Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

# Tessa Osbourne.

+10
Clayton Wéstland
Cosmina Aristide
Hera Nicolaevna Galine
Belinda Alice Wayle
Adriana Sorcha Kuran
Vincent Warner
Anna Marié Cartér
Carmella Decartius
Elizabeth Rose Wayland
Eámanë
14 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Eámanë
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Eámanë

Lakap : Cellat.

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

# Tessa Osbourne.  Empty
MesajKonu: # Tessa Osbourne.    # Tessa Osbourne.  Icon_minitimeCuma 01 Ekim 2010, 19:20

# Tessa Osbourne.  Distrubed_ID_pic_by_ValentinaKallias

# 18 Kasım 1992, Minneapolis, Minesota'da doğdu.
# 18 yaşında.
# 1.78 boyunda ve 58 kilo.
# Siyah, uzun ve gür saçlara sahip. -Saç rengini canı sıkıldığında değiştirir.-
# Gözleri yeşil renktir.
# Pürüzsüz bir tene ve biçimli bir vücuda sahiptir.

# Tessa Osbourne.  Apocalypse_Horseman_Pestilence_by_ValentinaKallias

# İnatçı, kimseden emir almaz, kafasına nasıl eserse öyle davranan, güvenilir ama zor güvenir.
# Cesur biridir, neredeyse hiçbir şeyden korkmaz.
# En zor durumlar da bile çabuk çözüm üretebilir, pratiktir.
# Genelde agresif ve huysuz biridir.
# Sadece yakın olduğu ve güvendiği insanlara karşı savunmasını indirir.
# Sevdiklerine karşı aşırı korumacıdır.
# Bazen bu korumacı tavırları karşısındakini bıktırabilir.
# Tess arkadaş çevresinde oldukça neşelidir.
# Dışarıdan bakan herkes onun çok soğuk ve kibirli olduğunu söyler.

# Tessa Osbourne.  Darkside_of_me_by_ValentinaKallias

# Geçmiş.

Tessa 18 Kasım 1992'de Minneapolis, Minesota'da doğdu. Ailesiyle arası iyi olmasına karşın çevresiyle pek iyi geçinemezdi. Annesi Kate ile çok iyi anlaşırdı ve her pazar kliseye giderdi. Tanrıya çok fazla inanmasa da pazar günleri kliseye gidip insanları seyretmek ona ilginç gelirdi. Tanrı'ya nasıl yalvardıklarını görmek bazen onu güldürse de saygı duyardı.
Okul da kimseyle konuşmamasıyla ünlüydü. Herkes onun arkasından konuşurdu ama Tess hiçbirine aldırmazdı. Okulda kimseyle konuşmadığı için insanları izlemek ve onların psikolojileri hakkında düşünmek onu eğlendirirdi. Tess her zaman çevresindeki insanları incelemeyi sevmişti, onları birer denek olarak görüyordu ilerideki mesleği için. Tess ileri de psikolog olmak istiyordu ama bir gün okula gitmek için servisi beklerken iz sürücünün onu işaretlemesiyle psikolog olma hayalleri de toz olup uçmuştu. Tess çevresinde işaretlenen insanlara nasıl davranıldığını biliyordu bu yüzden kahkülleriyle alnını kapatmaya çalışıp direk evine koşmuştu. Annesi bunu anlayışla karşılamıştı fakat babası kabullenememişti. Babası Tess'e eşyalarını hazırlamasını söylemiş ve Tulsa'ya teyzesi Tanya'nın yanına getirmişti. Bu olayın Minneapolis'te duyulmasını istemiyordu. Bu yüzden Tess'i Tulsa Gece Evi'ne gönderdi. Soran herkese "Artık eğitimine teyzesinin yanında Tulsa'da devam edecek." diyordu. Annesi Kate onu Gece Evi'ne bırakırken her uygun olduğunda görmeye geleceğini söylemişti ama babası bir şey söylememiş sadece ona son bir kez sarılıp arabaya binmişti.

# Tessa Osbourne.  Ariel__s_Nightmare_by_ValentinaKallias

# Sevdikleriyle vakit geçirmek,
# Kitap okumak,
# Film izlemek,
# Sigara içmek,
# Alkollü-alkolsüz içecekler,
# Müzik dinlemek,
# Yürüş yapmak ve
# Tek başına yıldızları seyretmek...

# Tessa Osbourne.  Lost_hope__ID_by_ValentinaKallias

# Sarı olan herhangi bir şeyi giymek,
# Kurallara uymak,
# İstemediği bir şeyi kabul etmek zorunda kalmak...
# Böcekler,
# İki yüzlüler,
# Korkaklar.

