Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bellatrix Margeaux Darcia

+4
Electra A. Duende
Aya Estella O'fieme
Justin Alex Peterson
Órelindë
8 posters
YazarMesaj
Órelindë
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Órelindë

Lakap : Bella/Bell/Bells/B/M/Darcia

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Bellatrix Margeaux Darcia Empty
MesajKonu: Bellatrix Margeaux Darcia   Bellatrix Margeaux Darcia Icon_minitimeSalı 23 Kas. 2010, 15:43

Bellatrix Margeaux Darcia Photo_13

Geçmişim
+Geçmişim hakkında çok fazla bir şeyhatırlayamıyorum aslında... O günler puslu bir anı gibi. Tek bildiğimİngiltere'nin Londra şehrinde doğmuş olmam... Annemin, babamın kim olduğunubile bilmiyorum. Belki de kardeşlerim vardır. Eskiden kalma küçüklükfotoğraflarım var elimde. Annem olduğunu düşündüğüm bir kadın duruyor yanımda.Onu tanımağı gerçekten çok isterdim ama olmadı işte...Kendi geçmişimihatırlamayınca; hayata vampir olarak başlamışım gibi geliyor... İlk defaişaretlendiğimde Gece Evi'ne alışmak çok zor olmuştu benim için. Geçmişimihatırlamıyordum belki ama ucube olduğumu düşünüyordum... Daha sonra bunuaşmıştım tabii ki. Yeni yeni arkadaşlıklar, aşklar edinmiştim orada. YüksekRahibe'lik eğitimim de başlarda çok zorlanmasam da daha sonra ne kadar zor birişin içine girdiğimi anlamıştım. Ama şimdi iyi ki de Yüksek Rahibe olmuşum diyorum...

Bellatrix Margeaux Darcia Photo_5_5af41247a06fb45365b61d1b64227dac

DışGörünüm
+Annemin fotoğraflarına baktığımdagözlerimin maviliğini ondan aldığımı görüyorum. Sanırım ondan bana kalan tekşey bu olmalı...Kahverengi hafif dalgalıı saçlarıım belime kadar dökülüyor.Annemin ve babamın fotoğraflarına baktığımda onların kumral tenli olduğunugörüyorum ama ben nedense beyaz tenliyim. Onlarıın çoçuğu olduğumda şüpheliyim

KişiselÖzellikler

+Çoğu kişi benim çok sakin olduğumusöylüyor. Evet belki de öyle görünüyorumdur ama öyle olmadımı çok iyibiliyorum. Belki de bunu çok fazla dışarıya yansıtmadığım için öylegörünüyorumdur... En ufak bir haksızlık olduğunda savunmadan duramıyorum vesevdiklerim için yapamayacağım hiçbirşey yok! Onlara karşşıı her zaman fedakarlııolmaya çalışıyorum.

Sevdiklerim
+Nyx!
+Kitap Okumak
+Vampir Tarihi
+Duyguları algılamak- Sağol Nyx!-
+Ritüeller

Sevmediklerim
+Yalan söyleyenler
+Boş boş oturmak
+İnsanın iyi niyetine boşa çıkaranlar

Bellatrix Margeaux Darcia Photo_12

I C O N S
Spoiler:

En son Bellatrix Margeaux Darcia tarafından Çarş. 24 Kas. 2010, 11:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 19 kere değiştirildi
Justin Alex Peterson
Justin Alex Peterson

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bellatrix Margeaux Darcia   Bellatrix Margeaux Darcia Icon_minitimeSalı 23 Kas. 2010, 15:53

Bitanem beni ekle kurgu belli zaten iconlar lejantta Smile <3
Órelindë
Órelindë

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bellatrix Margeaux Darcia   Bellatrix Margeaux Darcia Icon_minitimeSalı 23 Kas. 2010, 21:08

İ L İ Ş K İ L E R

Bellatrix Margeaux Darcia Moz-screenshot-5Bellatrix Margeaux Darcia 1633Justin Alex PetersonBellatrix Margeaux Darcia 1640

Savaşçım, Eşim ve Herşeyim

Seni nasıl anlatacağımı bilmiyorum aslında... Hiç beklemediğin bir anda giriverdin dünyama... Irklarımız farklı, birbirimize düşman olarak yaratılmışız. Ama umrumda değil bu... Gerçek seni gördüm ben sende. Hiç kimseyi sevmediğim kadar seviyorum seni... Bana Savaşçı Yemini'ni ettiğinde herşeyinden vazgeçmiştin belki de... Var oluş amacın umrumda değil! Tek önemli olan yanımda olman sadece...

