Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hadi kurguya.

+5
Electra A. Duende
Amanda Sylise
Camilla Vieux
Arianna Lucy Warren
Adalyn Xéna Snow
9 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Adalyn Xéna Snow
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Adalyn Xéna Snow

Lakap : X, Ad, Adaly

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Hadi kurguya. Empty
MesajKonu: Hadi kurguya.   Hadi kurguya. Icon_minitimeÇarş. 29 Ara. 2010, 17:52

Karakter özellikleri : Aslında iyi kalpli biri olsa bile, zaman zaman sinirli ve oldukça tehlikeli görünebilir, zaten o anlarda da her şeyi yapabilir. Sinirlendirmenin zor olduğu gibi sakinleştirmek de zordur onu. Hafif kibirli bir yapısı olmasına rağmen bencil değildir ve yardımlaşmayı sever. Arkadaşlarına değer verir ve ilişkileri için çaba harcar. Ancak birine değer verdiğini açıkça belli etmez ve çabuk güvenmez, tedbirlidir. Yalnızlıktan hiç hoşlanmaz, hırslıdır ve inatçıdır, en önemlisi de inançlıdır. Kendine güvenir, başkalarını yatıştırmayı ve ikna etmeyi de iyi becerir. Cesurdur, korkularını gizlemeye çalışır. Sorumluluklarını yerine getirir, dalga geçmekten hoşlanmaz; ama mümkün olduğu kadar işlerini gizlice yapmaya çalışır. Buna yardım etmek de dahil. Karşısındakinin onurunu kırmak istemez, empati kurmayı da iyi bilir. Genelde her ortama ayak uydurabilir ya da uyduruyormuş gibi görünmeyi çok iyi yapar. Yanındaki kim olursa olsun, onunla eğlenir.

Yani gayet de çoğu kurguya ayak uydurabilirmişim gibi duruyor. Very Happy

- En Yakın Arkadaş
#Elisha Moonlight
- Arkadaş Grubu
#Arianna Lucy Warren - Aynı zamanda üvey kardeşim. -
#Elisha Moonlight
#Dawn Xyra Moon
- Arkadaş
- Akraba
- Hoşlanmadıklarım
#Candice Ronnell
#Conerus Hell Greyn
- Düşman
#Pierretta Scylla
- Partner
- Sevilen Büyükler
- İdol Yetişkin
#Electra A. Duende - Arkadaş gibiyiz-
- Sevilmeyen Büyükler
- Oda Arkadaşı
#Amanda Sylise

*Ek Kurgular

En son Adalyn Xéna Snow tarafından Cuma 28 Ocak 2011, 11:58 tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Lakap : Lucy yada Arianna yok takma ad falan .d

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Hadi kurguya. Empty
MesajKonu: Geri: Hadi kurguya.   Hadi kurguya. Icon_minitimePerş. 30 Ara. 2010, 19:06

Üvey kardeş olabiliriz. Küçükken babam ölmüş ama benim haberim yok. Ben büyümeden babam annenle evlenmiş ve sen doğmuşsun ama benim yüzümden seni büyükannenin yanına yollamışlar. Nasıl kurgu Very Happy Very Happy Uymazsa arkadaş grubu na ekle Wink
Camilla Vieux

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Hadi kurguya. Empty
MesajKonu: Geri: Hadi kurguya.   Hadi kurguya. Icon_minitimeCuma 31 Ara. 2010, 08:46

En yakın arkadaş olabiliriz.Her şey çok yolunda giderken birden bütün her şey alt üst olur bütün dengeler değişir. Taraf seçiminde karasızlığa düşebilir birimiz ve öteki onu inandırmaya falan çalışır. Smile buna benzer bişeylerde olabilir. Pm'den de konuşabiliriz Wink
Adalyn Xéna Snow
Adalyn Xéna Snow

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Hadi kurguya. Empty
MesajKonu: Geri: Hadi kurguya.   Hadi kurguya. Icon_minitimeCuma 31 Ara. 2010, 13:57

Arianna Lucy Warren demiş ki:
Üvey kardeş olabiliriz. Küçükken babam ölmüş ama benim haberim yok. Ben büyümeden babam annenle evlenmiş ve sen doğmuşsun ama benim yüzümden seni büyükannenin yanına yollamışlar. Nasıl kurgu Very Happy Very Happy Uymazsa arkadaş grubu na ekle Wink

