Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Androméda Séptember Qixinâ

+5
Elizabeth Rose Wayland
Eámanë
K. Lady Walsh
Beätrice Scavetta
Carmella Decartius
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Carmella Decartius
Moskova Baş İblis Efendisi
Carmella Decartius

Karakter Detayı
Statü: Moderatör
Uyarı:

Androméda Séptember Qixinâ Empty
MesajKonu: Androméda Séptember Qixinâ   Androméda Séptember Qixinâ Icon_minitimeCuma 24 Eyl. 2010, 15:11

Genel Olarak ~
Adı-Soyadı: Androméda Séptember Qixinâ
Yaşı: 18.
Doğum Tarihi: 03.06.1992
Burcu: İkizler.
Irk: Mavi Çaylak.
Köken: Polonya.

Androméda Séptember Qixinâ 8e977406

Geçmiş ~
Aile kavramını öğrenmek biri için bu kadar zor olamaz herhalde. Aile denince herkesin aklına aynı şey gelir muhtemelen: Anne, baba ve çocuk ya da çocuklardan oluşan topluluk. Bir de bana sorun aile kavramının ne olduğunu. Bana aile dendiğinde aklıma gelen şeyler: Fahişe kılıklı bir anne, kadın satıcısı kılıklı bir üvey ve ruhsuz bir üvey abi. Baba nerede diye soracaksınızdır muhtemelen. Nerede olduğunu bilsem zaten ilk başta O’nu söylerdim. Hatta sadece O’nu söylerdim. Ama ne yazık ki kendisinin nerede olduğunu bilmiyorum. Hiç görmedim zaten. Fahişe annemin yaptığı bir “hata”yım işte daha ne açıklayabilirim ki? İşaretlendiğim yıla kadar, şimdi üvey dediğim herifin babam olduğunu sanıyordum. Ta ki annem işaretlendiğim gün bana olanları anlatana kadar. “Madem artık bir ucubesin, işte sana son dakika şoku: Aslında gerçek babanın nerede olduğunu bilmiyorum. Umurumda da değil.” O an annemi öldürmeyi o kadar çok istemiştim ki… Ama buna vaktim olamadı ne yazık ki, malum işaretlendiğimizde Gece Hapishanesi’ne –ben böyle diyorum- gidene kadar yaşamadığımız şey kalmıyor. Boğazıma tıkılmıştı bütün söylemek istediklerim. O gün bugündür anneme “anne” demeyi bırakmışımdır. Zaten 3 yıldır beni görmeye gelmezler, Lucas'ı görmeye de gelmezler. Pek umurumda olmaz aslında birinin ziyaret zamanlarında beni görmeye gelip gelmemesi ama bir gün babamı görmeyi gerçekten de çok isterdim.. Belki de babam olan adam varlığımdan bile haberdar değildir, bunu kim bilebilir ki? Gece Hapishane’sinden çıkamıyorken O’nu arayabilmem pek mümkün değildi zaten. Merak ettiğim o tek soru bu yüzden cevapsız kalıyor zaten. Her şeyi bilebilecek kapasitem olmasına rağmen kafama tek takılan sorunun cevabı kocaman bir “Bilmiyorum.”du…

