Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lucas - Rütbe için başvurdum -

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Lucas - Rütbe için başvurdum -  Empty
MesajKonu: Lucas - Rütbe için başvurdum -    Lucas - Rütbe için başvurdum -  Icon_minitimePtsi 12 Tem. 2010, 12:32

Ad-Soyad: Lucas Matthéw O'mhéndia

Kişisel Özellikleri: Kendisi kötü huyludur . Sinsidir . Kurnazdır . Ama bi okadar da hzuur doludur . Sessiz kalmayı ve doğayı sever. Hayvanlarla arası iyidir . Onları en yakın dostları gibi görür ve korur. Aynı şey bitkiler içinde geçerlidir. Onları kendisi kadar sever büyütür ve bakar . Doğayla arası süperdir . Ama kendisi bencil ve egoisttir.

En çok bulunduğu ortam: Bahçe.Toprak kokusunun olduğu yerler.

Yapmayı sevdikleri : Toprakla içiçe olmak , huzurlu ortamalrda bulunmak , sessizlik ...

Yapmayı sevmedikleri: İyilik yapmayı pek sevmez . Ama her zaman Nyx'e bağlıdır.

Listedeki hangi gücü isterseniz: Toprak Elementi.

Sizce Nyx size neden bu gücü bağışladı: Bence en büyük neden güven . Bana çok güveniyor olmalı ki bana bu gücü veriyor . Artı olarak benim Nyx'e olan bağlılığımı

Bu gücün kurgunuza ne etkisi olacak: Daha iyi rp'ler yazabilirim . Ve kurgu üretebilirim . Savaşta da etkisi büyük olacak.

Özgeçmiş:

Ailesi çok iyiydi . 4 kişi den oluşuan bir aileydi . Bir de 1 yaş küçük kız kardeşi vardı . Fakat ailesi Lucas'tan habersiz onu yetimhaneye verdiler . Buna çok ama çok kızan Lucas . Ailesinden habersizz evden kaçtı ve sokaklara düştü . Hayatı normaldi. Ta ki işaretlenene kadar ...
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

Lucas - Rütbe için başvurdum -  Empty
MesajKonu: Geri: Lucas - Rütbe için başvurdum -    Lucas - Rütbe için başvurdum -  Icon_minitimePtsi 12 Tem. 2010, 12:53

Tanrıçamız size Toprak elementini kullanma güçü vermiştir
https://mortalinstruments.forum.st/

Lucas - Rütbe için başvurdum -
1 sayfadaki 1 sayfası