Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nyx Zoey kadar cömert olursa

2 posters
YazarMesaj
Adriana Sorcha Kuran
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Adriana Sorcha Kuran

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Nyx Zoey kadar cömert olursa  Empty
MesajKonu: Nyx Zoey kadar cömert olursa    Nyx Zoey kadar cömert olursa  Icon_minitimePaz 26 Eyl. 2010, 16:10

Nyx Zoey kadar cömert(!) olsaydı ne olurdu?..
-Peki ya Erebus Erik konumuna düşseydi. Sevgili Tanrıçaları kendisi bile sevgili meseleleriyle ilgilenemezken Zoey'in 5 erkeği idare etmesine nasıl göz yumdu?..
-Belkide Kalona haklıdır ve özgür irade hiç te iyi bir şey değildir haksız mıyım?..

Gecenin yine en soğuk iniltilerini koyuverdiğini sırada içinde büyük bir boşlukla uyandı savaşçı. Ardından istek dolu bir sesle 'Tanrıçam!' diye inledi. O'nu çağırıyordu. Gitmek istiyor muydu?! Kesinlikle evet. Peki neden bu kadar boştu. Şu an Tanrıçası, sevdiği kadın ve ası onu çağırırken neden tereddüt doluydu?! Belkide cevap açıktı. O'nu paylaşmaya katlanamıyordu. Paylaşmak? Aslında Nyx hiç onun olmamıştı ki. Erebus'un kollarında olduğunu kendine hatırlatması hoşnutsuzluk yüzünü bükmesine yetti. Aceleyle giyindi. Ancak bu oldukça zor olmuştu çünkü Kalona'nın bütün bedeni ona isyan ediyordu. Bir yanı gitmek isterken diğer yanı onu Erebus'un yanında görmek dahi istemiyordu. Ancak savaşçı ruhu baskın çıktı ve hızla Nyx'in şatosuna uçmaya başladı.
Uçmak ona ne kadar özgür ve ne kadar yanlız olduğunu haykırıryordu. Bir bakıma bunu sevsede Nyx bile yanlız değilken kendisinin yanlız olmasının adil olmadığını düşünüyordu. Ama nasıl olurda Nyx'ten başkasını sevebilirdi orası muamma. Şatonun beyaz merdivenlerini hızla tırmanırken hiçbir muhafızın olmaması dikkatini çekmişti. Kapıya geldiğinde ise kapı kendiliğinden açılıverdi. Kalona şaşırmaya ve en önemlisi meraklanmaya başlamıştı. Neler oluyordu?! Hızla Nyx'in odasına doğru ilerledi. Nyx'in kapısına geldiğinde tıklamak için durdu ancak elini daha kapıya uzatmadan 'Seni bekliyorum, Savaşçım.' diye Nyx'in o güzel melodik sesi yankılandı. Onun o sesi içinde ilerlemiş ve direk kalbini titretmişti. Kalbi yine son hızla çarpmaya başlamıştı. Ne zaman ona böyle seslenmesi normal gelecekti? Ne zaman böyle seslenince içindeki ona sahip olma umudu yok olacaktı?.. Cevap yine yoktu. Belki asırlardır kendisine bu soruları soruyordu ama bir türlü cevap alamıyordu. İçeriye girdi ve yere bakarak 'Uğurlar olsun Tanrıçam!' dedi. Sesinin kayıtsız çıkmasına özen göstermişti ancak pekte istediği gibi olmamıştı. Ne yazık!
Muhtemelen Nyx bu çabasına karşın bir kahkaha attı. 'Yanıma gel savaşçım. ' dedi. Bu davetkar ve müstenceh bir sesti. Müstenceh? Kalona meraklı gözlerini Nyx'e çevirdi. Ancak ona bakar bakmaz beyninden vurulmuşa döndü. Nyx'in üzerinde tören elbisesi vardı. Kalona aceleyle gözlerini sımsıkı kapattı. Ardından şehvetini gizleme isteği bile duymadan 'Bir şeyler yanlış gidiyor...' dedi. Nyx yatağından kalkmış olsa gerek ki birden sesini arkasında hissetti. 'Bunu istediğini sanıyordum?' dedi. Sesi sorar gibiydi ve birazda hayal kırıklığı vardı. Kalona'nın beyninde şu soru yankılandı. Nyx kendisini ona mı sunuyordu? Cevabı Nyx'in hareketi verdi. Ellerinin Kalona'nın beline doladı. Güçlü savaşçı arzuyla inledi. Nyx'in yüzündeki gülümsemeyi hissediyordu. 'Ha şöyle biraz rahatla sevgilim...' Sevgilim? Kalona nazikçe ona döndü. Şaka yapmadığını umuyordu. Nyx yine bir kahkaha attı. Nasıl bu kadar rahat olabiliyordu? Sorusunu duymuşcasına 'Şu anda şatoda senin benim haricimde kimsecikler yok!' dedi. Sesi vaatler doluydu. Sanki bütün soruları cevaplamışcasına Kalona'ya baktı. Kalona kendisini beyninden tokatladı böyle bir anı aptallıkla harcıyordu.
Nyx'in saçlarının tüy gibi okşadı. Nyx'in titrediğini hissetti. Aralarındaki mesafeyi kapattı. Kollarını ve bütün tenini okşadı ve elbisesini çıkarıp yere attı. Ardından onu kucakladığı gibi yatağa yatırdı. Güneş gökyüzünde parlayana kadar ona dokundu, onu okşadı, ruhunun ve varlığının her bir hücresini onunkilerle buluşturdu. Sabaha karşı güzeller güzeli Tanrıçası uykuya daldı. Onun kollarında uykuya daldı. Kalona yataktan çıkıp çıplak bedenine bir şeyle geçirdi. Gitmeliydi Erebus gelmeden gitmeliydi ama Nyx onun koluna yapıştı ve 'Gerek yok o henüz gelemez.' dedi. Sonra tekrar derin bir iç çekişle uykuya daldı. Kendinden oldukça emin görünüyordu. Kalona hiç zorlamadan onun kollarına geri döndü. Zaten ikna edilmeye ihtiyacı dahi yoktu. Nyx uyurken onu izledi. Ona şarkılar söyledi. Çok mutluydu. Ta ki Erebus'un o güçlü sesi koridorda 'Ah aldatıldım. Nyx, seni kutsal bildiğim her şey üzerinden lanetliyorum' diye çınlayıncaya ve kapıda belirinceye kadar Kalona Nyx'i aceleyle uyandırdı ve hızla kılıcını kaptı. Olay basitti. Bundan sonra ikisi yaşayamazdı. Biri ölmek zorundaydı ve bütün oklar Erebus'u gösteriyordu. Daha Nyx ve Erebus ne olduğunu anlamadan kılıcı kalbine batırdı ve Erebus yere yığıldı. Kalona güçlü bir savaşçıydı ve doğru olanı yapmıştı. Nyx ' Hayır!' diye haykırdı. Ancak yataktan çıkıp Kalona'nın yanına gelince ve 'İyi misin?' diye sorunca haykırışının kendisine bir şey olmasından korktuğu için olduğunu anladı. Tanrıçası onu seviyordu ve artık aralarında hiçbir engel yoktu.

