin tarlasında çalışıyordum. Slovenya' da ömür çok uzun. Soğuk bir yer ancak yaşanmaya değer. Genelde sarışın ve mavi gözlüdür herkes. Ancak ben bir istisnayım. Aslında değilim. Çünkü annem beyaz tenli babam ise esmer. Köyümde bir tane okulda okudum. Küçük bir okuldu. Ancak öğretmenlerimiz çok zekiydiler. 18 yaşında işaretlendim ve 23 yaşında şiir profesörü oldum. Daha sonra profesörlüğü bıraktım.

Ölümden Önce
Öncelikle kendimi tanıtayım. Yazdığım şiirden de anlaşıldığı gibi ben bir kırmızıyım. Bu hayatta iki kere öldüm. İlk öldüğüme ölüm denilemez tabi. Dönüşmüştüm. İnsandan mavi çaylağa. Mavi çaylak olarak iyi gittim. Vampir olduğumda şiir profesörlüğünü seçtim. Profesörlüğümün 63. yılında alaycı kuzgun Rephaim beni öldürdü. Daha sonra kırmızı olarak geri döndüm.

İstenilen meslek ve dükkanınızın ismi: Sonja' s Space
Dükkanınızın açılmasını istediğiniz yer: Central Park
Dükkanınızın tanıtım yazısı:

Giysilere zaafı olan ve güzel bir model olan Sonja, evinin yakınlarında kendi dükkanını açmıştır. Çok büyük bir yer değildir ama yeterince büyüktür. Giysiler düzenli bir şekilde sıralanmıştır. Her tarza uyan kıyafet vardır. Çeşitli kataloglardan kendinize istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Sonja' nın mekanında bulamayacağınız ürün yoktur.

Bir dükkanım daha olduğunu biliyorum. İzin verirseniz o dükkanımda kalabilir mi? Eğer vermezseniz https://mortalinstruments.forum.st/f113-victoria-s-secret-oklahoma-ubesi adresi bu. Sİlebilirsiniz.

http://hollywood-rpg.yetkin-forum.com
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi olabilmek için..   Dükkan Sahibi olabilmek için.. Icon_minitimeSalı 11 Ocak 2011, 21:13

Central park Bir parktır ve sadece kafeler vardır başka bir yer seçin lütfen..
Sonja Lâvin
Sonja Lâvin

Lakap : Red Sonja

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi olabilmek için..   Dükkan Sahibi olabilmek için.. Icon_minitimeÇarş. 12 Ocak 2011, 18:05

Hımm...Manhattan olabilir mi acaba? o da olmazsa Times meydanı.
http://hollywood-rpg.yetkin-forum.com
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi olabilmek için..   Dükkan Sahibi olabilmek için.. Icon_minitimeÇarş. 12 Ocak 2011, 21:35

dükkanınız açılmıştır. iki taraftada aktif olmalısın
Vladimir Ivanov
Vladimir Ivanov

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi olabilmek için..   Dükkan Sahibi olabilmek için.. Icon_minitimePerş. 13 Ocak 2011, 19:09