Bellatrix Margeaux Darcia Odette-odette-yustman-9402502-100-100
Elizabeth Rose WaylandBellatrix Margeaux Darcia Odette-odette-yustman-6904247-100-100

Eski Dostum, Sırdaşım ve Rahibem

İlk tanıştığımız günü hatırlıyor musun Lizz? Gece Evi'nin sığ bir köşesinde oturmuş bir ucubeye dönüştüğümü düşünerek ağlıyordum... İşte o sırada sen geliverdin yanıma... İlk başta beni bu halde gördüğün için kızmıştım sana... Gitmeni söylemen için bağıracağım sırada sadece sarılmıştın bana hiç birşey söylemeden... Daha önce hiç tanışmamıza rağmen anlamıştın beni... O anda tek ihtiyacım olan sevgiydi ve sen onu verdin bana... Seni iyi ki tanımışım Lizz! İyi ki beni o gün orada görmüşsün diyorum şimdi! Beni tek anlayan sensin... Her zaman yanında olacağım tıpkı seninde benim yanımda olacağın gibi...

Bellatrix Margeaux Darcia 30auzar
Aya Estella O'fiemeBellatrix Margeaux Darcia 2ldudck

Sırdaşım, Arkadaşım

İlk geldiğin günden beri kaynım kaynamıştı sana. Seni hiç tanımıyordum ama sevmiştim seni... Bana ilk defa Profesörlük görevini burada yapıyor olduğunu söylediğinde elimden geldiği kadar yardım etmeye çalıştım sana... Umarım verdiğim bilgiler sana yeteri kadar yardımcı olmuştur... İyi ki de karşılaşmışım seninle Aya! Ne iyi bir dost kazanmışım!

Bellatrix Margeaux Darcia IkoncElectra A. DuendeBellatrix Margeaux Darcia Katerina2

En İyi Dostum, Arkadaşım

Kim demiş Nefilimlerden dost olmaz diye? Sanırım Electra bir istisna... İlk defa bir Nefilimle bu denli yakın dost olmuştum... Poseidon'un aksine oldukça uysal ve canayakınbir kız. Onun için ırklarımız hiç önemli değil! Yaratılış amacımız farklı olabilir belki ama bu Electra ile olan dostluğumu hiç mi hiç etkilemiyor... İyi ki tanımışım seni Electra!

Bellatrix Margeaux Darcia Moz-screenshotBellatrix Margeaux Darcia Moz-screenshot-1
Bellatrix Margeaux Darcia 653646Bellatrix Margeaux Darcia Kat-Von-D-kat-von-d-653646_100_100Meredith J. XavierBellatrix Margeaux Darcia Kat-Von-D-kat-von-d-653645_100_100Bellatrix Margeaux Darcia 653645

Çocukluk Arkadaşım, Dostum

Hiç beklemediğim bir anda çıktın karşıma Merr. İnsanlığımla ilgili neredeyse hiç birşey hatırlamazken bana çocukluk arkadaşı olduğumuzu söyledin. Siman tanıdık gelse de inanmamıştım sana... Saçmaladığını ya da beni biriyle karıştırdığını düşünmüştüm. Ne kadar da yanılmışım halbüki! Şimdi biliyorum, hatırlıyorum seninle yaşadığımız çoğu şeyi. Ama halen daha insanlığımla ilgili çok az şey biliyorum Merr... Sanırım yardımına ihtiyacım var. Yanımda olmanı o kadar çok istiyorum ki...

DÜŞMANLARIM

Bellatrix Margeaux Darcia FssCatherine RussellBellatrix Margeaux Darcia Sdfkuk

En Tehlikeli Düşmanım, Nefilim Lideri

Adını her zaman, her yerde duyurmayı başarıyorsun Catherine... Beni tanımadığını çok iyi biliyorum lakin ben seni çok iyi tanıyorum! Senden oldum olası nefret ediyordum fakat Lizz'i kaçırdığını öğrendiğim gün nefretim daha da arttı! Evet biliyorum ki çok güçlüsün... Biliyorum ki çok iyi bir savaşçısın! Lakin senden korkmuyorum Catherine... Ve karşılaşacağımız günü iple çektiğimi bilmelisin!

En son Bellatrix Margeaux Darcia tarafından Salı 25 Ocak 2011, 19:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 10 kere değiştirildi
Aya Estella O'fieme
Aya Estella O'fieme

Lakap : Aichou desu. Hime sama da diyebilirsiniz tabi u__u&quot;

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bellatrix Margeaux Darcia   Bellatrix Margeaux Darcia Icon_minitimePaz 28 Kas. 2010, 17:40

Ama... Ama... Ama ben yokum! O_O

Bellatrix Margeaux Darcia 30auzarxBellatrix Margeaux Darcia 2ldudck
Kurgumuzu biliyorsun zaten desu. Lejantımda da böyle eklediydim seni, Tık.
http://aichounosekai.blogspot.com/
Órelindë
Órelindë

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bellatrix Margeaux Darcia   Bellatrix Margeaux Darcia Icon_minitimePtsi 29 Kas. 2010, 20:32

ekledim canım Smile
Electra A. Duende
Electra A. Duende

Lakap : Ely, Annie, Anna...

