Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~Arianna Lucy Warren~

2 posters
YazarMesaj
Arianna Lucy Warren
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Arianna Lucy Warren

Lakap : Lucy yada Arianna yok takma ad falan .d

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

~Arianna Lucy Warren~ Empty
MesajKonu: ~Arianna Lucy Warren~   ~Arianna Lucy Warren~ Icon_minitimePtsi 25 Ekim 2010, 15:30

Karakter Adı : Arianna Lucy Warren
Karakter özellikleri : Çok tatlı ve dost canlısı olmakla beraber,sinirlendiğinde herkese herşeyi yapabilir.
Geçmiş : San diego'da yaşayan orta halli bir ailenin kızı.2 kardeşi var.Biri erkek diğeri kız.Annesi avukat babası ise elektrik mühendisi.08.02.1991de san diegoda doğdu.Okulu fazla sevmeyen bir kızdı.Çoğu faaliyete katılırdı.Gece evine gelmeden önce lisesinde amigo kızlar kaptanıydı.
Neden bu guruba üye olmalısınız: Çünkü bu grupta benim gibi sportmen kızlara yer olmalı.Nyx birgün mutlaka banada sporla ilgili yetenek verecek.Ayrıca diğer kızlardan farklı olduğumu düşünüyorum.
Örnek Rp: ( Karanlık Kızlar / Erkekler olarak yazmalısınız)
Çok tuhaf bir rüyaydı.Karanlıkların içindeydim ve yolumu bulamıyordum.En sonunda Nyx bana ışığı gösterdi ona doğru ilerlerken birden Uyandım.Uyanır uyanmaz telefonumun yanan ışığını gördüm.Karanlık kızlar toplantısınınn olduğunu ve gitmem gerektiğini söylüyorlardı.Aceleyle hazırlandım ve ne olduğunu öğrenmek için tapınağa gittim.Karanlık kızlar lideri kahin'e bir görüş geldiğini söyledi ve kahin görüşünü anlattı.Duyduğumda kulaklarıma inanamadım çünkü Bb benim rüyamın aynısıydı.Hemen konuşmaya başladım:
''-Bu ne anlama geliyor bilmiyorum ama bende kahinin görüşünü rüyamda gördüm.''
Bir anda herkes fısırdaşmaya başladı.Liderimiz bizi anında susturdu.Kahinle aralarında konuşmaya başladı.Neler oluyor diye merakla bakınıyordum.Sadece ben değil herkes böyleydi.Konuşmaları bittiğinde suratları tuhaf görünüyordu.Liderimiz toplantının bittiğini söyledi.Ardında:
''-Lucy sen bizimle kalıyordun.''dedi.
Böyle olacağı belliydi.Herkes çıktıktan sonra uzun uzun konuştuk ve Nyx'e dua edip bize yol göstermesini diledik.
Aurélien Rhodanthe
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Aurélien Rhodanthe

Lakap : bells

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı: 0/0

~Arianna Lucy Warren~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Arianna Lucy Warren~   ~Arianna Lucy Warren~ Icon_minitimeSalı 26 Ekim 2010, 18:21

Onaylandıı.

~Arianna Lucy Warren~
1 sayfadaki 1 sayfası