Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

B r i d g e t ~

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

B r i d g e t ~ Empty
MesajKonu: B r i d g e t ~   B r i d g e t ~ Icon_minitimePaz 10 Ekim 2010, 09:50

Karakter Adı :Bridget Monique Darcia
    Kişisel Özellikleri : Ha-Ha. Kesinlikle sürtük. Aphrodit gibi. Ama ne bileyim içinde iyilik var. Değişik bir tip ve kişilik. Değişken bir karakter.. sevimli ama şeytan. İnsanların azından çok iyi laf alır. Entrika onun göbek adı dene bilir.
    Özgeçmiş : Fakir bir ailenin kızıydı. Herkez öyle bilir ama.. Esasında zengin bir ailenin kızı. Taâ ki onu daha 6 aylıkken fakir bir ailenin kapısına koyana dek. Ama Bridget bunu bilmiyor. Nyx'in koruması altında ve rüyalarında ailesinden kalıntılar görüyor.

Listedeki hangi gücü isterseniz yada daha farklı bir güç : Fiziksel+Zihinsel kalkan.
    Sizce Nyx size neden bu gücü bağışladı : Fakir ailesinde çok darp ve tahic gördü. Nyx ona bu gücü o yüzden verdi.
    Bu gücün kurgunuza ne etkisi olacak: dediğim gibi darp ve taciz içinde büyüdü. bunun için kurgumda gerekli.
    Örnek rp(zorunlu):

Arkadaşı Caitle buluşması gerekiyordu. Büyük giysi dolabını açtıktan sonra içinden uygun sportif bir kıyafet aramaya başladı. O kadar çok kıyafetinin olmasına rağmen içinden hiçbir şeyi beyenmiyordu. Zar zor birşey bulduktan sonra üstüne geçirdi, ve evden çıktı. Arabasının yanına geldiğinde şöföre ''Yanlız gideceğim.'' dedi, gülümsedi, ve arabasına bindi. Gran Central Park'ın otoparkına arabasına park ettiğinde, Cait'e aradı. Telefon kapanıca yakınında olduğunu anladı, ve etrafına göz gezdirdi. Gözü byük ağacın altındaki bankta oturan Cait'e ilişti. Ona el salladığını gördü. Gülümsedi ve yavaş adımlarda bank'ın olduğu yere doğru yürümeye başladı. ''Selam Cait..'' dedi gülerek. ''Artık şu büyük partinin planı hakkında konuşmaya başlasak iyi olur nede olsa en yakın arkadaşımın partisi..'' dedi gülerek ve ardından oturduğu banka yaslandı ve kendini bu doğal çevrenin içinde rahatlamaya bıraktı. "Bu partinin benim için ne kadar önemli olduğunu biliyorsun Elis. Beni tanımayan herkes belki de hayran kalacak. Bunu gerçekten çok istiyorum." duraksadı. Gerçekten bu parti onun için çok önemliydi. Çok heyecanlıydı ki bunlada haklıydı. Onu tanıyan herkesin ona hayranlıkla bakmasını sağlayacak bir parti olması için, evet ona yardım edecektim.. Gülümsedim ve heyecanla anlatmaya devam etti

