Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eric <3

2 posters
YazarMesaj
Dan Amor
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!

Lakap : Dan

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Eric <3 Empty
MesajKonu: Eric <3   Eric <3 Icon_minitimePerş. 04 Kas. 2010, 11:45

Gece o gün hergünkünden karanlıktı sokak lambaları içeriye loş bir ışık veriyor uyutmuyordugecenin ürkütücülüğü insanların içine vuruyordu.Kimi günahlarıyla yüzleşiyorkimi uyumak için çaba veriyordu.Jenny ise parıldıyan gözlerini cama çekmiş ağlıyordu.Jennybüyük bir köşkte yaşıyordu.Ağlama sesleri iki oda arasındaki koridordayankılanıyor Jenny’nin canını daha çok acıtıyordu.Sabah olduğunda yandakikilisenin çanlarıyla uyandı.Mosmor olmuş gözlerini hafifçe dışarıyaçekti.Hayalleri amaçları korkuları hepsi birden gözünün önünden geçti ve tabikiişaretler anlamlar.Aklı ele geçiriliyor gibiydi.O sırada merdivenlerden çıkanDorata’nın o ince ve yumuşak sesini duyunca irkildi kendine geldi.GeliyorumDorata yiyip hemen çıkacağım.Dorata peki Jennifer aşağıdayım ozaman.
Jenny aşağı indikahvaltıdan sonra okula gitmek için hazırlandı.Koştu Mark kornaya basıyorduJenny bağırdı geldim .Mark alaycı bir tavırla küçük hanım nerde kaldınızbeklettiniz beni hadi bakalım hazırmısınız diyerek gülümsedi.
Yol boyunca çoksessiz bir yolculuk yapmışlardı.Aradaki sessizliği bozan Mark oldu.Jenny az kalsın söylemeyi unutuyordum. İspanyolcadersin yarın olacakmış.Jenny susmaya karar verdi.Neden sonra konuşmaya başladı.Anlıyorum yarın olmasıbence çok iyi.Tam o sırada Mark arabadan indi ve kapıyı açtı.Gelmişlerdi.Jenny dışarıçıktığında sakin bir hayat geçirmek için neler vermezdi. Bir anda ona doğrudurmaksızın koşan arkadaşı Lily’yi fark etti.Hey Jenny.Jenny önce bir şeydemedi ancak suskunluk fazla sürmedi…..
Jenny arkadaşınınboynuna atıldı ahh Lil sen olmasan….dün çok kötüydüm neden bilmiyorumama….anlıyorsundur umarım.Uyandığımda annem’in toplantısı varmış babamındabasın açıklamaları…..Gece uyuyamadım.Gözlerimin altı çökmüş ve morarmış süreklidüşüncelere dalıyorum.Beynim ele geçiriliyor gibi…
Lily sustu onundurumunu anlıyordu.Annesi ve babası yüzünden normal bir hayat yaşayamıyordu ayrıca dün gerçektenkasvetliydi.
Biraz sonra JennyLily ye döndü ah boş ver hadi bunları kafanı şişirdim zaten.Sınıfa girdilerders bir harika’ydı kitaplarını almak için dolabına yöneldi.Dolabı büyük birgürültüyle açıldı.Bu onun pek hoşuna gitmemişti ama….Tam bu gün daha da kötüye gidemez derken Melanie ona doğrugeliyordu.Melanie sürekli konuşur hiç susmaz aptal konular açar ve Jenny’ninsinirini bozardı.
Jenny kitaplarınıalıp hiç görmemiş gibi koşmaya başladı tek bir isteği vardı.Yarınki balonunhemen gerçekleşmesi.Saat’e baktı geç kalmıştı.Koridorda koşmaya başladı aynızamanda ayakkabısının topuğunu düzeltiyordu.Yavaşça kapıyı çaldı ve içeri girdiözür dilerim hocam geç kaldım.Diyerek yerine oturdu.
Kitabını açtı veyüzünü kitaba gömdü.Dersi dinliyormuş gibi yaparken gözlerini kapattı ve yinedüşünceler içine daldı.Balo gecesini hissediyordu.Elinde bir kadehle ona yaklaşanve içinde heyecan uyandıran geceyi…..belki mutlu olacaktı belki değil amaönemli olan aradaki bağaydı,sevgiydi.İnsan kendini nasıl hissederse öyle mutluolurmuş dedi içinden…Balo gecesindeki kavalyesi Eric olucaktı.Eric Jennifer içinçok önemliydi.Jennifer üç yıl önce Steven adında çok tatlı bir çocuğu seviyorduancak Steven oradan taşındı.Jennifer o dönemde çok zor günler geçiriyordukalbini tamamen aşka kapamıştı ama öyle olmadı.Eric Jenny’yi battığıbataklıktan çıkardı.Eric okula o yıl başlamıştı çok az sürede herkes onubeğenmeye başlamış ve kısa sürede okulun gözdesi olmuştu ama böyle olmasınıistemiyordu aslında özünde çok iyi biriydi Jennifer a aşık olduğunda ilksöylemedi Jenny bunu sonra anlamıştı oda Eric ten çok hoşlanıyordu.