------
Şey düşündümde Nyx istese bile Zoey kadar olamıyormuş. Ne yazık! Ama bir yöndende eğer Nyx kalona'yı reddetmeseydi dünyada Neferet gibi bir cadı olmayacaktı. Bir çok sorun ortaya çıkmayacaktı. Zoey vampir vetener olacak Erikle evlenecek ve hayatının geri kalını mutlu mesut yaşacaktı.
http://roleplayergame.twilightlegend.net
Kalona Nephilium
Kalona Nephilium

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Nyx Zoey kadar cömert olursa    Nyx Zoey kadar cömert olursa  Icon_minitimePaz 26 Eyl. 2010, 16:37

Şey o zaman Romanda en sevdiğin karakter olmazdı değilmi? Ayrıca Kimse ZOEY kadar olamaz. Anlatım tarzına bakılırsa puanlıyorum:
*Betimleme: 30 / 23 çünkü tasfire çok az yer ayırmışsın anlatımın iyi ama ben şahsen nasıl bir yer Nyx'in sarayı diyebilirim.
*Akıcılık :15 / 15 Akıcıydı. Bir lokmada gitti diyebilirim.
*Yazım Yanlışları: 5 / 5 ~
*Haya Gücü: 25/ 25 açıkcası hayal etmişsin. Çünkü ne Nyx senin bu yazdıklarını yapar ne de Kalona Erebus'u öldürebilir. Dolayısıyla puan kırılcak bir şey yoktu. Ama sanki uzak bir geçmişte Nyx'in kafasına bir şey düşse belki dedirtiyor hikayen
*Uzunluk: 20/ 20. Devamı nerde desemde tadımlık olduğu belliydi.
*Renklendirme: 5/3 Renklendirmen iki renge dayalıydı. Neden konuşmaları renklendirmedin dedim açıkcası.

Böyle bir yorumu da başka birinden bulamazsın işte toplam puanın: 85
+ olarak keşke dediğim için üzerini yüze tamamlayabilirdim. Ama bir şekilde yorumun ve analizin doğru. Çünkü Kalona'nın sesini Neferet duymasaydı. Cehennemlik bir cadı olmayacaktı. Ve Nyx biraz daha anlayışlı olsaydı. Kalona'nın yer altından gelen sesi ve alaycı kuzgunlar da olmayacaktı. Yani dediğin gibi her şeyi mafeden normalde Nyx'ti.
Adriana Sorcha Kuran
Adriana Sorcha Kuran

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Nyx Zoey kadar cömert olursa    Nyx Zoey kadar cömert olursa  Icon_minitimePaz 26 Eyl. 2010, 16:54

Razz Haha katılıyorum kimse senin gibi bir yorumda bulunmaz Cenk. Yorumun için seni öldürebilirim. Nan betimlemeden 7 PUAN KIRILIR MI?! diye bağırasım geldi. Acımasızsın ^^
Kalona Nephilium
Kalona Nephilium

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Nyx Zoey kadar cömert olursa    Nyx Zoey kadar cömert olursa  Icon_minitimePtsi 27 Eyl. 2010, 06:55

Teşekkür ederim. Ve kırılır ayrıca ben acımasızsam bu göreceli bir durum bence.
Adriana Sorcha Kuran
Adriana Sorcha Kuran

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Nyx Zoey kadar cömert olursa    Nyx Zoey kadar cömert olursa  Icon_minitimePtsi 27 Eyl. 2010, 17:06

Haha. Yerim senin göreceli durumununu tamam kabulüm. ee baska yorum var mı?

Nyx Zoey kadar cömert olursa
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eğer seri film ya da dizi olursa alttaki oyuncular düşünülüyor..
» zoey'in starbucks'ı :))
»  Zoey Kızılkuş - Montgomery
» Angela Zoéy Queen
» Angela Zoéy Queen