# Tessa Osbourne.  _Virus__by_ValentinaKallias

# Tess'in içindeki karanlık yavaş yavaş tüm beynine ve vücudana yayılmaktı. Bu Nemesis ve Apate'nin bir oyunudur.
# Tess içindeki bu canavarla savaşmak için Nyx'e sıkı sıkıya bağlanır. Tek istediği Nyx'in onu bu savaşta yalnız bırakmaması.

# Tessa Osbourne.  The_Clone_by_ValentinaKallias

# Karşısındakinin duygularını hissedip, yönetebilme gücüne sahiptir.
*Gücünün kaynağı duyguları ve işaretidir.
*Değiştirdiği kötü duyguları alıp, kendinden iyi duygular verir. Bu da Tess'in sinirli ve halsiz olmasına yol açar.
*Güçlü olan duygulara doğru çekilir.
*Bir ortamda farklı birçok duyguya maruz kaldığında işareti sızlar.

# Tessa Osbourne.  Blind___ID_pic_by_ValentinaKallias

# İcons.

# Tessa Osbourne.  58782561# Tessa Osbourne.  10583790# Tessa Osbourne.  54129446
# Tessa Osbourne.  Ic1z# Tessa Osbourne.  Ic2x# Tessa Osbourne.  Ic4z
# Tessa Osbourne.  Greenwomanbyvalentinaka# Tessa Osbourne.  Pixiebyvalentinakallias# Tessa Osbourne.  2ekt6hw

~ İ l i ş k i l e r i m ~

#Arkadaşlarım.
*Herşeyim.
*Dostum.
*Sırdaşım
*Suç ortağım.
*Yakınım.
*Arkadaşım.

# Nötr.
*Tanıdığım.
*Tam anlamıyla çözemediğim.
*Yeni Tanıştığım.
*Tanımadığım.

#Düşmanım.
*Baş Düşmanım.
*Baş Düşmanımın Kuyrukları.
*Baş Belası.
*Rakip.
*Hoşlanmadığım.
*Zararsız.

#Aşklarım.
*Hayatımın Anlamı.
*Eski.
*Gözümün Kaldıkları.
*Ulaşamayacaklarım.

#Profesörlerim.
*Sevdiğim.
*Saygı Duyduğum.
*Nötr.
*Sevmediğim.

Eklenmek için;
Ad Soyad:
2 Adet İcon:
Kurgu:

~ B e n d e k i Y e r i n i z ~

Elizabeth Rose Wayland

# Tessa Osbourne.  Odette-Yustman-Icon-odette-yustman-7141822-100-100# Tessa Osbourne.  Odette-Yustman-Icon-odette-yustman-7141850-100-100

Yüksek Rahibe Elizabeth. En güçlü duygulara sahip olan vampirdir herhalde. Son olan olaylarda ne kadar yıpransa da hala güçlü görünebiliyor. Ona hayranım. Neferet'i öldürmüş olması benim için kötü bir anlam ifade etmiyor. O yapması gerekeni yaptı ve bir kötüyü daha yeryüzünden sildi. Onun özel yetenekleri sayesinde Konsey onu affetti ve şimdi o bütün Vampirlerin Yüksek Rahibesi. O duygularını bir köşeye bıraktığında çok iyi bir lider. Fakat duyguları onun kararlı duruşunu köreltiyor.. Her zaman Nyx'in yolunda kalacağına emin olduğum tek vampir. Nyx onu korusun ve kutsasın.
*Sevdiğim.
*Saygı Duyduğum.

A. Séptember Qixina

# Tessa Osbourne.  Fdecd1a0# Tessa Osbourne.  5ad2d948

Ah, işte bu çaylak! Benim işaretimi en çok ağrıtan çaylak olmalı. Ne zaman onun yakınlarında bulunsam daha duygularını hissetmeden işaretim sızlıyor. O da benim gibi duyguları hissedebiliyor. Bu yüzden ondan çekiniyorum. Benim duygularım güvenli derken bir de bu çıktı başıma. Bazen çok iyi olabiliyor. Kafa dengi falan ama bağlanmayla ilgili ciddi sorunları var. Duyguları ve davranışları dengesiz, bu da beni rahatsız ediyor. Onu tam anlamıyla çözebilmiş değilim. Her kişinin duygularının bir tadı vardır. Acı, tatlı, ekşi... Ama Séptember... İşte onun duygularında o tat yok. Onun duygularını açıklayamıyorum.. Eğer biraz daha tutarlı düşünüp davranabilseydi onunla iyi anlaşabilirdik ama o kendisini biraz değiştirmediği sürece ona güvenemem. Çözemediğim şeyler beni korkutur. Onu da daha çözemedim. Umarım bir gün birbirimizi anlayabiliriz. Nyx her zaman onunla olsun.
*Tanıdığım.
*Tam Anlamıyla Çözemediğim.

