Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

2.Ders (derse adını yazdıran herkes katılmak zorundadır!)

YazarMesaj
Hera Nicolaevna Galine
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Hera Nicolaevna Galine

Lakap : lakaba ihtiyacım yok ne yazıkki bir sürü var :(

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

2.Ders (derse adını yazdıran herkes katılmak zorundadır!) Empty
MesajKonu: 2.Ders (derse adını yazdıran herkes katılmak zorundadır!)   2.Ders (derse adını yazdıran herkes katılmak zorundadır!) Icon_minitimeC.tesi 16 Ekim 2010, 16:54

Dersin Adı:Çizim
Dersin Profesörü:Hera Nicolaevna Galine
Dersin Tarihi –Başlama ve Bitiş Tarihi-:18.10.2010 da başlıyor 224.10.2010 da bitiyor!
Dersin Saati: 22.00
Dersin Konusu:Karakalem Çizim
İşlenişi :

Yerime oturdum.Elime masamdan küçük bir kitap aldım ve Karakalem Çizimde durdum aslında biz bunları aşmış ve Portreye başlamıştık ama bu derste yapmak istediğim tam olarak konuyu anlatıp çizime geçmekti.
Karakalem çizim, kurşun, kömür, grafit gibi malzemelerden yapılmış çizim araçları vasıtasıyla resim çizme tekniğidir.Ama biz bu konuyu daha ayrıcalıklı bir şekilde görüceğiz.Dedim.Bu kadarını anladıysak çizime geçelim.dedikten sonra malzemeleri çıkarttırdım bende iki kalın iki ince olmak üzre 4 fırça çıkardım ve başladık.Herkes bitirdiğinde gözümün ucuyla kontrol ettim ancak hiç yanlış göremedim çünkü hepsi dediğim gibi hafif vurgular ve bastırmdan yapmışlardı resimleri hepsi çok güzel ve tamamen hayalgücünün bir parçasıydı.

Dersin Ödevi-Ödev vermediyseniz zorunlu değildir:

Dersten anladığınız bir kaç cümleyi ve yapılan resimin bir kaç malzemesini anlatan en az 5 satır en fazla 14 satır arası bir özet^^
Hera Nicolaevna Galine
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Hera Nicolaevna Galine

Lakap : lakaba ihtiyacım yok ne yazıkki bir sürü var :(

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

2.Ders (derse adını yazdıran herkes katılmak zorundadır!) Empty
MesajKonu: Geri: 2.Ders (derse adını yazdıran herkes katılmak zorundadır!)   2.Ders (derse adını yazdıran herkes katılmak zorundadır!) Icon_minitimePerş. 18 Kas. 2010, 17:45

KONU KİLİT! DERSLİĞE ADINI YAZDIRAN VE ÖDEVLERDE İÇİNDE OLMAK ÜZERE BİR ŞEY YAZAMYAN KULLANICILAR BİLDİRİLECEKTİR!

2.Ders (derse adını yazdıran herkes katılmak zorundadır!)
1 sayfadaki 1 sayfası