Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kötülüğün planı

2 posters
YazarMesaj
Neferet
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Neferet

Karakter Detayı
Statü: Üye
Uyarı: 0/0

Kötülüğün planı Empty
MesajKonu: Kötülüğün planı   Kötülüğün planı Icon_minitimeC.tesi 21 Ağus. 2010, 07:16

Öfke Tsi sgili karliçesini karanlık biri sis gibi sarmıştı. Çok kızgın ve hayal kırıklığı yaşıyordu. Tünellere döndüğünde tek hissetti intikamdı.

"Aptal konsey, onlara gününü göstereceğim. Beni nasıl sorgularlar...Herkes görecek gerçek güç benim!" Karanlığın içinde bir kıpırtı oldu. Kraliçe kahkaha atarak karanlığa baktı.

"Korkmayın ! size dokunamayacaklar. Bana gelin kötülüğün bütün güçleri bana gelin!" Tsisgili ellerini yukarı kaldırdı. Siyah bir bulut onu sararken karanlığın içinde tıslama ve iç geçirme sesleri duyuldu. Gözlerini acarak kırmızı çaylaklarına baktı.

"Hazır bekleyin! sizden alınan herşeyi size vereceğim. Dediklerimi yapacaksınız!"
Kırmızı çaylaklar, karanlığın içinden çıktılar. Gözlerindeki parlak kırmızı ve üzerilerini saran kötülüğün kokusu onların Tsisgili'ye ait olduklarını anlatıyordu. Gece evindeki kırmızılara benzemiyorlardı.

"Kraliçemiz sizin istekleriniz emirdir!" Tsisgili gülümseyerek baktı. "Gece evine saldıracağız ama siz görünmeyeceksiniz. karanlığın sizi sarmasını sağlayacağım. Kalona ve benim isteklerimi yaparken sadece bir sis olacaksınız hazır olun güneş battığında saldıracağız!" Tsi-sgili çok güçlüydü. Çaylakla tekrar karanlığa ilerlerken, oda tünellerden yukarı çıktı. Savaşçısını arıyordu. Ona her seslendiğinde gelen savaşçıya seslendi.

"Kalona, Savaşçım, Bana gel! Refakatçim bana gel! seni bekliyorum! "Gökyüzünde bir karartı oldu. Tsi sgili baştan çıkardığı ölümsüzün gelişini sinsi bir gülümseme ile izledi. Gökyüzünden gelen Kalona kanatlarını, sırtında topladı. Kraliçesine kızgın bir bakış attı.

"Ben her çağırdığında geleceğin biri değilim. Neredeydin Tsi sgili"Sesindeki öfke gözle görülüyordu ama kraliçehiç bir şey olammış gibi ona yaklaştı. Kollarını savaşçıya sardı. En şehvetli öpücüklerinden birini ona verirken Üzerindeki yumuşak kadifenin onun tenin okşamasını sağladı. Kalona ona karşı koymadı. Kendisini baştan çıkarmasına izin verdi. Öpüşmeleri bittiğinde Tsisigli Onun gözlerine baktı.

"Kalona, lordum.. Beni özlediğini biliyorum ama konseyle konuşmaya gitmeliydim. Onların Aptallıklarına senin tahammül etmeni istemedim. Bizi kabullenmekte zorlanıyorlar ama bir planım var Savaşçım. Bugün gece evine saldıracağız. Duyduğum kadarıyla yüksek rahibe İtalya'ya gitmiş. Savaşçısıyla birlikteymiş Yani gece evi savunmasız durumda..." Kalona'nın yüzünden farklı duygular geçtiğini gören Tsisgili onu anlamaya çalıştı ama çözemiyordu. İkna etmek için tekrar öptü.

Rephaim
Rephaim

Karakter Detayı

Kötülüğün planı Empty
MesajKonu: Geri: Kötülüğün planı   Kötülüğün planı Icon_minitimeC.tesi 21 Ağus. 2010, 07:36

Rephaim babasının isteklerini yerine getirmeyi seviyordu ama bu kırmızıların isteklerinden hoşlanmıyordu. Onların uşağı olmak için doğmamıştı. o bir ölümsüzün oğluydu. Babasının Tsi sgili kraliçesine neden uyduğunu bilmiyordu ama babası yapıyorsa doğruydu.

Kraliçenin babasına seslendiğini duyan Rephaim, Babasının zihninden onu çağırdığını hissetmişti.

Kanatlarını açarak gökyüzünde süzülüyordu. Rüzgarın kanatlarını okşayışını seviyordu.. Tünellerin girişine geldiğinde Babasının tsisgili'yi öptüğünü gördü. Kalona Tsigiliyi bırakıp, oğluna döndü.

"Geldim baba. Beni çağırmışsınızzzzzzzzz"
Sesindeki tıslamanın nedeni kraliçeydi. onu gördüğünde içindeki kötülüğün ortaya çıktığını hissediyordu.
Misafir
Misafir

Kötülüğün planı Empty
MesajKonu: Geri: Kötülüğün planı   Kötülüğün planı Icon_minitimeC.tesi 21 Ağus. 2010, 14:57

Kalona oğlunun geldiğini görünce Tsi Sgili'i bıraktı ve oğlunun yanına gitti.
"Evet seni çağırdım. Çünkü Rahibe ve Savaşçısı İtalya'da. Yani Gece Evi savunmasız. Sizinle bunu konuşmak istiyorum. Gece Evi'ne düzenlenecek bir saldırı planım var." dedi Kalona. Tsi Sgili'i ve Rephaim'i çağırdı. Tünellerin yakınlarındaki ağaçlık alana doğru gitmeye başladılar. Kalona etrafı süzdükten sonra güvenli olduğunu mırıldandı ve yere oturdu. Tsi Sgili elbisesi yüzünden oturmakta zorlandı ancak sonunda O'da oturmayı başardı ve ayışığı yüzlerine yansırken Kalona konuşmaya başladı.
"Gece Evi savunmasız olduğu için saldırı planımız işe yarayacaktır. Kraliçem, burada size oldukça fazla görev düşüyor. Gece Evindeki ve bizim tarafımızdaki kırmızı çaylaklara haber verin. Liderleri bir toplantı bahanesi ile onları toplasın. Daha sonra toplandıkları yerde Nyx taraftarlarını köşeye sıkıştırıp onları savunmasız bırakmalılar. Bunu yapacağınıza inanıyorum Kraliçem. Lütfen bunu yapmaya çalışın. Rephaim, ağaçların arasında saklanmak yaptığınız en iyi kamuflaj. Kardeşlerine söyle ağaçlarda saklansınlar ve bahçede dolaşan Nyx taraftarı çaylakları zor durumda bıraksınlar. Ben ise ön kapıdan girip savaşçılar ile uğraşacağım. Beni gördüğünüzde hepiniz ortaya çıkmalısınız. Ortalık kan gölüne dönecek. Ancak ölmemeye çalışın." Kalona çevresine baktı ve devam etti. "Bunları öğrenen Rahibe elbette geri gelecektir. İtalya yolculuğunu yarıda kesecektir. Rahibeye bir şey yapmanızı istemiyorum. Ancak savaşçısı ile ben ilgileneceğim. Ve Kraliçem, ben savaşçı ile ilgilenirken siz Rahibeye hakim olun. Olur mu?" Kafasını salladı. "Benim fikrim bu. Başka bir fikri olan varsa ortaya koysun lütfen." Elbette farklı fikirler çıkacaktı. 3 kişi olabilirlerdi ancak hepsi farklı grupları yönetiyordu. Tsi Sgili söz aldı. "Bence böyle yapmamalıyız. Benim daha başka fikirlerim var." dedi. Ve acımasızca gülümsedi.
Rephaim
Rephaim

Karakter Detayı

Kötülüğün planı Empty
MesajKonu: Geri: Kötülüğün planı   Kötülüğün planı Icon_minitimeC.tesi 21 Ağus. 2010, 15:49

Rephaim gece evine saldırma fikrini sevmişti. Uzun yıllar ruh halinde dolaştıktan sonra bedenine yeniden kavuşmuş olmanın tadını çıkaraktı.

"Bence böyle yapmamalıyız. Benim daha başka fikirlerim var."Tsi Sgili'nin babasının fikrine karşı olasından hoşlanmasa da Rephaim sesini çıkarmadı.

"İlk olarak gece evini bırakıp, gitmenin ne nedemek olduğunu rahibeye katılamak istiyorum. Acı çekmeli. bu yüzden Onların baş şifacısını kaçırmalıyız. Böylelikle yaralıları iyileşemez.. Ayrıca baş şifacı Rahibenin en yakın dostuymuş. ona bir darbe vurmuş oluruz."
Tsi sgili iğrenç gülüşünü sergiledi. Rephaim babasına baktığın da bunu düşündüğünü anladı.

Kalona güçlü sesiyle" Kraliçem çok zekice.. Ya kırmızı çaylaklar?"Tsisigilibir kez daha sinsice gülümsedi.

"Gece evindeki kırmızı çaylaklarımız hemen açık etmek doğru değil elimde başka çaylaklar olduğunu biliyorsun Kalona.. Onları kötülükle saraçağım bir sis gibi saldıracaklar. Aslı hedefimiz yetişkin vampirler olmalı.. Onlar ölürse çaylakların hiç şansı kalmaz.Değişim geçiriremezler..." Rephaim onun gözlerindeki karartıyı gördü. Saf kötülüktü. O gözlerini birden Rep haim'e çevirdi.

"Rephaim sen kardeşlerinle avludan girmelisin. yüksek rahibenin büyüsünü bozacağım böylece sizi engelleyecek hiç birşey olmayacak. Kırmızı çaylaklar şaşkınlık ve korku salacaklar siz ise ölümün güzelliğini onlara göstereceksiniz. Kalona ve ben gerekli olursa müdahela ederiz.. Aslı saldırı için daha önemli. Yüksek rahibe ve savaşçısına tuzak kuracağız.. "

Tsisigili tekrar kalonaya baktı. Sen savaşçısıyla ilgilnirsin ben yüksek rahibeyi halllederim. Evlatlarında erebus'un oğullarını halladerse bütün gece evi bize teslim olur. Böylece konsey bizim isteğimizi yapacaktır. Onlara kıymetli rahibe ve savaşçılarının çesetlerini göndereceğim..." Karanlık bir pelerin gibi arkasında sallanıyordu.

[color=violet]" Benden istediğiniz başka bir şey varmı?" Rephaim babasına baktı çünkü asıl ona sormuştu.

Kalona öfkeli görünüyordu. "Şimdi gidip , şifacılarını kaçıralım ve birazda eğlenelim. Diğer kısmı daha sonra söyleyeceğim oğlum.. Git kardeşlerini topla. İnsanlara görünmeyin ama bütün vampir ve çaylaklar sizi görsün ve korksun.."Rep haim gitmek için arkasının döndüğünde babasının Kraliçenin kolunu sıktığını gördü.

"Yüksek rahibeye dokunmayacaksın Tsi sgili! bana karşı gelme! " babasının öfkeli sesi geceyi sararken Rephaim kanatlarını açmış göğe yükseliyordu. Kalona'nın rahibe için enden bu kadar kızdığını anlmamıştı.
Misafir
Misafir

Kötülüğün planı Empty
MesajKonu: Geri: Kötülüğün planı   Kötülüğün planı Icon_minitimeC.tesi 21 Ağus. 2010, 16:22

Rephaim gitmek üzereyken Kalona'nın aklına Rahibenin sağ kolu olan Simone geldi. "Dur Rephaim!" diye gürledi ve Rephaim dönüp babasına baktı.
"Sizi dinliyorum baba." dedi.
"Rephaim, Simone adında bir kadın var. Rahibenin sağ kolu. Rahibenin kurduğu örgütün başkan yardımcısı ancak çok güçlü. Özel gücü ile bizim gibi kötüleri hissedebiliyor. Çok dikkatli ol. Rahibe olmadığında örgütün başkanı olarak görev yapıyor gibi. Örgütteki çaylaklar ona boyun büküyorlar ve çok zeki bir kadın. Şifacıları kaçırdıktan sonra savaş sırasında Simone ile ilgilenmeni istiyorum. Mümkünde ölsün. Eziyet etmene gerek yok. Sadece öldür ve bırak. Rahibe bu iki darbenin etkisi ile yıkılacaktır." Kalona' nın aklına böyle bir fikir geldiği için gülümsedi. "Savaş sırasında çok fazla kötü olacak ve onun kafası karışacak. Sen o zaman saldırabilirsin." Rephaim' in gülümsediği belli oluyordu. Gözleri cam gibiydi.
"Ssssssiz nasssıl emrederseniz öyle olur baba." dedi ve havalanıp gitti.
"Bu çok zekice Kalona!" dedi Tsi Sgili. "Rahibeye iki darbe birden. Bunları kaldıramaz."
"Simone' un işinin iyice bitirileceğine eminim. Öldüğü zaman bir daha dirilemeyecek." dedi Kalona ve kahkaha atarak gülmeye başladı.
Neferet
Neferet