Vincent Warner

# Tessa Osbourne.  Ian-ian-somerhalder-6279850-100-100# Tessa Osbourne.  Ian-ian-somerhalder-6279842-100-100

O benim dostlarımdan ve sırdaşlarımdan biri. Erebus oğullarının lideri olmasına rağmen beni anlıyor ve çocuk gibi görmüyor. Başıma açtığım olaylarda beni kurtaran Vincet'ti. Zaten bu olaylar ve Clayton sayesinde tanışmıştık. O beni kardeşi gibi görüyor. Ona tüm sırlarımı anlatabilirim. Biliyorum ki benim söylediğim herşey sonsuza kadar onda kalacaktır. Bu Gece Evi'nde en çok güvendiğim yetişkenlerden biri. Hayatımda gördüğüm en cesur ve kararlı insandır. Ne kadar sert bir görüntüsü olsa da aslında o çok iyidir. O benim ailemden biri. Vincent beni her zaman güldürür ama o da Clayton gibi kızdığı zaman bir hortum gibidir. Hedefi olan kişiye ne olacağını tahmin bile edemiyorum. Hedefi olmamak için davranışlarıma dikkat ediyorum. Her zaman yanımda olmasını diliyorum. Nyx onu korusun, kutsasın.
*Dostum.
*Sırdaşım.

Elisha Gloom

# Tessa Osbourne.  62af556f# Tessa Osbourne.  64d53532

Elisha Gloom. Benim hayatımı değiştiren insan. İşaretlenmemin bir lanet, ucubelik belirtisi olduğunu düşünürken, bana hayatımdaki en iyi şey olduğunu gösteren kişi. O benim herşeyim. Onu tam anlamıyla anlatacağım kelimeleri bulamıyorum. Sanırım böyle bir kelime daha icat edilmemiştir. Ama şimdilik onu tanımlayabileceğim kelime herşeyim olabilir. Çünkü o benim dostum, sırdaşım, kardeşim, en yakınım... Onu çok seviyorum. Dönüşümümüzü tamamlamadığımız da bile beraber olmamızı diliyorum. Nyx onu korusun, kutsasın.

Ama Nyx onu yeterince koruyup, gözetmedi. Şimdi Elisha yok. Değişimini red etti. Onu çok özlüyorum. Yerini dolduramıyorum. O olmadan eksiğim. Dengem bozuldu, nefes alamıyorum, Doğru düşünemiyorum. Onsuz yaşayamıyorum. Elisha seni çok özlüyorum...

*Herşeyim.
*Asla Unutmayacağım.

Adriana Sorcha Kuran

# Tessa Osbourne.  Mosh_025# Tessa Osbourne.  Mosh_023

Adriana'nın duygularına hakim olan kötülük o kadar yoğun ki beni sürekli kendisine çekiyor. Bu durumdan ikimizde memnun değiliz. İlk zamanları onun içine yer etmiş olan bir kaç kötü duyguyu değiştirdiğim için beni bir güzel paylamıştı. Ben ondan aldığım karanlık duygular yüzünden bu haldeyim ya! Ondan nefret ediyorum. Benim hayatımı alt üst eden çaylak. Nefretimizin karşılıklı olduğuna eminim. Eğer Nyx'e olan bağımlılığımı küçümsemeye devam edersen, senden aldığım karanlık duyguların en kötülerini tekrar tatmak zorunda kalacaksın küçük solucan. Benimle uğraşma! Umarım bir gün Nyx'in yolunu bulursun.
*Baş Düşmanım.
*Baş Belası.

Reneesme Alice Lâvin

# Tessa Osbourne.  F70d2f50# Tessa Osbourne.  D16046c2

Ah, tam bir baş belası. Ölüp tekrar dirilmeden önce de çekilmezin tekiydi, şimdi iki kat çekilmez biri. Ondan nefret ediyorum. Her gördüğüm yerde onu parçalamak istiyorum. Beni ısırması bardağı taşıran son damlaydı. Fakat bana saldırmasının iyi bir yanı vardı. Özel yeteneğimin bir sırrını daha çözmüştüm. Kötü duygularla başkalarına acı çektirebiliyordum. Tabii ki bu benim karanlık tarafımdan gelen bir şeydi. Özel yeteneğime katkısı olsa da bu kızı sevmiyorum. Benim çevremdeyken kendini kollamalı. Bir daha bana saldırırsa onu Güneş'te yakacağım! Umarım, bir gün Nyx'in aydınlık yolunu görebilir.
*Baş Belası.
*Hoşlanmadığım.