"Bir havuz kiraladım. Parti orada olacak, yüksek sandalye ve masalar hazırlattım. Henüz daha erken olabilir bunlar için fakat heyecanlıyım. Senden de bir ricam olacak canım?" dedi. Kafasını hemen yanımızdaki fıstık yeşili çam ağaçlarına çevirdi ve onları seyretmeye başladı. Benden ne istiyebilirdiki. Aslında bunu söylemesi garipti çünkü yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. Gülümsedim ve ''Ah! Cait.. Bunu söylemen bile garip senin için elimden ne gerekiyorsa yapmaya hazırım biliyorsun. Ve bu parti mükemmel olacak! bunu çok istediğini biliyorum ve bende sana bunun için yardım edeceğim.'' dedim. Şimdi çam ağaçlarına göz dikme sırası bendeydi. Ağaçlara bakarak ''Evet neymiş bu rica..'' dedim güldüm ve kafamı ona çevirdim. Babamın büyük şaşalı partilerinin hazırlanışında büyük katkım olduğu için bu işi rahatlıkla kıvıra bileceğimi biliyordum. çantamın fermuarı ile oymaya başladığım sırada Cait söze girdi... Elimde oynadığım fermuarı braktım ve Cait'e döndüm. Heyecanlıydı. Manhathan'da bu kadar içten ve saf bir kızın bulunması garipti burda herkes bir birinden üstün görünmeye, havalı olmaya çalışıyordu. Ben dahil! Esasında benimle takılmasından hoşlanmıştım. Çok iyi bir kızdı. Benden önce Sym'le takılıyordu. Halada sürüyor arkadaşlıkları. sym'de çok iyi bir kız onu da severim ne kadar çokçevrem olursa okadar iyi olur.. Belki ilerleyen
    zamanlarda üç kişilik bir grup olarak gezmeye başlayabilirdik.

"Benim için Yukarı Doğu Yakası'nın tüm sosyetesini davet etmeni istiyorum! Hem de hepsini, gerçi yaşlılar gelmemeli." dedi ve gülümsedi. Yaşlıların olacağı bir partiyi düşünüyor olmak bile Iyyhh.. ''Ah tabiki yaşlar olmayacak bu parti 70'li yıllların disco-tek partilerinden değil.'' dedim gülerek Cait'te gülmüştü. Onu güldürdüğümü görmek hoşuma gitmişti. Sonra Cait Devam etti "Parti ne kadar kalabalık olursa, o kadar kişi tanımış olurum. Çağırdıklarını tanımamış olsam da partide aralarımızın ısınacağından eminim Elis. Benim için yapabileceğin en iyi şey bu olacaktır." dedi. Benim çevremle ne zamna isterse onu tanıştırabilirdim ama bir partide tanışmak daha eğlenceli olacağa benziyordu. Özelliklede Ovn ve Chels ile tanışması çok daha iyi olurdu. Nede olsa aynı kafadandık. ''Tabiki Bütün tanıdığım kişileri davet edeceğim. Yukarı Doğu Yakasının en büyük partisi bu parti olacak!'' dedim ve gülümsedim. ''Eee... Ne duruyoruz işe koyulalım..'' gülümsedim ve ayağa kalktım. Nede olsa yapacak çok bir ton işimiz vardı...

En son Bridget Monique Darcia tarafından Paz 10 Ekim 2010, 11:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Catherine Russell
Avrupa Ladysi | Mordre Club Sahibesi
Avrupa Ladysi | Mordre Club Sahibesi
Catherine Russell

Lakap : Kızıl ölüm Meleği -CAT

Karakter Detayı
Statü: Üye
Uyarı: 0/0

B r i d g e t ~ Empty
MesajKonu: Geri: B r i d g e t ~   B r i d g e t ~ Icon_minitimePaz 10 Ekim 2010, 10:37

Zihinsel kalkan yada fiziksel kalkandan birini seçmelisin
http://www.twilightfan-tr.com
Misafir
Misafir

B r i d g e t ~ Empty
MesajKonu: Geri: B r i d g e t ~   B r i d g e t ~ Icon_minitimePaz 10 Ekim 2010, 11:08

Fiziksel kalkan!
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

B r i d g e t ~ Empty
MesajKonu: Geri: B r i d g e t ~   B r i d g e t ~ Icon_minitimePaz 10 Ekim 2010, 11:19

Tamam onaylanmıştır. rplerinizde özel gücünün kullanmalısınız yoksa gücünüz geri alanınabilir. İyi rpler
https://mortalinstruments.forum.st/

B r i d g e t ~
1 sayfadaki 1 sayfası