Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Matthéw

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Matthéw Empty
MesajKonu: Matthéw   Matthéw Icon_minitimePtsi 12 Tem. 2010, 11:37

Tam adı: Lucas Matthéw

Soy adı: O'mhéndia

Fiziksel Özellikleri:
Yakışıklıyım..Her gün kendime güzelce bakarım ve hergün bu sayede yakışıklı olmayı başarırım.Saçlarım kahverengidir.Gözlerimde kahverengi.Fakat gözlerim genelde kırmızı görünür.Bu da bence beni daha havalı yapıyor.Saçlarımı her gün yıkarım ve her gün gittikçe uzarlar.Ama bazen gereğinden fazla uzuyorlar bende kesmek zorunda kalıyorum.Kızlar için görünüşüme çok önem veririm.Bu nedenle şık giyinmeye çalışırım.Her gün aynı kıyafeti giymem.Bu yüzden sık sık alışverişe çıkarım.(Bu özellik genelde kızlarda vardır ama napalım ben kendini beğenmiş ve artist biriyim.)Artistliğime destek veren kaslarımda var.Bu yüzden yakışıklı ve çekici gözükürüm.(Emin olunj çok işime yarıyor.)Yani nadir görünen bir erkeğim yani ama kendimi beğenmişliğim tavan yapmış durumdadır.

Kişisel Özellikleri:
Çok sinsi, ve kurnazım bu sayede kötülük işimi kolaylaştırabiliyorum..Kötü olmanın ve iblis oğullarından olmanın avantajı ise güçlü ve dayanıklı olmam kolay kolay yenilmemem ve ben de lider ruh özelliğimin de olduğumu hissediyorum.Bazen çok sinirlenip birilerine saldırabiliyorum bu benim zayıf taraflarımdan biri yani çabuk sinirlenen ve kendini tutamayan insanlardan biriyim..Kalona'ya karşı olan bağlılığımı onun bana duyduğu güvenle kanıtlayabiliyor ve onun tarafında olduğum konusunda kesin bir cevap veriyorum.Ona ajanlık yapabiliyor ve yardım edebiliyorum.Bu yardımı açık sözlü ve güvenililirlik özelliğimi arttırarak ve bu sayede öğrencilerden ve profesörlerden bilgi alarak yapıyorum..Kısacası kötü ne kadar özellik varsa neredeyse hepsi bende var.

Sevdikleri:

*Müzik .
*Alkol
*Kann
*Alışveriş
*Film
*Sessizlik
*Kötülük

Sevmedikleri:

*Artistler
*Gürültü
*Bayat Espiriler