Hera Nicolaevna Galine

# Tessa Osbourne.  Cc36c3af# Tessa Osbourne.  C47793a4

Hera, Gece Evi'nde Çizim Profesör'ü. Kendi halinde ve duygularını çok ön planda tutmayan bir profesör. Onun duygularına birkaç kez sırf meraktan bakmıştım ve bu beni ürkütmüştü. O tamamıyle Kalona'ya aitti. Düşüncelerinde iyinin bir zerresi bile yoktu. Düşüncelerini öyle iyi saklıyor ki buna inanamıyorum. Nyx'ten ve Nyx'e inanan herkesten nefret ediyor. Beni sevmediğini çok iyi biliyorum fakat beni gördüğünde gülümsüyor ve iyi davranmak için kendini zorluyor. İyi bir oyuncu ama benim duygularını hissedebilidiğimi unutuyor sanırım. Size saygı duyuyorum ama sizden hoşlanmadığımı da unutmayın, Profesör Hera. Umarım sizde bir gün Nyx'in yolunu tercih edersiniz.
*Saygı Duyguğum.
*Sevmediğim.

Alejandra Esmée Portelli

# Tessa Osbourne.  1zqgdur# Tessa Osbourne.  Adz4ae

Profesör Alejandra'yı çok sevdigimi söyleyemem. Her zaman çaylaklara karşı soğuktur. Dersini işler ve gider. Mükemmeliyetçi ve buz kadar soğuk biridir. Duygularını görmeyi çok istemişimdir her zaman ama ona yoğunlaştığımda büyük bir boşluk vardı duygularının yerinde. İlk aklıma gelen 'Bu kadın taş kalpli mi?' olmuştu. Onu tanıdıkça ve duygularını tarttıkça onun taş kalpli biri olduğunu anlamıştım. Profesör'e saygım var ama onun hakkında ne düşüneceğimi bilmiyorum. Onun benim hakkımda ne düşündüğüne dair en ufak fikrim bile yok. Ya bu kadın duygularını çok iyi saklıyor -ki bu imkansız gibi bir şey- ya da cidden ruhsuzun teki. Ama bu Profesör'ün içinde bir yerlerde hırpalanmış ve unutulmaya yüz tutmuş bir duygu olduğuna eminim. Gözlerim üzerinizde Profesör, elbet bir gün sizinde duygularınızı hissedebileceğim. Nyx sizinle olsun..
*Saygı Duyduğum.
*Nötr.

Clayton Westland

# Tessa Osbourne.  Chace-Crawford-chace-crawford-11932039-110-110 # Tessa Osbourne.  Chace-Crawford-chace-crawford-11932037-110-110

Clayton benim hem kuzenim hem de dostum. Annelerimiz kardeş ve onunla küçüklüğümüzden bu yana çok iyi anlaşırız. Benden büyük olduğu için beni hep korumuştur. Ama bir abiden farklı olarak fazlasıyla anlayışlıdır ve tüm sırlarımı bilir. Bu Gece Evi'ne o olduğu için gelmiştim. Clayton benim hayatımın temelinde olan insanlardan biri. O benim öz abim gibidir. Vincent'le de Clayton sayesinde tanışmıştım. İkisi bir araya geldiğinde gülmekten beni öldürürler ama ikisi bana kızmak için bir araya geldiğinde fazlasıyla yıkıcı iki hortumu andırıyorlar. Sanırım tek korktuğum kişiler Clayton ve Vincent'in kızgın halleri.
Seni seviyorum abim. Her zaman yanımda olmalısın.. Önceki hayatımda da yanımdaydın şimdi de. Eğer dönüşümümü tamamlayamazsam yanımda yine sen ol... Nyx onu korusun, kutsasın..

*Dostum.
*Sırdaşım.
*Kuzenim.

