Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lainé Calls.

2 posters
YazarMesaj
Eithe Aoibheann
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Eithe Aoibheann

Lakap : Chrys.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Lainé Calls. Empty
MesajKonu: Lainé Calls.   Lainé Calls. Icon_minitimeCuma 08 Ekim 2010, 16:03

Yeni bir karakterle buradayım işteee .D Kim olduğumu hepiciğiniz biliyorsunuz bu yüzden direk karakterimin özelliklerini yazıyorum öncelikle:

Tek kelime O’nu özetleyebilir aslında: Dobra. Yeni geldiği ortamlara çabuk alıştığından dolayı her olaya rahatlıkla dalabilir. Maydanoz olmaya bayılır kısaca. Sekizinci sınıftan beri kızlara karşı farklı bir ilgi duyar ama bunu bilen çok kişi olmaz. En azından insanken bunu bilen olmazdı. Duygularını genelde hareketleriyle ifade eder. Yüzü her zaman güler ama siz onun sinirlendiğini ayağını hızlıca yere vurmasından, sıkıldığında kollarını göğsünde birleştirmesinden falan anlayabilirsiniz. Bunun dışında genelde duygularını gülümsemesine saklar. Dikkat çekmeyi sever. Egoist, mükemmeliyetçi ve kendini beğenmiştir. Ezilmekten asla hoşlanmaz, genelde bu konuda avcıyı ava getirir.

Gelelim aradıklarıma:

# Karakterimin en farklı özelliği; kızlardan (!) hoşlanıyor. Olur mu bilmiyorum ama bir partner istiyorum. Lainé’i öldürmek istemediği sürece türü fark etmez.

#

# Üç arkadaş. Gece Evi’ne yeni gelmesine rağmen O’na alışacak 3 kişi. Kız olabilir, O’nlara sadece arkadaş gözüyle bakacak.

# Alessandra Laurel
#
#

# Tamam erkeklere ilgi duymuyor olabilir ama O’nlarla feci şekilde iyi anlaşıyor. Erkeklerden oluşan bir arkadaş grubu. Kişi sayısı veya taraf ayrımı yok.

#
#
#

# Gelelim düşmanlara. Laine’nin farklı yönlerini öğrendiğinde O’ndan nefret edecek ve dışlayacak kişiler. En fazla 4 tane olursa sevinirim. Fazla düşmanla da uğraşamam canııım .D

#
#
#
#

Özel kurgu kabul ediyorum. Bu gruplara uymayan ama kurgu isteyenler pm atabilirler.

En son Marjolainé Iarine tarafından Cuma 08 Ekim 2010, 18:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Alessandra Aristide
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!

Lakap : Alessa

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Lainé Calls. Empty
MesajKonu: Geri: Lainé Calls.   Lainé Calls. Icon_minitimeCuma 08 Ekim 2010, 18:46

üç arkadaş'a ya da düşmana ekleyebilirsin. diyosun bi ark bi düşman bilemiyorum uygun yeri sen bul Very Happy
http://lethallove.com
Eithe Aoibheann
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Eithe Aoibheann

Lakap : Chrys.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Lainé Calls. Empty
MesajKonu: Geri: Lainé Calls.   Lainé Calls. Icon_minitimeCuma 08 Ekim 2010, 18:51

Irk ayrımı yapmıyore .D Bu yüzden arkidaşlara eklicem .)

Lainé Calls.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lainé.