Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nathalie Fondness

2 posters
YazarMesaj
Nathalie Fondness
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Nathalie Fondness

Lakap : yok zaten çok var

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Nathalie Fondness Empty
MesajKonu: Nathalie Fondness   Nathalie Fondness Icon_minitimePerş. 28 Ekim 2010, 12:26

Karakter Adı :Nathalie Fondness
Kişisel Özellikleri :Zeki mutlu kibar herşeyi ve herkesi seven anlayışlı affedici
Özgeçmiş :Nathalie doğduğundan beri sosyetenin içinde bulunmuştur ancak fazla ilgi görmüş hep el üstünde tutulmuştur.12 yaşında eşcinsel olmuş ancak sonrasında psikolojik tedavi görmüş ve bundan kurtulmuştur babası ölünce oteller zinciri ona kalmıştır ancak annesi o 18 yaşına gelene dek oteli devralmıştır.

Listedeki hangi gücü isterseniz yada daha farklı bir güç :Kısa süreliğine dış görünüşünü (gözleri haricinde) farklı bir insana çevirebilme. (Bir nevi Matemorphagusluk
Sizce Nyx size neden bu gücü bağışladı :çünkü Nathalie becerikli ve akıllı bir kız olmuştur hayatı boyunca matematik kuralllarına uymuş ve bunla eğlenceli işler yapmıştır.
Bu gücün kurgunuza ne etkisi olacak:daha kaliteli bir rp ve kurgu için gerekli bence ^^
Örnek rp(zorunlu):

Nathalie hiç nedensiz koşmaya başlamıştı.Çalıların arkasında bir yerde durdu.Bir süre bekledi birileri onun hakkında konuşuyordu.Çok kırıcı sözler sarf ediyorlardı.Nathalie kimse hakkında kötü sözler söylemez herkesi severdi.Dinledi.
Ahahahah ahmak kız bakın şimdi onun taklidini yapıcağım ben Nathalie herkesi çok severim.Bunlar çok kırıcı sözlerdi.Kendine baktı özel gücünü kullanmak istedi ama onlar acı çektirmek istemezdi özel gücünü kullandı görünüşünü değiştirdi artık saçları kumralımsı bir hal almıştı.Kızların yanına yürüdü.İşaretine baktı yok olmuş gibiydi Merhaba dedi ben yeni atandım Nathalie adındaki gıcık çaylaktan bahsediyorsunuz sanırım ondan nefret ediyorum ya siz? diyerek ekledi.Kızlar bir süre durakladıktan sonra aralarından biri evet Nathalie'yi sevmeyenler grubuna hoşgeldin dedi.
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

Nathalie Fondness Empty
MesajKonu: Geri: Nathalie Fondness   Nathalie Fondness Icon_minitimeSalı 02 Kas. 2010, 19:43

ÖZEL gücünüz verilmiştir
https://mortalinstruments.forum.st/

Nathalie Fondness
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nathalie Fondness
» Nathalie Fondness
» Nathalie Fondness
» Nathalie Fondness
» Nathalie Fondness