Arianna Lucy Warren

# Tessa Osbourne.  Moz-screenshot-5# Tessa Osbourne.  Nloodc# Tessa Osbourne.  16kp4ro
# Tessa Osbourne.  Moz-screenshot-4
Lucy'i ilk başlarda hiç sevmemiştim. Hatta nefret bile ediyordum denebilir. Ama şimdi onunla çok iyi anlaşıyoruz. O benim suç ortaklarımdan biri. Beraber her türlü şeyi yapıyoruz ve kimseye yakalanmıyoruz. Birbirimizle çok uyumluyuz. Bir bakışımızla ne yapmak istediğimizi anlayabiliyıruz. Onu seviyorum. Nyx onu korusun, kutsasın ve her zaman yanımda olmasına izin versin.
*Suç Ortağım.
*Yakınım.

Calvin Harrison Romans

# Tessa Osbourne.  Moz-screenshot-6# Tessa Osbourne.  Jim-jim-sturgess-7886034-100-100# Tessa Osbourne.  Jim-jim-sturgess-7886037-100-100

Calvinle yeni tanıştık sayılır. Önceleri iyi anlaşmasakta derslerden çıkışta hep bahçede karşılaşıyorduk. Bu karşılaşmalarımız gittikçe sıklaşınca oturup konuşmaya karar verdik. Onunla diğer herkesle olduğumdan daha rahat konuşabiliyorum. Son zamanlarda, Elisha'nın değişimini reddedişinden sonra, bana çok yardımcı oldu. Onun sayesinde biraz daha iyiyim. Her ne kadar duyguları değişken olsa da bana karşı gayet iyi... Nyx onu korusun ve kutsasın.
*Yeni Tanıştığım.
*Arkadaşım.

Beatrice Scavetta

# Tessa Osbourne.  065# Tessa Osbourne.  066

Beatrice, işte bu vampirden hem nefret ediyorum hem de kendime yakın görüyorum. Ondan nefret etmemin nedeni çok açık! Benim kanımı içti ve damgalandık, bu başıma gelen en lanet şey.. Ama bu damgalanma gün geçtikçe bizi birbirimize yakınlaştırıyor. Bazen ona her şeyimi anlatacak kadar güveniyorum. İlk zamanları onunla hiç karşılaşmamaya çalışmıştık ama bazen öyle zamanlar oluyor ki sadece biz birbirimizi anlıyoruz. Vampirliğe geçtiğim ilk zamanlarda bana çok yardımcı olmuştu ve gerçekten de çok üretken, yaratıcı bir beyni var. Dergide bana çok yardımcı oluyor. Onu seviyor muyum? Aşk olarak olmasa da bazen evet. Hala tam anlamıyla çözmüş değilim onu...
*Tam anlamıyla çözemediğim.

Elisha Moonlight

# Tessa Osbourne.  Elisha-elisha-cuthbert-271851_100_100# Tessa Osbourne.  Elisha-elisha-cuthbert-7280764-100-100

Elisha'yla Gece Evi'nde de çok iyi anlaşırdık. Eski oda arkadaşım Elisha'ya hiç benzemese de ban hep onu hatırlatırdı. Bunun da arkadaşlığımızda büyük bir etkisi vardı. Zamanla onu kendisi olduğu için sevmeye başladım. Şu anda da aynı dergide çalışıyoruz. Onunla aynı yerde olmak, gülmek çok güzel bir şey. Nyx her zaman yanında olsun, korusun.
*Yakınım.
*Arkadaşım.

# Tessa Osbourne.  Moz-screenshot-2 # Tessa Osbourne.  Moz-screenshot-3

En son Tessa Osbourne tarafından Çarş. 19 Ocak 2011, 15:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 17 kere değiştirildi
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

# Tessa Osbourne.  Empty
MesajKonu: Geri: # Tessa Osbourne.    # Tessa Osbourne.  Icon_minitimePaz 03 Ekim 2010, 18:31

İcon
Spoiler:

Eski Yüksek rahibeniz.. Konsey onu nefereti öldürdüğü için yargılasada gücü sayesinde terfi etti. Artık Tüm vampirlerin yüksek rahibesi... Konseyin parçası ve çok daha güçlü olarak gece evine geliyor. Gerisi sana kalmış canım.. Beni eklermisin
Ayrıca seni ekleyebilmem için Lejantıma gelirmisin https://mortalinstruments.forum.st/lejant-karakter-kart-f102/erose-wayland-t698.htm

https://mortalinstruments.forum.st/
Eámanë
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Eámanë

Karakter Detayı
Uyarı:

# Tessa Osbourne.  Empty
MesajKonu: Geri: # Tessa Osbourne.    # Tessa Osbourne.  Icon_minitimePtsi 04 Ekim 2010, 15:03

Ekledim (:
Carmella Decartius
Moskova Baş İblis Efendisi
Moskova Baş İblis Efendisi
Carmella Decartius

