Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gece Evinde Profesör olmak için

+5
Órelindë
Aurélien Rhodanthe
Cassandra Parker
Beirut Austeja
Elizabeth Rose Wayland
9 posters
YazarMesaj
Elizabeth Rose Wayland
Konsül Temsilcisi | Gölge Avcısı
Elizabeth Rose Wayland

Lakap : Lizbeth

Karakter Detayı
Statü: Site Kurucusu
Uyarı: 0/0

Gece Evinde Profesör olmak için Empty
MesajKonu: Gece Evinde Profesör olmak için   Gece Evinde Profesör olmak için Icon_minitimeC.tesi 18 Eyl. 2010, 09:49

Gece Evinde Profesör olmak istiyorsanız Rp puanınız en az 80 olması gerekmektedir. Bu konuyu okuyun lütfen https://mortalinstruments.forum.st/yonetimden-duyurular-f16/profesorlerin-dikkatine-t654.htm

Profesörler olan üyeler derslere girmelidir. 15 gün boyunca hiç ders yapmaya profesörün rütbesi geri alınacaktır.

Dersler:

Temel Dersler

Vampir Sosyolojisi: Alejandra Esmée Portelli
Vampir tarihi prof: Bellatrix Margeaux Darcia
Binicilik Prof. : Cassandra Parker
Şifalı Bitkiler ve İksir Pro. :
Doğaüstü Yaratıklar:
Edebiyat Prof. : Aya Estella O'fieme
Eskrim Prof. : Eduard Bernand Cleveland
Şifali Bitkiler ve İksir Prof.: Baron Hector Romans

Seçmeli dersler

Çizim Prof. : Hera Nicolaevna Galine
Şiir prof. : Kalona
Müzik Pro: Isabella serena lively
Drama Pro : Elizabeth Rose Wayland

Başvuru İçin :
Kod:

[color="Wheat"]Karakter Adı:[/color]
[color="wheat"]Karakter Özellikleri:[/color]
[color="wheat"]Geçmiş:[/color]
[color="wheat"]Hangi Ders:[/color]
[color="wheat"]Neden Bu Ders? ( ders hakkında bilginiz varsa yazın)[/color]
[color="wheat"]Örnek Ders Rp'si:[/color]

En son Elizabeth Rose Wayland tarafından Ptsi 15 Kas. 2010, 07:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
https://mortalinstruments.forum.st/
Beirut Austeja
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Beirut Austeja

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Gece Evinde Profesör olmak için   Gece Evinde Profesör olmak için Icon_minitimeC.tesi 16 Ekim 2010, 10:41

Karakter Adı:Nathaniel J. Ablow
Karakter Özellikleri:
Kibar ve centilmendir. Tam bir İngiliz Beyfendisidir
Kadınlara karşı çok hassastır. Nasıl olursa olsun zarar veremez
Gözü karadır,istediğini elde edene kadar çabalar
Hoşgörülü ve affedicidir
Tüm bu özelliklerinin yanında kesinlikle ruhsuzdur.NAdiren güler,ağlar,sinirlenir

Geçmiş:İngilterenin seçkin ailelerinden gelmektedir. Son Görgülü yetiştirilmiştir. Ailesi o küçük yaştayken düşman şirketler tarafından öldürülür. Kimseye güvenmemesi ve ruhsuz olmasının sebebi budur. Değişimi oldukça acı vermiştir. Bir vampir olmak isteyeceği ve düşeceği en son noktadır. Ancak kısa süre sonra değişimin getirdiği güç başını döndürmeye başlamıştı. Nyx'i tanrıçası olarak görmüyordu. Yine de ona minnettardı. Güçlüydü çünkü. Tanrıçaların savaşından haberdar olduğundan beri Nyx'i tamamen terk etti ve Kalona'nın ajanı olarak bir Gece Evi'ne profesör olarak atandı.
Hangi Ders:Doğaüstü Yaratıklar
Neden Bu Ders?İnsanüstü yaratıklar her zaman ilgimi çekmiştir. Fazlasıyla fantastik kitap okurum. Ayrıca Yunan ve Kelt mitolojilerine ilgim büyüktür. Üstesinden geleceğimi düşünüyorum
wheat"[color=Wheat]]Örnek Ders Rp'si:

Günler can sıkıcı hale gelmişti. Savaşın fısıltıları her yanda duyuluyordu. Gece Evi karışmıştı. Kalona'nın kullandığı kadın öldürülmüş, Kalona konseyin önüne çıkmıştı. Nate ise sefil çaylakların başında durmak zorunda kalmıştı. Onları önemsiyormuş gibi yapmak canını sıkıyordu. Ancak Kalona'nın intikamı için elinden geleni yapacağına söz vermişti. Şimdi o sözünü gerçekleştirmek adına , çaylakların dersine girmek zorundaydı.

Akademinin karanlık koridorlarında yavaş yavaş yürümeye başladı. Botunun çıkardığı ses tüm koridorda yankılanıyordu. Sınıfların olduğu kata girince,herşeyden bir haber çaylakların kokuları doldu içine. Saftılar ve akılları karışmıştı. Biraz daha karışması kötü olmayacaktır diye mırıldandı kendi kendine. Doğaüstü Yaratıklar dersini vereceği sınıf çift kanatlı, ahşap kapısının önüne yaklaştı. Onu gören gözler, aralarında kıkırdaşarak birbirlerine birşeyler fısıldadılar. Centilmen profesör maskesini takma zamanı gelmişti. Kapının önündeki kız çaylaklara çarpık bir gülümseme attı. Sınıfa gireceklerken, ahşap kapının kolunu tuttu ve kızlara öncelik verdi. Yüzündeki dayanılmaz tebessümü hala koruyarak kızlara göz kırptı. Hemen ardından hayranlık nidaları başgösterdi. Elindeki birkaç kitabı oymalı geniş masanın üzerine koydu ve sınıfın tam ortasında dikildi. Gözleri her çaylağı taradı. Aralarında tercihlerini kendi tarafından yapmış çaylaklarda vardı. Saçını eliyle karıştırdı ve kollarını birbirine kavuşturdu. Sınıf tamamen sessizliğe gömülünce;

" Beyler, bayanlar... Sessiz kaldığınız için minnettarım. Bildiğiniz üzere bir dönem boyunca Doğaüstü Yaratıklar dersini size ben vereceğim. İsmim Nathaniel Jean Ablow. Londra Gece Evi'nden geldim. Dersimizden bahsedecek olursak, benim açımdan sizin yararınıza olacak bir ders. Hem kendinizi hem ileride size zarar verebilecek olan her yaratığı tanımak, hayatınızı devam ettirmek adına çok yararlı olacaktır. Korkularınızı bırakın.Siz onlardan değil, onlar sizden korksun. Düşmanın zayıf yanlarını bilmek, mücadeleyi kolaylaştırır. Tabi bunun yanında iyi olarak nitelendirecebileceğimiz fazlasıyla yaratık olacak. Belki bir mit, belki bir efsane... Fazla bilginin kimseye zararı olmaz, öyle değil mi?"

Kafalar birer birer sallandı. Ağzından çıkan her kelime, bir şarkıymış gibi büyülüyordu herkesi. Mücadele... diye mırıldandı kendi kendine. ARdından kısa bir giriş yaptı derse.
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Gece Evinde Profesör olmak için   Gece Evinde Profesör olmak için Icon_minitimeC.tesi 16 Ekim 2010, 10:54

İngiliz beyfendisimi ah Very Happy süperr Bir ingiliz soylusu olarak elbette onaylıyorum elbette dersle alakalı pm atarım elif birdee dersliği yok neredeye açayım bana pm at
Cassandra Parker
Cassandra Parker

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Gece Evinde Profesör olmak için   Gece Evinde Profesör olmak için Icon_minitimeC.tesi 16 Ekim 2010, 18:29

Karakter Adı:Cassandra Parker
Karakter Özellikleri:Cassandra çocukluğundan beri yaptığı bütün davranışların iyi ve kötü yanlarını hep tarttı.Çevresindekiler ne kadarda onun değişik biri olduğunu düşünsene aslında normal olan oydu.Nyx onun için çok değerli.Ondan vazgeçmesi için ilk önce kendinden vazgeçmesi gerekir.Fazlasıyla cesur ve ne yazıkki dobradır.Lider olmaktan ne kadar kaçarsa kaçsın kendini hep olayların içinde lider olarak bulmuştur.Her zaman doğrunun yanında karanlığın tam karşısındadır.Çevresindekilerle arasında görünmez bir duvar vardır taki onlar birine yada Cassandraya zarar verene kadar.Bu durumda duvar görünmezliğini kaybeder ve geçilemez bir kale olur...
Geçmiş :İşaretlenmeden önce gayet asil bir ailenin asil üç kızının ortanca kızıydı.Ablasını kaybetmesi üzerine bir yıkım yaşamış ve ardından işaretlenmiştir.Bu arada ablası Yüksek rahibelik için eğitilen bir çaylaktı.Yüksek rahibe olmak istemesindeki en büyük etken ablasının yarım bıraktığı işi tamamlamaktı.Sorunsuz bir çaylak olmaya çalışmış ancak olayların tam ortasında bir nokta olmuştur.Ailesiyle işaretlendikten sonrada şimdide arası gayet iyidir.Uzun yıllarını geçireceği anlamlı görevlere atanmak onun için vazgeçilmezdir.Nede olsa vampirler uzun yaşamaktadır...

Hangi Ders:Binicilik Prof. :
Neden Bu Ders?Atlar en sevdiğim hayvanlardır.Onlarla vakit geçirmeyi ilgilenmeyi binmeyi çok severim
Örnek Ders Rp'si:İlk dersime girmeden önce ahırları dolaştım.Gerekli olan herşey vardı.Çaylaklar geldiğinde onlara ilk derslerini ve en önemli olan dersi verecektim.Atlardan biriyle konuşurken ve boynunu okşarken ahırın kapısı açıldı.Gelenler çaylaklardı.Onlara sıcacık gülümsedim."Profesör derse ne zaman başlayacağız." soru uzun sarı saçlı şirin bir kızdan gelmişti."Ders başladı bile." dedikten sonra karşılarına geçtim."Evet çocuklar bugün dersi ben değil siz kendinize yapacaksınız" dedim.Birbirlerine baktıklarını görünce gülümsedim."Öncelikle ne amaçlı at bineceğinize karar vermelisiniz; hobi ve keyif için mi, engel atlama sporcusu olmak için mi, dresaj için mi, hava olsun diye ve sosyalleşmek için mi, meraktan mı" aralarında fısıldaştıklarını duyabiliyordum.Karara varmalarını beklerken tog'lardan bir tanesini aldım."

Güvenlik en önemlisidir ve uluslararası bazı kurallar var. Toplum arasında "acemi" olarak değerlendirilseniz de tog takmadan binmeye kalkmayın" dedikten sonra atların yanına geçtik.Hepsine birer ahır gösterdikten sonra "Beyler bayanlar eğer iyi bir binici olmak istiyorsanız bunun için ilk önce atları anlamanız onlarla iletişim kurmanız gerekir.Ayrıca onların hisleri çok kuvvetlidir.Onları sevip sevmediğinizi anlayabilirler." derken atların boyunları okşuyordum."Profesör bunu onlara nasıl hissettirebiliriz." çaylağa gülümsedim."Eğer gerçekten onu seviyorsan atın ihtiyacı olanı zaten yaparsın.Ve o bunu çok iyi anlar." diğer soru başka bir çaylaktandı."İhtiyaçları?" beklediğim soru tam da buydu."Bakımları.Burdaki atlardan her biri birinizin onların bakımları herşekilde size ait.Ders dışında istediğiniz zaman gelip onlarla vakit geçirebilirsiniz.Hadi şimdi atlarınıza tanışın." dedim hepsi bir atın başına geçti...
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Lakap : bells

Karakter Detayı
Statü:

MesajKonu: Geri: Gece Evinde Profesör olmak için   Gece Evinde Profesör olmak için Icon_minitimeC.tesi 16 Ekim 2010, 18:33

Onaylandı (:
Órelindë
Órelindë

Lakap : Bella/Bell/Bells/B/M/Darcia

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Gece Evinde Profesör olmak için   Gece Evinde Profesör olmak için Icon_minitimePerş. 28 Ekim 2010, 13:52

Karakter Adı:Bellatrix Margeaux Darcia
Karakter Özellikleri:Cesur bir kızdır Bellatrix. Aynı zamanda da dostlarına çok bağımlıdır. Onlar için yapamayacağı şey yoktur.
Geçmiş:Açıkçasın aklımda belirli bir kurgu yok ama kısaca
İşaretlenmeden önce çok popülerdi Bella. Her istediği elinin altındaydı ama mutsuzdu. Ailesi de zaten çok ilgilenmezdi onunla.
Hangi Ders:Vampir Tarihi
Neden Bu Ders? ( ders hakkında bilginiz varsa yazın)tarihi severim Smile
Örnek Ders Rp'si:
Gece Evi uzun bir aradan sonra tekrar açılıyordu. Ve bu benim burada ilk görevimdi. Heyecanlıydım doğrusu. Yeni bir Gece Evi, yeni bir hayat demekti. tedirgin adımlarla sınıfıma doğru ilerliyordum. İçeriye girdiğimde birbirinden sevimli çocuklar bana gülümsüyorlardı. Yakında onlardan biri benim çaylağım olacaktı belki de. "Evet Çaylaklarım! Ben Bellatrix Margeaux Darcia. Sizlerin yeni Vampir Tarihi Profesörünüzüm." diyerek gülümsedim. "Aslında başta sizleri tanımak istiyorum. Evet başlayalım bakalım" diye ekledim. Kendini beğenmiş bir edayla bir kız ayağa kalktı. Sapsarı saçları beline kadar uzanıyordu. Güzel bir kızdı. "Ben Rosalie Possy. Ve Karanlık Kızlar lideriyim." dedi küçümser bakışlarıyla. Anlaşılan bu kızla daha çok uğraşacaktım. Kendine aşırı güvendiği belliydi. O kalktığında çoğu kişi gözlerini devirmişti. Sevilmeyeni çok olduğu belliydi. "Tanıştığıma memnun oldum Rose." dedikten sonra başka biri kalktı ayağa. Yakışıklı bir çocuktu. Anladığım kadarıyla popülerdi de. Ama gayet efendi bir çocuğa benziyordu. "ben Bradley Chars Profesör ve tanıştığıma memnun oldum." dedi samimiyetle. Evet! tahmin ettiğim gibi çıkmıştı. Gayet efendi biriydi. Gerçi bunu zaman gösterecekti. Hiç bir şey belli değildi. "Ben de tanıştığıma memnun oldum Bradley." diyerek gülümsedim. Daha bir çok çaylak kendini tanıtmıştı. Ama hepsinin ismini aklımda tutamamıştım maalesef. Yeni Çaylakları sevmiştim. Umarım bu böyle devam ederdi.
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Gece Evinde Profesör olmak için   Gece Evinde Profesör olmak için Icon_minitimePerş. 28 Ekim 2010, 14:02

Onaylanmıştır. Rütbeniz veriliyor...
bu konuyu incelemenizi tavsiye ederim https://mortalinstruments.forum.st/yonetimden-duyurular-f16/profesorlerin-dikkatine-t654.htm
Aya Estella O'fieme
Aya Estella O'fieme

Lakap : Aichou desu. Hime sama da diyebilirsiniz tabi u__u"

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Gece Evinde Profesör olmak için   Gece Evinde Profesör olmak için Icon_minitimeCuma 12 Kas. 2010, 23:04

Karakter Adı: Aya Estella O'fieme
Karakter Özellikleri: Ay daha belirlemedim ki desu. Ben daha yeniyim apla, ezmeyin beni Q.Q
Geçmiş: Onu da editlesem? Daha lejant açmadım ki rütbemi almadığımdan Q.Q
Hangi Ders:Edebiyaat*-*
Neden Bu Ders? ( ders hakkında bilginiz varsa yazın) Edebiyat olay, düşünce, duygu ve hayallerin dil aracılığıyla anlatılma sanatıdır. Bir insanın edebi yönden zengin bir kültüre sahip olması; farklı dönemlerin zihniyetini ve estetik anlayışını anlayabilmesi, bütün sahaların, devirlerin ve sosyal tabakaların hakkında bilgi sahibi olması, kendini iyi anlatabilmesi ve karşısındaki ile empati kurabilmesi açısından yararlı olduğu gibi, içinde tarihi de barındıran bu bilim dalı, insanlık geçmişini de kapsadığından, sosyo-kültürel olarak gelişmiş bir toplum yaratmak isteniyorsa ilk önce edebi yönden zenginleştirilmeli, kültür seviyesi arttırılmalıdır. İşte bu yüzden, bunu yapabileceğimi düşünerek Edebiyat dersi profesörü olmak istiyorum, desu. v.v

Örnek Ders Rp'si:

Telaşla girmiştim sınıfa, yine. Elimdeki dosyadan uçuşan boş A4 kağıtları koridora savrulurken, boş koridorda yankılanan ayak seslerim yüzünden hışırtıları anca dikkatle durup dinlenilirse duyulabilirdi. Kapının önünde duvara yaslanıp tek dizimi kaldırarak dosyamdaki kağıtları hizaladıktan sonra içeri girdim. Başımla selam verip masama geçerken az sayıdaki çalışkan çaylaklarım dışında diğerlerinin geldiğimden bihaber olduğu barizdi. Ellerimi birbirine vurup sınıfın dikkatini çekmeye çalışarak masamın kenarına oturdum. O kadar da olgun bir vampir değildim, çaylaklık dönemini atlatıp öğretmen olalı daha o kadar çok da olmamıştı hani. Bu yüzden hem fazla iyi niyetliydim, hem de yeni profesör olduğumdan çaylakların benden yararlanmaları daha kolay oluyordu. ' Pekala, toparlanın bakalım, derse başlıyoruz. ' Fazla uyarıda bulunmak adetim değildi, dinlemeyen öğrenciyi bırakırım giderdi. Normalde sadece adını bilmesi bile o çaylağa geçer not vermeme yeterliydi, fakat saygısızlık, affedilemeyecek bir duçtu benim için.

Çoğu çaylağın kitaplarını açmasıyla yüzüme tatminkar bir gülümseme oturtarak sayfa sayısını vererek metni okuması için bir çaylağı görevlendirdim. Bu işin zevkliliğinden kim şüphe edebilirdi ki? Shakespeare'nin Hamlet'inden alınan metinde, bir dizi entrika ve yoğun bir olay örgüsü vardı. Bir kuantum dolaşıklığı yaratmak kadar zor olmalıydı Shakespeare'yi tanımayanlar. İsim olarak tanımaktan bahsetmiyordum elbet; onun ruhunu bilmek, düşüncelerini kavrayabilmek, en az onunla eş değer bilgiye sahip olmanız gerekliydi. Belki de o zaman, yazdıklarındaki bu duygu karmaşasının nedenini onun gözünden yorumlayabilirdik. Ve bunun, sarraflıktan daha çok şey gerektirdiği aşikar bir gerçeklikti. Halk dilinde ruh ikizi, belki de paralel bir evrende verisel olarak tüm dökümanların hatasız aynı şekilde bir araya gelmesi ile oluşan benzerlikti ki; bunu bulabilmek, ışınlanmave zamanda yolculuk gibi daha nice teorik fizik konusunu gerçeğe dönüştürebilirdi. Tabii bunların hiç biri bu sıralarda oturan çaylaklara verilebilecek bir ders olamazdı; onların daha farklı yapıları, insanoğlunun tek başına bulduğu buluş ve bulgularla başa çıkamayabilirdi. Ve bu zihinsel olarak da karmaşa yaratacağından, hiç de bu konulara girmenin sırası değildi. Başımı sıraların arasında dolaşırken tek elimle göğüs hizamda tuttuğum kitaptan kaldırdım ve boştaki eliml saçlarımı geriye doğru atarak Shakespeare hakkında özet halinde bilgiler verdim. Şey, en azından bu kadarını yapabilmeli, kendi türdeşlerini anlayabilmelerini sağlayabilmeliydim, herhalde!
http://aichounosekai.blogspot.com/
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Gece Evinde Profesör olmak için   Gece Evinde Profesör olmak için Icon_minitimeC.tesi 13 Kas. 2010, 00:12

onaylandı
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Gece Evinde Profesör olmak için   Gece Evinde Profesör olmak için Icon_minitimePaz 14 Kas. 2010, 20:23

Karakter Adı: Eduard Bernand Cleveland
Karakter Özellikleri: Cesur. Kararlı. Güçlü.
Geçmiş: -
Hangi Ders: Eskrim
Neden Bu Ders? ( ders hakkında bilginiz varsa yazın): Eduard güçlü , yetenekli , esnek , eğitici , cesur ... bir vampir olduğu için.
Örnek Ders Rp'si:

Her şeyden sonra yeni bir gün daha doğmuştu. Bugün diğerki günlerden farksız olsa da zaman çok çabuk geçiyordu. Her geçen gün iyileşmeye çalışmak istemiyordu. Bunu çevresindekiler istiyordu. Ama bunu istemekle onu unutmasını istiyorlar gibi geliyordu Eduard'a. Bu yüzden daha da yıpranıyor daha da kötü hissediyordu. Kimseyi istemiyordu çevresinde. Ama şimdi toparlanma zamanıydı. Gece Evi'nden ayrılalı neredeyse 1 ay olmuştu. Toparlanmak zorundaydı. Gece Evi'nin hele bu zamanında onun gibi güçlülere ihtiyacı vardı. Şimdi Gece Evi'ne ayak basmıştı. İlk dersi için hazırdı. Öğrencileri yetiştirerek güçlü bir vampir yaparak Gece Evi'ni ve ırklarını koruması için elinden geleni yapmaya hazırdı...

En son Eduard Bernand Cleveland tarafından Paz 14 Kas. 2010, 20:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Carmella Decartius
Moskova Baş İblis Efendisi
Carmella Decartius

Karakter Detayı
Statü: Moderatör
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Gece Evinde Profesör olmak için   Gece Evinde Profesör olmak için Icon_minitimePaz 14 Kas. 2010, 20:25

Rütbe verildi liste güncelleniyor^^
Vladimir Ivanov
Vladimir Ivanov

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Gece Evinde Profesör olmak için   Gece Evinde Profesör olmak için Icon_minitimePtsi 15 Kas. 2010, 11:38

Karakter Adı:Baron Hector Romans
Karakter Özellikleri: Her konuda iyi düşüncelere sahiptir. Zeki , kurnaz , sevecen bir yapıya sahiptir ama ruh hali değişkendir.Yalnızlıktan hoşlanır.Taktik geliştirmeyi çok iyi bilir.Arkadaşları ile vakit geçirmekten büyük zevk alır.Sırtından vurulmaktan nefret eder.
Geçmiş: Geçmişini gizleyerek yaşamayı tercih ediyor.
Hangi Ders: Şifalı Bitkiler ve İksir Dersi.
Neden Bu Ders?: Şifalı bitkilerin kullanımı hakkında bilgilerin verilip bu bitkilerin kullanımı ile şifa verici iksirlerin yapımı bu derste öğrenilir. Bitkiler ve iksirler konusunda bir çok bilgiye sahip olan Hector'un tercihi bu derstir.
Örnek Ders Rp'si: Editlenecektir.
Carmella Decartius
Carmella Decartius

Karakter Detayı
Statü: Moderatör
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Gece Evinde Profesör olmak için   Gece Evinde Profesör olmak için Icon_minitimePtsi 15 Kas. 2010, 11:40

A. Séptember Qixinâ demiş ki:
Rütbe verildi liste güncelleniyor^^
Kanade Ritsu
Kanade Ritsu

Lakap : Yumi

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Gece Evinde Profesör olmak için   Gece Evinde Profesör olmak için Icon_minitimeCuma 10 Ara. 2010, 17:15

Karakter Adı: Akira *değiştirilecektir*
Karakter Özellikleri: Fazla sakin birisi olarak nitelendirilmesine rağmen durgun bir suya benzer.Eğer suyu dalgalandırırsanız,önüne gelen herşeyi silip süpürecektir.İtaatkar birisi değildir,hiçbir zaman olmamıştır,baskın taraf her zaman o olmuştur.İlişkilerinde insanların kendisini yönetmesine izin vermez.Sahiplenici ve korumacı bir yapısı vardır.Bir şeyden nefret etse bile bunu belli etmez.Kendi meselesi olmadıkça hiçbir işe karışmaz.Genellikle toplumdan uzak takılır,sessiz birisidir.Öğrencilerine karşı sevgi doludur.
Geçmiş:Geçmişini hiçbir zaman açıklamamış olmasına rağmen çok zorlu eğitim süreçlerinden geçmiştir.Nasıl vampir olabildiğini kendisi bile çözemiyor olsada,şunu da gayet iyi biliyor ki kendisinin geçtiği antremanlardan başka birisi geçse,bunu başaramazdı.Zorlu bir hayat tarzı vardır,bu yüzden insanları zorlamayı sever.
Hangi Ders:Doğaüstü Yaratıklar
Neden Bu Ders? ( ders hakkında bilginiz varsa yazın) Çünkü karakterim fazla sakin ve insan harici çoğu canlının sesini dinleyebilen birisi.Onu yatıştırabilecek tek şey yaratıklar olsa gerek.
Örnek Ders Rp'si:

Aynı günler,sıkıcı karanlık.Yıllardan beri bu karanlığı görmekten sıkılmış olmasına rağmen karanlığın kendisini tanımladığını söyleyebilirdi.Neredeyse her gün rengini değiştirdiği saçları esen hafif bir rüzgarla dalgalanırken,arkasına döndü ve öğrencilerine baktı.Hepsi vampir olmanın getirdiği bunalımı yüzlerinde taşıyor gibiydiler.En azından Akira'nın onları böyle gördüğü söylenebilirdi.Yüzünde tatminkar bir ifade belirirken dersin teorik kısımlarını anlatmadan önce kurallarını açıklamaya başladı.Biliyordu,kimse dinlemeyecekti.Ancak olur da "IQ'su gelişmiş bir Einstein" çıkarsa sözlerini dinleyecek ve diğer öğrencilerden ayrılacaktı.
"Biliyorum şu an ders bitse ve biz odalarımıza dönsek diye can atıyorsunuz.Ancak sizlerle ilk ders günüm olduğuna göre birşeyleri açıklığa kavuşturmamız lazım.Adım Akira,bir soyada ihtiyacım yok.Öncelikle,ilk kural cıvıklığı sevmem.Esprilerinizi ve arkamdan konuşmalarınızı ders sonuna saklayın.Dersimi ciddiye almanızı talep ediyorum.Bunun haricinde dersimi iyi dinlemezseniz,hiçbir şey anlayamazsınız.Emin olun en küçük şey bile sizi ileride koruyacaktır.Hayır,burada 1 saat konuşmayacağım,bu kadardı.Dinlediğiniz için teşekkürler."
Tüm çocuklar neye uğradığını şaşırmış şekilde ona bakarken biraz kaba davrandığını farketmişti.Gülümsedi ve konuşmaya devam etti.
"Sizlerin isimleri...Kendinizi tanıtın."

Biliyordu,bu saçma bir fikirdi.Onları zaten tanıyordu.Ancak bu bir telkin gibiydi.İnsanlar kendilerini tanıtmayı,kendileri hakkında konuşmayı severlerdi.Öğrencilerin kafasında iyi bir öğretmen profili çizmek istiyordu.
Elizabeth Rose Wayland
Elizabeth Rose Wayland

Karakter Detayı

MesajKonu: Geri: Gece Evinde Profesör olmak için   Gece Evinde Profesör olmak için Icon_minitimeCuma 10 Ara. 2010, 17:19

Rütbeniz veriliyor..

Gece Evinde Profesör olmak için
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çıkmış kitaplardan küçük ayrıntılar
» Profesör Alımları
» Çaylak-Profesör Rp'si.
» Profesör Duyuru Panosu
» Profesör olmak için