Karakter Adınız: Sevanni Black
Karakter Özellikleri: Sessiz, sakin, oldukça uysal görünümlü birisidir. Tanımadığı insanlara karşı soğuk ve ilgisiz davranır. Hayatına da çok iyi tanımadığı kimseleri sokmaktan oldukça çekinir. Yeni ilişkiler kurmaktan korkmaktan çok geçmişinde kalan karanlık anılardan dolayıda insanlara karşı güven duymaz. Oldukça zekidir ve kendisini büyük bir deha olarak görür. Resme karşıda oldukça büyük bir yeteneği vardır, hafif narsisttir.Çoğu zaman aşırı kibar olarak tabir edilir .İnce, zayıf ve dalgın bakışları olan, kafası hep meşgul gibi görünen birisidir. Devamlı güldüğü ve tanımadıklarına karşı sıcak kanlı davrandığı görünmemiştir, tabi sevdiği ve anlaşabildiği kişiler hariç.
Irkınız: Vampir
Özgeçmiş: Kurgu oluşturulmadı.
İstenilen meslek ve dükkanınızın ismi: Portre De Montreuil Sahibi Dükkanınızın açılmasını istediğiniz yer: Fransa - Paris
Dükkanınızın tanıtım yazısı: Portre De Montreuil Otelimiz'e hoşgeldiniz. Otelimiz hem vampilere hemde insanlara uygun olarak inşa edilmiştir. İnsanlar için konforu ve lüksü bir araya getirirken vampirler için Güneş'ten korunmayı ve kan ihtiyacını ön planda tuttuk. Büyük ve ihtişamlı olan Portre De Montreuil hem dış mimarisi hem iç mimarisi olarak eski ve yeninin karışımıdır. Dışı taştan bir kaleyi andırırken zarafeti dikkat çekmektedir. İçi ise yer yer uzun işlemeli sütunlar ile eski sarayları hatırlatmaktadır. Tavanlarda hat sanatı göze çarpmaktadır. Uzun kristal avizeler eskileri hatırlatırken rahat beyaz deri koltuklar ve plazma ekranlar sizi bir düşte olmadığınızı kanıtlar. Genellikle bordo, kırmızı, beyaz ve siyahın ağırlıklı olduğu Portre De Mortreuil sizi eski ve yeninin muhteşemliği ile büyülüyor.
Deamon Austeja
Deamon Austeja

Lakap : Demon

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi olabilmek için..   Dükkan Sahibi olabilmek için.. Icon_minitimePerş. 13 Ocak 2011, 19:24

Portre De Montreuil Paris'te açılmıştır.
Cynthia Aristide
Cynthia Aristide

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi olabilmek için..   Dükkan Sahibi olabilmek için.. Icon_minitimeÇarş. 16 Şub. 2011, 20:13

Karakter Adınız:Eloisa Crystal Lexia
Karakter özellikleriniz:Olumsuz koşullarda her zaman ne yapması gerektiğini iyi bilmiş, olaylara karşı objektif bakabilmeyi öğrenmiştir. Sevdiklerine ne kadar çok değer veriyorsa düşmanlarına da aynı derecede zehir gibidir. Asla insanları ırkından, cinsinden her hangi birşeyden dolayı küçümsemez, herkesin eşit olduğunu düşünür. Canayakın olduğu kadar her ortama çabuk ayak uyduran biridir.
Irkınız:Mavi Vampir
Özgeçmiş: Ailesi zengindi. Ve ona ihtiyacı olan her şeyi alabiliyorlardı. Lakin tek bir şey vermiyorlardı o da sevgi. Şimdiya kadar hiç sevgi görmemişti ebeveynlerinden. Onların yüzüne gülse de nefret etti ömrü boyunca hep. İşaretlenince reddetti ailesi onu. Artık ne annesiyle ne babasıyla görüşüyor. Sanki onlar hiç varolmamış gibi…
İstenilen meslek ve dükkanınızın ismi:Valoéthelinda De Pascaline

Dükkanınızın açılmasını istediğiniz yer:Seattle
Dükkanınızın tanıtım yazısı:Modern tasarımın göz çarptığı otelde eski tatların, esintilerin tadını çıkarabilirsiniz. Her ırkın rahat edebileceği şekilde imar edilen yerde, rüyalarda bile hayal edemeyeceğiniz tatili yapabilir, deniz esintisinin yumuşak dokunuşlarında zevk-i sefanızı sürebilirsiniz.

Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi olabilmek için..   Dükkan Sahibi olabilmek için.. Icon_minitimeÇarş. 16 Şub. 2011, 22:39

Onaylandı ve dükkanınız açıldı. İyi Rpler

Dükkan Sahibi olabilmek için..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Konut Sahibi olabilmek için;
» Dükkan Sahibi olmak için;
» Dükkan Sahibi olmak için;
» Dükkan sahibi olmak
» Serbest Meslek yada Dükkan Sahibi Başvuruları