Özgeçmiş : Karanlık ve oldukça asil bir vampir ailesinin soyundan geliyorum. Bu şekilde yetiştirildim, annem kötü kalpli bir vampir sayılmazdı ve bana hep şefkatle yaklaşırdı, onun karanlık yolu tercih etmesinin tek nedeni babama olan aşkıydı. Babam ise sadece kin ve kibir beslediği kalbinde ona yer bulamadı, fakat bu, anlaşıldığı gibi zamanla değişti. Babam, değişimini erken tamamladı ve drama profesörü olarak gece evinde bir süre çalıştıktan sonra, mecburen oradan ayrıldı çünkü artık kim olduğu, kim için çalıştığı biliniyordu. Fakat, o zamana kadar iyi bir casustu. Annem, babam değişimini tamamladığında bir beşinci sınıf çaylağıydı, babam gittiğinde ise altı. Bu onu derinden sarstı, kendini kaybetti. Çaylakların bedenleri hassastır. Annem de kendine hiç özen gösterecek halde değildi. Bir kırmızı çaylağa dönüştü. Kırmızı çaylak olarak değişimini tamamladıktan sonra her yerde babamı aradı ve buldu da. Onun için kötü biri olması gerektiğini anlayınca da hiç tereddüt etmedi. Ben, anneme çekmiştim ve ergenlik dönemim zaten oldukça zorlu geçiyordu. Zamanla babamın karakterini sorgulamaya başladım ve tereddüte düştüm. O zamana kadar gayet babamın izinden gidiyormuşum gibi görünse de, işaretlenmeden önce korkuyordum. Orada sonsuza dek kalmaktan ve içinde bir gram sevgi olmayan biri olmaktan. Bu nedenle evden kaçtım. Polislere haber verdiler, her yerde beni aradılar. Yakalandığımı fark ettiğim anda başıma gelen, işaretlenmek oldu. Kaçışımdan yaklaşık bir ay sonra. O süre boyunca bir arkadaşımda saklanmayı başarabilmiştim. İşaretlenmemin ardından buraya geldim ve işte o zaman ailem beni buldu. Yanında kaldığım arkadaşım, olanlardan korkup her şeyi anlatmıştı. Umrumda değildi, artık Nyx benim tanrıçamdı ve onlarla kalmayacaktım. Sinirli olduklarını da biliyordum. Ama beni gördüklerinde önce gözlerinde olan bir gram sevgi bile yok oldu. Oradan kurtulmamı tanrıçama borçluydum. Yoksa, tanıdığımı sandığım annem ve kötülükten gözü dönmüş babam benim ölümüme sebep olabilirdi bile.

Sanırım kurguma pek uygun değil ama buna uygun bir şeyler de bulabiliriz olmadı dediğin gibi arkadaş grubuna eklerim. Ayrıca düşündüğüne göre bayağı bir kavgalı olmamız gerekir, sonuçta ben hırslı ve asabi biri olarak nitelendirebilirim ve iki karanlık kız arasında bir atışmanın hoş olacağını sanmıyorum.

Elisha süper fikir! Aslında benim özgeçmişime bakarsan pek de sütten çıkma ak kaşık falan değilim ama güzel bir kurgu uydurabiliriz. Belki birlikte kararsızlığa düşeriz, sonra bir şeyler olur falan. Mutlaka konuşalım! Ekliyorum..
Camilla Vieux

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Hadi kurguya. Empty
MesajKonu: Geri: Hadi kurguya.   Hadi kurguya. Icon_minitimeCuma 31 Ara. 2010, 15:16

buna sevindim pm atıyorum şimdi sana önce bi muhabbet edelim buna göre ayarlarız Smile
Amanda Sylise
Amanda Sylise

Karakter Detayı
Statü: Üye
Uyarı: 0/0

Hadi kurguya. Empty
MesajKonu: Geri: Hadi kurguya.   Hadi kurguya. Icon_minitimeCuma 31 Ara. 2010, 17:53

Burada öyle bir seçenek yok ama oda arkadaşın olabilirim. Tabi istersen^^
Adalyn Xéna Snow
Adalyn Xéna Snow

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Hadi kurguya. Empty
MesajKonu: Geri: Hadi kurguya.   Hadi kurguya. Icon_minitimeCuma 31 Ara. 2010, 19:01

Ah güzel olur. Oda arkadaşı şeysine yazmıştım zaten, başvuruyorum. ^^
Amanda Sylise
Amanda Sylise

Karakter Detayı
Statü: Üye
Uyarı: 0/0

Hadi kurguya. Empty
MesajKonu: Geri: Hadi kurguya.   Hadi kurguya. Icon_minitimeCuma 31 Ara. 2010, 20:41

Süper Wink
Misafir
Misafir

Hadi kurguya. Empty
MesajKonu: Geri: Hadi kurguya.   Hadi kurguya. Icon_minitimeC.tesi 01 Ocak 2011, 01:21

dila ben deniz Smile nurdan bana burasının güzel bir site olduğunu falan filan söyledi. yakın arkadaşımdır. kurgunuzda bana göre bir yer mi ne varmış tam anlatamadı bilirsin yılbaşı Smile kurgu da her şeye uyarım bana göre bir yer bulursun sen Smile
Adalyn Xéna Snow
Adalyn Xéna Snow