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bellatrix Margeaux Darcia   Bellatrix Margeaux Darcia Icon_minitimePtsi 29 Kas. 2010, 20:39

Beni de at bir yerlere... Ama kötü olmasın çünkü diğer nefilimlere nazaran daha yumuşak başlıyım ve herkesle iyi geçinmeye çalışan bir tipim. Razz
Órelindë
Órelindë

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bellatrix Margeaux Darcia   Bellatrix Margeaux Darcia Icon_minitimePtsi 29 Kas. 2010, 20:44

tamam canım ama icon lazım eklemem için Smile
Electra A. Duende
Electra A. Duende

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bellatrix Margeaux Darcia   Bellatrix Margeaux Darcia Icon_minitimePtsi 29 Kas. 2010, 20:54

Órelindë
Órelindë

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bellatrix Margeaux Darcia   Bellatrix Margeaux Darcia Icon_minitimeSalı 30 Kas. 2010, 14:08

ekledim canım Very Happy
Electra A. Duende
Electra A. Duende

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bellatrix Margeaux Darcia   Bellatrix Margeaux Darcia Icon_minitimeSalı 30 Kas. 2010, 14:09

Wuuu çok sevdim birden kendimi. xD Eline sağlık canım. Very Happy
Órelindë
Órelindë

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bellatrix Margeaux Darcia   Bellatrix Margeaux Darcia Icon_minitimeSalı 30 Kas. 2010, 14:13

rica ederim Very Happy
Catherine Russell
Avrupa Ladysi | Mordre Club Sahibesi
Avrupa Ladysi | Mordre Club Sahibesi
Catherine Russell

Lakap : Kızıl ölüm Meleği -CAT

Karakter Detayı
Statü: Üye
Uyarı: 0/0

MesajKonu: Geri: Bellatrix Margeaux Darcia   Bellatrix Margeaux Darcia Icon_minitimeC.tesi 04 Ara. 2010, 13:25

Spoiler:

Nefilimlerin Liderini yazarsın sanırım. Cat hasta ruhlu, acımasız ve çok güçlü bir lider. Henüz karşılaşmadık ama adımı heryerde duyorsun...

Hey Elizabeth'i eklememişsin onuda ekle
Bellatrix Margeaux Darcia Odette-odette-yustman-7280384-100-100Bellatrix Margeaux Darcia Odette-odette-yustman-7280389-100-100Bellatrix Margeaux Darcia Odette-odette-yustman-7280386-100-100
http://www.twilightfan-tr.com
Órelindë
Órelindë

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bellatrix Margeaux Darcia   Bellatrix Margeaux Darcia Icon_minitimeC.tesi 04 Ara. 2010, 17:00

ekledim banu abla beğenmediğin birşey olursa değiştiririm Smile
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

MesajKonu: Geri: Bellatrix Margeaux Darcia   Bellatrix Margeaux Darcia Icon_minitimeC.tesi 04 Ara. 2010, 17:44

çok iyi olmuş
https://mortalinstruments.forum.st/
Meredith J. Xavier
Meredith J. Xavier

Lakap : Mer,Meredy,Mery

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bellatrix Margeaux Darcia   Bellatrix Margeaux Darcia Icon_minitimeSalı 25 Ocak 2011, 18:47

Meredith J. Xavier
Kurgu belli sanırım Very Happy

Bellatrix Margeaux Darcia Kat-Von-D-kat-von-d-653646_100_100~Bellatrix Margeaux Darcia Kat-Von-D-kat-von-d-653645_100_100
Órelindë
Órelindë

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bellatrix Margeaux Darcia   Bellatrix Margeaux Darcia Icon_minitimeSalı 25 Ocak 2011, 19:09

ekledim canım Very Happy Very Happy
Camilla Vieux

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bellatrix Margeaux Darcia   Bellatrix Margeaux Darcia Icon_minitimeÇarş. 26 Ocak 2011, 07:02

Mm senle bi kurgumuz yok bizim yaa üzüldüm bak şimdi Sad
neyse şöyle bişi olabilir ben haber için konseye geldiğimde tanıştık seninle ve o zamandan beri çok sıkı fıkıyız işler yüzünden çok görüşemesekte kalplerimiz bir Smile
böyle bişeler işte Very Happy
Bellatrix Margeaux Darcia Elisha-elisha-cuthbert-7281620-100-100 Bellatrix Margeaux Darcia Elisha-elisha-cuthbert-7281615-100-100
Meredith J. Xavier
Meredith J. Xavier

Lakap : Mer,Meredy,Mery

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bellatrix Margeaux Darcia   Bellatrix Margeaux Darcia Icon_minitimeÇarş. 02 Şub. 2011, 14:24

Ünlü değiştirdim.
Yeni icon.
Bellatrix Margeaux Darcia Dakota-x-dakota-fanning-18043958-100-100~~Bellatrix Margeaux Darcia Dakota-x-dakota-fanning-18043956-100-100

Bellatrix Margeaux Darcia
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bellatrix Margeaux Darcia
» Doğum gününüz kutlu olsun 'Bellatrix Margeaux Darcia'
» Bellatriz Margeaux Darcia
» bridget, darcia.
» Jodelle Darcia