Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nyx'nin kahini için

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Nyx'nin kahini için Empty
MesajKonu: Nyx'nin kahini için   Nyx'nin kahini için Icon_minitimeC.tesi 17 Tem. 2010, 17:09

Karakter adı : Linya Eva Iceshimmer

Hangi karakter : Nyx'in Kahini

Neden bu karakteri istiyorsunuz? : Linya her ne kadar kendini beğenmiş ve başına buyruk görünse de Nyx'e güveni ve sevgisi tamdı. Kendini Nyx'e çok yakın hissediyordu, onun yolundan gitmek ve bir şekilde ona yardım etmek istiyordu.

Karakter Hakkında bilgi ( kitaptaki karakterlerden ise o bilgiler aynı olmalı aksi halde başvurunuz kabul edilmeyecektir): Kendini beğenmiş bir tip. Bu kendini beğenmişliği aslında annesinin hırsı yüzünden. Linya aslında iyi biri fakat anne baskısı onu çekilmez bir kız yapıyor. Göstermese de Nyx'e tam anlamıyla güveniyor ve onun yolundan gitmeye hazır. Arada küçük yaramazlıkları olsa da başını fazla belaya sokmayı sevmeyen biri.

Ek Karakteriniz varmı varsa adı?: Yok

Başvurdugunuz karakterden 4 satırlık bir rp:
Ağaçlar rüzgarın yönünde eğilmiş ve o halde kalmışlardı. Karanlık olduğundan daha çok korku filmini andırır gibiydi. İçimde büyük bir korkuyla koşuyor ve kırık dal parçalarının üstünden atlıyordum. Gök gürültüsüyle yerimden sıçradım. Neler olduğuna bakmak için kafamı kaldırdığımda yıldırım bana doğru geliyordu. Tabii ki öldüğümü göremeden yerimden fırlamıştım. Önümde sadece siyah bir perde kalmıştı. Gözlerim yerinden çıkarmışcasına acıyordu. Sinirle homurdandım ve Abel'i kucağıma aldım. Büyük ihtimalle yine bir görüş gelmişti. Aynaya ilerledim ve yüzüme baktım. Harika! Gözlerim yine kırmızı kan çanaklarına dönmüştü.
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

Nyx'nin kahini için Empty
MesajKonu: Geri: Nyx'nin kahini için   Nyx'nin kahini için Icon_minitimeC.tesi 17 Tem. 2010, 17:43

onaylanmıstır
https://mortalinstruments.forum.st/

Nyx'nin kahini için
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yalens için
» Marquesa için...
» Elf olmak için
» balo için
» Ysandre için.