Androméda Séptember Qixinâ Ee09d12b

Fiziksel Özellikleri ~
Dal kadar ince ve narin bir vücudu vardır. Bembeyaz pürüzsüz derisinin altından sanki kemiklerini görebilecek gibidir. Şeffaf denecek kadar beyazdır çünkü teni. Eğer O’nu “zayıf” kategorisine koyarsanız zayıf dediğiniz pek çok insana hakaret etmiş olabilirsiniz. Rüzgarın etkisiyle uçan bir yaprak gibi, üfleseniz uçacağını bile düşünebilirsiniz. Zayıf görüntüsünün altındaki güçlü Ruh’tan kimsenin haberi yokmuş gibi bunu düşünen insanlar çoktur. Yuvarlak yüzü çenesine doğru hafifçe sivrileşir. Gözleri çoğu zaman denizin dibindeki, şu ayağına dolanmasından nefret ettiğiniz yosunlar gibi yemyeşildir. Bazense sonsuz gökyüzü kadar mavi. Saçlarının rengi, çok ilginç bir şekilde, doğal olarak değişir. Işığın azlığına veya çokluğuna göre rengi açılır da denilebilir aslında. Güneşin altında sarıya en yakın kahverengi tonlarında parlar omuzlarından biraz daha aşağı dökülen saçları. Kapalı ortamlarda, yapay ışıkların altında ise çoğu zaman kahverengi gibi görünür. Çikolata kahvesinden biraz daha açık sayılabilir genel olarak rengi…

En son A. Séptember Qixinâ tarafından Paz 14 Kas. 2010, 21:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Carmella Decartius
Carmella Decartius

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Androméda Séptember Qixinâ   Androméda Séptember Qixinâ Icon_minitimeCuma 24 Eyl. 2010, 15:15

İ C O N S ~
Androméda Séptember Qixinâ Eff02696xAndroméda Séptember Qixinâ 4ca9178d
Androméda Séptember Qixinâ 7a7267abxAndroméda Séptember Qixinâ 0d6a9914
Androméda Séptember Qixinâ 7ef09d36xAndroméda Séptember Qixinâ 9ef14f92
Androméda Séptember Qixinâ 93e279c0xAndroméda Séptember Qixinâ B2016b97xAndroméda Séptember Qixinâ 3dd663f5xAndroméda Séptember Qixinâ B28d5a9b
Androméda Séptember Qixinâ 5ad2d948xAndroméda Séptember Qixinâ Fdecd1a0xAndroméda Séptember Qixinâ 03db501dxAndroméda Séptember Qixinâ 20d08fd5
Androméda Séptember Qixinâ C458e038xAndroméda Séptember Qixinâ C449cb65xAndroméda Séptember Qixinâ 8a481d76

En son A. Séptember Qixinâ tarafından Cuma 24 Eyl. 2010, 15:42 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Carmella Decartius
Carmella Decartius

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Androméda Séptember Qixinâ   Androméda Séptember Qixinâ Icon_minitimeCuma 24 Eyl. 2010, 15:15

Eklenmek İçin:
Eklenmek için:
Adı-Soyadı [Yazmak Zorundasınız!]
Kurgu [Yazmayanı Eklemem!]
3 Adet uyumlu icon [Uyumlu olmazsa eklemem!]

Carmella Decartius
Carmella Decartius

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Androméda Séptember Qixinâ   Androméda Séptember Qixinâ Icon_minitimeCuma 24 Eyl. 2010, 15:16

İlişkiler ~

Androméda Séptember Qixinâ 49181123647453845544 Androméda Séptember Qixinâ 31318965308270130509 Androméda Séptember Qixinâ 94994741025803165669
Uzak Dursan İyi Olur, Güzelim…
K. Lady Walsh
Demek sevmiyorsun alaycı ve umursamaz olanları, öyle mi? Ah, ne yazık! Tam da böyle birine rastlamış bulunmaktasın. Benden ve çevremden uzak durursan sorun yok. Ama… Bize 5 metre yaklaşmaya kalkarsan bu gıcık seni fena yapar. O yüzden uzak durman senin açından en iyisi, güzelim…

Androméda Séptember Qixinâ 54129446Androméda Séptember Qixinâ 10583790Androméda Séptember Qixinâ 58782561
Fena Sayılmazsın Aslında.
Tessa Oubourne
Sen şu duyguları hisseden dördüncü sınıf değil misin? Yapabildiğinin aynısını yapabildiğim için kendimi iyi hissediyorum açıkçası. Neyse. Dengesiz oluşum seni rahatsız ediyor –duygularımdan dolayı-, ama ne yapabilirim ki? Ben bile kendimi daha çözemedim, bu yüzden de bu benim savunma mekanizmam. Bu arada bazen saçımı başımı yolasın geliyor, biliyorum. Bunu yapamayacağını da biliyorum, bu yüzden sorun yok. Benden değişmemi bekleyemezsin, ama sen biraz değişirsen belki biraz daha iyi anlaşabiliriz, ne dersin?
Androméda Séptember Qixinâ Odette-odette-yustman-7280789-100-100 Androméda Séptember Qixinâ Odette-odette-yustman-7280788-100-100 Androméda Séptember Qixinâ Odette-odette-yustman-7280787-100-100
Gördüğüm En Güç Kadın
Elizabeth Rose Wayland.
Ah, Tanrıça’m! Gördüğüm en güçlü kadındır Yüksek Rahibe. Olaylara hakimiyeti, soğukkanlılığı, her şeyiyle sanki bir ilah. Pekala, abarttım, ama yine de her zaman örnek alacağım biri. Gece Evi’nin eski Rahibesi, şimdi ise tüm vampirlerin Rahibesi. Hak ettiğiniz rütbeyi aldığınız için mutluyum Rahibe’m, çaylağınız olmaktan gurur duyuyorum…
Androméda Séptember Qixinâ 2zz6vr8 Androméda Séptember Qixinâ Fwn8sx Androméda Séptember Qixinâ 2946gas
Üvey Abi
Lucas Matthéw O’mhéndia
Çok trajik bir durum bizimkisi, değil mi Luc? Gece Evi’ne ilk geldiğimde ikimiz de kesmiştik birbirimizi. Birkaç güne de yattık zaten. Sonra hayatımı karartan çok sevgili(!) babacığın aslında senin üvey kardeşin olduğumu söyledi. Doğal olarak ikimiz de bir şok geçirdik. Bir gün sana ihtiyacım olacağını düşünüyorsun, biliyorum. Ama şunu bilmelisin Luc, ben-kimseye-ihtiyaç-duymam! Ruhsuz biri olarak Ruh’a ihtiyaç duyabileceğini ikimiz de biliyoruz ama…

Androméda Séptember Qixinâ Natalia-natalia-vodianova-12328756-100-100 Androméda Séptember Qixinâ Natalia-natalia-vodianova-12328749-100-100 Androméda Séptember Qixinâ Natalia-natalia-vodianova-12328744-100-100
Öldüğünde Ne de Çok Sevinmiştim.
Ysandre Wyngér
Yahu öldün, ne güzel bir düşmanımdan kurtuldum diyordum, neden o lanet olasıca Tüneller’den geldin ki sen? Lady yetmezmiş gibi bir de senle de uğraşmak zorundayım. İkinizin de benden nefret ettiğini biliyorum. Ve senin bana ne kadar acı çektirebileceğini de. Ama şöyle bir şey var: Senden korkmuyorum. Sen benim canımı istediğin kadar yakabilirsin, ama ruhun olmadan hiçbir şey yapamazsın; değil mi, güzelim?

Androméda Séptember Qixinâ Icon16hh8xAndroméda Séptember Qixinâ Icon20jx8xAndroméda Séptember Qixinâ Icon22kj1
Sen de Diğerleri Gibi Böceksin.
Arianna Lucy Warren
Karanlık Kızlar’a neden aldım ki seni ben? Tamamen zıt kutuplardayız ve birbirimizi mıknatıs gibi de çekmiyoruz üstelik. İyiliğe düşkün, dobra ama saf kızlardan hiç hoşlanmıyorum çünkü. Bu ara sevgilisine göz koymuş gibiyim, bunun farkında. Dost olmam için kafama silah dayasalar bile umursamam, çünkü nefret ettiğim birine karşı duygularımı asla değiştiremezsiniz!
Androméda Séptember Qixinâ Zz186_1Androméda Séptember Qixinâ Jm4696_2Androméda Séptember Qixinâ Gr6246_3

