Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dolcie...

2 posters
YazarMesaj
Dolcie DeMoor
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Dolcie DeMoor

Lakap : Dolcie...Çok mu uzun ?

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Dolcie... Empty
MesajKonu: Dolcie...   Dolcie... Icon_minitimePtsi 11 Ekim 2010, 18:46

Karakter Adı :Dolcie DeMoor
Kişisel Özellikleri :Havalıyımdır,Sevimleyimdir,Alışveriş delisiyimdir.
Özgeçmiş : Dolcie londra'nın en zengin ailelerinden birinin çocuğdu. Ailesini çok severdi.Her istediği olurdu.İnsanları severdi.Küçüklüğünden beri Arkadaşlarına onları kandırcak şekilde ilüzyon gösterirdi ve bunu çok sever.Alışveriş'i çok sevdiği için haftada en az 2 kere deliler gibi alışveriş yapardı.17 yaşında işaretlenip Gece Evi'ne geldiğinde hiç birşey değişimedi.Hala kendine ait limitsiz kartı var ayrıca ailesi hala onu ziyarete geliyorlar.Gece evi'ne geldiğinde Bütün çaylaklara bu yeteneğiyle yardım etmeye çalıştı.Üzgünlerse onları ilüzyonun içine sokup mutlu ediyordu. Arkadaşlarıve savaş için yeteneğini daha da ilerletmek istiyor...

Listedeki hangi gücü isterseniz yada daha farklı bir güç :
Hayır,Karşısındaki kişiye istediği bir ilüzyonu gösterebilme. Yani kişiye başka bir ortamda başka bir yerdeymiş izlenimi verme . Bu görüntü o kadar gerçek ki orada olduğuna inanabiliyorsun.
Sizce Nyx size neden bu gücü bağışladı :Nyx'in iyilik ve kötülükte ki savaşında bende olucağım ve her zaman Nyx'in yanında olacağım için.

Bu gücün kurgunuza ne etkisi olacak:Rp'de yardımcı olacak ayrıca Bu yetenek iyilik ve kötülük savaşında kurban olmak yerine kalkan olmayı tercih ediyorum.Ayrıca bu yetenği seviyorum...

Örnek rp(zorunlu): Charlie'in bana acı dolu gözlerle bana baktığı an yanlış birşey dedim sanmıştım. Aslında onu mutlu etmek istemiştim.Sonra birden gözleri dolu bir şekilde isteğini söyledi...
-Kardeşim...Ne diyeceğimi bilmeden bir iki saniye yutkundum ve ağzımı konuşmak için araladım. Ama sesim çok çatlak çıkmıştı...
-
Tabii ki de.Sessiz bir şekilde Charlie'e odaklandım. Ellerimi Charlie'nin omuzlarına koydum...İyice odaklanmalıydım.Çünkü bu ilizyonun çok gerçek olması gerekiyordu.
-Hazır mısın?Evet de gibi kafasını salladı. Gözlerimi kapatıp zihnimde çimenlik uçsuz buçaksız bir yer hayal ettim.Çicekler, Masmavi bir gökyüzü ve hiç kaybolmayacakmış gibi gözüken bir güneş.Sonra Charlie'nin zihnindeki kardeşini benim ilizyonuma kattım. Ondan sonra olanları izlemeye başladım. ikiside ağlıyorlardı...Bundan sonra ikisinide ilizyonumda yanlız bıraktım... ama Ace'in kulağına yaklaştım ve...
-Bitmesini istediğinde parmağını şıklat bitiririm...dedim ve Rose'la gözleri kapalı olan Charlie'yi izlemeye başladık...
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

Dolcie... Empty
MesajKonu: Geri: Dolcie...   Dolcie... Icon_minitimeSalı 12 Ekim 2010, 10:15

örnek rpniz olması gerekenden kısadır. Ancak yinede özel gücünüzü veriyorum. Rplerde kullanmaz iseniz gücünüz geri alınır. ..

Özel Güç: Düşmanına kısa süreli ilüzyon gösterebilme. Ancak kısa sürelidir ve nyx taarafında olan birinde işe yaramaz.

En son Elizabeth Rose Wayland tarafından Salı 12 Ekim 2010, 10:18 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://mortalinstruments.forum.st/
Dolcie DeMoor
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Dolcie DeMoor

Lakap : Dolcie...Çok mu uzun ?

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Dolcie... Empty
MesajKonu: Geri: Dolcie...   Dolcie... Icon_minitimeSalı 12 Ekim 2010, 10:16

Teşekkürler =)
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland