Mortal Instruments RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortal Instruments RPG

Ölümcül Oyuncaklar'a Hoşgeldiniz...Görmediklerinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İyi ki doğdun Nisaam.

4 posters
YazarMesaj
Aurélien Rhodanthe
Lütfen rütbe edinin, yoksa oyuna dahil olamazsınız!
Aurélien Rhodanthe

Lakap : bells

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı: 0/0

İyi ki doğdun Nisaam. Empty
MesajKonu: İyi ki doğdun Nisaam.   İyi ki doğdun Nisaam. Icon_minitimePaz 19 Şub. 2012, 19:16

Bugün Nisa'mın doğum günü. İyi ki doğdun, iyi ki varsın tatlım. İyi ki tanımışım seni. Seninle ilk tanıştığımızda sanırım kırmızı çaylaktın. O kadar eski yani Razz Nisa'yı çok severim en çok ben çok. Güzel günlerimiz o kadar çok ki. Hangi birini anlatabilirim, bilmiyorum. Hep beni ve etrafındakilere güzellikler saçmaktan çekinmedin. Umarım hayatın boyunca da hep mutlu ve hep güzel insanlarla karşılaşırsın. Seni seviyoruz çok. İyi ki doğdun Very Happy kalp
Deamon Austeja
Deamon Austeja

Lakap : Demon

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: İyi ki doğdun Nisaam.   İyi ki doğdun Nisaam. Icon_minitimePaz 19 Şub. 2012, 19:26

Nissssssssssssssssssssssss Very Happy
Happy B-day ^^ Bu siteye ilk üye olduğumda tanıştığım ilk kişiydin Very Happy Çoook mükemmel zamanlar geçirdik. Eskileri özlüyorum Very Happy Yaşlanmaya bi adım daha yaklaştın artık Razz
Krystelle Rhodanthe
Krystelle Rhodanthe

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: İyi ki doğdun Nisaam.   İyi ki doğdun Nisaam. Icon_minitimePaz 19 Şub. 2012, 20:01

Gizeem; yerim bebeğim <3 Evet kırmızıydım ehe. Ben daha çok seviyorum ki, uzun süredir tanışıyoruz bence, yani benim standartlarıma göre ldfkşkgd, ve bana katlanabiliyorsun hani <3 Benim için çok değerli olduğunu biliyorsundur zaten, seni çoook seviyorum <3
Mert; eskiler güzeldir ya ben de çok özlüyorum o zamanları, olsun şimdi de güzel hani sdklfjd, sanırım en çok seninle konuşmalarımızı özledim ben, senin bana bi şey söyleyeceğini söyleyip ertesi haftaya erteleyip sonra da unuttuğunu hala hatırlıyorum evet sdkjfjkşldsfkjdşls hahaha. ne güzel günlerdi onlar ya Very Happy benim bayağı bayağı çocuk olmam dışında tabii sdklfj. Ha bir de son olaraaak, 15 o kadar da büyük bi yaş değil ya değil işte değiş sdkljfdskjfs Very Happy yaşlanıyoruz hepimiz yapacak bi şey yok Sad Razz
seviyorum ki sizi <3
Aethra L. Pavone
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Seelie Sarayı Peri Leydisi
Aethra L. Pavone

Karakter Detayı
Statü: Yönetici
Uyarı:

MesajKonu: Geri: İyi ki doğdun Nisaam.   İyi ki doğdun Nisaam. Icon_minitimePaz 19 Şub. 2012, 21:29

şimdi böyle son daikalarda gördüğümden burayı son dakikalarda kutluyorum burdan asdfsd ama normalde ilk kutalayanlardanım ayık olun Very Happy Çok sex foto çekildim bebeğim senin için biliyorsun Razz Çok seviliyorsun sis hep beraber olalım böyle ♥️ Nice mutlu yıllara with me hehe Razz
Krystelle Rhodanthe
Krystelle Rhodanthe

Karakter Detayı
Statü:
Uyarı:

MesajKonu: Geri: İyi ki doğdun Nisaam.   İyi ki doğdun Nisaam. Icon_minitimePtsi 20 Şub. 2012, 15:21

skjdfsldfkjşls <3 yerim kii, meleğimsin <3
BENİM İÇİN KIRMIZI RUJUNU ŞEYAPTIN LAN <3 SENİ ÇOK SEVİYOM İYİ Kİ VARSIĞN <3

İyi ki doğdun Nisaam.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İyiki doğdun Volkaaaaan -- Conerus Hell Greyn