Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nathalie Fondness

2 posters
YazarMesaj
Nathalie Fondness
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Nathalie Fondness

Lakap : yok zaten çok var

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Nathalie Fondness Empty
MesajKonu: Nathalie Fondness   Nathalie Fondness Icon_minitimePaz 28 Kas. 2010, 12:11

Karakter Adı : Nathalie Fondness
Karakter özellikleri :Hırçın zeki sorumluluk sahibi bir inek ve birazda sürtük olmasına rağmen herkesi sever.
Geçmiş :Nathalie soylu bir aileden gelmiştir her zaman el üstünde tutulmasına rağmen her zaman halden Anlar bir kız olup yardım vakıflarına sık sık bağışlarda bulunmuştur babası ölmüştür ve otelleri Nathalie ye bırakmıştır ancak Nathalie işaretlenmiş ve 18 yaşına henüz gelemediği için annesine derretmiştir.18 yaşına gelince otelin başına geçecek ve sorumluluklarını tamamlıyacaktır.
Neden bu guruba üye olmalısınız: Çünkü sorumluluklarımı bilirim ayrıca bazen çok işe yarıyabilirim.

Örnek Rp:

Elbiselerimi katlayıp yatağa bıraktıktan sonra uzun süre göz gezdirdim içeri doğru.Elbiselerimi giyinmiş dışarı çıkıyordum yavaş yavaş.Ellerimi ceplerime ırakmış ağır ağır yürürken ritüel kapısında durdum.Tanıdık yüzler karşılıyordu beni burada.Dolunay ritüeliydi bu.Ritüel zaten başlamak üzereydi.Element sahibi çaylaklar çemberdeki yerlerini almıştı.Rahibe Cassandra gelmişti ve oda oradaydı kapılar kapanmıştı.Herkes hazır gibiydi.Müzik başladı.Rahibe doğuya doğru döndü profesör ve çaylaklarda öyle.Fazla tanımasamda sevdiğim çaylakların çoğu element sahibiydi bazıları soğuk bazıları zarif bazılarıda eğlenceli ama hepsinin gözlerinde bir ışıltı vardı.Alınlarındaki hilalden gurur duyuyorlardı.Rahibe teker teker mumları yakarak elementleri çağırıyordu.Elementler birleşince içerideki huzur artmış ve bedenimden kalbime akmıştı.Ancak öğüt dinleyecek halde değildim bir an önce gitmek istiyordum yinede rahibe ve diğer çaylaklara göre hareket etmeliydim.Rahibe duraksadı ilk başta ruh elementi olmak üzere tüm elementleri birer birer teşekkür ederek geri gönderdi onun gözlerindeki de bir umudun ışığıydı besbelli.Masadaki şaraptan bir yudum alırken rahibe Cassandra tekrar ritüeli eline aldı ve bağırdı Uğurlar olsun!Ritüelden çıkarken September karanlık kızları yanına çağırdı koşarak yanlarına gittik her zamanki gibi karanlık kızlar ritüeli vardı sırada bu ritüel farklıydı bu sefer Seğtember yönetecekti ritüeli.Tekrar yerlerimizi aldık.Ve ritüeli başlattık....
Carmella Decartius
Moskova Baş İblis Efendisi
Moskova Baş İblis Efendisi
Carmella Decartius

Karakter Detayı
Statü: Moderatör
Uyarı:

Nathalie Fondness Empty
MesajKonu: Geri: Nathalie Fondness   Nathalie Fondness Icon_minitimePaz 28 Kas. 2010, 15:27

Sizden önce olan başvuru kabul edildiğinden, başvurunuz reddedilmiştir!

Nathalie Fondness
1 sayfadaki 1 sayfası