Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lilith Hex Rebelblood

2 posters
YazarMesaj
Lilith Hex Rebelblood
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Lilith Hex Rebelblood Empty
MesajKonu: Lilith Hex Rebelblood   Lilith Hex Rebelblood Icon_minitimePtsi 08 Kas. 2010, 13:04

Karakter Adı : Lilith Hex Rebelblood
Kişisel Özellikleri :
Genelde neşeli. Tek eğlencesi sevdiği müzikler eşliğinde resim çizmek. Zaten bir tane vampir şarkıcı için kıyafet tasarlıyor. Çizim dışında spor yapmaktan ve kavga etmeye bayılıyor. Ufak tefek ama yakın dövüşte yenen olmadı şimdiye kadar.
Özgeçmiş : Babam bir boksör annem ise manken. Bana hep güçlü kalmayı öğrettiler. İkisininde işinde her an yok olma olasılığın olduğu için. Her zaman babamla beraber çalışmalarına giderdim ve dövüşmeyide orda öğrendim. Liseye ilk başladığımda bana takılan çok vardı ama benim gönlüm bir kişideydi. İyi bir arkadaşlığımız vardı ama hiç ilerlemedi. Şimdi ise işaretlendiğim için hiç görüşemiyoruz.
Listedeki hangi gücü isterseniz yada daha farklı bir güç :Çizdiği Resimlerle gelecekten görüşler görebilme
Sizce Nyx size neden bu gücü bağışladı : Birinin gelecekten birşey getirmesi gerekli. Olaylara başka açılardan bakabilmek için ve en iyisi için plan yapabilmek için bir fotoğraf olmalı. İşaretlenmeden öncede bir yeteneğim vardı ve Nyx' de yeteneğimi değerlendirdi diye düşünüyorum.
Bu gücün kurgunuza ne etkisi olacak: Rplerimde daha değişik dialoglar olucak diye düşünüyorum. Gücümü kullandığımda diğer arkadaşlarıma yardımcı olacağım ve suçlamalar olursa eğer kanıt niteliğinde olur diye düşünüyorum.

Örnek rp(zorunlu):
Tüm gece yatakta dönüp durmuştum. Duvar üstüme üstüme geliyor gibiydi. Daha fazla battaniyemle uğraşmak istemedim ve yatağındam usulca kalkıp laptopumun başına geçtim. Birkaç sitede gezindim, dedikodulara baktım. Ama içim içime sığmıyordu. En sonunda dolabımı açtım üstüme gri kapşonlu hırkamı geçirdim, ipodumu kulağıma takıp koşuya çıktım. Yatakta ve laptopumun başında çok debelenmişim ki güneş yeni batıyor ışınları canımı yakmıyordu. Koştura koştura çizim sınıfına gidip boş bir tuval başına geçtim. Ne olup bittiğini anlamadan boş tuval resimle dolmuştu. Resimin nasıl olduğuna kafa yormadan ne kadar dehşet verici olduğunu gördüm ve ağlamaya başladım.
" Bu nasıl olabilir? ", dedim.
Tuval üçe bölünmüştü. İlk bölümünde safir renk dövmeli vampirler bir partyde eğleniyorlardı. Herkes çok mutluydu ve içlerinde azınlıktada olsa kırmızı dövmelilerde vardı. Herkesin keyfi yerindeydi. İkinci bölümünde kırmızı dövmelilerin bazıları safir renkli ve kırmızı renkli vampirlerle karşı karşıyaydılar. Birbirlerine öldüresiye bakıyorlardı ama iki grubun ortasında üç kişi vardı. Bir taraftan kırmızı dövmeli bir vampirle diğer taraftan safir ve kırmızı renkli dövmeleri olan iki vampir tokalaşıyorlardı. Üçüncü bölümde ise çok güzel tapınılası bir erkek vardı kanatları en karanlık gece gibiydi kanatlarının her ayrıntısı belli bir şekilde açıktı ve havadaydı. Altındaki dünya kapkaranlık ve yıkık dökük bir şehir.
"Hemen birini bulmalıyım." , dedim. Resim atölyesinden çıktım. Çok vakit geçirmiş olmalıydım ki herkes ayaklanmıştı. Hemen profesörlerin yanına gittim ve çizim profesörünü buldum. Çizim konusunda iyi olduğum için aramız iyiydi. Beraber çalışmalar yapardım ve benimde çizim profesörü olmamı istediği için bildiği herşeyi bana aktarmaya çalışırdı. Hemen koşar adımlarla atöleye gittik gördüğü resmin karşısında şok oldu. Bir müddet birşey sölemeden iyice baktı.
"Lilith niye böyle bir resim yaptın? ", dedi.
"Yatağımda dödüm durdum. Ne yaptıysam olmadı. Buraya geldim. Tuval boşken birden elime fırçaları alıp bu resme başladım. Aklıma gelen birşey yoktu. Sadece ellerim çalışıyordu ve sonunda bu resim oldu. Bende şaşkınım ne yapmalıyım?", dedim. Sonra profesörüm atölyeden çıktı ve beni korkunç ama bir o kadar güzel tablo ile baş başa bıraktı.

(Normalde yazılaması gerekenden çok mu uzun oldu bilmiyorum ama başlayınca duramadım bu kadar oldu.)
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

Lilith Hex Rebelblood Empty
MesajKonu: Geri: Lilith Hex Rebelblood   Lilith Hex Rebelblood Icon_minitimePtsi 08 Kas. 2010, 13:30

Hayır rp olması gerektiği gibi.. Başvurunuz onaylanmıştır..
https://mortalinstruments.forum.st/

Lilith Hex Rebelblood
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lilith Hex Rebelblood
» Lilith Hex Rebelblood
» Ess Lilith.
» Paula Lilith Silimauré