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Hadi kurguya. Empty
MesajKonu: Geri: Hadi kurguya.   Hadi kurguya. Icon_minitimeC.tesi 01 Ocak 2011, 09:45

Ah, çok hoş Smile
Kurgumuza göre biz Erin ve Shaunee gibi iki arkadaşız. Nyx'in tarafındayız ayrıca. Sen karanlık tarafta olabilirsin, biz başta düşman oluruz. Sonra senin canın sıkılır ve oyalanacak bir şey ararsın, bizle konuşmaya başlarsın. Tabi biz bu duruma şaşırıyoruz önce. Ama benim karakterim belli, seninleyken eğleniyor gibi hissediyorum falan ve beraber takılmaya başlıyoruz. Elisha başta daha tedbirli ama ben onu ikna ediyorum ve böyle arkadaş gibiyiz. Sonra sen, bizi kendi tarafına çekmekle uğraşıyorsun. Biz biraz değişiyoruz, ama farkında değiliz. Ne kadar değişsek de yine Nyx'e bağlıyız ama. Elisha sonra seni kötü bir şey yaparken görüyor - Ne olduğuna sen karar verirsin artık ama, Nyx'e karşı bir şey. - ve birden uzaklaşıp bana bunu anlatmaya çalışıyor. Ben kendimi kaptırmışım, ona inanmıyorum ve çok fena kavga ediyoruz. Arkadaşlığımız kopacak neredeyse. Sonra, ben sende gariplikler fark ediyorum, Elisha da özel gücü sayesinde bana gördüklerini kanıtlayınca, ben çok pişman oluyorum... vs Very Happy Uyar ?
Camilla Vieux

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Hadi kurguya. Empty
MesajKonu: Geri: Hadi kurguya.   Hadi kurguya. Icon_minitimeC.tesi 01 Ocak 2011, 12:19

vay kurgu kafanda tam oturmuş dila süpersinn Very Happy uyar uyar ben uydururum onu Very Happy
Misafir
Misafir

Hadi kurguya. Empty
MesajKonu: Geri: Hadi kurguya.   Hadi kurguya. Icon_minitimeC.tesi 01 Ocak 2011, 12:32

senin uydurmana gerek yok nurdanım tam benlik bir kurgu Very Happy bilirsin kötülükde üstüme yoktur Very Happy ya ben 6. sınıfım ya zaten o yüzden aramızın bozuk olması çok normal olur hani ilklerde sizi ezmeye falan çalışırım nihahaaha yaşasınn kötülük Very Happy Very Happy Very Happy ayrıca bütün olaylar bittiğinde bende doğru yolu bulayım Very Happy
Adalyn Xéna Snow
Adalyn Xéna Snow

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Hadi kurguya. Empty
MesajKonu: Geri: Hadi kurguya.   Hadi kurguya. Icon_minitimeC.tesi 01 Ocak 2011, 12:34

Teşekkürler Smile
Peki o zaman, bulduk! Ekliyorum Very Happy Lejantıma da beklerim.
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Hadi kurguya. Empty
MesajKonu: Geri: Hadi kurguya.   Hadi kurguya. Icon_minitimeC.tesi 01 Ocak 2011, 12:36

Üvey kardeş olmakta ısrarcıyım Very Happy babanın profesör olduğu bir dönemde ben olmuş olabilirim yasak aşkın meyvesi ?? bende babamı babam sanıyomuşum ama aslında babalarmızın aynı olduğu küçük bir araştrmadan snra ortaya çkar falan Very Happy
Camilla Vieux

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Hadi kurguya. Empty
MesajKonu: Geri: Hadi kurguya.   Hadi kurguya. Icon_minitimeC.tesi 01 Ocak 2011, 12:37

bilmez miyimmm Very Happy hem bende 6. sınftım bi kere artist kurgu için 4 oldum hıh Very Happy aa evet iyi fikir sonunda biz seni iyilerden yapalım Very Happy
Misafir
Misafir

Hadi kurguya. Empty
MesajKonu: Geri: Hadi kurguya.   Hadi kurguya. Icon_minitimeC.tesi 01 Ocak 2011, 12:39

tamam tamam gene ezemedim seni nurdan Very Happy neyse bana pm ataıp haber verirsiniz o zaman ne zaman başlayacağımıza.
Camilla Vieux

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Hadi kurguya. Empty
MesajKonu: Geri: Hadi kurguya.   Hadi kurguya. Icon_minitimeC.tesi 01 Ocak 2011, 12:43