Karakter Detayı
Statü: Moderatör
Uyarı:

# Tessa Osbourne.  Empty
MesajKonu: Geri: # Tessa Osbourne.    # Tessa Osbourne.  Icon_minitimePtsi 04 Ekim 2010, 16:04

İ C O N S ~
# Tessa Osbourne.  Eff02696x# Tessa Osbourne.  4ca9178d
# Tessa Osbourne.  7a7267abx# Tessa Osbourne.  0d6a9914
# Tessa Osbourne.  7ef09d36x# Tessa Osbourne.  9ef14f92
# Tessa Osbourne.  93e279c0x# Tessa Osbourne.  B2016b97x# Tessa Osbourne.  3dd663f5x# Tessa Osbourne.  B28d5a9b
# Tessa Osbourne.  5ad2d948x# Tessa Osbourne.  Fdecd1a0x# Tessa Osbourne.  03db501dx# Tessa Osbourne.  20d08fd5
# Tessa Osbourne.  C458e038x# Tessa Osbourne.  C449cb65x# Tessa Osbourne.  8a481d76

Fena Sayılmazsın Aslında.
Tessa Oubourne
Sen şu duyguları hisseden dördüncü sınıf değil misin? Yapabildiğinin aynısını yapabildiğim için kendimi iyi hissediyorum açıkçası. Neyse. Dengesiz oluşum seni rahatsız ediyor –duygularımdan dolayı-, ama ne yapabilirim ki? Ben bile kendimi daha çözemedim, bu yüzden de bu benim savunma mekanizmam. Bu arada bazen saçımı başımı yolasın geliyor, biliyorum. Bunu yapamayacağını da biliyorum, bu yüzden sorun yok. Benden değişmemi bekleyemezsin, ama sen biraz değişirsen belki biraz daha iyi anlaşabiliriz, ne dersin?

Seni böyle eklemiştim tatlım (: Bir şeyler ayarlarsın (:

</SPAN>
Eámanë
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Eámanë

Karakter Detayı
Uyarı:

# Tessa Osbourne.  Empty
MesajKonu: Geri: # Tessa Osbourne.    # Tessa Osbourne.  Icon_minitimePtsi 04 Ekim 2010, 16:35

Ekledim canım (: Umarım olmuştur (:
Beğenmediğin bir yer varsa söyle değiştiriym (:
Anna Marié Cartér
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Anna Marié Cartér

Lakap : Gerek var mı?

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

# Tessa Osbourne.  Empty
MesajKonu: Geri: # Tessa Osbourne.    # Tessa Osbourne.  Icon_minitimeSalı 05 Ekim 2010, 13:37

Beni de ekle bitanem Smile kurgu belli iconlarda lejantımda var Very Happy
Vincent Warner
Vincent Warner

Lakap : Rivayetler var:D

Karakter Detayı
Statü: Üye

# Tessa Osbourne.  Empty
MesajKonu: Geri: # Tessa Osbourne.    # Tessa Osbourne.  Icon_minitimeSalı 05 Ekim 2010, 13:52

Ekle vincetide Very Happy iconlar lejantta
Eámanë
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Eámanë

Karakter Detayı
Uyarı:

# Tessa Osbourne.  Empty
MesajKonu: Geri: # Tessa Osbourne.    # Tessa Osbourne.  Icon_minitimeSalı 05 Ekim 2010, 14:41

Eklendiniz ruhum ve abicim Smile
Adriana Sorcha Kuran
Adriana Sorcha Kuran

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

# Tessa Osbourne.  Empty
MesajKonu: Geri: # Tessa Osbourne.    # Tessa Osbourne.  Icon_minitimeSalı 05 Ekim 2010, 20:22

# Tessa Osbourne.  Mosh_024 # Tessa Osbourne.  Mosh_021 # Tessa Osbourne.  Mosh_022
# Tessa Osbourne.  Mosh_020 # Tessa Osbourne.  Mosh_018 # Tessa Osbourne.  Mosh_019
# Tessa Osbourne.  Mosh_046 # Tessa Osbourne.  Mosh_030_0 # Tessa Osbourne.  Mosh_045
# Tessa Osbourne.  Mosh_227 # Tessa Osbourne.  Mosh_348 # Tessa Osbourne.  Mosh_226
# Tessa Osbourne.  Mosh_471 # Tessa Osbourne.  Mosh_467 # Tessa Osbourne.  Mosh_557
# Tessa Osbourne.  Mosh_493 # Tessa Osbourne.  Mosh_067 # Tessa Osbourne.  Mosh_068
# Tessa Osbourne.  Mosh_012 # Tessa Osbourne.  Mosh_025 # Tessa Osbourne.  Mosh_023
# Tessa Osbourne.  Mosh_008 # Tessa Osbourne.  Mosh_005 # Tessa Osbourne.  Mosh_027_0