Bir Zamanlar En İyi Arkadaştık.
Beätrice Scavetta
Eski en iyi arkadaşım, oda arkadaşım. Kimse için ağlamayan ben, öldüğünde haftalarca ağlamıştım. Odamızda sana ait eşyalar götürdüklerinde daha da ağlamıştım. O zamanlar bir kırmızı olarak dönebileceğin aklıma gelmemişti. Elizabeth beni geçici olarak lider yaptıktan birkaç gün sonra karşılaştık seninle. O kıpkırmızı gözlerin hafızama o kadar net kazınmıştı ki… Bana saldırdığında kendimi korumayı başardım ve senden hızla uzaklaştım. Ama günlerce kendime gelemedim. Şimdi aramızın pek iyi olduğu söylenemez. Ama şunu bilmelisin ki ben eski Bee’yi istiyorum…

Androméda Séptember Qixinâ Jim-jim-sturgess-7885867-100-100 Androméda Séptember Qixinâ Jim-jim-sturgess-7885869-100-100 Androméda Séptember Qixinâ Jim-jim-sturgess-7885872-100-100

Sonsuza Dek Arkadaş
Calvin Harrison Romans
Gece Evi’nde yatmadığım tek erkek diyebilirim aslında. Neden mi? Çünkü o benim bu Hapishanedeki en iyi arkadaşım! Kelimenin tam anlamıyla içini biliyorum onun diyebilirim. Ve bunun hiçbir şeyin bozmayacağını biliyorum. Ben sonuna dek Nyx’in yanında olmama rağmen O’nun karanlık yönünü umursamıyorum. Bunu bilen tek kişi olarak da kimsenin umursamayacağını biliyorum. Zaten beni Harrison dışında kim umursuyor ki? Sonsuza dek arkadaşız Calvin…

En son A. Séptember Qixinâ tarafından Salı 23 Kas. 2010, 15:58 tarihinde değiştirildi, toplamda 20 kere değiştirildi
Beätrice Scavetta
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!

Karakter Detayı
Statü: Üye
Uyarı: 0/0

MesajKonu: Geri: Androméda Séptember Qixinâ   Androméda Séptember Qixinâ Icon_minitimeSalı 28 Eyl. 2010, 08:26

Winter Schultz

Androméda Séptember Qixinâ W110 Androméda Séptember Qixinâ W210 Androméda Séptember Qixinâ W310

Irkımı bilen tek vampirsin. Ama ne için yaratıldığımızı bilmiyorsun. September ile çok eğleniyorlar. Hmm hatta sen gölün kenarında otururken ben sudan çıkmış olurum şaşırırsın o şekilde karşılaşırız. Biliyorsun suda uzun süre durabiliyoruz falan filan ekleme yapabilirsin.
K. Lady Walsh
K. Lady Walsh

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Androméda Séptember Qixinâ   Androméda Séptember Qixinâ Icon_minitimeCuma 01 Ekim 2010, 16:06

Adı-Soyadı [Yazmak Zorundasınız!] K. Lady Walsh
Kurgu [Yazmayanı Eklemem!] : Benim lejantımdakine göre yaz Razz
Androméda Séptember Qixinâ 97464799625796130687 Androméda Séptember Qixinâ 27918337555973817019 Androméda Séptember Qixinâ 41429022122151452923
Eámanë
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Eámanë

Lakap : Cellat.

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Androméda Séptember Qixinâ   Androméda Séptember Qixinâ Icon_minitimeC.tesi 02 Ekim 2010, 17:31

# Ad Soyad : Tessa Osbourne.
# Kurgu : Séptember için hala net bir düşüncem yok. Bazen çok iyi -iyiden kastım kafa dengi- bazende saçından tutup yolunacak biri olabiliyor. Duygularında net olan bir şey yok. Bu da beni çılgına çeviriyor. İşaretimi sızlatan çaylaklardan biri. Ukala oluşu bazen hoşuma gidiyor. Ritüeller onun duygularının en sakin olduğu yer diyebilirim. Çünkü tek bir şeye yoğunlaşıyor. Nyx ve onun korumacı sevgisi... Séptember eğer dengesiz bir s.rtük - sen öyle yazdığın için söylüyorum - ve çok ukala olmasaydın seninle aramız daha iyi olabilirdi. Tek isteğim işaretimi sızlatmaman.
Biraz saçma oldu ama düzenlersin tatlım. Smile

# İcon : Yok, ya da ben bulamadım.
Carmella Decartius
Carmella Decartius

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Androméda Séptember Qixinâ   Androméda Séptember Qixinâ Icon_minitimeC.tesi 02 Ekim 2010, 17:34

VK'yi bir ara kullanmıştım, iconları bulabilirsem eklerim tatlım^^
Eámanë
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Eámanë

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Androméda Séptember Qixinâ   Androméda Séptember Qixinâ Icon_minitimeC.tesi 02 Ekim 2010, 17:46

Teşekkür ederim canım Smile Bulursan bana da pm'den veya lejantımdan ulaştırırsan çok çok sevinirim Smile
Carmella Decartius
Carmella Decartius

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Androméda Séptember Qixinâ   Androméda Séptember Qixinâ Icon_minitimeC.tesi 02 Ekim 2010, 17:49

Bulamadım .(
Eámanë
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Eámanë

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Androméda Séptember Qixinâ   Androméda Séptember Qixinâ Icon_minitimeC.tesi 02 Ekim 2010, 18:19

Anladım hayatım. :/
Baktığın için sağol (:
Neyse burayı daha fazla sohbet yerine çevirmiyim Smile
İcon yapan birisini bulursan bana haber ver canım. (:
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu

MesajKonu: Geri: Androméda Séptember Qixinâ   Androméda Séptember Qixinâ Icon_minitimePaz 03 Ekim 2010, 17:03

İcon
Spoiler:

Eski Yüksek rahibeniz.. Konsey onu nefereti öldürdüğü için yargılasada gücü sayesinde terfi etti. Artık Tüm vampirlerin yüksek rahibesi... Konseyin parçası ve çok daha güçlü olarak gece evine geliyor. Gerisi sana kalmış canım.. Beni eklermisin
Ayrıca seni ekleyebilmem için Lejantıma gelirmisin https://mortalinstruments.forum.st/lejant-karakter-kart-f102/erose-wayland-t698.htm
https://mortalinstruments.forum.st/
Eámanë
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Eámanë

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Androméda Séptember Qixinâ   Androméda Séptember Qixinâ Icon_minitimePtsi 04 Ekim 2010, 15:51

Androméda Séptember Qixinâ 54129446Androméda Séptember Qixinâ 10583790Androméda Séptember Qixinâ 58782561

Buyur hayatım İcon (:
Bu arada sende benim lejantıma başvuru yaparsan sevinirim (:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Androméda Séptember Qixinâ   Androméda Séptember Qixinâ Icon_minitimePerş. 28 Ekim 2010, 14:17

Androméda Séptember Qixinâ 2zz6vr8 Androméda Séptember Qixinâ Fwn8sx Androméda Séptember Qixinâ 2946gas

Lucas Matthéw O'mhéndia.
Kurguyu Biliyorsun Guzum (:
Carmella Decartius
Carmella Decartius

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Androméda Séptember Qixinâ   Androméda Séptember Qixinâ Icon_minitimePerş. 28 Ekim 2010, 14:27

Güncellendi^^
Ira Scneider
Ira Scneider

Lakap : Rara.

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Androméda Séptember Qixinâ   Androméda Séptember Qixinâ Icon_minitimeC.tesi 30 Ekim 2010, 11:50

Ysandre Wyngér.
Senle pek karşılaşmasakta iyi anlaştığımız söylenemez. Birbirimizden nefret ediyoruz.
Androméda Séptember Qixinâ Natalia-natalia-vodianova-12328756-100-100 Androméda Séptember Qixinâ Natalia-natalia-vodianova-12328749-100-100 Androméda Séptember Qixinâ Natalia-natalia-vodianova-12328744-100-100
http://xhogwartsx.my-rpg.com/
K. Lady Walsh
K. Lady Walsh

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Androméda Séptember Qixinâ   Androméda Séptember Qixinâ Icon_minitimeC.tesi 30 Ekim 2010, 12:16

Ünlü değişimi
Androméda Séptember Qixinâ 49181123647453845544 Androméda Séptember Qixinâ 31318965308270130509 Androméda Séptember Qixinâ 94994741025803165669
Carmella Decartius
Carmella Decartius

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Androméda Séptember Qixinâ   Androméda Séptember Qixinâ Icon_minitimeC.tesi 30 Ekim 2010, 13:57

Kendi pc'me geçtiimde güncelleyeceğim^^
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Lakap : Lucy yada Arianna yok takma ad falan .d

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Androméda Séptember Qixinâ   Androméda Séptember Qixinâ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 21:27

Benide ekle.Kurgu belli iconda lejantta Wink
Carmella Decartius
Carmella Decartius

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Androméda Séptember Qixinâ   Androméda Séptember Qixinâ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 22:26

A. Séptember Qixinâ demiş ki:

Eklenmek İçin:
Eklenmek için:
Adı-Soyadı [Yazmak Zorundasınız!]
Kurgu [Yazmayanı Eklemem!]

Carmella Decartius
Carmella Decartius

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Androméda Séptember Qixinâ   Androméda Séptember Qixinâ Icon_minitimeÇarş. 17 Kas. 2010, 17:23

Flood:

Güncellendi ancak daha sonra başvuracaklar forma göre başvursunlar lütfen.^^
Pamela Schweitzer

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Androméda Séptember Qixinâ   Androméda Séptember Qixinâ Icon_minitimePerş. 18 Kas. 2010, 16:51

Androméda Séptember Qixinâ Nataliav5un8 Androméda Séptember Qixinâ Nataliav2nm2 Androméda Séptember Qixinâ Nataliav4rt5

Beätrice Scavetta

Biliyorrsuun =D
Beätrice Scavetta

Karakter Detayı
Statü: Üye

MesajKonu: Geri: Androméda Séptember Qixinâ   Androméda Séptember Qixinâ Icon_minitimePerş. 18 Kas. 2010, 17:58

Androméda Séptember Qixinâ Zz186_1Androméda Séptember Qixinâ Jm4696_2Androméda Séptember Qixinâ Gr6246_3Androméda Séptember Qixinâ Mm8600_4Androméda Séptember Qixinâ Hy9881_7
Androméda Séptember Qixinâ Qh3237_8Androméda Séptember Qixinâ Ag841_9Androméda Séptember Qixinâ Cl8379_10Androméda Séptember Qixinâ Jg3255_11Androméda Séptember Qixinâ Af1205_23
Androméda Séptember Qixinâ Ri5672_13Androméda Séptember Qixinâ Go6702_14Androméda Séptember Qixinâ Su5945_15Androméda Séptember Qixinâ Sh9835_16Androméda Séptember Qixinâ Bj9127_17

seç beğen al ^^
Carmella Decartius
Carmella Decartius

Karakter Detayı
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Androméda Séptember Qixinâ   Androméda Séptember Qixinâ Icon_minitimePerş. 18 Kas. 2010, 18:13

A. Séptember Qixinâ demiş ki:
Güncellendi.^^
Calvin Harrison Benson
Calvin Harrison Benson

Lakap : Calvin

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Androméda Séptember Qixinâ   Androméda Séptember Qixinâ Icon_minitimeCuma 19 Kas. 2010, 02:02

Hey benide ekle kurgumuz belli ^.^

Spoiler:

Androméda Séptember Qixinâ
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Jacquetta Qixinâ
» Andromeda Hippolyte Alphe
» Séptember's Phone.