Arianna Lucy Warren demiş ki:
Üvey kardeş olmakta ısrarcıyım Very Happy babanın profesör olduğu bir dönemde ben olmuş olabilirim yasak aşkın meyvesi ?? bende babamı babam sanıyomuşum ama aslında babalarmızın aynı olduğu küçük bir araştrmadan snra ortaya çkar falan Very Happy

dila bence tuğçe arkadaş grubundan olsun. hem birbirinize yakın olursunuz. bu işlerle uğraşırken de özel hayata da yer veriririz ve tuğçenin dediği olaylar gerçekleşir çok güzel olur Wink

tamam denizim her şey bir tamamlansın pm atarım ben sana Smile
Adalyn Xéna Snow
Adalyn Xéna Snow

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Hadi kurguya. Empty
MesajKonu: Geri: Hadi kurguya.   Hadi kurguya. Icon_minitimeC.tesi 01 Ocak 2011, 12:45

Peki Arianna o zaman, kabul. Süper bir kurgu olacak gibi, ekliyorum Smile
Elisha, evet bizde 6 ydık bir kere! sadksa İyiler falan hoş da, çok dolambaçlı bir şey olmaz mı o zaman da? Hem zaten biz öğrendikten sonra uzaklaşıyoruz, ama uygun bir şeyler bulursak neden olmasın..

Elisha, yeni gördüm. Kulağa hoş geliyor. Ama önce şaşkınlığımızdan dolayı biraz uzak oluruz falan sonra ailemizin bizim ilişkilerimizi etkilememesi gerektiğine karar veririz... Arianna?

En son Adalyn Xéna Snow tarafından C.tesi 01 Ocak 2011, 12:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Hadi kurguya. Empty
MesajKonu: Geri: Hadi kurguya.   Hadi kurguya. Icon_minitimeC.tesi 01 Ocak 2011, 12:47

Tamam istediğinizde başlayalım Wink
Camilla Vieux

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Hadi kurguya. Empty
MesajKonu: Geri: Hadi kurguya.   Hadi kurguya. Icon_minitimeC.tesi 01 Ocak 2011, 12:49

hmmm evet o zaman çok karmaşa olur birbirine karışır işler başka kurgu yaparsak o zaman kaysın bu fikir Smile arkadaş grubuna başka kişi gerekmiyo bence ya 3 kişi takılırız işte Smile düşman da bulduk geriye ne kaldı Smile
Electra A. Duende
Electra A. Duende

Lakap : Ely, Annie, Anna...

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Hadi kurguya. Empty
MesajKonu: Geri: Hadi kurguya.   Hadi kurguya. Icon_minitimeC.tesi 01 Ocak 2011, 12:53

Değişik bir nefilime ne dersiniz xD
Camilla Vieux

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Hadi kurguya. Empty
MesajKonu: Geri: Hadi kurguya.   Hadi kurguya. Icon_minitimeC.tesi 01 Ocak 2011, 12:56

hmm aslında ilginç olabilir. Ama kurguda nereye uyarsın bilmiyorum ben fikri ortaya koydum yerleştirmeler dilanın Smile bakalım o ne der Smile
Electra A. Duende
Electra A. Duende

Lakap : Ely, Annie, Anna...

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Hadi kurguya. Empty
MesajKonu: Geri: Hadi kurguya.   Hadi kurguya. Icon_minitimeC.tesi 01 Ocak 2011, 12:57

Vampir öldürme taraftarı olmayan bir nefilimim... Daha sonraları da Nyx tarafında savaşacağım zaten =)
Adalyn Xéna Snow
Adalyn Xéna Snow

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Hadi kurguya. Empty
MesajKonu: Geri: Hadi kurguya.   Hadi kurguya. Icon_minitimeC.tesi 01 Ocak 2011, 13:01

Pekii.. Hmm o zaman idol yetişkinim olabilirsin ama abla-kardeş ilişkisi değil de daha arkadaşça bir şeyler olur? Eğlenceli olabilir...
Arianna'yı gruba ekliyorum, Deniz'i de düşmanlara atıyorum tabi sıradan bir düşman değil ama... Very Happy
Bence üç kişi iyi hoş da kafamıza göre birilerini bulursak onları da ekleriz...
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Hadi kurguya. Empty
MesajKonu: Geri: Hadi kurguya.   Hadi kurguya. Icon_minitimeC.tesi 01 Ocak 2011, 13:01

Benim aklıma bi fikir geldi. Bak şincik sen bana gıcık ol ben de sana ama ben sonradan öğreniyim kardeş olduğumuzu sana geliyim açıklıyım sen kabul etme bana karşı daha da nefret duy sonra bu nefilim kaçırsın benş mecbur olduğu için sende beni kurtar Very Happy

Hadi kurguya.
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Kurguya Giriş • Ved'ma Irkı
» Lütfen başvurun XD Kurguya ihtiyacım var :D
» Hadi bi bakın :D
» Hadi uyu küçüğüm.
» Hadi Rol Yapalım !