# Tessa Osbourne.  58782561-# Tessa Osbourne.  10583790-# Tessa Osbourne.  54129446
~Tessa

~Canın cehenneme
Sana senden 'NEFRET' ettiğimi söylemiş miydim? Biiyor musun tam bir yalakasın. Seninle iyi geçinmem için bir neden söyle. Farkındaysan bir neden diyorum iyi ya da kötü sana kalmış. Bundan sonra arkana iki kez baksan iyi olur. Aa! Dur bir dakika neden arkandan saldırayım ki. Seni yüzüne gülümseyerek yok ederim.

Seni böyle ekledim. Ölümüne düşmanız:lol!:
http://roleplayergame.twilightlegend.net
Eámanë
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Eámanë

Karakter Detayı
Uyarı:

# Tessa Osbourne.  Empty
MesajKonu: Geri: # Tessa Osbourne.    # Tessa Osbourne.  Icon_minitimeÇarş. 06 Ekim 2010, 13:15

Ekledim tatlım. Smile
Beğenmediğin bir yer varsa söyle değiştiriyim. (:
Belinda Alice Wayle
Belinda Alice Wayle

Lakap : Dark Angel

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

# Tessa Osbourne.  Empty
MesajKonu: Geri: # Tessa Osbourne.    # Tessa Osbourne.  Icon_minitimeÇarş. 06 Ekim 2010, 13:32

Bnideekle
kurguda kafana göre takıl

Onu görünce sinirlerim bozuluyo.Ama şu an aramızda bir sorun yok.Olmasınıda istemem doğrusu.Ne kadar güneşte yakmaya çalışsanda seviliyosun

Senin için yazdığım

İconlar

# Tessa Osbourne.  F70d2f50# Tessa Osbourne.  3073a73e# Tessa Osbourne.  D16046c2
http://salviohexia.yetkinforum.net/forum
Hera Nicolaevna Galine
Hera Nicolaevna Galine

Lakap : lakaba ihtiyacım yok ne yazıkki bir sürü var :(

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

# Tessa Osbourne.  Empty
MesajKonu: Geri: # Tessa Osbourne.    # Tessa Osbourne.  Icon_minitimeÇarş. 06 Ekim 2010, 14:04

ekle benide ^^

duygularımı düşündüğünde içinde bir ürperti beliriyor çünkü gece evindeki o çatlak ve nyx bağımlısı bir çaylak olarak görüyorum seni kısacası seni sevmediğimi bilsende bir şey söyliyemiyorsun hakkımda ama garip bir şey var çünkü sana karşı çok iyi davranıyorum sevmesemde...

oldumu ki? sende bir şeyler eklersin işte Very Happy

# Tessa Osbourne.  E0c9713f
# Tessa Osbourne.  Cc36c3af
# Tessa Osbourne.  C47793a4
Cosmina Aristide
Cosmina Aristide

Lakap : Yok.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

# Tessa Osbourne.  Empty
MesajKonu: Geri: # Tessa Osbourne.    # Tessa Osbourne.  Icon_minitimeÇarş. 06 Ekim 2010, 14:39

Spoiler:

Karakterimin kişisel özellikleri bunlar. Öğrencilerine karşı her zaman soğuktur, bu yüzden genelde pek sevilmez. Ruhsuzluğu seni rahatsız ediyor olabilir?
# Tessa Osbourne.  1zqgdurx# Tessa Osbourne.  Adz4ae
Eámanë
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Eámanë

Karakter Detayı
Uyarı:

# Tessa Osbourne.  Empty
MesajKonu: Geri: # Tessa Osbourne.    # Tessa Osbourne.  Icon_minitimeÇarş. 06 Ekim 2010, 16:26

Eklendiniz. (:
Belinda Alice Wayle
Belinda Alice Wayle

Lakap : Dark Angel

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

# Tessa Osbourne.  Empty
MesajKonu: Geri: # Tessa Osbourne.    # Tessa Osbourne.  Icon_minitimePtsi 11 Ekim 2010, 11:01

İlk ismin Renesmee oldu tatlım ^^
http://salviohexia.yetkinforum.net/forum
Eámanë
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Eámanë