Eric <3 Clip_image001

Günlerdir gökyüzünde tek bir bulut görülmemişti.Güneş her yerikavuruyordu.Sıcak dayanılır gibi değildi.Sıcak bir rüzgarın,günün erkensaatlerinden başlayarak yollardan,kumsaldan,kum tepeciklerinden kaldırdığı tozbulutu ağaçların arasından şehre doğru yayılıyordu.O günkü balo ihtişamvermeliydi.Jennifer içinde öyle olmalıydı bugün uyandığında derin bir ohçekmişti ama aşağı indiğinde bu günün güzelliği dışarıdaki toz bulutlarına karışıp gitti.Aşağıda büyük birhareket söz konusuydu.Makyaj ve saç için görevli kişiler hazırlanmış elbisedikilmişti her şey en ince ayrıntısına kadar düzenlenmiş ve Jennifer’ıbekliyordu.O sırada Dorata bayan Jenny buradasınız demek her şey istediğinizgibi muhteşem olacak.Jenny gülümsedi öncelikle mutfağa girdi kahvaltı’da tamistediği gibiydi.Az ama lezzetliydi.Hemen kahvaltısını yapıp elbiseyi denediharikaydı elbise ayaklarına kadar uzanıyordu altında kabarık bir tülü vardıaraları pembe kurdelelerle süslenmişti ve elbisesinin rengi toz pembe rengiydisaçının lüle lüle olmasını istiyordu bu gece harika olacaktı.Her şey hazırdıbir aksilik çıksın istemiyordu elbette ama birazcık korkusu vardı içinde.Bununyerine düşüncelere daldı yine her şeyin harika gideceği bir balo hayal ettisonra avluya koştu.Balkonun arasından süzüldü ve bahçede tur atmaya başladı okadar heyecanlıydı ki ilerde çeşmenin yanındaki küçük fidancığa takılmış eskiuçurtmayı gördü eline aldı ve uçurtmaya başladı koşarken bile rüzgar ılık ılıkesiyordu adeta saçlarını okşarcasına ona doğru yaklaşıyordu bunu parmağını otarafa uzatıp sıcaklığı hissedene kadar tuttuğunda çok iyi anlıyordun ve yüzüngülüyordu.Bu gülüş gittikçe belirleşip kahkahaya dönüştü.Jennifer kendi kendinebir yandan da söyleniyordu bu ne sıcak hava böyle diyerekten ama yüz mimiklerikendini hemen açığa veriyordu gülümsemeden duramıyordu içi kıpır kıpır oluyorhemen gelsin şu balo diyordu.Bir ara yoruldu çimlerin üzerine kıvranıverdiyoncalar küçük çiçekler ve büyük evin arkasında kocaman bir orman duruyordu sankiaslında ormana bağlanıyordu arkası üç km uzunluğundaydı oradan sonrası daormandı şehrin o tarafları yasaktı.Ama bazı haylazlar bir yolunu bulup gitmeyeçalışırlar ama bir türlü gidemezlerdi.Bunları düşünürken hafiften bir ses duyuldu Jennifer kafasınısesin geldiği yöne çevirdi.
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

Eric <3 Empty
MesajKonu: Geri: Eric <3   Eric <3 Icon_minitimePerş. 04 Kas. 2010, 12:07

83* tebrikler gece evine hoşgeldiniz
https://mortalinstruments.forum.st/