Karakter Detayı

Kötülüğün planı Empty
MesajKonu: Geri: Kötülüğün planı   Kötülüğün planı Icon_minitimeC.tesi 21 Ağus. 2010, 17:15

Tsigili, Kalona'nın tavrındaki değişkliği fark etmişti. Rahibeden bahsederken gözlerindeki ışığı görmüştü. Buna izin veremezdi. Kalona ona aitti ve yeni yetme bir rahibe kim oluyordu.
Kalona "Simone' un işinin iyice bitirileceğine eminim. Öldüğü zaman bir daha dirilemeyecek." dedi ve kahkaha atarak gülmeye başladı. Tsigili, ona yaklaştı. Çıplak göğüsünü parmaklarıyla okşadı.

"Kalona lordum, Bütün güç bizim olacak. Önümüzde kimse durmayacak.. O zaman seninkle bu dünyaya hükmedeceğiz" Kalona gülürek ona baktı.

"Kraliçem bazen benden bile tehlikeli oluyorsun."diyerek onu öpmeye başladı... Tsi sgili Kalonayı nasıl etkileyeceğini biliyordu. Onun sayesinde istediklerini elde edecekti.

"Gidip şöleni izleyelim savaşçım. Ardından rahibe ve savaşçısı için tuzağımızı kurarız.." Kalona onu kollarının arasına alıp gökyüzüne yükseldi. Tsisigli rüzgarın tenini okşamasını seviyordu birde kalonaya sarılmayı... Ona iyice yaklaştığında bir koku algıladı. Bu kokuyu biliyordu. Nyx'nin gücünü ytaşıyanlarda bulunurdu. Nadir olsa da bir kaç rahibe de aynı kokuyu almıştı.

"Kalona, üzerinde rahibenin kokusu var! Özelikle yüzünde.... Yoksa onunla göürştünmü ? Bu yüzden mi Ölmesini istemiyorsun! " Kalona ile hava da olmasaydı daha fazla tepki verecekti. Tsi sgili onu kesin öldürecekti. O rahibe artık yaşamıyordu.! Kalona'nın sesi düşüncelerinden sıyrılmasını sağladı. Kraliçe onun kendini nasıl savunacağını merak ediyordu...

rp out: Elif rp'yi bitirebilirsin.. Avluya gelipp saldırıyı izleyeceksin.. birde Kalona örgütü bilmiyor gizli kurguya göre öğrenmeyecek hemenl..

Misafir
Misafir

Kötülüğün planı Empty
MesajKonu: Geri: Kötülüğün planı   Kötülüğün planı Icon_minitimePaz 22 Ağus. 2010, 19:08

"Kalona, üzerinde rahibenin kokusu var! Özelikle yüzünde.... Yoksa onunla göürştünmü ? Bu yüzden mi Ölmesini istemiyorsun! "
İnanamıyorum. Kraliçem, Rahibenin kokusunu algılamıştı. Ve benden hesap soruyordu. Ancak ölecek olan Nyx çaylak ve vampirlerini hatırlayınca keyfim yerine geldi.
"Sen benim için ilk ve teksin. Senden vazgeçeceğimi sanıyorsan yanılıyorsun." Kraliçem gülümsedi ve bana sıkıca tutundu. Bu iyiye işaretti. Şimdiki tek hedefimiz birkaç vampiri çalmak ve gösteriyi izlemekti. Kraliçem yanımda olduğunca bana huzur verecekti. Bana güç kazandıracaktı. O bana hizmet edecekti. Benim daim müttefikim olarak kalması beni onurlandırıyordu. Belkide sözünde kalacak tek kişi O idi! O benim "Kraliçem" di.

Kötülüğün planı
1 sayfadaki 1 sayfası