Karakter Detayı
Uyarı:

# Tessa Osbourne.  Empty
MesajKonu: Geri: # Tessa Osbourne.    # Tessa Osbourne.  Icon_minitimePtsi 11 Ekim 2010, 14:05

# Güncellendi.
Clayton Wéstland
Clayton Wéstland

Lakap : lakaplarıma dahil bir sürü rivayet var :D

Karakter Detayı

# Tessa Osbourne.  Empty
MesajKonu: Geri: # Tessa Osbourne.    # Tessa Osbourne.  Icon_minitimePtsi 11 Ekim 2010, 14:18

Lejantım olmasa da ekle Clayton abini Razz dur ıcon koyıyım Razz
# Tessa Osbourne.  Chace-Crawford-chace-crawford-11932039-110-110 # Tessa Osbourne.  Chace-Crawford-chace-crawford-11932037-110-110
Eámanë
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Eámanë

Karakter Detayı
Uyarı:

# Tessa Osbourne.  Empty
MesajKonu: Geri: # Tessa Osbourne.    # Tessa Osbourne.  Icon_minitimePtsi 11 Ekim 2010, 14:51

Güncelledim abim. ^^
Beğenmediğin bir yer varsa söyle. (:
Clayton Wéstland
Clayton Wéstland

Lakap : lakaplarıma dahil bir sürü rivayet var :D

Karakter Detayı

# Tessa Osbourne.  Empty
MesajKonu: Geri: # Tessa Osbourne.    # Tessa Osbourne.  Icon_minitimePtsi 11 Ekim 2010, 18:02

Bacım sen yazarsınad ben beğenmezmiyim Very Happy Her zamanki gibi güzel olmuş Very Happy
Eámanë
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Eámanë

Karakter Detayı
Uyarı:

# Tessa Osbourne.  Empty
MesajKonu: Geri: # Tessa Osbourne.    # Tessa Osbourne.  Icon_minitimePtsi 01 Kas. 2010, 22:01

# Sağol abicim (:
Sende yakın zamanda bir Lejant yapmalısın. (:

En son Tessa Osbourne tarafından Paz 13 Şub. 2011, 20:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Lakap : Lucy yada Arianna yok takma ad falan .d

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

# Tessa Osbourne.  Empty
MesajKonu: Geri: # Tessa Osbourne.    # Tessa Osbourne.  Icon_minitimePaz 07 Kas. 2010, 21:03

# Tessa Osbourne.  Nloodc# Tessa Osbourne.  16kp4ro

Suç ortakları Smile
Bebek kurguda ilk tanıştığımızda birbirimizden nefret etmemize rağmen sonradan birbirimizle yakınlaştık.Çok sık takılmıyoruz ama takıldığımızdada genelde aykırı işler yapıyoruz Smile
Eámanë
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Eámanë

Karakter Detayı
Uyarı:

# Tessa Osbourne.  Empty
MesajKonu: Geri: # Tessa Osbourne.    # Tessa Osbourne.  Icon_minitimeC.tesi 13 Kas. 2010, 23:34

# Güncelledim.
Fakat iconlarını ekleyemedim hayatım..
Calvin Harrison Benson
Calvin Harrison Benson

Lakap : Calvin

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

# Tessa Osbourne.  Empty
MesajKonu: Geri: # Tessa Osbourne.    # Tessa Osbourne.  Icon_minitimeCuma 19 Kas. 2010, 02:05

Bende yerin belli kurgumuzda belli ekle bakalım ^.^

Spoiler:
Eámanë
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Eámanë

Karakter Detayı
Uyarı:

# Tessa Osbourne.  Empty
MesajKonu: Geri: # Tessa Osbourne.    # Tessa Osbourne.  Icon_minitimeCuma 19 Kas. 2010, 22:28

Ekledim Boğaç (:
Beätrice Scavetta

Karakter Detayı

# Tessa Osbourne.  Empty
MesajKonu: Geri: # Tessa Osbourne.    # Tessa Osbourne.  Icon_minitimeSalı 18 Ocak 2011, 13:28

# Tessa Osbourne.  065 # Tessa Osbourne.  066

Aramızdaki tek bağ damgalı olmamız bebeğim =D Bu bizi birbirimize yakınlaştırıyor =D Senden nefret ediyorum ama aynı zamanda seni kendime yakın görüyorum kardeşinle konuşmanı sağladım falan =D

# Tessa Osbourne.
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki