Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yoite's List

+2
Alessandra Aristide
Yoite Orihara
6 posters
YazarMesaj
Yoite Orihara
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Yoite Orihara

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Yoite's List Empty
MesajKonu: Yoite's List   Yoite's List Icon_minitimeCuma 17 Eyl. 2010, 19:13

Karakterim:
Herkese oyuncak gözüyle bakar. Ona göre hayat oyundan ibaret. Olayları kafasında kurup hareket eder. Alaycı, yüzeysel ve kaba görünebilir. Ama aslında tam olarak öyle biri değildir. Kimi zaman iyimser ve neşeli, kimi zaman da ciddi ve düşüncelidir. Fakat iyimser yönünü öne çıkarmaz. Bilgiye önem verir. Parayla ilgilenmez. Duygularını kolay kolay belli etmez. Çok basit biri gibi görünebilir. Değişikliği sever. Kendini başkalarının kontrol etmesine izin vermez. Fakat bunu pek bellide etmez. Belli ettiğinde, kafasında kurduğu bir oyun mutlaka vardır.

Dost : Aslında dost sayılmaz. Karakterim pek dost olabilecek biri değil. Zaten karakterim yukarıda yazıyor. 2 tane dost istiyorum. Kız erkek farketmez Very Happy
*

Dost 2 : Dolu ~  
*Hera Nicolaevna Galine

Eski Dost : Bu eski dost. Bana ihanet etmiş ve benimle ilgili her şeyi bilen biri olmalı. Fakat kötü biri olmasın. Örneğin: Senin için yaptım her şeyi. Mantığında giden bir eski dost. (O her şey kısmı özel bir kurguyla halledebiliriz sanırım)
*

Düşman: Düşman pek istemiyorum. Sonuçta iç yüzünü göstermiş biri değil karakterim. Edindiği düşmanlar,oynadığını gösterdiği-ya da oynandığını farkeden kişiler olmalı. En fazla 5 kişi.
*

Sınırsız Arkadaş : Ne yakın ne de uzak. Normal arkadaş ilişkisini bilirsiniz.
*Alessandra Laurel 

Zıtlaştığım Biri: Arkadaş olma ve olmama çizgisinde gittiğim biri. Benim kötü biri olduğumu düşünen fakat bazen de iyi biri olduğumu düşünen biri gerekli.
*Isabella Serena Lively

Kedi Dostluğu : Şimdi bu durum pek karakterimle başka bir karakteri direkten ilgilendiren bir dostluk olmuyor. Kedilerimizin birbiri ile dost olduğu için tanıştığım biri istiyorum. Olmak zorunda değil tabi xD
*

Partner : Hani bilirsiniz tehdit hesabı. İstediğim partner iyi biri olmamalı. Yani asıl sitediğim şu ; Çıkar ilişkisi. Karakterimin dengesiz biri olduğunu düşünen biri. Eğer buna uygun kafasında kurgu beliren ve burayı isteyen olursa bana özel mesaj atabilir. Ya da tam olarak bu kısmı anlamayan olursa sorabilir. Neyse xD
*

Eski Partner : Sayı önemli değil =P İyi biri olabilir. Kıskanç bir eski partnerde olabilir. Aslında kıskanç ya da iyi biri de olmayabilir.
*Julié Helen Darcia

Benden nefret eden, seviyormuş gibi davranan : Sayı önemli değil. Olmak zorunda değil.
*

Beni seven ama sevmiyormuş gibi davranan: Sayı önemli değil. Olmak zorunda değil.
*

Benden çekinen/utanan : Sayı önemli değil. Olmak zorunda değil.
*

Oda Arkadaşı: Olmak zorunda değil ama oda arkadaşı olursa daha iyi olur sanırım
-

Şimdilik bu kadar sanırım ^^'... İstediğin bir yere ekle durumunu kabul etmiyorum. Kendiniz seçin söyleyin. Ayrıca eğer seçenek yoksa kafanızda bir kurgu belirirse söyleyin ona göre bir seçenek açarım.

En son Yoite Orihara tarafından Paz 26 Eyl. 2010, 07:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
http://nelchan.blogspot.com
Alessandra Aristide

Lakap : Alessa

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Yoite's List Empty
MesajKonu: Geri: Yoite's List   Yoite's List Icon_minitimeCuma 17 Eyl. 2010, 19:16

normal arkadaş mümkünse^^ ama yani ne iyi ne kötü kısmı uymuyo sanki iyi olsun biraz daha xD
http://lethallove.com
Julié Helen Darcia
Julié Helen Darcia

Lakap : İsmim çok mu uzun ? o.O

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Yoite's List Empty
MesajKonu: Geri: Yoite's List   Yoite's List Icon_minitimeCuma 17 Eyl. 2010, 19:21

Eski partner ^^ Kurgumuz değişik olsun kıskanç biri olabilirim ilginç olur rplerde Very Happy
Yoite Orihara
Yoite Orihara

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Yoite's List Empty
MesajKonu: Geri: Yoite's List   Yoite's List Icon_minitimeCuma 17 Eyl. 2010, 19:25

Alessandra Laurel bir arkadaş durumundan daha yakın demek istiyorsun sanırım...Julié Helen Darcia. Kıskanç bir eski partner. Evet bende ilginç olabileceğini düşünüyorum.
hallettim Very Happy 
Hera Nicolaevna Galine
Hera Nicolaevna Galine

Lakap : lakaba ihtiyacım yok ne yazıkki bir sürü var :(

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Yoite's List Empty
MesajKonu: Geri: Yoite's List   Yoite's List Icon_minitimeC.tesi 18 Eyl. 2010, 07:54

dost veyaa dost 2 olabilir ^^
Yoite Orihara
Yoite Orihara

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Yoite's List Empty
MesajKonu: Geri: Yoite's List   Yoite's List Icon_minitimeC.tesi 18 Eyl. 2010, 08:01

şimdi ikisinden birine ekleyebilirim... fakat  nasıl biri olduğumu tahmin eden bir dost mu olmak istersin yoksa bilmeden dost olan biri mi. çünkü ikisi farklı durum oluyor *-* bu seçimi sana bırakıyorum... sanırsam iyi biri değilsin fakat oda sorun olmaz *-* benim gözüme iyi göründükten sonra hehe xD 
Hera Nicolaevna Galine
Hera Nicolaevna Galine

Lakap : lakaba ihtiyacım yok ne yazıkki bir sürü var :(

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Yoite's List Empty
MesajKonu: Geri: Yoite's List   Yoite's List Icon_minitimeC.tesi 18 Eyl. 2010, 08:16

tahmin eden olabilir karakterini sevdim ^^
Yoite Orihara
Yoite Orihara

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Yoite's List Empty
MesajKonu: Geri: Yoite's List   Yoite's List Icon_minitimeC.tesi 18 Eyl. 2010, 08:17

Tamamdır hallettim. Razz 
Aurélien Rhodanthe
Aurélien Rhodanthe

Lakap : bells

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı: 0/0

Yoite's List Empty
MesajKonu: Geri: Yoite's List   Yoite's List Icon_minitimeCuma 24 Eyl. 2010, 21:44

dost yada zıtlaştığım biri olabilir ..
Yoite Orihara
Yoite Orihara

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

Yoite's List Empty
MesajKonu: Geri: Yoite's List   Yoite's List Icon_minitimePaz 26 Eyl. 2010, 07:55

zıtlaştığım birine ekledim *-* 
Eámanë
Nefilim | Gölge Avcısı
Nefilim | Gölge Avcısı
Eámanë

Lakap : Cellat.

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

Yoite's List Empty
MesajKonu: Geri: Yoite's List   Yoite's List Icon_minitimeCuma 01 Ekim 2010, 20:23

Sen duygularını çok iyi saklıyorsun ve bu beni rahatsız ediyor. Ben herkesin duygularını hissetmeye alışmış biriyim fakat sen duygularını çok iyi perdeliyorsun. İlginç birisin seni ne seviyorum ne de nefret ediyorum. Sadece çözmeye çalışıyorum. Benim için yeni bir kobaysın.

Kurgu olarak benden hoşlanmıyorsun. Çünkü her zaman senin duygularını anlamaya çalışıyorum.

Aklıma böyle bir şey geldi. Very Happy Nereye denk gelirse artık. Ayarla. Very Happy
Misafir
Misafir

Yoite's List Empty
MesajKonu: Geri: Yoite's List   Yoite's List Icon_minitimePaz 10 Ekim 2010, 14:31

Kesinlikle partner Very Happy Aynı karakter Bridget çünkü Very Happy

Yoite's List
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» wanted list